Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madziek serdeczne gratulacje!!

Atagusia
- ładnie to wszytko napisałaś..dziekuje za słowa wsparcia.. Widze chociaż, że nie jestem sama 🤨
ja naprawde padam!
od 17.20 dopieromi usnęła 10 minut temu, i Mój wrócił z pracy, zagląda do łożeczka a ta oczy otworzyła! 😮 i juz po spaniu! 🤢
załamie się zaraz!
tylko ją nosić 😞
płakać się chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
madziek serdeczne gratulacje!!

Atagusia
- ładnie to wszytko napisałaś..dziekuje za słowa wsparcia.. Widze chociaż, że nie jestem sama 🤨
ja naprawde padam!
od 17.20 dopieromi usnęła 10 minut temu, i Mój wrócił z pracy, zagląda do łożeczka a ta oczy otworzyła! 😮 i juz po spaniu! 🤢
załamie się zaraz!
tylko ją nosić 😞


płakać się chce!



carpioo ja mam to samo teraz ja z mama polozylysmy na brzuchu i zaczyna zasypiac moze tylko na 10-15min ale zawsze cos, sprobuj tylko patrz na nia caly czas 🙂 my juz z mamą wymiękamy wyobrazam sobie jak ty musisz byz zmeczona sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
mój malutki od wtorku coś świruje .. do tej pory cyc i łóżeczko troszke marudzenia i zasypiał a teraz zapomnij o spaniu gdzie indziej niż na rączkach w pozycji pionowej lub na mnie na brzuszku a do tego od 18 do 22 nonstop ryk z przerwa na cycka 😮 dobrze że mąż pomaga bo bym załamała się
dziś pediatra i szczepienie zobaczymy ile przytyło książątko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze widzę ,że wszyscy maja ten sam problem.U nas było ok do 2 tygodnia a później zaczęły się schody w sensie kolki ,bóle brzuszka noszenie w pionie bo inaczej ryk.Powiem wam,że gdyby nie huśtawka z Fisher price to bym się chyba z balkonu rzuciła bo nic nie idzie w domu zrobić nosząc ją cały czas na rękach.Też myślałam o tym żeby kupić nosidełko i wtedy byłaby może spokojniejsza .
Koyotko a jak Ci się chusta sprawuje używasz ?Jest sens?Jeszcze chciałam zapytać o ten Debridat dajesz to małej dalej jest poprawa ?Bo my dajemy te krople z laktazą co Mdoundi ale tak samo jak u niej poprawa była ale tylko na 3 dni mało tego tak ją zblokowało ,ze 3 dni kupy nie robiła i wczoraj był czopek bo się dzieciak wił jak piskorz 🤢 Do tego ma wysypkę na całym ciele takie drobne krostki ,pediatra twierdzo,że to nie skaza i dała maść ale po tej maści jeszcze gorzej więc odstawiłam ehhhh ręce opadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/imgp0086u.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8506/imgp0086u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/imgp0110.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/8185/imgp0110.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziek84 napisał(a):
Kochane wkoncu jestem!!
Powiem tyle,ze mialam porod wywolywany przez oksytocyne ale skonczylo sie cesarka bo bylam juz 8 dni po ter,minie i mialam zielone wody.
Dawid dostał 10 pkt czuje sie dobrze,przeszedl moje oczekiwania bo wazy az 4100 i długi na 59.
jak cos dychne to musze poczytac co u was.
Pozdrawiam 🙂


GRATULACJE 😁 nabierajcie sił i cieszcie się sobą 😁 witamy Twojego synka na świecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Kurcze widzę ,że wszyscy maja ten sam problem.U nas było ok do 2 tygodnia a później zaczęły się schody w sensie kolki ,bóle brzuszka noszenie w pionie bo inaczej ryk.Powiem wam,że gdyby nie huśtawka z Fisher price to bym się chyba z balkonu rzuciła bo nic nie idzie w domu zrobić nosząc ją cały czas na rękach.Też myślałam o tym żeby kupić nosidełko i wtedy byłaby może spokojniejsza .
Koyotko a jak Ci się chusta sprawuje używasz ?Jest sens?Jeszcze chciałam zapytać o ten Debridat dajesz to małej dalej jest poprawa ?Bo my dajemy te krople z laktazą co Mdoundi ale tak samo jak u niej poprawa była ale tylko na 3 dni mało tego tak ją zblokowało ,ze 3 dni kupy nie robiła i wczoraj był czopek bo się dzieciak wił jak piskorz 🤢 Do tego ma wysypkę na całym ciele takie drobne krostki ,pediatra twierdzo,że to nie skaza i dała maść ale po tej maści jeszcze gorzej więc odstawiłam ehhhh ręce opadają.


dajemy jej nadal, ale moim zdaniem to może ciut pomaga. nadal się borykamy z bólami brzuszka. teraz to chyba się w prawdziwe kolki przemienia, bo wieczorem jest płacz i to od 19 do 23 😞 nie non stop ale jednak.
chustę miałam kilka razy założoną i jest fajnie. Tylko np. wczoraj mała się wkurzała że jest przywiązana i ryczała. szybko ja odwiązałam. Ale plus jest duży masz ją przy sobie a wolne ręce.
Nasza od urodzenia ma takie małe białe kropeczki na buzi. podobno ma to zejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂
mój mały książę też wczoraj zrobił sobie przerwę w spaniu... od 18 do prawie 22.. byłam padnięta i jak on zasnął to ja też zaraz po nim w ubraniu.... obudziłam się o 1 w nocy kiedy była kolejna pora na karmienie...
Krzyś tydzień temu ważył 4335g.. to teraz pewnie już z 4500g... albo i więcej... z dnia na dzień widać jak rośnie i jak się zmienia 😉
Ulewać mu się zdarza, ale jak to powiedziała mi położna, my się martwimy, że to tak dużo wylatuje, a to prócz mleka jest jeszcze ślinka i choć nam wydaje się to dużo, to w rzeczywistości tak nie jest.
My dziś też mamy wizytę położną, pewnie wagi nie będzie miała i w sumie nie wiem co będzie chciała robić 😉 ale jakoś to przeżyjemy 😉

Dużo sił i anielskiej cierpliwości życzę wszystkim Mamusiom 🙂 dobrego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka Bodzio rośnie jak na drożdżach taka kruszynka nie dawno była.Czytałam o Twoich tabsach antykoncepcyjnych i dużo osób narzeka bo są po nich krwawienia i trzeba brać dokładnie o tej samej porze bo inaczej kaplica daj znać co i jak bo się zastanawiam a nic innego w necie dla karmiących nie znalazłam ehh.......spirali to sobie raczej nie dam włożyć- mam za bujną wyobraźnię chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i zapomniałam się pochwalić wczoraj dostaliśmy w prezencie od mojego z pracy nianię video co widzi też w nocy i można ją podłączyć do tv a my mamy funkcję pip w tv więc w końcu oglądałam tv ze spokojem i wykąpałam się bez strachu o dzidzię bo mój na nocki teraz chodzi i nie musiałam biegać i sprawdzać co u niej bo podłoga skrzypi i ją wybudza.Polecam koszt ok 300 zł ale będzie służyć długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo z tym noszeniem i płaczem to się unormuje ale dopiero po miesiącu bynajmniej u nas tak było ten przełom po drugim tygodniu jest nie fajny ale dziecko próbuje wszystkich sposobów ,żeby się uspokoić albo uśmierzyć ból polecam suszarkę nawet jak leży w łóżeczku nie trzeba dmuchać w dziecko wystarczy,,że ją słychać dokładnie jak tu http://www.youtube.com/watch?v=_HvcSnyvba0&feature=related może pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie. Podczytuję Was regularnie, ale mam ostatnio mało czasu, jak większość z Was wpadłam w wir problemów brzuszkowych, ulewania, ciagłego płaczu 😞 Ja małemu podaje esputicon, ale szczerze zauwazyłam, że niewiele pomaga, nawet nie wiem czy więcej złego nie robi... dostaliśmy od znajomych czeski sab simplex i jak na razie rozważam jego podanie, jakoś mam opory.

Wczoraj i dzisiaj mały sobie ulał tak porządnie, ale kurcze samą przezroczystą wodą jakieś 1,5 h po jedzeniu 😮 do tej pory ulewał mleczkiem, albo takim twarozkiem jak zaczęło mu się trawić, a teraz zbaraniałam co to, miała któraś z Waszych kruszyn podobnie??

Do tego wszystkiego dochodzi ciągłe prężenie się, wymachiwanie nóżkami, nie ważne czy to przy cycu, czy na rękach 😞 Brak mi sil 😞 Byłam u lekarza, ale nie za bardzo się przejęła, popatrzyła tylko na wagę Adasia- 4750 i tylko to potraktowała jako wyznacznik prawidłowego rozwoju.
Ja już chyba w jakąś paranoje popadam, niby te objawy są dla dzieciaczków normalne, ale jak tak poszperać w internecie to te same zwiastują choroby poważniejsze... boję się, że coś przegapię i chodzę cały czas sfrustrowana 😞

Meegotko oooooogromne dzięki za pomysł z tym nagraniem suszarki, włanczamy ją małemu do kąpieli i nareszcie nie jest to dla nas horror jak do tej pory, a i mały czystszy, bo się nie spieszę jak wariatka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.. na te pryszczyki (Krzyś ma tylko na buźce) położna mi poleciła maść cynkową, nawet pomaga, jak się posmaruje to pryszczyki znikają, ale pojawiają się nowe... Tylko ja akurat podejrzewam, że to może od jakiegoś jedzenia u mnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ dziewczynki!
Przedstawiam mojego śpioszka 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/228/dsc02030mn.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc02027ae.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc02043mo.jpg/


mój też miał cały nosek w pryszczykach białych ale już ma mniej, prawie w ogole, związane to jest z hormonami, niedlugo pewnie i Waszym maluchom znikną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Carpioo z tym noszeniem i płaczem to się unormuje ale dopiero po miesiącu bynajmniej u nas tak było ten przełom po drugim tygodniu jest nie fajny ale dziecko próbuje wszystkich sposobów ,żeby się uspokoić albo uśmierzyć ból polecam suszarkę nawet jak leży w łóżeczku nie trzeba dmuchać w dziecko wystarczy,,że ją słychać dokładnie jak tu http://www.youtube.com/watch?v=_HvcSnyvba0&feature=related może pomoże 🙂


bede próbowała 🙂 dziekuję!!

maleno, kasiuczko super zdjęcia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...