Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta Gabrysia jest przecudna slicznosci wrecz 🙂)) a ile wloskow ma :P

A mysmy dzisiaj z mala byli w szpitalu na ostrym dyzurze zrobic USG jamy brzusznej bo nie moze nam sie cos zalatwic probowalismy juz wszystkiego nawet miala zrobiona lewatywe i dupa :/ ani czopki teraz lelrstwa mamy dawac do 2tyg lactulosum i debridat po pol lyzeczki przed jedzeniem :/ Ani termometr ani oklady nic a bieda sie drze proboje i nic.
Jeszcze bede jechac na badanie pokarmu czy nie jest za tlusty bo jelitka ma czyste. Juz sie tak o nia martwie :/

Wczoraj jej lezaczek kupilismy i narazie bujam ja w nim ale ciezko przez te kupki u niej ze spaniem :/

A i babeczki oceniajcie do kogo malenstwo nasze podobne ;D heh



http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7713/maja_p [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/majeczka.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem 2 dni po terminie z miesiaczki a 13 dni po terminie z usg, także tym z miesiaczki chyba powinno sie bardziej sugerowac.. jestem po kontrola lekarza tylko dziwne ze mnie nie bada.. dzis kupiłam piłke to poskacze na niej troche, moze to cos da..:/ bo od tych schodow to tylko zakwasy mi sie zrobiły nic wiecej:/
Asnet jaka słodka ta Twoja córcia 🙂 jak sie smieje fajnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asnet moim zdaniem Majeczka podobna jest bardzo do Ciebie 🙂 🙂

Ewelinka moim zdaniem ten termin z miesiączki jest bardziej wiarygodny i to nim powinnaś się kierować,mi położna kazała się zgłosić po 10 dniach od terminu jak nic się nie będzie działo na wywołanie.Ja narazie mam jeszcze 2 dni do terminu,więc czekam,ale z tego co wiem to dziewczynki często są przenoszone,ale wiadomo,że każda z nas jest inna i trzeba patrzeć indywidualnie.Myśle,że narazie nie masz się czym martwić i czekać cierpliwie razem z nami 🙂

Martuś,na temat Gabrysi to już się rozpisałam wcześniej,prawdziwy z niej cukiereczek i ślicznie jej w różu 🙂

Pozdrawiam Was wszystkie kochane sierpnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi roznie lekarze mowili, jeden mowil zeby kierowac sie bardziej tym z usg, inny zeby tym z miesiaczki.. ale teraz wiem ze ten z miesiaczki jest wiarygodniejszy i nim sie kieruje dlatego oficjalnie to jestem 2 dni po terminie 🙂 mi kazał zglosic sie w dniu terminu na ktg no i tak co dwa dni, mowil ze przetrzyma mnie do tygodnia.. ja jestem załamana bo wydaje mi sie ze wczesniej mialam wiecej objawow porodowych niz teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj na 10 pietro smigalam 🙂) w bloku i cio?? 😁

Aaaa dzisiaj dostalismy 3 duuuze siatuchy rzeczy dla babla 🙂 Mala na pewno sie cieszy, bo sa po dziewczyce i bedzie miala rozu troszeczke, bo mama jest anty 😁 i nie kupowala... 🙂

Haha, wczoraj jeszcze kupowalismy smoczuchy do szpitala i kupowalam specjalnie pod butelki jakich zamierzam uzywac...a tu dzisiaj w ciuszkach iespodzianka, bo dwa dokladnie pod nasze butelki.. 🙂 Wiec przypadkiem ma az 5 sztuk ;D

Inka, wiem cos na temat tych telefonow...Mi sie na dodatek skonczyla kasa i dzwonie z telefonu meza, to juz wogole szal istny ;D
Najlepsze, ze kazdey mysli, ze zadzwonimy akurat do niego 😁

Mala dzisiaj tak sie rozciaga i bryka, ze wszystko mnie boli.. ani mysli o wyjsciu...a czas jej ucieka 🙂) Chyba, ze chce zaplusowac i poczekac do wtorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co racja to racja,ale myśle,że mała nie kieruje się zółwiami:P
Ha,ha swoją drogą to dobra ideologia,nie wpadłabym na to 🙂 🙂

Moja też się dzisiaj rozciąga strasznie w brzuchu,musi już jej być okropnie ciasno 🙂
cały dzień jakaś taka strasznie śpiąca jestem,tylko bym spała,a tu trzeba się troche za robotę zabrać,poprasować,posprzątać,do sklepu wyskoczyć,a mnie leń straszny ogarnoł:P
Ciekawe kiedy Agniesia z Olkiem zajży do nas na forum 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 tez mi sie tak wydaje, ze te zolwie, sredniko ja interesuja...ale wiesz jak tatus tak mowi t moze i tak jest 😁 niech ma swoja wizje 😁

Wrocilismy z wystawy i w sumie dosc pozytywe wrazenia...zawsze jakas rozrywka...
jutro pakuje ksiazeczki i jade na dzialke uczyc sie i stres lagodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra wiesz ja kiedys juz sie wypowiadalam na temat poczucia humoru Twojego M 😁 😁 😁 smieszny jest 🙂 a z tymi zlowiami to tez wymyslil hehe 🙃 kurcze fajnie ze dostalas tyle ciuszkow przydadza sie napewno 🙂
Inka Ty sie jeszcze kilka dni mozesz nacieszyc takimi samotnymi zakupkami 🙂pozniej to aj ciezko bedzie 😉 moj to jak tylko wejde do sklepu to zaraz kweczy 🙂
MArtus i Asnet sliczne sa Wasze coreczki 🤪 malutkie ksiezniczki 😁
A ja dzisiaj z ciekawosci zwazylam mlodego i kurcze on tyje w oczach 😁 wazy juz 4100!!!! i ma takie slodkie doleczki na dloniach i tyle slodkich fajdek i pomyslec ze urodzil sie taki chudziutki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś - Grzesia karmię piersią i nie zamierzam z niej zrezygnować, ale wprowadziłam mu mleko nestle NAN 1 i karmię go nim raz w nocy. Musiałam zobaczyć jak reaguje na butelkę, bo gdy pójdę do szkoły w weekendy, to mały przejdzie pod opiekę babć a one mu cyca nie dadzą i będą go musiały tym mlekiem karmić 🙂 No i na szczęście Grzesiu je toleruje, nic po nim się nie dzieje, i nawet mogę sama o miasta wyskoczyć wiedząc, że butle dostanie i nie będzie marudził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu no to teraz masz więcej ciałka do całowania przynajmniej 🙂 🙂Super,że Oliwierek tak rośnie w oczach 🙂
Tylko pozazdrościć 🙂Swoją drogą to jakbym miała synka to też byłby Oliwieruś.Mój to chciał wogóle albo Oliwiera albo Oliwię,haha,ale wytłumaczyłam mu,że nie bardzo pasuje do nazwiska.

Sandruś nic się nie stresuj,zdasz napewno.a małą urodzisz spokojnie po egzaminie.

eh,idę poprasować,buźka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki slodziutki Grzesiu 🤪 wszystkie bobaski sa takie fajne 😁 😁 😁 kurcze dopiero co rodzilam a tu w srode maluszek juz miesiac konczy 😁 🤪 jak ten czas leci...
Inka u nas to Oliwier wlasnie do nazwiska pasuje hehe(nie mojego oczywyscie 😉)
Sandi 😉 😉 jasne ze zdasz bystra babeczka z Ciebie czemu malabys nie zdac a Nadia wszystko rozumie wiec dlatedo urodzi sie 3 wrzesnia mowie Ci wspomnisz moje slowa 🙂mam taka czutke 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta - mój Grzesiu tez mocno ulewał, teraz może już mniej ale na początku mimo, że mu się obiło, to i tak chlustał 😞
Podawałam mu probiotyk - dicoflor - żeby podbudować mu florę bakteryjną w żołądku. Kosztuje 18 zł i podawałam mu raz dziennie saszetkę rozpuszczoną w wodzie przegotowanej. I teraz ulewa mniej 🙂 Staraj się Gabrysię po karmieniu w pionie trzymać albo "zarzuć" sobie ja na ramię :P powinno się jej beknąć i juz nie powinna ulać.

Gosia - bo Grzesiu taki kochany pozer jest :P
Dokładnie, ale ten czas leci ! Bobaski rosną w oczach ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te Oliwierki to popularne chyba w tym roczniku...

Tez mielismy miec Oliwiera 🙂 A teraz jak by przypadkiem urodzil sie chlopiec to bylby chyba Nikodem 🙂)
Albo jak tata proponuje Nadian ( bo sie przyzwyczail); w urzedzie by raczej nie przeszlo.. 🤪

Goshe, trzymam Cie za slowo 😁

SLODZIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...