Skocz do zawartości

Mamuski i przyszle mamy 1985 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witanko 🙂
ja już po ciąży i mam już 5,5 miesięcznego szkraba 🙂 ale bardzo przyjemnie błogi stan i poród 🙂 na szczęście ciąża bez żadnych problemów, prawie można powiedzieć, ze sama przyjemność 😉
a co do wieku to wydaje mi se idealny, jestem po studiach, mam męża i ułożone życie, więc moge w pełni zadbać o moje maleństwo, chociaż jakby pojawiło się wcześniej to bym nie narzekała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi masz swietne pozytywne podejscie do sprawy 🙂) tez mysle,ze ten rok to juz juz. Ja czulam taka presje sama w sobie,ze jak nie bede miala dzidziusia to zwariuje i wiem juz,czego potrzeba do szczescia 🙂 Zaluje,ze tak pozno na to wpadlam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie nasz wątek 😜

Maju, widzę, że miałyśmy/mamy podobnie 😉 ja odkąd pamiętam chciałam mieć dziecko, to było moje największe marzenie. No i w końcu się spełniło 🙂 nie planowaliśmy z mężem, ale też nie przeszkadzaliśmy naturze 😉

jedna z moich koleżanek na wiadomość, że jestem mamą, powiedziała "już? tak szybko?!". Dla mnie to wcale nie tak szybko 😉 26 lat już mamy, no kurde! 🙂 ja do 30-tki chcę się z jeszcze jednym dzieckiem wyrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was mamuski i te oczekujac na swojego skarba 😉 Ja uwazam te teraz jest bardzo dobra czas na dziecko, nie za szybko i nie za pozno. Troche sie juz przezylo i teraz mozna poswiecic sie wychowaniu a poza tym jak juz dzieciatko bedzie samodzielne to my nie bedziemy jeszcze takie stare 😎 Ja co prawda nie planowalam dzidzi ale bardzo ciesze sie z tej wpadki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
no nareszcie nasz wątek 😜

Maju, widzę, że miałyśmy/mamy podobnie 😉 ja odkąd pamiętam chciałam mieć dziecko, to było moje największe marzenie. No i w końcu się spełniło 🙂 nie planowaliśmy z mężem, ale też nie przeszkadzaliśmy naturze 😉

jedna z moich koleżanek na wiadomość, że jestem mamą, powiedziała "już? tak szybko?!". Dla mnie to wcale nie tak szybko 😉 26 lat już mamy, no kurde! 🙂 ja do 30-tki chcę się z jeszcze jednym dzieckiem wyrobić 😉

Masz racje, ja mialam takie parcie bo wiedzialam ,ze strasznie za czyms gonie w zyciu czegos mi brakuje i nie wiedzialam co to jest bo wydawalo mi sie,ze na dziecko za wczesnie, ciesze sie strasznie,ze instynkt sie sam obudzil i z takim rozmachem 🙂) Wsrod moich znajomych rowniez przewaza wiek "kolo 30stki" i uwazaja to za normalne 🙂 Nie szkodzi, kazdy jest inny i ma swoje "normy" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
asia85a napisał(a):
przyłaczam się do was mam już córeczke 1.5 roczną , a teraz rozwija się w mnie maleńka fasolka( pierwsze tygodnie)

Jak ja uwielbiam sformuowanie "fasolka" 🙂)) Gratuluje Ci serdecznie!!

ciesz się póki możesz, bo szybko ta fasolka przeistoczy się w malutka istotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
No juz jest maly alien we mnie 🙂)) Sie nie moge go doczekac!!!!!

pewnie za chwile, a moze już, poczujesz kopniaki, to jest niesamowite, też nie mogłam się doczekać, a teraz czasem marzę by ktoś się mała zajął, bo totalnie ode mnie uzależniona, z jednej strony fajnie, że jestem komuś potrzebna, ale nie przez cała dobę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
przyłaczam się do was mam już córeczke 1.5 roczną , a teraz rozwija się w mnie maleńka fasolka( pierwsze tygodnie)
asiu gratuluje fasolki 🙂 ja juz troche tesknie do czasow jak miakam brzuszek. Czasami z checia wrocila bym do tych czasow bo teraz faktycznie nie ma na nic czasu. Mlody czasami w dzien ma tylko jedna drzenke ok 10 min a tak to caly czas domaga sie zabawa. Dobrze ze wieczorkiem juz o 19 spi to mozna sobie troche odpoczac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje w poniedziałek jade do gina na moje oko to 5, 6tydzień zobaczymy pani doktor powie , ostatnio pierwszy raz jak byłam w ciąży to 6 tyg pojechałam ale wtedy niewidziałam w którym tyg, ja jestem z wrześniówek 2009 a urodziłam 4 pażdziernika po terminie urodziłam.Ciekawe co bedę maiała tym razem ale coś czuje że drugą córkę fajnie były było ale bedzie co bedzie byle było zdrowe,,mam pytnie znacie może jakomś firme ubespeczeniową w której płaci sie co miesiac składki jak sie jest w ciąży a potem jak urodzi sie dziecko to dostaje sie kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
ja pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 24 lata a dwa tygodnie temu urodziłam drugiego synka 🙂 jestem lipcóweczką 2009 i stycznióweczką 2011.
dla mnie to był najlepszy moment na urodzenie dziecka. każda ciąża była planowana.
Za mąż wyszłam w wieku 23 lat 🙂
gratuluję wszystkim mamusiom swoich fasolek i już narodzonych dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
dziękuje w poniedziałek jade do gina na moje oko to 5, 6tydzień zobaczymy pani doktor powie , ostatnio pierwszy raz jak byłam w ciąży to 6 tyg pojechałam ale wtedy niewidziałam w którym tyg, ja jestem z wrześniówek 2009 a urodziłam 4 pażdziernika po terminie urodziłam.Ciekawe co bedę maiała tym razem ale coś czuje że drugą córkę fajnie były było ale bedzie co bedzie byle było zdrowe,,mam pytnie znacie może jakomś firme ubespeczeniową w której płaci sie co miesiac składki jak sie jest w ciąży a potem jak urodzi sie dziecko to dostaje sie kase


Ja niestety nie znam wlasciwie nawet nie slyszalam o takiej formie ubezpieczenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
asia85a napisał(a):
dziękuje w poniedziałek jade do gina na moje oko to 5, 6tydzień zobaczymy pani doktor powie , ostatnio pierwszy raz jak byłam w ciąży to 6 tyg pojechałam ale wtedy niewidziałam w którym tyg, ja jestem z wrześniówek 2009 a urodziłam 4 pażdziernika po terminie urodziłam.Ciekawe co bedę maiała tym razem ale coś czuje że drugą córkę fajnie były było ale bedzie co bedzie byle było zdrowe,,mam pytnie znacie może jakomś firme ubespeczeniową w której płaci sie co miesiac składki jak sie jest w ciąży a potem jak urodzi sie dziecko to dostaje sie kase


Ja niestety nie znam wlasciwie nawet nie slyszalam o takiej formie ubezpieczenia..

ja kiedyś byłam grupowo ubezpieczona w Warcie, ale nie jestem pewna czy ktoś będzie Cię chciał ubezpieczyć jak juz jesteś w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...