Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mały niestety dlatego się martwie jak się pomieścimy we trójkę,bo ledwo się mieścimy we dwójkę,a rzeczy dla małej mam poupychane w każdym kącie.Do zrobienia zostały jeszcze podłogi w kuchni,korytarzu i 2 pokojach no i pomalowanie ścian,a meble do kuchni są robione na wymiar i mają być gotowe niby na koniec sierpnia.Tylko to wszystko musi zrobić mój mąż po godzinach pracy z pomocą teścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey, ja mam takie bóle jak przed miesiączką juz od tygodnia łapią mnie tak pare razy w ciągu dnia, czasami dochodzą bóle pleców, są to jednak bóle nieregularne jejku nie wyobrażam sobie jak mnie złapią regularnie. A i dodam ze zazdroszczę wam że możecie sobie robić ktg - bo w dublinie to mi lekarz na wizycie w szpitalu sprawdza tylko ciśnienie i mierzy brzuch centymetrem porażka podchodzą do ciązy jak do naturalnego cyklu fizjologicznego i żadnych szczegółowych badan, dziwne podejście naszczeście mam polskiego ginekologa w klinice to sie czuje troche pewniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale nic na to nie poradzę,ja nie położę płytek ani podłóg.Będziemy musieli się przemęczyć jeszcze u teściów.Tylko głupio trochę bo niby każdy ma swój pokój ale wiadomo jak to jest z małym dzieckiem,ani mąż się nie wyśpi a musi bo pracuje,ani nikt jak mała będzie dawaqć koncerty po nocach,poza tym kłopot jest żeby to wszystko pomieścić,a po trzecie i najwaźniejsze moji teściowie palą i nie chciałam,żeby moja córcia jak już się urodzi wędziła się w smrodzie papierosów,a jak u siebie w chacie nie pozwolę nikomu palić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze kazda z was ma jakies tam bole a ja nic 😞masz racje inka ja tez nie pozwalam palic(chociaz przed ciaza palilam)ale teraz mi to strasznie przeszkadza.u mnie to tylko narzeczony pali ale to mu kaze wychodzic na dwor ma pecha poprostu bo pozniej to wszystko smierdzi tymi papierosami.niestety trzeba sie bedzie przemeczyc z tym pokoikiem .a moze mala bedzie spokojna w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Merci a nie możesz poprosić o zrobienie ktg?z tego co piszesz to faktycznie masakra,u nas też za bardzo nikt się nie z nami nie cacka,bo wyż jest.Ja żeby dostać się na wizytę kontrolną po szpitalu jak byłam na początku ciąży to musiałabym czekać ponad miesiąc,mimo,że na wypisie ze szpitala była opinia lekarza prowadzącego,że koniecznie po tygodniu mam się stawić do kontroli i mam mieć wypisane zwolnienie lekarskie.A mój już teraz były lekarz powiedział,ze on nie ma miejc,ma inne pacjentki,że go to nic nie interesuje i jak mi coś nie pasuje to mam sobie zmienić lekarza,a więc zmieniłam i teraz jestem zadowolona i spokojna,że wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby była spokojna,chociaż dopóki się nie przeprowadzimy,w sumie to tak sobie też myślę,że jak mała da im wszystkim popalić to szybciej się zmobilizują,żeby tam skończyć to nasze mieszkanko,ale z drugiej strony żal mi męża bo biedny zasuwa jak może.Dzisiaj wraca dopiero o 3 w nocy z pracy,a wychodził po 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Robi nadgodziny jak może bo kasa się przyda teraz ale jak tak nieraz patrzę jaki padnięty wraca z pracy to mi go żal,po drugie brakuje mi go bo całymi dniami jestem sama,no ewentualnie z teściową,teściem albo szwagrem,ale to nie to samo i nie zawsze 😞
Ale doceniam to co dla nas robi i staram się go wspierać i pomagać na tyle ile mogę.Kocham Go Bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech jestem ciekawa ile bede rodzic.i tez zastanawiam sie nad imieniem bo do konca nie jestem pewna chociaz cala ciaze to byl Kubus ale ten moj gdzies uslyszal Oskar i mu sie spodobalo.ty tez juz niedlugo bedziesz miala swoja kruszynke przy sobie.tylko to czekanie jest najgorsze a zwlaszcza koncowka sie ciagnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to widzę,że mnie rozumiesz 🙂Dobra kochana,powoli będę zmykać do spania,późno się zrobiło.Zobacz już jest wtorek,jeszcze tylko środa,czwartek,a już w piątek Twój wielki dzień 🙂Będę trzymać kciuki,żeby Ci poszło szybko i bezboleśnie 🙂Dobranoc,pogłaskaj synusia i też już idź spać bo musisz zbierać siły do piątku,a poza tym później to mały może nie dawać Wam spać i będziesz wspominała to z tęsknotą 🙂pa pa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka pozwoliłam sobie Ciebie zaprosić na nk 😉
Miałam do nadrobienia 10 stron 🤪 i szczerze powiem że już nie pamiętam co miałam napisać 😉 Zdenerwowałam się wczoraj bo jak siostra przejechała mi telefon to zamówiłam na allegro taki sam jak mój mąż ma zepsuty, no i wczoraj przyszedł. A się okazało że rok produkcji telefonu mojego męża to 2006 a tego co wczoraj dostałam to 2008 i niby ten sam model, identyczny itp. a ta część co była do wymiany to minimalnie jest szersza i nie pasuje 😠 A więc70zł poszło do d....y, a taki sam w komisie kosztuje 150zł i musimy szybko kupić bo ja nie mam telefonu teraz i jak zacznie się coś dziać to nawet nie mam jak z mężem się skontaktować 😠
A ja dzisiaj idę do lekarza na 15- oczywiście czego najbardziej się boję to wagi... 🤨 Mam nadzieję że dużo nie przybrałam...
A Inka ja też wczoraj miałam humorek zepsuty bo mama otrzymała telefon że z tata jest coś nie tak i ma ktoś po niego przyjechać do pracy. A więc siostra pojechała a później pojechała z mama i sama zostałam z 8 miesięcznym siostrzeńcem który dał mi ostro w kość, bo nie cierpi siedzieć więc albo musiałam go nosić albo chodzić z nim... No a dodam że tata miał w grudniu operację na serce więc się wystraszyłyśmy że coś może być nie tak ale jest ok i w sumie nie maja podstaw aby trzymać go w szpitalu ale zatrzymali na wszelki wypadek na obserwacji:P
A bóle ja mam coraz częstsze i mocniejsze (albo tak mi się tylko wydaje) Zobaczymy co lekarz dzisiaj powie...
Ok znowu się rozpisałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niom ropzpisaly sie dziewczyny, az sie zaczelam kiedy wchodzilam do Was ostatnio, ale przeciez wczoraj wieczorem 🙂)

Heh, wiec jka to jest moj maz tez mial prace za fajba kase w sumie, ale przez 8 miesiecy widywalismy sie co drugi weekend, a on robil od 12-16h na dobe...

A remont moich dwoch pokoi trwal az 6 miesiecy...Dopiero teraz jak zrezygnowal udalo sie skonczyc...

Wlasnie zostal wyszykowany i poszedl do pracy, wiec znowi musze zorganizowac sobie dzionek...Chyba ogarne cala chalupe... 😉

Wiecie, ze jeszcze nie spakowalam tej wstreciuchnej torby do szpitala??? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey Sandros pomału możesz pakować torbę bo podobno nigdy nic nie wiadomo, ja też odkładałam i pewnie bym do dzisiaj nie miała torby spakowanej aż tu parę dni temu jak byłam sama w domu jakis dziwnych skórczy dostałam i w sumie nie wiedzialam czy to juz czy nie to torbe w podskokach pakowałam i w sumie sama nie wiem co w niej mam, musze lepiej sprawdzic dla pewnosci 🤨 [img size=136]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/3_Sienna_1433.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też juz mam spakowaną torbę do porodu bo jednak nic nie wiadomo... Do tego spakowalam oddzielną reklamówke z rzeczmi które mąż ma przynieść na wyjście ze szpitala czyli kocyk i rożek bo jednak ndy nie wiadomo jaka bedzie pogoda. Jedyne co mi zostało do spakowania to biustonosz do karmienia i kosmetyczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...