Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bachap napisał(a):
NATALIA URODZIŁA O 17 OLIWKĘ 53CM I 3210 🤪 mam też fotkę Maleńkiej ale nie mam jak wrzucić


GRATULACJE NATALKO!!! Słodkie maleństwo z Twojej Oliwki.

aga33 napisał(a):

\"Pragnę przekazać radosne wieści na początek dnia 🙂Nasz Krzyś jest na świecie 🙂urodził się o 4.55 ważył 4110g mierzył 57cm,urodziłam go siłami natury 🙂jesteśmy bardzo szczęśliwi 🙂\"


OOOO i IRENCE RÓWNIEŻ NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!! Ładny chłopczyk i siłami natury, brawooo!!!!

Natalio mnie faktycznie zaraziła skurczami, bo przez pół dnia i pół nocy mnie męczyły, ale to były niestety przepowiadające. Chociaż muszę przyznać że całkiem regularne i dosyć mocne jak na Braxtona-Hicksa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my wczoraj byliśmy podglądać nasze Słonko. Roksanki ma się w brzuszku bardzo dobrze i chyba jeszcze nie zamierza stamtąd wyjść. Chociaż jest już bardzo niziutko i rozwarcie na 1 cm też już jest. Zawsze to krok do przodu. Roksi waży już 3500 g. Doktorka „pocieszyła” mnie, że to spore dziecko, szczególnie jak na moje gabarety. Po chwili dodała, że spróbujemy rodzić naturalnie, a jak to będzie niemożliwe to CC :/

Aaa i miałam robione KTG. Wyszło całkiem dobrze. Pokazały sie skurcze, w ciagu 30 min 4 sztuki 😉 odczówalne ale jeszcze zbyt lekkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
załaczam forum a tu takie wieści ????? 🤪 🤪 🤪 🤪
Natalko i Akneri super super 🙂 gratulacje ogromniaste.
Ja ciągle w dwupaku nio ale do terminu jeszcze 3 dni.
Wczoraj na ktg wsio ok, skurcze lekkie, ale w sobote jade do szpitala i mój gin mi pomoże 🙂
myślę że poniedziałek, wtorek i mój Adaś też będzie już na świecie.
Cholerka powoli zostane tu sama nierozpakowana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO rany, ale szok 🙂 gratulacje dla Irenki - superowo tak szybko poszlo, bez zadnych zapowiedzi 🙂

no to nam sie grono nierozpakowanych znow uszczupliło, juz sie zaczelam troche tym dolowac, ze moja mala to nigdy wyjsc nie zechce..bo u mnie tak jak u ciebie Madziek nic nie wskazuje na jakis rychly porod, Bianka bryka sobie w brzuchu radosnie, mam wrazenie, ze nawet nie jest nisko bo nadal mnie naparza po żebrach, a wszyscy dzwonia i codzien pytaja czy to juz ehh
Do niedzieli jeszcze Waga , a w poniedzialek juz Skorpionek 🙂

Pozdrowienia dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Habibati i na nas przyjdzie pora 🙂

wczoraj doznałam olśnienia, tzn lekarz jakiś czas temu kazał mi brać magnezin, bo miałam napięty brzuch i skurcze w łydkach.
Skoro magnezin działa antyskurczowo, to może jak go wczoraj już nie wzięłam to skurcze mojej macicy sie nasilą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję nowym szczęśliwym mamusiom !!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁
życzę mamusiom szybkiego powrotu do domciu i dużoooo zdrówka dla maluszków 😘 😘 😘
Aguś super że się odezwałaś 😉
cudne są te twoje maluszki kochane 😉 Dasz radę kochana jak my wszystkie zresztą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atagusia napisał(a):
Habibati i na nas przyjdzie pora 🙂

wczoraj doznałam olśnienia, tzn lekarz jakiś czas temu kazał mi brać magnezin, bo miałam napięty brzuch i skurcze w łydkach.
Skoro magnezin działa antyskurczowo, to może jak go wczoraj już nie wzięłam to skurcze mojej macicy sie nasilą 🙂

Atagusia tez juz o tym myslalam, ale ja juz odstawilam magnez jakis 2 tygodnie temu i nic 🤨 🤢 juz bym tak bardzo chciala zeby ta pora na nas przyszla 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Habibati ja juz odstawiłam magnez jakies dwa tygodnie temu i nic.u mnie tez maly sie wierci,przepycha ale widac mu tam jeszcze dobrze,hehe 😆 😆
u mnie chyba sie brzuch troche obnizył,bo juz nie mam zgagi takiej jak mnie zawsze meczyła 😆
zobaczymy,mam nadzieje ze po niedzieli cos sie ruszy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja od wczoraj w domu. Helenka jest przepiękna i w szpitalu była przespokojna. Niestety mamy problem z karmieniem, suty mnie bolą jak cholera, smaruje alantanem i nie wiem co dalej bedzie bo przezywam koszmar. Krew już mi leci.

Wszystkim mamom gratuluje. Ja niestety nie nadrobie tych 60 stron bo nie mam czasu.
Mam dola bo wygladam strasznie, Po porodzie zeszlo mi 4 kg! Czyli weszłam na wagę dzien po zabiegu i wazylam 86 kg. Moze teraz jeszcze cos zeszlo ale powiem szcdzewrze ze boje sie wejsc na wage bo nei chce w depreche popasc.

Dziewczyny powiedzcie mi od któej doby podaje się wit.D i keidy idzie się na pierwsza wizyt e u pediatry?

Postaram się być teraz na bieżąco a za chwilę zamieszczę mój opis porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus super, że się odezwałaś. wiadomo, że masz więcej pracy. W końcu masz dwa szczęścia na raz!Ale powiem tobie, że masz takie dwa słodziaki, ja na ich fotke napatrzeć się nie mogę 🙂
Marzenko nie martw się wagą. Mi po wyjściu ze szpitala jeszcze przez tydzień waga spadała 🙂zobaczysz będzie dobrze.

witaminkę D podawaliśmy od razu po wyjściu ze szpitala. Dodatkowo w 8 dobie witaminę K bo karmie piersią.

Do lekarza musisz sama się zarejestrować. My byliśmy jakoś tydzień po wyjściu ze szpitala(tylko, że nas rejestrowała położna środowiskowa z tej przychodni- nie wiem jak jest u ciebie)

mam nadzieję, że nie wyjdę na taką co się wymądrza. Mi też było na początku ciężko z karmieniem, bo sutki bolały nawet jak mała nie ssała. ale to kwestia złego dostawiania. Przyszła położna ze szkoły rodzenia i powiedziała co źle robiłam. teraz idzie karmienie bez problemu. Głównie chodzi o to aby dziecko dostawiać do piersi a nie pierś do dziecka. Dodatkowo musi ono złapać nie tylko sutek ale i też dużą część brodawki. A jak już złapie to usteczka muszą przypominać taki dziubek jak u rybki. Mam nadzieję, że może coś pomogłam. A jak baaardzo już tobie krwawią te sutki to są takie fajne nakładki żelowe-polecam aventu mają dobry kształt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko dokładnie tak jak pisze Koyotka nie przejmuj sie waga mi waga do tej pory sie normuje a najbardziej własnie spadła jak wyszłam ze szpitala spokojnie potrzeba troszeczke czasu i napewno dojdziesz do formy 🙂 🙂 🙂 Tam musi sie wszystko teraz poukładac 😉 A jeszcze jak bedziesz karmic cycem no napewno uda Ci sie wszystko rzucic... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Hej kochane 🙂 Powróciłam 😁 Dziś wypisali nas do domku. Czuje sie znakomicie, mała jest przecudowna 😁 z dnia na dzien coraz piękniejsza. Poród odbierała moja teściowa i jej przyjaciółka 😁 i było znieczulenie, którego sie nie spodziewałam, normalnie nic nie czułam, nawet nie wiedziałam kiedy mała wyskoczyła, nie rozcinali mnie 😁 ani nie popękalam i po porodzie małą wziełam do karmienia siedząc po turecku 😁 lekarze chodzili i się zastanawiali czy ja wogóle rodzilam 😁 Maleńka dużo spi w ciągu dnia a w nocy daje czasdu bo tylko jeść chce 😁 Ale jestem zadowolona, mam ją wkońcu przy sobie. Jak znajdę wiecej czsasu to was nadrobie bo naprodukowałyście 😁


Aguśka ale rewelacyjne wieści. Każda by chciała mieć taki poród 😉

Teściowa spisała sie na medal, już nie wspomne o tobie 😉 Jak mozesz to wklej zdjęcie swojej pociechy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...