Skocz do zawartości

Jaki wózek wielofunkcyjny?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy w wózku są koła. Mój wózio na pewno będzie miał duże i pompowane 🙂
A co do kolorów itd to potem pomyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 napisał:
Dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy w wózku są koła. Mój wózio na pewno będzie miał duże i pompowane 🙂
A co do kolorów itd to potem pomyślę 🙂


pompowane koła - fajna rzecz. Dobra amortyzacja i wózkiem tak nie rzuca. Ale jest jeden minus, wózki z dużymi kołami ciężko się składają i zajmują dużo miejsca w samochodzie 😞
Ja wybrałam wózek Kadex Elipse, on ma tylne pompowane koła, a przednie kauczukowe - i składa się rewelacyjnie. A że zależało mi na tym by bez problemu wsadzić wózek do autka, to pod uwagę nie mogłam brać dużych kółek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam już kupiony wózek Mutsy 4Rider - kolor malinowy. Składa się go bardzo dobrze,bo już próbowaliśmy, koła mam pompowane. Akurat ten model od razu wpadł mi w oko 🙂

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=972&version=6&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-07&utm_content=972_6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta,a ty masz wersję Mutsy z fotelikiem?Powiem Ci szczerze,że mi też bardzo się podoba ten wózeczek i nawet Mężowi fioletowy pokazywała.....szkoda tylko,ze w wersji z fotelikiem dużo kosztuje......Zobacze jeszcze jak z kasą będzie,bo mam całą wyprawkę przed sobą,a mam wypatrzone kilka rzeczy z "górnej półki"....więc we wrześniu ostatecznie kupię wózek....ale jestem zauroczona mutsy....również transporter jest śliczny.....Zreszta z tego co czytałam to jedna z najlepszych firm na rynku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie kupiłam gondolę ze stelażem - za ok 1400 zł i musimy dokupić fotelik - zdecydowałam się na Safe2go - koszt ok. 420 zł. Ale można zamontować Maxi Cosi ( potrzebne są jednak adaptery żeby zamontować na stelażu więc koszt jest wysoki) albo Prima Traveller ( koszt ok 600zł) ale może służyć jako mała gondola. Siedzisko spacerowe dokupię dopiero jak będzie potrzebne. Wiadomo, że teraz mamy dużo wydatków więc szkoda mi wydawać 500 zł na to co będę używała dopiero za pół roku.

Przesyłam Ci link do sklepu gdzie ja kupiłam swój wózek...polecam - często robią jakieś okazje cenowe 🙂

http://dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_result.html?keyword=promocja+mutsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez kupimy Mutsy4ridera-widzielismy juz wiele wozkow, zastanawialismy sie nad IMPLAST BOLDER bo tanszy, polski, ale co do materialow, wytrzymalosci itd. MUTSY bije wszystkie inne wozki.Co do fotelikow to mam znajome ktore chwala i safe2go i travellera ale one sa dosc ciezkie i wszedzie w sklepach doradzaja nam MAXI COSI bo sa lzejsze i bezpieczniejsze. Ja bede mieszkac na 3 pietrze i stelaz moze nie jest bardzo lekki ale banalnie prosto sie go sklada no i ma ta blokade po zlozeniu ze ewent. mozna go postawic lub ciagnac po schodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja całe szczęście nie muszę patrzeć aż tak na ciężar wózka, bo mamy windę w bloku 🙂 Maxi Cosi bardzo mi się podobają ale tak jak pisałam są dużo droższe - nie chodzi mi o wersję CITY (bo tę odradzają) i aby zamontować stelaż to potrzebne są adaptery kosztują ok 100 zł, trzeba je zapewne montować przy każdym założeniu fotelika ,więc robi się już jakieś 650 zł 🤢 a te foteliki są tylko do 9 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dobrze ze ja jeszcze mam czas zeby podjac decyzje 🙂 Osobiscie to najbardziej podoba mi sie ten rozkladany fotelik - treveller prima - tym bardziej ze czytalam ze dzieciaczek dopoki nie bedzie siedzial lepiej dla jego kregoslupa zeby jednak lezal a nie byl wygiety w polsiadzie...wiec moze rzeczywiscie ten bylby lepszy...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dobrze ze ja jeszcze mam czas zeby podjac decyzje 🙂 Osobiscie to najbardziej podoba mi sie ten rozkladany fotelik - treveller prima - tym bardziej ze czytalam ze dzieciaczek dopoki nie bedzie siedzial lepiej dla jego kregoslupa zeby jednak lezal a nie byl wygiety w polsiadzie...wiec moze rzeczywiscie ten bylby lepszy...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAXARA Transporter też jest fajny i nie jest aż taki drogi 🙂
W tej opcji

http://dino.sklep.pl/nowy/mutsy-transporter-ocean-pink-stelazgondspacerowka-torba-p-3553.html

masz już gondolę i spacerówkę...wystarczy, że dokupisz sobie fotelik - np. Maxi Cosi - adaptery(czyli to dzięki czemu zamontujesz fotelik na stelaż od gondoli) dostaniesz gratis. Pasuje też fotelik Safe2go.

Ewentualnie poniżej masz już cały komplet:

http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-transporter-mutsy-stelazspacer-gond-fotelik-safe-2-go-p-2453.html

Jagoda - mi też bardzo podoba się traveller prima 🙂 Kusi mnie właśnie, bo mogę go kupić za 530 zł więc nie jest tak źle...a moja kruszynka miałaby ciepło jak zimą gdzieś będziemy jeździć, bo ma fajny śpiworek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
A mi się podobają dwa wózki i w sumie zastanawiam się między nimi:
1) http://www.allegro.pl/item704853523_tako_jumper_x_fotelik_parasolka_wysylka_0_zl.html

Ten ma koleżanka i jest bardzo z niego bardzo zadowolona. W sumie ma wszytsko czego potrzebuję + pompowane wszytskei koła i przednie ruchome z możliwością zablokowania, co jest bardzo przydatne i pomocne. Gondola + spacerówka + fotelik z możliwością montowania (adapter) + parasol + torba + folia przeciwdeszczowa w dość niewysokiej cenie. Możliwość montowania z każdejh strony przywszytkich opcjach wózka (a nie zawsze jest to możliwe przy spacerówce).

2)
http://www.allegro.pl/item706897192_wozek_baby_design_vector_4_air_fotelik_parasolka.html

Ten bardziej mi się podoba wizualnie, ale ma przednie koła piankowe.
Jak myśłicie który wybrać. Lub może macie jakieś inne podobne opcje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...