Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marzenko uroczo wyglądałaś, męża masz przystojniaka. Miło czytać, że jest wam jeszcze lepiej:silly 😞też tak miałam, pierwszy miesiąc przechodziłam, jakbym się od nowa zakochała) Furkę córcia ma boską 🙂
Carpioo 🙂aż mi się gębusia uśmiechnęła jak zobaczyłam fotki 🙂 córci 🤪 no i do tego twój nie pojechał na top-model 🙂 normalnie, aż miło, że tyle dobrych wiadomości na raz 😉
Zuziaczku ubranko superasteeeee!!! Aż mąż zaglądnął przez ramie na kompa z czego ryję 😉
Ankeri brzuś piękniutki 🙂 Ja w pasie już mam 106cm(nie tylko brzuch rośnie ale i boczki)
Już nawet nie chcę wspominać o dupie i udach 😮 normalnie aż strach się bać 😉
Co do napinania się brzucha to najlepsza jest nospa. Trzeba dać odpocząć macicy 🙂 🙂
Zaparcia- jak mówiłam, moja bolączka. ale już mam w nosie te wszystkie "diety"- błonnik, ciemne pieczywo i duże ilości wody, bo mi guzik dają. najlepszy dla mnie sposób-czopek glicerynowy! ☺️ I Zero męczarni 🙂
dziś nad ranem taki skurcz łydki miałam, że aż kuleje ciut, a magne b6 biorę i d***
Wczoraj byliśmy na wizycie. Piersi i węzły chłonne ok. Pipka też zdrowa i wszystko jak należy 🤪 uff... Wyniki badania krwi mam takie jakbym w ogóle w ciąży nie była 🙃 Glukoza wzorowa 🙂 jedynie muszę znów posiew moczu zrobić, bo się jakieś białko wkradło i bakterie 😞 a piję jak smok, jem żurawinę. ale już przywykłam do tego, że z tym jest ciągle coś. USG robione, aby sprawdzić, czy aby na pewno Zuzia to Zuzia. no i na 100% tak. Bułeczka jak się patrzy 😉A jakie piękne foto mamy jej stópki i rączki...och i ach!kolejna wizyta 20lipiec. dobra kończę bo się rozpisałam 😉 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko malutki to chyba nie, do ogromnych też chyba się nie zalicza, ale za to jest śliczniutki! 🙃
Asiula ty lepiej nie pisz nic na temat mgr-ki:p proszę cię 😆. Ja powinnam już dawno dać do sprawdzenia i do końca czerwca oddać całość. ale nie daję rady. Nie mam motywacji i w ogóle. tak więc wrzesień 😞 Zła jestem na siebie, ale jakoś w ciąży gorzej mi się skupić...może coś w tym jest, że dziecko mi rozum odbiera 😉
A co do wolnego dnia to idziemy dziś rodzinnie do kina na 18-Piraci z Karaibów 3 D. Zabieramy rodziców męża i moja mamę 🙂A po obiadku mały spacer bo ładne słoneczko świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Zuziaczek suuuper wdzianko!!! :P slodziaszne 😁

Marzenka jak pieknie wygladalas.... ahh az lza sie w oku kreci 🙂

carpioo masz sliczna coreczke! 🙂

bajka mi tez wykryto toxo ale dopiero w tej ciazy i ja juz przeszlam i leczona nie jestem a Ty teraz w ciazy zachorowalas?

Asiula33 ojjjj zobaczysz ze po tygodniu bedziesz miec dosyc mamy 😁 mnie moja strasznie denerwowala....... jak wrocilysmy ze szpitala to chciala mi mala kapac!!!!! od kad mala sie urodzila to byla kapana przez babcie 2 razy. raz jak szlam na wesele i raz jak szlam na impreze. ale to juz duza kruszynka byla ale po tym powrocie ze szpitala myslalam ze jej trzasne jak chciala ja kapac a jak nie pozwolilam to stala przy wanience i patrzyla jak to robie :|

Marzenka ale masz fure 😁 a wlasciwie Twoje dzieciątko :P

koyotka nie dziwie sie ze dieta nbie pomaga i nic innego skoro bierzesz czopki glicerynowe 😉 one " rozleniwiaja " jelita i im sie nie chce pracowac bo przeciez przyjdzie czopek i bedzie bum 😉

Marzenka skoro przytylas 12kg to nie chce wiedziec jaka chuda bylas wczesniej!!! dobrze Ci sluzy 🙂 moja siostra tez przytyla w ciazy i cale szczescie! bo byla kosciotrupem :|

a my bylismy na tej procesji smiesznej..... i teraz mala spi. nic mi sie nie chce, jestem zmeczona i obolala........

moj kochany pojechal ze swoimi dziecmi do swojego dziadka ( nie wiem po co tam jezdzi bo dziadek go nie pamieta, ma aizhaimera czy jak to sie pisze ).

Jego corka jutro leci na majorke a synek jeszcze u niego zostaje wiec niech sie soba naciesza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj moja mama raczej nie należy do tych wyręczających i myślących, że robi wszystko najlepiej. Mama po prostu chce żebym miała co jeść i mniej więcej się wyspała, a sama z dzieckiem pewnie bym nie miała za częstych okazji na takie rzeczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka to prawda,brzusio sliczny,no ja nie wiem skad Ty wzielas te 12 na plusie 😉
Asiulka ja tam dalej trzymam kciuki za Ciebie 😉skoro egzaminy poszly gladko to i z ta praca sobie poradzisz 😉zuch dziewczyna jestes.
Ja tez mysle miec mame pod reka w razie 'w' no ale tylko jak bede miec problem,bo wolałabbym sama sie dzidzai zajmowac,no i oczywiscie moj Fredziu.
Koyotko nie martw sie Tobie tez przyjdzie chec skonczenia tej pracy 😉nic na sile 😉

U mnie jak zwykle pogoda kijowa,pewnie przywyklyscie juz do tego mojego narzekania 😉włsanie mialam isc z psem na spacer ale za chwile padac bedzie bo ciemnooo 🤢
A,bylam wczesniej na zakupach i kupiłam synkowi dresik i buciki,ktore beda na zas,bo rozm 5uk,jakies 23 cm. Moj to mnie zastrzeli kiedy za moje zakupy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula podziwiam Ciebie ze piszesz mgg.. ja jak Koyotka.. powinnam do 22 czercwa oddać całą pracę juz sprawdzoną przez promotora i zatwierdzoną.. ale jeszcze mi brakuje.. 😞 tak z 2/3 pracy 🙂


Marzenko
.. ale bryka 🙂 super jest 😉 Koledzy rozpieszczają.. przygotowują do dobrych marek.. 😜 weż teraz kup dziecku czikłeczento na 18stkę to zrobi oczy 😮 mamo.. tym mam jeżdzić??
a te 12 kg to tak jak Asiula pisała.. 2 kg krew, 0.5 -1 kg wody plodowe, 1 kg przyjmijmy na dziecko 😉 potem cycuszki.. to sie zbiera kochana .. do tego macica i takie tam.. 🙂 nie martw się.. 🙂

ja zaraz zjem loda-rożka- LION- polecam.. mniaaaam 🙃
a potem drzemka 😉.. tez miałam pisac mgr ale wolałam iśc z pieskiem na mega spacer, zrobić karkówkę na 3 dni 😉 i teraz sobie poleżeć 🙂

ZUZIACZEK- POWIEDZ GDZIE KUPIŁAŚ I JAK MOŻESZ ZDRADŹ CENĘ TEGO CUDEŃKA.. nie wiem czy mam po co jechac jak jakies mega drogie 😉 bo mam 'kryzys' finansowy przez to USG właśnie 😉

aha.. DZIĘKUJĘ ZA CIEPŁE SŁOWA W KIERUNKU NASZEJ CÓRECZKI.. Tata jest dumny i blady 🙂 a Mamusia jeszcze bledsza i dumna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko ja te czopki biorę jak już sił mi brak. Na początku stosowałam dietę, dbałam o to co jem, żeby tylko nic nie brać. Ale jak już brzuch mnie bolał od tego to nie miałam wyjścia. ja ich codziennie nie stosuję, bo właśnie zdaje sobie sprawę, że rozleniwią moje jelita 😉
U nas miał być spacer, ale coś jakoś zebrać się nie mogę i wyszykuję się dopiero pewnie na seans 😉 jakoś w ciąży wolniej mi wszystko idzie hehe 😉takie to urocze, bo w sumie wtedy wiem, że mam inny stan ducha i ciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale filmik sobie znalazłam 😆
i znowu sie poryczałam jak widzialam jak ta kruszynka szuka tego cyca jak juz chce ssac.
strasznie sie rozczulam ostatnio 😉ja juz chce pazdziernik,chyba pierszy raz w zyciu chce zeby byla juz jesien 😉a tu linka do filmu;
http://www.youtube.com/watch?v=WFQQtPiRt8g

a jaki tu fajny,chyba pomysle nad czyms takim 😉musze mojemu pokazac 😉
http://www.youtube.com/watch?v=KcSbrPTW9zc&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko piękne z Ciebie kobietka 🙂 Wyglądałaś prześlicznie , jak księżniczka 🙂
carpioo cóż to za śliczności rośnie w Twoim brzuchu 🙂
Zuziaczek świetny kubraczek dla maluszka.
madziek84 brzuszek coraz większy i piękniejszy , najważniejsze , ze z dzidzią ok.
Pozdrawiam Was gorąco Kochane i życzę milusiego dnia i dużo kopniaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja teraz sobie szukam śpioszków.. szkoda że dziś sklepy pozamykane, bo już bym wyruszyła na zakupobranie 😉
na razie oglądam, żeby wiedzieć jak cenowo się kształtuje to wszystko 😜

http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-piecioczesciowa-roz-56-i1678812995.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-piecioczesciowa-roz-56-i1678812997.html
http://allegro.pl/wyprawka-6-cz-spioszki-kaftanik-body-62-bawelna-i1671579310.html
http://allegro.pl/disney-7-cudnych-body-wyprawka-puchatek-56-i1668667894.html
http://allegro.pl/babaluno-spiochy-3pack-birdie-wyprawka-62-cm-wawa-i1681281564.html aha i pamiętajcie, że sie zarzekałam, że nie bedzie Córeczka w różu chodzić 😜
http://allegro.pl/wyprawka-komplecik-dla-maluszka-7cz-super-prezent-i1677435016.html

http://allegro.pl/bobas-komplet-maja-wyprawka-4-czesci-r-62-i1672398644.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo te różowe śpioszk w trójpakui i te ostatnie kompleciki boskie!!! Ja już sie nie moge doczekać żeby sobie kupić, ale muszę znać płeć bo jeśli będzie dziewczynka musowo będą jakieś różowe 🙂 Są tak słodkie że nie na bank nie opanuję i jesli by była dziewczynka to będzie miała róż w szafie i już 🙂 Twoja Maleńka jest przepiękna, obejrzałamz zdjęcia z USG 🙂 rewelka 🙂

Madziek filmik super,ehhh łezki wyciskają. Ale za dużo ich oglądać nie moge. Za bardzo przeżywam. A zawsze mnie korci żeby jakiś jeszcze kliknąć 🙂

Marzenko gratulacje i serdeczne życzenia miłości dla Waszej rodzinki 🙂 Życzę Wam żebyście zawsze byli tak szczęsliwi ze sobą jak w dniu Waszego ślubu! Wyglądałaś czarująco! A pojazd dla małej bombowy !

Zuziaczek pantera wymiata 🙂 Mnie pozostaje póki co zachwycanie się Waszymi ciuszkami, ale już nie długo i ja ruszę na zakupy 🙂

Dobrej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo co tu duzo mowic 😉dlugi weekend to nasze mamusie odpoczywaja 😉
Te kompleciki co wybralas super,te ostatnie tez mi sie strasznie podobaja 😉
A,Carpioo pokazalam dzis zdjecie Twojej coreczki mojemu 😉strasznie mu sie spodobala,gratulacje od niego 😉

Iris ciesze sie ze tez Ci sie podobały te filmiki 😉mnie tez strasznie korci co by szukac dalej ale wole juz poprzestac 😉

Gosia dziekuje 😉no rosnie i rosnie a serducho moje sie raduje 😉Synus zdrowy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...