Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Olalenko ciasteczko jakieś też się znajdzie 🙂 także ploteczki kawka i coś słodkiego mile widziane 🙂

Zuziaczku ale Wam fajnie, że już w domku 🙂 No i jak Maja , opowiadaj 🙂 Wrzuć fotki !!!!


To ja już się pakuję i jadę hahahah 😉 😁

Fotki, fotki, chcemy fotki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iris napisał(a):
To wpadnij do mnie 🙂 jakieś zajęcie sobie znajdziemy i przestaniemy myśleć o głupotach 🙂 idę włączyć wodę na kawę ... 🙂

Ciekawe co u Zuziaczka, Marzenki... no i Maleny - coś się nie odzywa


To jakaś jakby to nazwać złośliwość przestrzenna że akurat my mieszkamy od siebie najdalej (biorąc pod uwagę Polskę) bo jak ja bym wpadła do Ciebie na kawusię mmmmmmmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kawa i ciasteczko? 😞 ja chcę kawę i ciasteczko i czekoladkę, a tu nie wolno...

A właśnie ja mam problem a propos karmienia. Moja prawa pierś postanowiła być nadaktywna i mam w niej zdecydowanie więcej pokarmu niż w lewej. natomiast z lewą ani ja, ani Basik nie możemy się dogadać, bo nie dość, że nie za wiele w niej jest to jeszcze jakoś Basi nie podchodzi z niej. No i mam problem tego typu, że ta prawa zrobiła się większa od lewej. WIDOCZNIE WIĘKSZA! Czy tak mi już zostanie czy one się wyrównają? Ściągam pokarm z lewej, staram się ją rozochocić do działania, ale na razie z marnym skutkiem.
Ratunku! Co będzie jak mi tak zostanie? A jak przyjdzie mi jakieś bzyczenie po drodze po połogu to co ja zrobię? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bojalubie napisał(a):
Kawa i ciasteczko? 😞 ja chcę kawę i ciasteczko i czekoladkę, a tu nie wolno...

A właśnie ja mam problem a propos karmienia. Moja prawa pierś postanowiła być nadaktywna i mam w niej zdecydowanie więcej pokarmu niż w lewej. natomiast z lewą ani ja, ani Basik nie możemy się dogadać, bo nie dość, że nie za wiele w niej jest to jeszcze jakoś Basi nie podchodzi z niej. No i mam problem tego typu, że ta prawa zrobiła się większa od lewej. WIDOCZNIE WIĘKSZA! Czy tak mi już zostanie czy one się wyrównają? Ściągam pokarm z lewej, staram się ją rozochocić do działania, ale na razie z marnym skutkiem.
Ratunku! Co będzie jak mi tak zostanie? A jak przyjdzie mi jakieś bzyczenie po drodze po połogu to co ja zrobię? 😞



kochana moja znajoma miala taki sam problem z jednego cyca lecialo wiecej a z drugiego malo i maly nie chcial pic, z tego co opowiadala to bardzo duzo czasu poswiecila na masowanie cycka i to pomoglo mlesio sie pojawilo 🙂a co do wielkosci to tez tak miala ze jedna piers wieksza od drugiej ale nie martw sie 🙂 jak juz przestala karmic malego piersia to wszystko wrocilo do normy hehe i ma teraz normalne tzn obie takie same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):
o Zuziak-Mamuśka 😁 fajnie ze już w domku i wszystko dobrze
i ja chcę fotki fotki 🤪
a no ja mam Karpikową Jagódkę ale nie mam jak do kompa wrzucić może komuś wyślę i wrzucicie? kto umie i ma jak? a swoją drogą wykapana mama z tej małej Karpiowej


do mnie nie przychodzą mmsy 😞 a szkoda bo bym zobaczyła małą Karpiową hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bojalubie napisał(a):
Kawa i ciasteczko? 😞 ja chcę kawę i ciasteczko i czekoladkę, a tu nie wolno...

A właśnie ja mam problem a propos karmienia. Moja prawa pierś postanowiła być nadaktywna i mam w niej zdecydowanie więcej pokarmu niż w lewej. natomiast z lewą ani ja, ani Basik nie możemy się dogadać, bo nie dość, że nie za wiele w niej jest to jeszcze jakoś Basi nie podchodzi z niej. No i mam problem tego typu, że ta prawa zrobiła się większa od lewej. WIDOCZNIE WIĘKSZA! Czy tak mi już zostanie czy one się wyrównają? Ściągam pokarm z lewej, staram się ją rozochocić do działania, ale na razie z marnym skutkiem.
Ratunku! Co będzie jak mi tak zostanie? A jak przyjdzie mi jakieś bzyczenie po drodze po połogu to co ja zrobię? 😞


Nie bój się nie zostanie Ci tak, to się unormuje, przystaw Basię ze dwa razy do prawej niech ściąga z niej pokarm żeby ją opróżnić, w tym czasie może lewa wzbierze. Ja karmiłam naprzemiennie raz z jednej, raz z drugiej/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopakowałam torbę, posprawdzałam czy wszystko mam, wyprałam sobie jeszcze na jutro taką tunikę biało granatową w paski do leginsów bo jak zmierzyłam moją koszulę ta do karmienia jedną z dwóch w dużym rozmiarze to się załamałam. Jaki dół! Ja tak paradować po tym szpitalu jutro ie zamierzam... a czeka mnie trochę badań, anestezjolog a ja jak stara baba jakaś 😞 w każdym razie znów serce mi szybciej zabiło z emocji ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Ale Basience szybko poszło!! gratulacje!!

a Marzenka wychodzi jutro. Ma się dobrze i napisała, że jutro się odezwie jak wróci 🙂

Irisku ja dzisiaj dokupiłam tylko trochę jedzenia, bo tam można z głodu paśc..rano dopakuję kosmetyki, jakąś książkę na te 2 dni i mogę jechac a tak mi się nie chce!!

Dziewczyny, jak któraś urodzi to dajcie mi proszę znac smsem. Będę wdzięczna, bo nie będę miała dostępu do neta przez ten czas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!

Na poczatku gratuluje kolejnym mamusiom: Agusce, Marzence, Carpioo i Basience 😁 😆 😁
my rozpakowane mamusie jestesmy juz wiekszoscia 😆Rozmawiamy o kupkach, kolkach (oby nie:ohmy 🙂, karmieniu podczas gdy ta nieliczna jeszcze nierozpakowana czesc czeka na symptomy porodu. Ale czas lecie i niedlugo juz wszystkie bedziemy mialy takie same kupkowe temety 😆
A ja dzis mialam ponowna wizyte moich przecudnych poloznych. Pobraly probki krwi Damianka, zwazyly go ponownie, sprawdzily czy wszystko u nas ok. A w niedziele byla u nas tez pediatra i zbadala mojego cudnego maluszka i poza nieznacznym zazolceniem (moj starszy syn mial to samo) jest ok. CHociaz wczoraj pierwszy raz bolal go brzuszek 😞 😞biedaczek. Moj maz teraz gotuje i w sumie smaczne jest, ale ja nie wiem co on tam pakuje wiec sie wczoraj na niego pogniewalam i powiedzialam, ze sama bede sobie jesc robic, bo przynajmniej nie dowiem sie po fakcie, ze dodal np cebuli 😮 A teraz ide zmienic pieluche 🤢
pozdrawiam
p.s. i zycze szybkiego i bezbolesnego rozpakowania nierozpakowanym mamuskom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam cieszę się że powoki już wszystkie rozpakowane ja dziś byłam na kontroli u lekarza rodzinnego mała zdrowa waży już 3610 jak sie urodziła to ważyła 2860 potem dosyc spadła ale już cycusiem nadrobiła 😆poaztym już fanie patrzy na oczka , ja jestem ostatnio niewypoczęta nietak mnie dzieci męczą jak bardziej mąż bo zamiast mnie wyreczać to sama musze wszystko robić a on tylko wędka i na rybki ucieka dobrze że juz 17 sta jjeszcze chwile i bedzie wieczór i wreszcie sie położe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajko, Julka to śliczna dziewczynka 🙂 słodko śpi 🙂 i jak dużo ma włosków 🙂 już za chwilę będziesz jej plotła warkocze 😁

Mama76, super że z Damiankiem w porządku 🙂 niech rośnie zdrowo 🙂 i sprawia tylko radość 😁

Asiu, ale Zuzia pięknie rośnie 🙂 no no no to już prawie kg 🙂 Dobrze, że ma apetyt 🙂 niech wszystko idzie jej na zdrowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...