Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olalenka napisał(a):
Jest, jest, jest ... mogę wstawiać zdjęcia 😁

Chciałam się już długo podzielić z wami moimi ostatnimi zakuami, a teraz jest to możliwe!!!


Olalenka! ale śliczne! przcudowne, ,a ta panterka 🙂 uuuuaaaa 🤪 superowe 🙂
ja sie nie moge doczekac jak pojade do tesco! tam sa śliczne z f&F ciuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję Carpioo. Wiem Kochana jak trudne jest odchudzanie bo ja wiele łez wylałam po pierwszej ciąży. W dniu ślubu miałam 60 kg, pół roku potem 65 i zaszłam w ciąże, w dniu porodu wazyłam 91 kg 😞 😞 😞 Moje zdjęcia po porodzie mam schowane głęboko i gdy je oglądam to własnym oczom nie wierzę że tak mogłam wyglądać. Potem sukcesywnie spadała waga ale to trwało i trwało. Każde zakupy depresja, nic nie leżało na mnie tak jakbym chciała, brzuch mi odstawał, ręce... dramat! Zawsze byłam bardzo szczupła, wręcz chuda więc był to dla mnie mega szok! Obiecałam sobie że w tej ciązy będzie inaczej, że nie dopuszczę do tego i mimo, iż rzadko sobie pozwalam na zachcianki już jest 10 kg. A planowałam w całej przytyć maks 15 kg. o juz wiem że sie nie uda 😞 Ehhhh.... Wiem, ze to głupie, przejmowanie się swoim wyglądem w ciąży gdzie wiadomo, że statystyczna kobieta nie wygląda tak jak te piękne laski na allegro z małymi brzuszkami. nie wiem jak oni to robią, mój mąż to wczoraj nawet skomentował gdy przeglądaliśmy oferty szortów i krótkich spodenek. Powiedział, że się nie dziwi, że normalna kobieta w ciąży wpada w depresję, gdy widzi zdjęcia tych szczupłych dziewczyn w niby ciążowych rzeczach. No nic... trzymaj Carpioo kciuki za moje dzisiejsze polowanie. Może kupię coś fajnego w niewielkich pieniądzach. A swoją droga nie uważacie, że ciuchy dla kobiet w ciążowy generalnie są strasznie słabe ? Jakby producenci ie mogli się wysilić i zaproponować coś na prawdę fajnie wyglądającego w przyzwoitej cenie... Abo szmaty... albo bluzka min. 100 zł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
wejdź na stronę http://my.imageshack.us/registration/?error=8
media upload
prześlij zdjęcie
jak się załączy
kopiujesz
kod forum
i wklejasz go na brzuszku 🙂


Dziękuje ankeri1982 udało się 🤪 wcześniej też próbowałam ale musiałam coś poknocić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kofane 🙂
Dzieki za rade z tym pobieraczkiem 😉poczytalam rozne fora i fakt,ze naciagaja ludzi.ja placic nie mam zamiaru 😉

Kofane co do wagi to nie ma co sie tak dołowac.wiadomo dzidzia rosnie i musimy cos przytyc ale wydaje mi sie ze po porodzie bedzie nam łatwiej zrzucic te kg niz jakbysmy nie byly w ciazy i tyle przytyły 😉Wkoncu podczas samego porodu ile juz stracimy a potem to juz jak pisalyscie...bedzie karmienie i latanie ciagle kolo malucha wiec nawet nie bedzie czasu na jedzenie 😉
Glowy do gory i o usmiech prosze 😆

Aga33 ja tez myslalam,ze skurcz lydki mnie ominie,bo do tego czasu nic mi sie nie przytrafilo az do dziesiejszej nocy 😞myslalam,ze mnie trafi,w prawej łydce taki bol,ze masakra i mam wrazenie,ze dalej czuje jak mam scisnietego miesnia wewnetrznego 😞

Kokosanko dobrze,ze wrocilas cala,zdrowa i wypoczeta 😉czekamy na fotki brzuszka 😉

Olalenka ciuszki super a ta panterka mnie powala,boska 😆ja tez wlasnie licze,ze jak wpadne do polski to sie u mnie zacznie dopiero szal zakupowy 😉

Iris glowa do gory 😉bedzie dobrze 😉a to,ze twoja szwagierka po ciazy wskoczyla od razu w rurki i topa,to nic nie zanczy.wydaje mi sie ze wszystko zalezy od organizmu.
Tak jak pisze Carpioo po porodzie dalej bedziemy pisac i sie wspierac ze zwalczaniem zbednych kg.zawsze z kims jest razniej,nawet tylko przez neta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
Kokosanka napisał(a):
Kochane, dzisiaj wróciłam z ciepłych krajów. Ja piernicze, ale upały, ale dałam radę 🙂 Jak mi się naładuje aparat to wrzucę jakąś nową fotę. Nie wiem ile już kilo do przodu, bo nie chcę wchodzic na wagę, mimo, że w hotelu jedzenie (oprócz pizzy) było obrzydliwe 🙂
Zaległości z 2tyg mam sporo. Mam nadzieję, że je nadrobię 🙂

niechno zgadne...bylas w Trucji? ja w zeszlym roku mialam traume, jedzenie bylo okropne!


Och w Turcji jedzenie było ok. W tym roku było nas niestety stac tylko na Tunezję i to był mój pierwszy i ostatni raz. Brudny, dziki kraj 🙂


Zgadzam się Tunezja jest przereklamowana. Polacy jeżdżą tam hałdami, ale prawda jest taka, że tam NIC nie ma. Tunezję można zwiedzić w 5 dni i naprawdę zobaczy się wszystko. Jak byłam młodsza napalałam się na zagranicę. Byłam we Włoszech (Rzym, Wenecja, Florencja), w Niemczech (Trewir), Tunezji właśnie, Bułgarii, Ukrainę zwiedziłam wzdłuż i wszerz i śmiał mogę stwierdzić, że kraje które polecam to POLSKA i Ukraina (jest naprawdę wyjątkowo piękna, nic się do niej nie umywa, szczególnie do Krymu). A w Polsce jest tyle miejsc, ja w tamtym roku odkryłam południowy wschód. Pięknie tam jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka napisał(a):
Dzięki Carpioo to są moje pierwsze zakupy dla Roksi i jestem z nich TAAAAAKA DUMNA 🙂 reszta będzie jak wrócę do Polski. To wtedy i ja po wyprzedażach będę szaleć 😉

przecudowne te ubraneczka !! 🤪
Ale chyba nie w Polsce kupowane, bo u nas takich ślicznych nie widziałam.
Zwłaszcza te cętki mnie powaliły !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka napisał(a):
Aha wiem ze to już kiedyś pisałyście no ale... jak można wklejać zdjęcia na brzuszek. Tylko że nie linki, a normalnie zdjęcia tak jak to marzenka zrobiła ze swojego ślubu (są bajeczne) i jak Carpioo ze swoją małpeczką 😉

akneri, może załóż taki temat jak wrześnióweczki:
http://www.brzuszek.net/forum,jak_wkleic_zdjecie_na_brzuszek_net,334,743957.html,str=0#761573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszłe październikowe mamusie 🙂 ja mamusia paź 2010 życzę wam wytrwałości, zero chwil załamania, żadnych komplikacji i szybkiego, bezbolesnego porodu 🙂 bo nie ma nic piękniejszego niż widok maleńkiej istotki w twoich ramionach 🙂 cieszcie się ta ciążą 🙂 już bliżej niż dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Olalenka napisał(a):
Dzięki Carpioo to są moje pierwsze zakupy dla Roksi i jestem z nich TAAAAAKA DUMNA 🙂 reszta będzie jak wrócę do Polski. To wtedy i ja po wyprzedażach będę szaleć 😉

przecudowne te ubraneczka !! 🤪
Ale chyba nie w Polsce kupowane, bo u nas takich ślicznych nie widziałam.
Zwłaszcza te cętki mnie powaliły !!! 🤪


Hej no właśnie że w Polsce, a dokładniej przez allegro 😁, tu odaje linka
http://allegro.pl/komplety-frotte-spiochy-kaftanik-roz-62-i1691330513.html

Fajnie że wam też się podobają 🤪
A mi sie bardzo, a to baaaardzo podoba ten śpioch KOTEK (czarny z czerwonymi dodatkami) od Zuziaczka. Mogłabyś zdradzić gdzie go kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka, mam nadzieję, że mnie nie udusisz, mojej Małej właśnie kupiłam to samo 🙂
Jejku, toż to jest przecudne !!! I nie drogie ! 🤪 🤪
Dostałaś już ten towar ?
Jak z jakością ?


Ja tutaj kupiłam kotka: (też na allegro)
http://allegro.pl/74-pajacyk-czarny-kotek-z-ogonkiem-dla-corci-6-9mc-i1657568586.html

lecz niestety używka i jedyna sztuka, ale czasem się pojawiają, trzeba wypatrywać 🙂
(akurat mój jest w bardzo dobrym stanie, z różowym brzuszkiem, a nie czerwonym 😉 to taki drobny szczegół).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja panterka przecudna...normalnie śliczne...ja mam fioła na takie rzeczy 😁 Ja mam już całą szafe ciuszków, śpioszków i wszystkiego...mam takie piekne małe buciczki, śliniaczki, czapeczki...i jak to oglądam to sie rozplywam...wszystko poprasowane ułożone w kosteczke... 😁 ja wiem, że po urodzeniu maleństwa jeszcze to będe prała, ale nie mogłam sie oprzec :P


A ja dzis w warzywniaku zobaczylam kukurydzę... 😁 i właśnie wcinam...miodzio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...