Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
carpioo napisał(a):

WAGA SPRZED PORODU 89KG, A dziś 78 kg 🙂 🤪


jak Ty to zrobiłaś ?
🥴 U mnie waga dalej stoi... - 5 kg od porodu 😞

I skąd wiesz, ile ml. masz w cycach ?
😮


kasiuszka26 napisał(a):
i sie spytam czy na pewno już możemy ☺️

powinniście 6 tygodni poczekać...

meegotka napisał(a):
Aguśka21 my też śpimy z Kają w nocy ale w dzień staram się ją jak najczęściej wkładać do łóżeczka i tam też śpi ale już nie tak długo jak ze mną.A i pewnie , że się przyzwyczai ale ja to jakoś nie mogę się przełamać na noc z tym łóżeczkiem,niby mam ten monitor oddechu ale jakoś muszę ją czuć 🙂Mój P też jest przecudowny TFUU TFUU bo jeszcze przechwalę nie poznaję go ,nie dość,że zakochany w małej po uszy to bardzo mi pomaga i nawet w nocy ,bez niego byłoby mi ciężko.Mam nadzieję,że jak wróci do pracy to jakoś z Kają damy radę 🙂

mój chce sobie wydziergać imię Małej na ręce... ☺️
a tak to pomaga ile może, pieluszki zmienia, nosi, lula, zawsze coś 😉

meegotka napisał(a):
Aga33 my się ważymy na zwykłej wadze najpierw wchodzę ja a później biorę Kaję na ręce i wychodzi dobra waga bo sprawdzałam na wizycie u lekarza 🙂Tak ją podtuczyłam na cycu,że waży już 4,8 kg mam nadzieję,że mnie lekarka nie zabije 🤢
A i spójrz na mamę poniżej czeka na trojaczki ja pierdziu 🤪 🤪

gdzie te trojaczki ? Ja nie widzę 😮

Ja też wchodzę z małą na wagę, potem sama lub odwrotnie i mam wynik 3,2 kg, a jak wejdzie na wagę Mój i robi to samo to Maja waży 3,7 kg 🥴
Pół kg różnicy. I to za każdym razem to samo !
:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULUJE NOWYM MAMUSIOM!

Mam dziewczynki do Was pytanie-czy Waszym maluchom też zdarza się wydawać takie dziwne dźwięki? Hmmm jak gdyby pochrapywanie, charczenie, nie wiem jak to ująć 😞 Zauważam to przeważnie w nocy, nie wiem na ile wynika to z tego, że jest wtedy cicho i śpie jak zając pod miedzą, a w dzień nie zwracam tak na to uwagi. Dodam, że mały tak rzępoli jak się wierci, przeciąga. Martwię się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap gratulacje!!no to nie jesteś ostatnia tak jak się martwiłaś 😉Super, że tulisz synka 🙂 🙂

Kasiuszka tak jak dziewczyny pisały troszkę się pośpieszyliście. te 6 tygodni to raczej trzeba poczekać i nie dlatego, że coś może boleć.Mój lekarz mówił, żeby czekać a on jak już coś powie to nie tak oo.....

Akneri witamy 🙂szybciutko wracasz do formy 🙂 twarda babka z ciebie 😁

Anetta może dzidziuś ma sapkę nosową? to takie właśnie ciut charczenie. A może sobie dźwięki ćwiczy. Nie martw się 🙂 jak nie płacze to pewnie się po swojemu przeciąga

Ja z wagą stanęłam 🤢 ale jeszcze 2 tyg. i ćwiczenia w ruch pójdą 🙃

Mała w nocy nam zaczyna przesypiać 4 godzinki. I ja nie mam serca jej budzić. Tym bardziej, że w dzień nie raz ze względu na ból brzuszka za dużo nie śpi. A tak to normalnie budzi sie co 2,5 h na karmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIEŃKO KOCHANA GRATULACJE 🙂
Kochane jak wróci Tomek z pracy to wstawimy zdjęcie Olusia Basi 🙂 Śliczny chłopiec 🙂Nie wiem gdzie Tomek schował przejściówkę do kart pamięci i nie mam jak teraz wgrać . A tymczasem wrzucam foto mojego Szkraba 🙂 Na priv też coś wrzucę 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dsc05438w.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7938/dsc05438w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A TUTAJ NASZ KRZYŚ 🙂 PO PIERWSZEJ KĄPIELI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki,
tutaj znowu wspaniałe wieści 😁

carpioo napisał(a):
HALO POBUDKA!!!! ALAAAAAARMMMMM

BAŚKA URODZIŁA! właśnie z nią rozmawiałam!! ale w szoku jestem i nie wiem czy nie przekręcę!!
prosze potem o ew. korektę Basiu!

urodziła SN 19.40, Olek ma 52cm, i wazy 3100 kg!


Oooo to rewelacyjnie!!! GRATULACJE BASIU!

aga33 napisał(a):
Olalenka:do Ciebie tez to moje przesłanie o cierpliwości...to już naprawdę chwilka... 🙂


dzięki Aguś, ty zawsze wiesz co powiedzieć 😆
Dzięki, że znajdujesz jeszcze czas, aby nas pocieszyć. Ty to dopiero mega kobietka jesteś 😁

Aguska 21 ale Haneczka jest kochaniutka, a jakie ma słodkie usteczka. Pewnie nie możesz się oprzeć ją całuskować 😉
No a z tą wagą ładnie ci idzie 😉 jeszcze troszeczkę i kilogramki znikną zupełnie. A co do rozstępow to ja je też niestety mam i płakać mi się chce buuuuu 🤨 A jak sobie na razie z nimi radzisz? Stosujesz jakieś kremy?

Igorek, Oluś i Krzyś też przekochane smyki. Napatrzeć się nie mogę. CUDEŃKA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam dzisiaj na tej kontroli medycznej z mojej ubezpieczalni. Wkurzyłam się niesamowicie 😠. Okazało się, że ściągali mnie bez powodu. Na jakimś dokumencie była napisana data przewidywanego porodu, a miał być podany tydzień ciąży. Jakby nie umieli sobie to wyliczyć barany 😠 😠 😠 . Aż doktor nas przepraszał za kłopot 😲. Tak czy inaczej mój mąż musiał wziąć pół dnia wolnego. Ja dostawałam całą podróż skurczy (tych przepowiadających, ale strasznie uciążliwych. Wogóle to one ostatnio z dnia na dzień zyskują na sile I częstotliwości). I dodatkowo strasznie mnie za przeproszeniem kłuło w pochwie, a jak już wróciliśmy to aż sie zrywałam z bólu 😠 😮. Bałwany jedne. Ale odpowiedzialności za ich niedopatrzenie nikt nie weźmie.
Cieszę sie jednak, że to nie było nic poważnego. Bo powiem wam stracha miałam i to nie małego. Już po wszystkim ufffff teraz odpoczywamy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie ma jak burdel w dokumentach i brak myślenia u innych 😉

odpoczywaj olalenko 🙂 ile się da 🙂 współczuje tych bóli.

A....u nas prawie miesiąc od narodzin malej a mi nadal brzuszka brakuje. No i całkowicie zapominam jak to jest mieć pod sercem inne serduszko. Dobrze ze maluszki to wynagradzają swoimi minkami i ciepłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
no nie ma jak burdel w dokumentach i brak myślenia u innych 😉

odpoczywaj olalenko 🙂 ile się da 🙂 współczuje tych bóli.

A....u nas prawie miesiąc od narodzin malej a mi nadal brzuszka brakuje. No i całkowicie zapominam jak to jest mieć pod sercem inne serduszko. Dobrze ze maluszki to wynagradzają swoimi minkami i ciepłem


No dokladnie burdel na kulkach i bezmózgowie!!! Tak jak piszesz teraz leniuchuje 😉
U was już prawie miesiąć wooowwww to niesamowite jak ten czas leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Gratuluję wszystkim mamą! Bachap GRATULACJE dziewczyno! udało się! Została nam tylko Olaleńka czy ktoś jeszcze????

Ja juz jestem całkowicie zdrowa. Wczoraj byłam na zdjęciu szwów i się zszokowałam bo to był jeden sznureczek ktgóry był pod spodem. Widać było z dwóch stron tylko końce. A blizny prawie nie widać. Tak pięknie zostałam zszyta. Czasem mnie boli jeszcze i szczypie. Np jak kicham to muszę przyciskać brzuch.

Mi też brakuje brzuszka 🙂 Wydaje mi się że tak narzekałam a nie nacieszyłam się nim wystarczająco.
Czy Wy też tak macie że do Was jeszcze nie dociera że macie dziecko?
Ja się opiekuję Helenką, całuję, przytulam ale mam takie czasem mieszane uczucia. Mam wrażenie że ona nie jest moja 😞 może to przez to że cesarka była i dostałam ją dopiero po 24 godzinach? Sama nie wiem. Kocham ją oczywiście. Płacze jak ona płacze i na myśl że mogłoby jej nie być od razu mi łzy napływają. Ale mimo wszystko wydaje mi się to takie nierealne że ona jest ze mną.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...