Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguś, ale ona jest piękna!!!

To niesamowite, że w nas powstają te male istotki. Przed chwilą czytałam opisy porodów i powiem, ze emocje sięgają zenitu. Już nie mogę sie doczekać własnego porodu. Widzę, że każdy jest inny, a jednak każda mamuśka dała radę i jedyne co najlepiej pamietają to szczęście i radość po narodzinach tak długo wyczekiwanego dziecka 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikogo tu nie ma, a ja znów cierpię na bezsenność 😞 miałam nadzieje się wyspać zanim Adaś przyjdzie na świat, ale już chyba emocje we mnie zbyt duże i pewnie dlatego spać nie mogę.
Myślałam, że dziś w nocy coś ruszy, specjalnie dużo sie ruszałam i pracowałam ale nic. Ciągle czekam.
Jak tak patrze na ten mój suwaczek, który pokazuje że jeszcze tylko 2 dni do terminu to uwierzyć nie mogę, że to już 🙂 Mam nadzieje że lekarz mi w sobote dopomoże i Adaś sie w weekend urodzi 🙂

Zauważyłam że admin zaprasza już na inne forum, ale kochaneczki zaczekajcie jeszcze na nas nierozpakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka napisał(a):
madziek84 napisał(a):

Nie rozpakowanych to nas chyba 5 zostało,heh 😆


No dokładnie, została nas mała garsteczka 😉 a jak się czujecie dziewczyny?


No ja poki co to ja bardzo dobrze i juz sie doczekac nie moge jakichs obajwow ze to sie juz zaczyna 😆

Aguska mała jeste przesliczna 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu pustki ehh a chciałam troche poczytac .... 😉 Wczoraj sie znowu tak wkur***** ze wrrr ale nie bede tu pisac jak cos na priv... Kurcze dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic goraczka znowu mi podskoczyła pojechałam znowu zrobi CRP i zobaczymy jak wynik bedzie wiekszy to dzisaj porusze niebo i ziemie i znajde lekarza ktory mi wkoncu pomoze powie co sie dzieje bo ja wysiadam psychicznie zamiast sie cieszyc małą to ja jezdze do lekarza siedze i sie tylko martwie ciagle w płaczu...Okropnie sie boje nie wiem co oni mi tam zrobili i co sie dzieje w moim organizmie ale skoro antybiotyk nie pomagato do cholery musi byc cos nie tak... Ja tego nierozumiem dlaczego nikt mi nie chce nic powiedziec samopocxzucie mam fatalne bola mnie plecy głowa i nie mam juz na nic sił... Przecierz to idzie sie psychicznie wykonczyc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje bajka niedaj borze cos nie tak zrobili niedoczyścili czy cuś 🥴 trzymaj się
ja ciąg dalszy w oczekiwaniu na kupke ... 😲 zadzwoniłam do położnej i dałam jak kazała czopek zobaczymy jeszcze mogę dać jutro silna herbatkę rumiankową 🤔 oby pomogło!
koyotka boska stópka powala pamietam jak pierwszy raz wziełam stópeczke bagdanka do ręki taka maleńka cieplutka i miękka 😜 rozmarzyłam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂,

Dzięki pammat za wieści od Kokosanki. Mam nadzieje, że jej pomogą i szybciutko urodzi 😆. W końcu już tyle dni po terminie 🤔

A swoją drogą ciekawe jak Carpioo radzi sobie z macierzyńskimi obowiazkami. odezwij sie kochana 😉

Iris też już po cesarce. Ciekawa jestem jak się czuje i jak jej Tymuś.

Bajko, biedulko ty nasza. Tak Ci współczuje. A że ci lekarze nie mogą pomóc, normalnie szok 😠 tyle już to trwa! Wiem, że jesteś mega dzielna i mam nadzieje, że wkrótce ktoś (może inny doktor) będzie w stanie ci pomóc. Trzymam kciuki ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No naprawde, pustki a pustki. no ale co się dziwić, jak już prawie wszystkie tulą swoje maleńswa i im poświęcają swój czas. Ja tak samo, chociaz moja Hanka w dzien sporo spi, ale za to w nocy daje czadu i ciężko mi ją przestawić. Cały czas w nocy na cycu by siedziała :P i kupki robila hehe...tez tak macie?? Teraz obiadek gotuje dla siebie i mężusia, póki mała spi 🙂

Oby Kokosance poszło szybko. Ja też trafiłam do szpitala z 1,5 cm rozwarcia i wogóle nie przygotowaną szyją, tyle, że wody mi odeszły i skuczy tez nie miałam, ale po 4 godzinach po podłączeniu oksydocyny wszystko się rozwarło i po 6 godzinach Hania już była :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajeczko tak sobie myślałam o Twoim zdrówku i może to dalszy ciąg z tymi nerkami co miałaś przy porodzie może masz stan zapalny tam??? a w moczu nic nie wychodzi?? nie masz spuchniętych stóp i dłoni?? Może jak Cię plecy bolą to właśnie nerki.... no nie wiem ale bardzo współczuję i ściskam 😘
Biedny Kokosek wymęczą Ją tam ale kciuki bardzo mocno trzymam.... to która następna??
Irisek urodziła wczoraj o 13 a Tymuś kawał chłopa 3650 i 54cm 🤪czują się dobrze 🙂 wiadomość od szczęśliwego Tatusia 😁 mam fotkę i będę próbowała ją wrzucić bo mam już kabelek.
Wiadomość dostałam wczoraj ale najpierw byłam u gina apotem w szkole rodzenia i potem już sił nie miałam żeby do kompa siadać dopiero dziś mi trochę dół psychiczny przeszedł 🤨 współczuję tym co rodziły po terminie bo mnie też tak już wszyscy traktują ginka zrobiła wielkie oczy że ja jeszcze na chodzie i wszyscy sie pytają czy to już czy nie (a co k@$%%# nie widać?? 😮 ) ważę 92 kilo bo mam nogi i dłonie jak balony i wody z 5 litrów pewnie w sobie i do tego ten ciężar mnie dobija i plecy siadają itd. Synka chyba też musze na dietę przestawić 😉 bo waży już ponad 3500 podobno 😮 ale się rozmyślił i wyjść nie chce 🙂 tzn jest nisko ale szyjka położenie krzyżowe a rozwarcie na 1 palec tak samo jak w sierpniu 🙂 no i tak to się umówiłam na wizytę na 3 listopada!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatek gratulacje dla Iriska!! 😁
Bajko, wspolczuje bardzo mocno, mam nadzieje, ze lekarze jakos dojda przyczyny i zastosuja odpowiednia kuracje i ze juz wkrotce poczujesz sie rzezka i zdrowa 😁 Dla maluszka 😆
Bachap, nie przejmuj sie. Juz wkrotce urodzisz a potem stopniowo zrzucisz te kilogramy i poczujesz sie jak motyl 😁 Ja duzo w czasie ciazy nie przytylam , ale i tak pod koniec mi juz bylo ciezko cokolwiek podniesc, zrobic... Dlatego podziwiam Cie, ze jestes nadal na chodzie 🙂 A ja teraz moge juz gory przenosic 🙂 Czuje sie znowu lekka i mimo, iz zaraz po porodzie okazalo sie, ze stracilam 6 kg to przez ostatni tydzien ubylo mi kolejny caly kilogram, a obzeram sie ile moge bo mam straszny apetyt. Czuje, ze nie musze wcale wrocic do swojej poprzedniej wagi, bo z ta czuje sie calkiem niezle, zreszta przed ciaza chyba troche za malo wazylam. Brzuch tez juz prawie wyglada normalnie, musze jeszcze troche pocwiczyc, smaruje sie kremami i mysle, ze jeszcze troche i bedzie OK. Najbardziej to martwia mnie piersi, bo zrobily sie ciezkie i obwisle 😮Bez stanika ani rusz 🤢 bo czuje sie jak krowa dojna. Ale mam nadzieje, ze po zakonczeniu karmienia i piersi tez wroca do normy. A jak nie to trudno. Maluszek najwazniejszy 😆
A tak poza tym, to dzis rano byla u mnie polozna z osrodka, zwazyla malucha , dala pelno broszurek, witamine D w kroplach i okazalo sie, ze to ta sama polozna, ktora zajmowala sie moim starszym synkiem jak byl mniejszy 😆 wiec nie jest obca i nawet go pamieta 😆 Wszystko Ok z nim poza prawym oczkiem. Coz, historia sie lubi powtarzac, i ma ta sama przypadlosc cvo moj starszy synek i ma problem z kanalikiem lzowym, ale to przejdzie samo jak i u starszego dziecka. A w pOlsce nas stresowali zabiegiem w szpitalu. Ciesze sie, ze wtedy zaufalam szwedzkiej sluzbie zdrowia, bo w pOlsce bym go narazila na niepotrzebe cierpienie. Przemywanie (czeste) sola fizjologiczna wystarczy. No i jeszcze troche zolciutki jest, bo ostatnio duzo u nas padalo i nie bylo go jak na slonce wystawic.
A wczoraj przyszedl do nas wozek, ktory zamowilam przez Allegro i koszule nocne dla karmiacych, bo mialam tylko jedna. Mam juz wiec wszystko co chcialam 😆 Lepiej pozno niz wcale 🙂
Pozdrawiam serdecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bachap tez myslalam zeto dalej nerki alewlasnie robilam ostatnio badanie moczu i w nim nic nie wyszlo 😞 No z Tymusia duzy chłopak identyczna waga i długosc jak moja Julcia 🙂 Irisku wracaj do formy i oby juz Cie nie bolało... Bachap a tynie przejmuj sie tymi kilogramami zobaczysz jak urodzisz szybko rzucicsza jeszcze jak bedziesz karmic cycem to juz wogole 🙂 Mama76 fajnie ze trafiłas na połozną znajoma bo ja mam straszna kose...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...