Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie mam nadzieje że przybedzie nas tu trochę , w poniedziałek wybieram sie do lekarza pierwszy raz w sumie niema co sie spieszyć bo to 5 tydzień ale ja sie wole upewnić czy wszystko dobrze żeby sie niemartwić bo niewiedząć żę mogę byc w ciąży piłam mocną kawe itp myśle że termin bede miała na 17 pażdziernik ale on sie jeszcze nieraz zmieni 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to asiu bedziesz miala szybciej wizyte bo ja dopiero 24 lutego mam nadzieje ze z moja faolka bedzie wszystyko dobrze,poki co zadnych dolegliwosci nie mam mam nadzieje ze w tej ciazy mdlosci mnie omina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni ja ide prywatnie bo unas jak zwykle niema normalnego lekarza jakiś stary dziadek przyjmuje a w sąsiedniej wsi przyjmuje gin też facet ale on jest taki jakis śmieszny pozatym jak mnie poszył jak bądz byle było po porodzie bo akurat trafiłam na niego to puzniej maiałam niemiłe problemy, dlatego zdecydowałam że wole stracić 40 zł i isc do dobrego lekarza wczesniej chodziłam z natalką do tej doktorki więc znów bede jeżdziż 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam mdłości już troche mniej ale nie mogę jesć wedlin i nic słodkiego i cały czas żuje gume mietową bo mi nie dobrze , nawet teraz jogurta nie zjem z owocami tylko naturalne mi smakują puki co brzuch mnie nie boli tydzień temu mnie bolał i senna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oabwiam sie ze nie mogę już uważac sie za pazdziernikową mamuske- od wczoraj zaczelam krwawic- mamleki podtrzymujace ciaze ale nadziei mi juz brak, zycze wam mamuski szczesliwego rozwiazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cicha nadzieje ze duphaston pomoze bo jest to krwawienie podobne do miesiaczkowego...zywa krew...nie ma tyego bardzo duzo ale tez nie sa to tylko malutkie palmienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam brac duphaston 3 razy dziennie i w przyszlym tyg pojawic sie ue niego na wizycie na usg na pocieszenie dodał ze jAK KRAWIENIE BEDZIE MAŁE TO CIAZE UDA SIE UTRZYMAC 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...