Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basienka_O napisał(a):
Ja też zerknęlam na tabelki i tak patrze że Asiula nic znaku nie daje a termin miała na 5 tego

Asiula się od kilku miesięcy nie odzywa 😞

akneri1982 napisał(a):

Maksymilian ma małe problemy- z układem moczowym, dodatkowo ma małą torbielkę na główce, którą trzeba obserwować. Te dolegliwości nie musza niczego oznaczać, ale lekarze muszą mieć wszystko na oku.



W UK to by ją już dawno z chorym Maksiem puścili do domu, ach, jakie szczęście, że Aga jest z maluchami w polskim szpitalu !!!
Trzymamy kciuki, by to była jakaś drobnostka.

Iris napisał(a):

Basienka_O napisał(a):
A ja oglądałam jekiś tam filmik z poradami co robić jak sie mąż nie chce z dzieckiem bawić, i sie wielcy pierdo...ci psychologowie wypowiadali, że trzeba go zachęcić że wymyslić taka zabawe żeby tacie też sie podobało może jakieś nowe samochodziki,
noż ku... czy to jest ojciec który ma sie zająć dzieckiem i basta czy drugie dziecko i trzeba im wspólną zabawe wymyślać żeby sie żaden nie obraził



ja bym wybiła wszystkich facetów w pizdu !!! Niańczyć im i dalej mało, zajmować się domem, dzieckiem, pracować a oni wielce zmęczeni zawsze !!! Chyba mojego zaraz uduszę !
Bo jeszcze mi jęczy, że mogłam wcześniej mieć bolesne skurcze, bo jemu teraz się nie chce jechać a im później tym bardziej nie będzie mu się chciało mnie zawieźć 😞


mdoundi napisał(a):

Ja byłam dzisiaj z małą u lekarza - jej tatuś oczywiście znowu mnie wkur..ł! Nie przyjechał z pracy chociaż to jego firma i może w każdej chwili wyjść) i musiałam wziąć taxi do lekarza. Co ja przeszłam...mała zarzygała taksówkę i wyła jakby ją obdzierali ze skóry. U lekarza okazało się że infekcja w tym pępku i mamy maść z antybiotykiem. Ja z tego wszystkiego wydarłam się na lekarkę że ten ich system w tym kraju jest do dupy bo w moim kraju to od razu smaruje się pępek!



ja nie mogę, ale klimaty ! Ty wracaj do Polski, bo Ciebie i dziecko tam wykończą !!!
I jeszcze tatuś dał dupy, a mógł być po Was na czas.... ajjj, ja to już w chłopów wcale nie wierzę...
Mój się dziś na mnie drze o wszystko od rana... kur...a ! To ja mam skurcze od 10 rano a nie ON !!! A to on taki biedny i trzeba się nad nim użalać... mam dość !!!



A ostatnie 2 skurcze to myślałam, że mnie zabiją ! Jak kolejne takie będą to chyba jadę do szpitala !
Tylko że nadal są co ok. 10 minut 😞
A mają być co 5.
Ku..wa, ale tak boli, że zaraz się zes....am !!!


Zuziaczku jesteś dzielna Mamusia 🙂 Postaraj się jak najdłużej wytrzymać w domu żeby z tej adrenaliny w szpitalu się nie zatrzymało... No i kurde teraz rozumiem jak on to ma zamiar wywołać, rozwarcie, znieczulenie, oxy! Super! Ciekawa jestem Twoich wrażeń po porodzie ze znieczuleniem bo będziesz pierwsza z zzo.

a tam, dzielna, właśnie rwę włosy z głowy z bólu.... 2 minuty skurczu, 10 minut przerwy, łomatko, długo to jeszcze potrwa ?! Auuu !!!

No muszę wytrzymać do 3 cm rozwarcia, później mi lekarz pomoże.
Zdążyłam się przebrać w piżamę i się zaczęły mocne skurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczku biedaku 😞 Jak masz tą piłke to może pokręć się na niej , to pomaga w rozwieraniu... a że się wkurzasz na swojego.. w ogóle się nie dziwię.. Ehhh Ci faceci!!!! Wieczne dzieci!!! Skup się na sobie i nie denerwuj się. Twardzi to są zawsze ale tylko w gadce...

Mi Tymek przed chwila urządził niezłą jogę, ale na szczęscie się uspokoił i chyba wreszcie śpi... Ja oglądam King Konga. Moi śpią....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


ja bym wybiła wszystkich facetów w pizdu !!! Niańczyć im i dalej mało, zajmować się domem, dzieckiem, pracować a oni wielce zmęczeni zawsze !!! Chyba mojego zaraz uduszę !
Bo jeszcze mi jęczy, że mogłam wcześniej mieć bolesne skurcze, bo jemu teraz się nie chce jechać a im później tym bardziej nie będzie mu się chciało mnie zawieźć


Ręce opadają!! czemu faceci tacy sa?
zabic, zakopac, zapomniectak to było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na chwilkę. Padam na twarz a jeszcze was musiałam nadrobić 🙂
MAMA76 gratulację! Poród w domu udany tylko się cieszyć
że już wszystko za wami i jesteście w komplecie.
Zuziaczku powodzenia. Oby Was teraz nie odesłali i żeby wszystko się zakończyło pomyślnie i Maja jeszcze dziś była z Wami.

A co do mnie to tak jak pisała Zuzia miałam 2 razy ktg bo przy pierwszym mała się tak wierciła że zapis był kiepski. Kazali napić mi się pół litra napoju i wrócić na powtórkę. Oczywiście Marzenka bez gotówki bo po co latała po okolicy i szukała sklepu gdzie można kartą płacić bo przecież na terenie szpitala bankomatu nie mają.Może mi ktoś wytłumaczyć jak w dzisiejszych czasaach jest to możliwe że w szpitalu nie ma bankomatu? Moim zdaniem to jakaś paranoja. No ale nic. Drugi zapis troszkę lepszy i co wysłali mnie do domu i kazali przychodzić teraz codziennie. Ehhh mam nadzieję że w weekend urodzę 🙂
Buziaki przesyłam i idę spać bo padam bo od 11 dopiero godzinę temu wróciłam i od razu was nadrobiłam. Uściski for all 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Jesteśmy na porodowce, Renata ma 3 cm rozwarcia i skurcze co około 4-5minut. Jak coś będzie wiecej wiadomo to będę informował. Sorry za błędy pisze z telefonu. Markko


informuj nas i uściskaj Zuziaczka od nas! powodzenia Kochani, niedługo będziecie mieć dzidziulka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hurra! Kolejny Bobasek dzień po dniu!! tak, jak mówiłam ,teraz będzie wysyp 🙂

Zuziaczku Kochana, gratuluję!!!

a teraz pytanko..Kupiłam sobie koło ratunkowe zwykłe pod tyłek po porodzie i wczoraj przetestowałam je na moim tyłku i powiem Wam, że a) jestem chyba na zwykłe koło za ciężka, b) jest mi na tym kole strasznie niewygodnie i teraz zastanawiam się, czy sobie nie kupic takiego profesjonalnego koła a z 2 strony to nie wiem, czy to nie za późno..

boli mnie głowa od nocy, nie wiem, czy to ciśnienie czy co...

iris życze Tobie wspaniałej imprezki z Mikołajem!! prześliij fotkę tego tortu, trochę się podjaram wyglądem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wkońcu się ruszyło...gratuluje kochana ;***

No zobaczymy na dziś mam termin...całą noc mnie brzuch pobolewał...wstałam i naszczescie nadal boli 😁 może akurat to to, chociaż po wczorajszej wizycie to ja juz sama nie wiem :P 😁 Trzymam kciuki za reszte nie rozpakowanych po terminie, dziewczyny bierzemy sie do roboty i wypychamy maluszki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
No to wkońcu się ruszyło...gratuluje kochana ;***

No zobaczymy na dziś mam termin...całą noc mnie brzuch pobolewał...wstałam i naszczescie nadal boli 😁 może akurat to to, chociaż po wczorajszej wizycie to ja juz sama nie wiem :P 😁 Trzymam kciuki za reszte nie rozpakowanych po terminie, dziewczyny bierzemy sie do roboty i wypychamy maluszki 😁 😁 😁


Agus, moja koleżanka też miała wszystko pozamykane, ba miała nawet czop i po wizycie u lekarza tego samego dnia urodziła, chociaż lekarz nie prognozował żadnego porodu..Życzę zatem Tobie, by ból sie utrzymywał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Brzuszki 🙂
gratulacje dla nowych mam Mama76 ale emocje,wszystkiego dobrego 😉 😉
i Zuziaczek 😆 😆 😆ten Twoj lekarz to chyba faktycznie jakis magik 😆
Gratulacje dla Ciebie i dla Twojego pieknej Mai 😆 😆czekamy na foto

ja mam cos kiepski dzien tak jak i dzis,bo sie mi juz zaczał od 2 w nocy 🤢 tak i wczoraj było 🤢meczy mnie zgaga i jakos tak mi dziewnie jakny na wymioty miało mnie brac 🤢
dzis wraca moj Skarb tak wiec przez kika dni to nie bede tak czasto zagladac 😉

sciskam mocno wszystkie mamy jeszcze nie rozpakowane 😉na nas tez przyjdzie czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten mój brzuszek musi być fajny, że Maluszek woli w nim siedzieć niż przywitać świat 😉 i tylko kopie radośnie od samego rana 🙂 a raczej rozciąga się we wszystkie możliwe strony 🙂
Dziś trochę wcześniej zawitałam na forum, bo Emilka nie dała pospać hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku!!!jaka fajna wiadomość z rana!!Zuziaczku gratulacje!! Doczekałaś się w końcu swojego skarbka!!Och! 🙃 🙃 🙃

Zaraz popatrzę co u was słychać. U nas jednak chyba kolki się zaczynają 😞 albo malutka nadal ma problemy z brzuszkiem i się nasila to 😞 ale jak dla mnie to kolka raczej bo się pręży i już płacze przy tym bólu. I już nie wiem, ale nie obstawiam, że ja coś jem nie tak. Na szczęście, jak to można tak nazwać, boli ją ok. 22 do 24 max a później śpimy i wstajemy o 3 na karmienie i później po 7. Ale serce się kroi jak ona tak się męczy 😞

Pisałyście też o odwiedzinach w szpitalu My zapowiedzieliśmy-żadnych odwiedzin.Był tylko mój mąż. 3 dni wytrzymali bez odwiedzin zwłaszcza dziadkowie-a ja mogłam normalnie tam funkcjonować. A jak widziałam u innych spęd to mnie trafiało!sorry ale szpital to nie knajpa 😉 No chyba, że ktoś jest dłużej niż 3 dni to rozumiem, bo i tej osobie jest smutno już po takim czasie 😉

A chłopy.....normalnie bym rozszarpała niektórych....bez obrazy, ale kurcze to nie zabawa w dom 😉 a dziecko to nie lalka, którą odstawi sie na półkę. Eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...