Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Z tego co wiem w 3 trymestrze nie powinno się już seksu uprawiać. Tak mi Kretowicz powiedział że pierwsze dwa są bezpieczne a z trzecim to tak różnie. Poza tym z tym brzuchem.. no jak?

no np. leżysz na boku, a facet za Tobą 🙂
łyżeczki 😁
To jedna z najmniej męczących pozycji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Nie bylo mnie troche czasu ale bylysmyz mala u mojego lubego i pozniej przyjechalysmy na 18stke mojej kuzynki apieklam jej torta wiec tez troche czasuna to potrzebowalam i same roozumiecie! :P

cos sie wydarzylo? nikt w szpitalu nie wyladowal mam nadzieje?

rety u mnie jest 32tc.... czas zapiernicza strasznie szybko!

moja niunia siusia na nocnik!! jestem z niej baaaaaardzo dumna! no i powoli bedziemy sie zegnac z pampersami wiec wydatek z glowy!! ooo i sie budzi krolewna! lecimy na nocnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kofane!!!! alez sie za wami steskniłam 🙂 🙂 🙂
Kofane mam ponad 250 stron do nadrobienia wiec chyba sobie daruje 😜
mam nadzieje,ze u Was nic sie nie dzialo przez ten czas jak mnie nie było,ze wszystko jest z kazda i kazdym brzuszkiem oki 🙂 🙂 🙂 🙂
musze zaktualizowac moje zdjatko bo u mnie tez brzusio juz spory 🙂
Milego dzionka Kofane 🙂
hmmm jak dobrze byc juz w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 witamy z powrotem 😁

Dziewczyny jak to dobrze, że Wy tu jesteście. Budzę się rano, łeb mi po prostu pęka, zastanawiam się co się dzieje, czemu tak boli, czy to normalne itd. Lecę na forum i czytam. I Was też boli i bolała wczoraj, więc może to pogoda i od razu jakaś taka bardziej spokojna jestem. Oczywiście wolałabym, żeby nas nic nie bolało, ale przynajmniej jak ktoś przeżywa coś ze mną w jednym czasie to wiem, że to wina ciśnienia/pogody/czegośtamjeszcze a nie nic z ciążą 🙂

Ja ostatnio zrobiłam kontrolne ważonko i okazało się, że mam kilogram mniej niż przedostatnio, ale to chyba spowodowane tymi duchotami i tym, że mi się jeść za bardzo nie chce i duuuużo pije i jem raczej jakieś owoce i wodniste rzeczy.

Wczoraj pierwszy raz czułam, że Basia ma czkawkę 🙂 jeju jakie fajne uczucie 😁 biedna z 10 minut tak miała 🙂

W ogóle to w sobotę mam wesele koleżanki, sukienki jeszcze nie mam, bo jedną przymierzyłam i się załamałam. Była piękna: różowo-morelowa, długa do ziemi, z takimi ponaszywanymi kawałkami materiału spływającymi w dół, że wyglądała tak niesamowicie lekko i zwiewnie, do tego bez ramiączek, no cuuuud. Już widziałam się w niej oczyma wyobraźni. Założyłam. brzuch wypchał część z przodu, paski zaczęły wisieć pół metra przede mną, spojrzałam się na siebie, zaczęłam się najpierw śmiać jak głupia, a potem przyszła myśl: MORŚWIN! A jakby była w jakichś granatowych kolorach to wyglądałabym jak BUKA!
No i teraz muszę poszukać jakiejś innej, albo załatwię sobie worek na zimiory i przepasam jakimś troczkiem 😉 będę ekologiczna i nie będę wyglądać jak spasiona syrena 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bojalubie u mnie tez dzis kiepsko,niskie cisnienie i jakos u mnie tu parno.nic nie robie tylko leze dzis sobie bo jak tylko wstane to mi sie jakos w glowie kreci a nie chce upasc.tak wiec dzis mam labe na calego 😆
Doskonale Cie rozumie co do sukienki,bo mailam dwa tygodnie temu ten sam problem 🙃sukienka wygladala slicznie na wieszaku ocinana pod biustem a jak zalozyłam na siebie to nawet nie pomyslalam ze tak sie rozklada z przodu i tez sie czulam jak w jakims worku,hehe
ale wkoncu udalo sie kupic 😉
worek na ziemiaki,hehe 😉 no pozniej przynajmniej jeszcze da sie wykorzystac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
nie było mnie tylko w weekend i kurcze mały szok : Minona urodziła, na prawdę szok, ale mam nadzieje że wsio bedzie ok i dzidziuś zdrowo będzie rósł. EEEE tam na pewno tak będzie.
3maj sie kochana.

Ja dziewczyny idę na wesele 10 września i pożyczyłam sukienke koleżanki, która w zeszłym roku była w niej na weselu w 6 m-cu ciąży. Ja pójdę na wesele w 8 m-cu i obawiam sie że bedzie na mnie za duża. Mam taki mały brzuszek 😞 może jeszcze urośnie ....

OOO Ankeri to mamy dwóch Adasiów na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najpierw
ZUZIACZEK, MARZENKA, BACHAP
ja mogę jutro ale o 15.30 uciekam z Łazienek bo jestem umówiona na 16.20 na metrze racławicka, to zanim sie doczłapie..

dzisiaj też mogę 😉 mimo, ze miałam pisac mgr 😉


Madziek- dobrze że jesteś..
ja sie teraz boje pisać że sie o ktorąś martwie.. boje sie ze cos zlego sie stanie ..\\\\


Zuziaczek- zapomniałaś o pozycji na pieska 🙂 facet nawet brzucha nie widzi 😉 tylko zadek w zeberkę czy w cętki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i dziekuje za komplementy odnośnie brzuszka 😉
starałam się.. 🙂 pisałam na odwrót. do góry nogami..

a kreska- na początku nie miałam.. nie miałam, a ostatnio zauważyłam że ciemnieje 🙂 i tez nie jest idealnie na środku Marzenko, to we dwie skrzywione jesteśmy 😜

ah i dzisiaj znowu poleciała mi siara, ale tyle, że nowa bluzeczkę białą sobie zaplamiłam że hoo hooo 🤪
ale cieszę się boi dlkugo mi nie leciała 🙂
a to oznacza tyle ze jestem wypoczęta (nie wiem jak bo sie budze w nocy na sikanie i spac potem nie moge.. dzisiaj w nocy sie emczyłam 2 godziny zeby zasnąć) i szczeliwa 😉

wiecie ze mozna stymulować i przyspieszyć pojawienie sie mleka mysląc o dziecku, patrząc sie na nie i rozmyślanie o bobasku co ssie naszą pierś? na szkole rodzenia nam mówiła Pani od laktacji..
i wiecie że do odciągania pokarmu nie trzeba laktatora? mozna to zrobic samemu ręcznie?? 😆

ahh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Atagusiu 😁 mój Mąż potrzebował aż 7 mcy żeby wymyślić imię 😉 Ale w końcu się udało 🙂
i będzie Adaś 😁 Jeszcze się oswajam z imieniem, ale podoba mi się, więc... 🙂 jest ok!

Szkoda, że tak daleko mam do stolicy 😉 Wasze spotkanko Dziewczynki zapewne będzie wesołe;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fakt ze teraz to u nas moze sie wszystko zdazyc 😉
Kofane ja to bym mogla isc na nastepne wesele 🙃tak dobrze sie bawilam 😆
mimo iz zaczelo sie wczesnie,bo o 13 juz bylo w kosciele to przetanczyłam cala noc 😜wyszlam z wesela ostatnia razem z mlodymi i jeszcze miedzy czasie kogos do domku odwozilam 😉alez moj byl ze mnie dumny choc ze 4 razy chcial mnie odstawic do domku zebym odpoczela.
Oj Dziewczynki jak ja kocham tego mojego lobuza,teraz jeszcze bardzie widze jak On sie cieszy z naszego synusia 🙃 a myslałam ze sie juz batrdziej nie da,hehe a tu kazdemu sie chwali,ze bedzie tata 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie, u mnie tez dzisiaj z bólem głowy... miałam cięzki weekend, ehhhh w nocy źle spałam... Chcialam Wam napisać na privie o weekendowych wydarzeniach ale nie mam sił, za dużo nerwów mnie to kosztuje a muszę zadbać dzisiaj o Tymka i jego spokój i moje ciśnienie.

Całuje Was i do później, spróbiuję pospać.

Madziek fajnie że juz jesteś z nami z powrotem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekamy Iris na relacje, zawsze jak przelejesz to na "papier" (czyt. ekran) to po pierwsze zrobi ci sie lżej, po drugie sobie w głowie poukładasz wszytko i pomyślisz "nie jest tak że jak to wyglądało" 🙂

tzn mam nadzieje ze tak sobie pomyslisz..

a teraz uśmiech an twarz!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂średnio się coś czuje..znów...a do tego coś mnie kuje strasznie w prawym boku i się martwię 😞 tak jakby kolka??
Madziek super, że się odezwałaś....teraz jak któraś dłużej milczy to zaczynamy tu panikować..choć nie zawsze o tym piszemy 😉
Wesela.....hmm.....no ja też we wszystkim czuje się jak w worku.... 😮 a u mnie już za 3 tyg. ślub brata, a sił na łażenie po sklepach nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko z tymi bólami głowy rano nie jestes sama cos okropnego czuje sie czasami jak bym balowała pol nocy 😞
No i czekam na relacje od lekarza 🙂 Ja ide juz pojutrze;D
Ja na brzuskzu tez juz mam gruba ciemna kreche 🙂 Ale siarka mi tylko raz poleciała i odtamtej pory nic juz takiego nie zauważyłam.
Edytko super zdjecie i sliczny brzusio 🙂
Federeczko czasleci nieubłagalnie hehe 🙂 Super ze wasza mała juz na nocniczek siada 🙂
No Madziek musisz szybko dodać zdjęcie i pochwalic sie swoim brzuszkiem 🙂
Moj dzisaj pojechał na cały dzien do pracyi siedze sama w domu bo mi auto zabrał wiec wynudze sie dzisaj na amen 🙂 A i Miłego spotkanie dziewczyny fajnie że macie takie mozliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Tak Atagusiu 😁 mój Mąż potrzebował aż 7 mcy żeby wymyślić imię 😉 Ale w końcu się udało 🙂
i będzie Adaś 😁 Jeszcze się oswajam z imieniem, ale podoba mi się, więc... 🙂 jest ok!


Ja wiedziałam, że to Adaś od momentu kiedy dowiedziałam się jaka płeć, bo gdyby była dziewczynka to Julka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo nie jesteś sama z tym pisaniem...mi jeszcze do tego mąż nie daje spokoju i znajomi. Boją się że dam sobie spokój z tym wszystkim, mają ciut racji. Bo nie mam sił na pisanie, rysowanie i myślenie...eh...a wiem że szkoda byłoby mojego czasu na mgr-ce, pieniędzy, nerwów i ogólnie tych 1,5roku zajętych weekendów...ale nikt nie wie co ja czuję i jak dla mnie jest stresujące zjawienie się na uczelni i ogólnie ten temat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...