Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mdoundi masz po prostu przesrane z Amelką. Ja nie rozumiem, jak taki cywilozowany kraj ma tak niecywilizowany personel medyczny i okrutne jest to, że nie możesz się spakowac i przyjechac do Polski do jakiegoś porządnego lekarza..ja nie wiem, czy na Twoim miejscu bym wytrzymała..

bojalubię poniekąd rozumiem Twe wkur...ienie. więcej info na priv
Koyotka ma rację co do tej laski, która weszła w butach na nasze forum. jeśli coś jeszcze mądrego napisze to jej w ogóle nie odpisujmy, bo po co ma miec satysfakcję..

kurde, zapomniałam wziąśc moich czarodziejskich czopków i mnie tylek boli. kurcze, w chacie chodzę w sukience i bez gaci (sorry za szczerosc), ale dzisiaj cały dzien w gaciach i dupa się gotuje 🙂 jestem ciekawa ile jeszcze ta dupa będzie się goic, bo już 3 tyg po porodzie, ale mnie jeszcze tyłek boli!! nie jest to agonia, ale zawsze pod wieczór odczuwam jeszcze skutki porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kokosanko normalnie współczuje.....jak miałam w ciąży problemy z hemoroidami to nie raz siadać nie mogłam. A ty teraz to jeszcze masz przecież dzidzie, która wymaga dużej uwagi. No oby ci to się w końcu zagoiło. 😆

No a u nas dziś o 7 rano było -2....... 🤢 😞 ja chce już wiosnę 😉

dziś jedziemy na zakupy. muszę kurtkę sobie kupić..bo wszystko w biuście za małe 😞 i szczela w barkach hhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka napisał(a):
Aneta84 napisał(a):
Chyba czas przenieść się na prv albo http://www.mamusie.net/ skoro wszystkie mamy już swoje maleństwa...

Myślę, że to dobry pomysł.


kurcze boję się, że przegapię moment jak sie przeniesiecie na inne forum. A nie możemy zostać tutaj ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atagusia napisał(a):
Olalenka napisał(a):
Aneta84 napisał(a):
Chyba czas przenieść się na prv albo http://www.mamusie.net/ skoro wszystkie mamy już swoje maleństwa...

Myślę, że to dobry pomysł.


kurcze boję się, że przegapię moment jak sie przeniesiecie na inne forum. A nie możemy zostać tutaj ?????


z tego co mi wiadomo i tak nasz wątek będzie zamknięty, więc nie pozostaje nam nic innego jak się przenieść na mamusie.net... No i mamy jeszcze nasze priv 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
wróciłyśmy do domu...w szpitalu Mała przeżyła koszmar biedną pokłóli niepotrzebnie bo myśleli (zamiast najpierw sprawdzić) że ma infekcję i wenflon większy od jej rączki miała 2 dni założony ale...szkoda już do tego wracać. Ważne że ja co nieco załatwiłam. Pieprzona pediatra która wcześniej nie pomogła mojemu dziecku okazała się być jakąś wybitną profesorką - którą na oddziale wszyscy wielbią. Ale ja od razu na porannej wizycie (na której na jej szczęście jej nie było) obsmarowałam ją i jej umiejętności przy 3 innych lekarzach i przy kilku studentach. Za jakiś czas 2 studentów wróciło i poprosiło mne o szczególowe opowiedzenie histroii małej. i obiecali pomóc. i pomogli trochę bo całą historię zapisali (obsmarowałam wybitną profesor też) i dali to innemu lekarzowi który natychmiast zareagował i wysłał do nas dietetyka, na razie zostajemy przy mleku comfort i przez weekend obserwujemy małą a w poniedziałek albo dostanie inne leki albo inne spacjalne mleko - zdziałałam trochę bo do tej pory nikt mnie nie słuchał i uważali że za dużo internetu się naczytałam. wybitna profesor miała do nas przyjść (bo jest przypisanym pediatrą naszej małej) ale w ogole się nei pojawila a slyszalam pod drzwiami sali jej głos - tylko wysylala do nas swoich podwladnych - okazalo sie ze malpa nie poznala sie na wielu rzeczach ktore ja podejrzewalam a z czego sie ze mnie smiala na wizycie ze staram sie byc madrzejsza od niej! no nic - narazie za porada pani dietetyk stosujemy podniesione do 30 stopni lozeczko-a raczej materacyk - i okladam mala recznikami. po pierwsze materacyk pomaga w reflukcie bo jest glowka wyzej i nie zwraca sie jedzenie a otulanie recznikami pomaga malej w zasypianiu i poczuciu bezpeiczenstwa - bo tak male dzieci ponoc lubia a nie lubia duzej przestrzeni w lozeczku bo sie boją. tak to mniej wiecej wyglada (zrobione z recznikow i oblozone przescieradlem - takie gniazdko):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/aaaaahh.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7369/aaaaahh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

mam nadzieje ze sie polepszy - tzn juz sie polepszylo bez jakichkolwiek lekow tylko podnieslismy lozeczko i ja otulam i sama zasypia, spi , nei placze nie stęka nei wywija się i jak sie obudzi sama sie bawi i zaczyna smiac do siebie. jeszcze ja wiadomo boli i poplakuje, trza wzia na rece i utulic ale -widac roznice. zobaczymy co dalej....

ps ja rowneiz wole sie przeneisc na priv bo tam bedziemy same zadna krowa wiecej sie nei wetnie ze swoja niewyparzona mordą! tyle miesiecy razem przezylysmy i szanujemy sie nawzajem i nasze decyzje a wpieprzy sie taka jędza i psuje tylko wszystkim nastrój!

calujemy was mocno
monia&amelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Mdoundi ale przezylyscie koszmar masakra 😞 Ale ciesze sie ze juz coraz lepiej i ze mogłas wrocic do domu...Mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej poprostu musi byc bo tyle co ty kobieto przezylas to sie w głowie nie miesci!! A ta pani profesor to jakas walnieta babka niby taki kraj gdzie wszystko poszlo do przodu a pomoc nie potrafia ehh 😞 Szkoda słów.... Trzymaj sie kochana trzymam kciuki za Ciebie i twoje maleństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😁
Chyba rzeczywiscie bedzie lepiej opuscic juz to forum. Ja jestem juz na tym drugim forum dla mam i na tym juz nie bede sie udzielala. A, i jeszcze chcialam sie zapytac o namiary na to prywatne, bo jakos dotad nie korzystalam z niego 😲
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli1978 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
gosia1989 napisał(a):
DO OLI1978
Rozumiem , że każdy ma prawo do własnego zdania , opinii , poglądów. Ale Ty bezczelnie wcięłaś się w nasz wątek obrażając przy tym nas - mamy nie karmiące piersią. G**** wiesz o naszych sytuacjach , o powodach , które zmusiły nas do takich decyzji , nie znasz nas więc jakim prawem wpadasz tu i nas obrażasz i krytykujesz???!!! Miałaś okazję karmić cyckiem ??? Więc ciesz się z tego bo nie każdej mamie jest to dane , ale weź pod uwagę , że czasami wynika wiele przeróżnych sytuacji życiowych ,które to uniemożliwiają. Może wtedy przestaniesz tak małostkowo i płytko nas oceniać , egoizmem jest zapatrywanie się na siebie i robienie z siebie matki polki , bo się karmi cycem. Więc rozumiem , że ja i wiele Mam z naszego wątku nie kocha swoich dzieci , jesteśmy podłymi matkami , do tego pieprzonymi egoistkami , bo nie jesteśmy takie jak Ty??? Następnym razem pomyśl dziesięć razy zanim zaczniesz pieprzyć bez opamiętania jakieś bzdury i zaczniesz wywlekać swoje \" mądrości \" , bo przy tym możesz sprawić wielu osobom wielką przykrość. Ale egoista o tym nie myśli...

Brawo dla Gosi!!!!!




OJEJKU ale się namadrowałaś-jak przekupa. Dorośniecie-zrozumiecie młode mamuśki 🙂 Już nie szczekajcie głębokie macie takie wywody swoje że aż wydostać się z nich nie można 🙂 BRAK CHARAKTERU I PYSZCZENIE to Wasza główna cecha 🙂 Tego wywodu niejakiej Gosi nawet nie czytałam i nie chce mi się szukać bo żal mi Was dziewczynki. Po ilości stron widać ile czasu poswięcacie dzieciom ile internetowi. Dać butlę i na neta bo po co \"wisieć przy cycu-mi też coś się należy\"!! Gratulacje!


idź sobie z naszego wątku bo nie jesteś tu mile widziana!!! Nie mów mi , że nie jestem dobrą matką , bo nic o tym nie wiesz!!! Chcesz ładuj na siłę cyca swoim dzieciakom ale od mojego dziecka i od moich decyzji wara!!! nic Ci do tego i nie życzę sobie byś tu wchodziła i obrażała dziewczyny , którym do pięt nie dorastasz!!!

A jak chcesz trollować to idź na inny wątek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂zaraz się biorę za maile do dziewczyn, które chcą na priv. Ja na mamuśkach już jestem. Co prawda urodziłam we wrześniu ale będę na październiku 🤪 😁

Mdoundi dziś o Was myślałam. Nawet mężowi opowiadałam co wyprawiają lekarze w Anglii i co przechodzicie. Ale bardzo ale to bardzo ucieszyłam się jak przeczytałam na forum, że się poprawiło. No i masz tu ufaj profesorom 😞 Oby nadal było ok. jeszcze raz napiszę, że się cieszę z tych wiadomości....zobaczysz teraz będziesz się cieszyła macierzyństwem i maluszkiem 🙂 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo następna mądra 🙂 🙂 🙂 Pewnie ku.rwa my wszystkie przeszłyśmy na modyfikowane, bo tak nam wygodnie. Zajebi.ście wygodnie nam wyparzać pieprzone butelki, grzać wodę, mieszać z proszkiem a co ! Nic tylko kur.wa pozazdrościć. Przecież przyłożenie dziecka do piersi jest w porównaniu z tym takie kłopotliwe ! I jesteśmy tak bogate, że kupowanie proszku za 40zł to dla nas pikuś !! I świadomość tego, że nie możemy dać dziecku tego co najlepsze też nie robi na nas żadnego wrażenia ! Wy za to jesteście wspaniałe, cudowne aż się chce w nogi całować królowe i obsypać kwiatami. Tak mi ku.rwa przykro, że nie zasługujemy na wasze uznanie 😞
Aha i skoro jesteśmy takie okropne to ZAMKNIJCIE ŁASKAWIE MORDY I WON STĄD !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko jedyna kochana nie chcę być posądzana o wtrącanie czy coś takiego ale możecie mi odpowiedzieć czy ta co się wymądrzała na temat karmienia to była z WASZEGO wątku ??????
oki
już nie piszcie znalazłam
chętnie sobie z tym czymś popiszę
a co mi tam zniżę się do tego poziomu
a i dziewczyny karmiące butlą nie muszę WAM chyba pisać że taki dziwadła trzeba olewać i się tym nie przejmować 😉
pozdrawiam i wszystkiego dobrego i dla tych karmiących cycem i butelką 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minona napisał(a):
Gizelda nie, to babsko się bezczelnie wpieprzyło.

wiem dzięki
poczytałam
i aż mi się niedobrze zrobiło
i wydaje mi się że ta "adminek" to ta sama osoba
lubi słowo "przekupy" czy coś takiego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...