Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haha, jak ufo, taaa jasne, chciałabyś z Marsjaninem bzyczeć, co ? 😉
Hi hi !
Zboczona Ty nasza babeczko 😁

Kurczę, niech Koyotki mąż może coś więcej napisze i wyśle foty, bo ja już skurczy z wrażenia dostaję 😉
Na pewno ją bolało, ciekawe, czy ją cięli, czy ze znieczuleniem i czy sesja zdjęciowa zdążyła się odbyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOYOTKO, moje wielkie GRATULACJE !!!
Pokaż nam Zuzię !!!



Kokosanka napisał(a):
ja piernicze ale się ciesze!! KOYOTKO gratuluję Zuzi!! to już nasza 3 dziewczynka!! Alicja Minony, Laura i teraz Twoja Zuzia! no to teraz czas na chłopaka..Edytka, Joane, Gosia..może któraś z Was się przyłączy do Koyotki? Jeja, ale mi ciśnienie skoczyło!! Super!!!

no przecież Fredeczka ma Adasia 😁



bachap napisał(a):
Tak samo z paciorkowcem (przynajmniej u nas tak jest) jeśli masz robionego wcześniej niż 2 tyg przed przyjsciem do szpitala to i tak robią jeszcze raz więc się nie martw

kurczę, to czemu ja mam czekać 2 tygodnie na wyniki, skoro i tak będą od razu przeterminowane ?
Jutro jadę do gina państwowo, po wyniki badań dla gina prywatnego 😉
Ale kombinator jestem, hehe !

atagusia napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
weszłam na forum po weekendzie z ogromnym zniecierpliwieniem, bo byłam ogromnie ciekawa czy zostałam znów ciocią 🙂. Coś mi sie wydaje , ze gosia i ziuziaczek zostały mamusiami 🙂
czekam na wieści 🙂

Gosia - może tak, ja - jeszcze nie !!! 😁

gosia1989 napisał(a):
Kochane.
Zuzia pisała na privie , że nie udziela się na brzuszku , bo jej facet ma wolne i sobie razem czas spędzają 🙂

Ja też jeszcze w dwupaku i mam nadzieję , że zdążę jeszcze w weekend do szkoły pójść 🙂

o , jedna co mnie słucha (czyta) 🙂 Reszta mnie olewa 🙂 😉
No właśnie, pisałam :P

Heh, Gosiu, myślałam, że się rozpakowałaś... ale pamiętałam, że musisz do szkoły iść, ciekawe, jak było 😉

bajka1202 napisał(a):
Ja juz po wizycie malutka wazy 3200gram i lekarz powiedzial ze do 10 dni powinnam napewno urodzic 🙂

o kurczę Bajeczko ! Super wiadomość !!! 🤪

Olalenka, piękne malowidło ! Myślałam, że to gotowy szablon ! CUDO !!!

Aguska21 napisał(a):
Poszłam sie po badaniach odstresować...i zgrabiłam cała skoszoną trawę z trawnika 😁 i ją jeszcze w wór spakowałam 😁 a teraz siedzę, pije kako i odpoczywam, ale we mnie tyle energii, że chętnie bym jeszcze coś porobiła,

no mi od czwartku do niedzieli się helikopter w tyłku załączył, byłam u rodziców i przygotowałam pokój dla Małej, meble, łóżeczko, wszystko poprałam, co było nie poprane, poprasowałam, poukładałam w nowej szafeczce, jednak pierwszy miesiąc mam zamiar spędzić u rodziców, jak mój weźmie urlop to będzie z nami 🙂 jak nie to będzie w pt po pracy przyjeżdżał i wracał do Wawy w pon rano, jakoś to będzie, nie załamuję się 🙂
Kotek mi jeden został, zrobił się jeszcze bardziej kochany niż był 🙂
Marzenko, czy Teodorek już zdrowiutki ??

marzenka napisał(a):
o rany koyotka miała termin na 8 a ja mam na 9 pażdziernika mam 🙂 tylko Że ja do srody musze wytrzymac bo mieszkanie kupujemy 🙂

he he 🙂 musisz wytrzymać, dobre 😉 No tak, najpierw trzeba ważne sprawy pozałatwiać, prawda ?
🙂

meegotka napisał(a):

Ja poprosiłam położną,żeby mi zrobiła ktg bo mój lekarz nie robi i wyszły dość mocne skurcze ale co12 minut więc powiedziała mi,że na razie nie mam jechać do szpitala tylko czekać 🤢 Brzuch mi się bardzo mocno stawia normalnie szok i tak cały dzień. No zobaczymy , jestem już bardzo zmęczona .

a ja jeszcze żadnych skurczy nie miałam... 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😲kurde no nie umiem spać już.. 😮 czy człowiek może zapomnieć jak sie śpi?
czy to jest jak jazda na rowerze? że nigdy nie zapominasz?
normalnie jak zasnęłam po 12stej, to od 1 do 2 byłam w WC, potem chwila czuwanio-snu i wyczekiwaniu na skurcze regularne bądź zanik nieregularnych, a potem wstałam niby-na-siku i tak od 4.17(dokładnie pamiętam tą godzinę) nie mogę zmrużyć oka! 🤨

🤢 🤢 🤢

w nocy mi sie załączył (a tro juz 4 taka noc z rzędy) helikopter w tyłku, jak to Zuziaczek określiła- ale innego typu.. wiece o czym mówię?
jak nie, to przypomnijcie sobie filmy przyrodnicze z dubbingiem Czubówny o hipopotamach i sposobach wypróżniania 😁
ale oprócz sra..ki to mnie jeszcze na wymioty bierze, i cholercia nie mogę zwymiotować?!
sorry ze takie okropności z rana ale ja sie naprawdę boję i schizuję już!

nie wiem czy to oznaka tego ze sie niedługo rozpakuje?
🤔

zaczynam sie tego wszystkiego bać! 🥴


o tu objawach porodu- wiem ze juz pisałyście o tym, ale jakoś wtedy tego nie przeczytałam z uwagą..
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , ja tez juz nie spie od godziny. Mam katar, dundle z nosa lecą, boli mnie gardło, czekam tylko aż otworza mi aptekę. A tak sie cieszyłam, że mnie nic nie złapało, a tu masz babo placek!!! Nie jestem gotowa na porod przynajmniej nie teraz , nie mam siły przeć i smarkać jednocześnie!
Miłego dnia Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki, ja też już nie śpię od 5:30. Zrobiłam pyszny budyniek dla siebie i męża, odprawiłam go do pracy no i oczywiście weszłam od razu na brzuszka. Widzę, że tu kolejną chorowitkę mamy. Natalio trzymaj się dzielnie. Mnie z wieczora też łamało i gardziołko pobolewało ale mężuś zrobił mi herbatkę z cytrynką i miodkiem, plus ciepła kąpiel i jak na razie jest ok. 🙂
Dziewczyny od kilku dni mam jakieś dziwne pobolewania w podbrzuszu i jeszcze tam niżej. Takie kłucia i jakby mi się ona rozszerzała i pulsowała. Także skurcze te przepowiadające, które są coraz częstsze i coraz bardziej intensywne w odczuwaniu. Chyba to normalne, ale ja mam termin na 30 tego, więc jeszcze sporo czasu do porodu. W dodatku cały dzień mnie wczoraj mdliło. A mała od kilku dni znacznie mniej się rusza. Tak jakby od niechcenia, leniwie. Dzisiaj nic nie robię tylko leniuchuje w wyrku ażeby, Roksi nie wyszła za szybko. Mam nadzieje że to pomoże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no smak tego syropku, nie wiem czy ze względu na późniejszy okres ciązy (bo wiadomo, ze w początkowym okresie to róznie z naszymi smakami bywało) to mi smakuje. 🙂
byle by nie wąchać, bo wtedy czosnkiem podlatuje 🙂 a tak to da sie wypić 🙂

która na kawkę sie piszę?
bo ja już w połowie kubeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka.. przeczytaj sobie te objawy /przejawy porodu 🙂
ja to juz mam oczy z przerażenia tak otwarte, jakby mi sie skóra skurczyła 🙂 🤪
jak to wszytko prawda to ja sie niedługo rozpakuje 🤪


Boże.. czy jak ja jestem na forum to Wy wszystkie musicie gdzieś zniknąć?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dziewczyni już nie spie ale zamierzam się jeszcze położyć bo u mnie to norma że od 4 do 8 nie spie. dziś robię sobie wolny dzień a o 19 podpisujemy umowę o mieszkanie 🙂 Już nie mogę się doczekać 🙂
Zuziaczek co do bazy to ktoś mi tak powiedział, że najbezpieczniej używać też pasów. Chodzi tu o większą masę dziecka więc może nie tyczy się to akurat tych fotelików 0-13 kg. Po prostu tak ktoś powiedział mi dlatego napisałam że "podobno".
Co do Teodorka to już zdrowy. Jeszcze pójdę z nim na kontrolne badania krwi ale poczekam jeszcze parę dni czy nie będzie nawrotu choroby.
W nocy tak mnie bolał żołądek że myślałam że rodzę. Ale potem okazało się ze to fałszywy alarm i mnie po prostu chyba wzdęło 🙂 A szkoda bo już się cieszyłam. Czekam z niecierpliwością aż zobaczę moją kruszynę. Tak bardzo jestem ciekawa jak wygląda, jakie będzie miała włoski oczka i wszystko 🙂ehh rozmarzyłam się. Od środy z mężem zaczynami ostro się kochać żeby ta szyjka mi zmiękła. Kurde mam nadzieję że się uda bo jak mi wody odejdą a szyjka będzie tewarda to przez 3 dni nie urodze 🙂
Carpioooo co się dzieję? O co poszło??
Natalio zdrówka!!!!!!!!!!!!! Jakiś wirus panuje bo tyle ludzi choruje że szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko, nawet nie chce mi sie pisać.. naprawede o głup[otę, mainowicie Moj chciał telefon sobie zmienić i operatora i oczywisacie jakie telefony mu sie podobały- najdroższe! no i sioe potoczyło!

trzymam kciuki za przeprowadzkę, umowy itd!! 🤪
dobrze ze z Teodorkiem już lepiej! 😎 teraz mozesz iść spokojniej rodzić!

a ja o bzyczeniu sie mogę zapomnieć! ciesz się że Twór R. sie tak "poświęca" 😉 😉bo dla Mojego to super poświecenie by było chyba.. ołtarzyk za seks bym musiała mu zrobić, i codziennie przed świeczką modły odprawiać o TAKIE .. 😁
nie dość, że kłotnia, i \'on nie ma nastroju\' to jeszcze \'on nie ma ochoty, bo jestem w ciazy i go to paraliżuje\'- szkoda ze z tego paraliżu skorzystać nie mogę 😁 i paraliżu nie dostaje ta częśc ciała, ktora by się w tym momencie do wykorzystania nadawała 😁
wiec cóż.. przyjdzie mi sie mega męczyć na porodówce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Olalenka.. przeczytaj sobie te objawy /przejawy porodu 🙂
ja to juz mam oczy z przerażenia tak otwarte, jakby mi sie skóra skurczyła 🙂 🤪
jak to wszytko prawda to ja sie niedługo rozpakuje 🤪


Boże.. czy jak ja jestem na forum to Wy wszystkie musicie gdzieś zniknąć?!


Wiem, wiem carpioo, ale za dużo mam tych objawów dlatego troszkę się stresuję, bo ja powinnam dopiero rodzić gdzieś za 4,5 tyg. Dlatego bym chciała jeszcze ze 2 lub choćby ten tydzien wytrzymać 🤨 . Idę do wyrka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Olalenka.. przeczytaj sobie te objawy /przejawy porodu 🙂
ja to juz mam oczy z przerażenia tak otwarte, jakby mi sie skóra skurczyła 🙂 🤪
jak to wszytko prawda to ja sie niedługo rozpakuje 🤪


Boże.. czy jak ja jestem na forum to Wy wszystkie musicie gdzieś zniknąć?!


Kochana, nie zawsze są takie objawy 🙂 Owszem biegunka i mdłości mogą byc objawami początku porodu, ale niekoniecznie 🙂 Mnie też wczoraj mdliło, jak Olalenke ale nie sądzę, by to było na poród, tak więc laski nie panikujmy..Ponoc jak to się zacznie, to się bedzie wiedziało, że to ten czas.
Rozmawiałam wczoraj z koleżanka, która przez całą ciąże nie miała żadnych skurczy ( tak jak ja i Zuziaczek) i stwierdziła, że to nawet lepiej, bo jak dostała to przynajmniej wiedziała, że to jest TO.

a Zuziaczku
wiem, że jest jeszcze Adaś Fredeczki naszym bobaskiem, ale chodziło mi o to, że jest narazie rodzynkiem wśród tylu dam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde FREDECZKA to by mogła słówko napisać jakieś 🙂
nie wiem jak będzie ze mną jak urodzę! i czy po tygodniu będę w stanie oderwać wzrok od mojej Kruszynki 🙂
ale teraz tro jestem zniecierpliwiona .. i chciałabym więcej wieści od naszych październikowych mamusiek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, widzę, że Wy spać nie możecie tak jak i ja 😞
O 7 się obudziłam na siku (całą noc przespałam !) a od 7 już nie mogę oka zmrużyć.
A takie ciepłe łóżeczko 🙂 Kiedyś to było nie do pomyślenia. Sama się potrafiłam obudzić dopiero ok. 12 w południe, chyba, że ktoś mnie obudził wcześniej, a teraz ???

Co to się porobiło 😉

Ja też już ze zniecierpliwieniem czekam na Maję, mam już wszystkiego dość.
Jeszcze wczoraj Mój sobie zażyczył, żebym założyła te kozaki, co ostatnio kupiłam i takie grube pończochy zimowe, które mi ostatnio kupił, w nagrodę (za to, że pojechałam tak pokrętnie ubrana) zabrał mnie do Reserved i kupił tą torebkę, co chciałam... 🙂

Myślałam, że do samochodu to wrócę na boso !
17 kg na plusie i jeszcze obcas 11 cm !!! Wyobrażacie sobie moje poświęcenie ?
Gdybym wiedziała że ta niespodzianka to torebka to bym chyba odpuściła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):


Myślałam, że do samochodu to wrócę na boso !
17 kg na plusie i jeszcze obcas 11 cm !!! Wyobrażacie sobie moje poświęcenie ?
Gdybym wiedziała że ta niespodzianka to torebka to bym chyba odpuściła 😞


Podziwiam Cię, bo ja bym chyba nie dała rady na jakimkolwiek obcasie się teraz poruszac, tym bardziej, że w żadne buty nie wejdę, tak mam już opuchnięte nogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak wróciłam to już były opuchnięte, nie mogłam zdjąć tych butów, to było straszne.
Czuję się jak słoń !
Ja znów chcę być szczupła !!! 😠

Kokosanko, Ty nasza modelko, co Ty robisz, że wyglądasz jak z katalogu mody (i to nie dla ciężarnych) ? ! Taka laseczka, że się napatrzeć nie mogę ! Aż Mój podbiegł do monitora i pyta : "KTO TO ??? " 😮 "Ona w ogóle brzucha nie ma !!! 😮 😲 " a minę miał boską 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...