Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ah, Ale Oliwierek ma irokeza 8-) i jak sztywno główkę trzyma 😆

Gosia, Grzeskowi też chyba wyrzynają się ząbki, bo tak jak twój synek, pcha rączki do buzi, bardzo mocno się ślini i widzę lekko opuchnięte dziąsła u jedynek na dole :P
Teraz to tak robi skubany, że jak skończy pić cyca, to z całej siły przygryza mi sutka i zaczyna dziąsełka masować :P a z mojej strony jest tylko wielkie AŁA :P

Sandra, oj wybaczy wybaczy ta suknię 😉 fajnie w niej wyglądała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja juz sie przestraszylam ze to tylko nasze dziecko to maly mutancik i tak szybko jej zeby rosna hehe 😁 no to dobrze ze i u was jest tak.

Oliwier wyglada swietnie 😁
Nadusia tez mala gwiazda rosnie ;d

Elasia ja to ju diete od tygodnia prowadze polazlam do dietetyczki i prowadze kuracje spacery i na basen od stycznia 😁 do czerwca musze schdnac wkoncu w tej kietce slubnej musze jakos wygladac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra super mała wyglądała w tej sukience 😁 Moja niestety też będzie tak ubrana bo teściowie już o to zadbają 😁

Ale chrzciny będą jak mała będzie miała już 6 miesięcy i w zimie wiec może zakryje ja porządnie kocem:P

Goshe śliczny synek Ci rośnie,niedługo będzie sie musiał odpędzać od koleżanek w przedszkolu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja sie troszkę boje tych wszystkich zupek i papek,możne znowu jakieś uczulenie Pati wyskoczy:/ no i trzeba codziennie świeże gotowac:/ a ze mnie to nie jest za dobra gospodyni 🙂

Właśnie Pati zrobiła duzachna kopkę i miałam mnóstwo sprzątania-oraz dowod ze juz 2 Pampersy sa za małe bo kupeczka się nie mieści 😁
Już wiem co znaczy powiedzenie "osrany z góry do dołu" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eLASIA ALE FAJNA TA tWOJA CORCIA HIHI GRUBASEK SLODZIUTKI 🤪 🤪 🤪
JA TO MAM JAKIEGOS PECHA Z TYM MOIM WOZKIEM NAJPIERW W GOWIENKA WJEZDZAM A TERAZ PRZEBILAM KOLO PINEZKA 😠 😠 JAKOS MUSIALAM NA NIA WJECHAC NA SPACERZE 😠 ALE JUZ DENTKA KUPIONA I ZALOZONA WIEC JUTRO MOZEMY SMIGAC :d:d:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh, przed chwilą przeczytałam o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Noworodek-znaleziony-w-gimnazjum---kim-jest-matka,wid,11634717,wiadomosc.html?ticaid=18ffe

zanim urodziłam Grzesia, byłam poruszona takimi historiami, ale po urodzeniu małego, jestem nimi poruszona jeszcze bardziej. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić jak tak można zostawić dziecko.. co ten maluszek czuł jak leżał porzucony 😞 ;( szczęście w nieszczęściu, że przynajmniej był ubrany i opatulony kocem..

Kocham Grzesia nad życie i nawet gdybym miała ciężką sytuację, nie porzuciłabym go..
Bu 😞 Oby to dzieciątko znalazło kochających rodziców..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC MAMUSIE

Ale miałam do czytania 🙂
Trochę nas nie było....

Śliczne te wasze dzieci - duże Maluszki - hehe

Ja śmiało śmigam autkiem z Hanią no i z Pietruchą - mamy autko troszkę większe toyota corolla verso i nie boje sie nim jeździc a jeszcze jak Piotrek jest z tyłu z Hanią to tym bardziej. Poza tym mała jak tylko ruszymy to zasypia - no mam to po mamie....

My jeszcze nie mmamy maty - kurcze one są dosc drogie - te takie "firmowe" i niby lepsze to wydatek od 200 do 350 zł . Jak na razie czekam z zakupem bo przyjaciółka ma kupic ją Hani - ale na pewno taką troszkę tańszą - na allegro widzałam z 70 zł fajne - droższej bym nie kupiła - szkoda mi pieniążków.

My chrziny zrobimy na Wielkanoc - mam nadzieje ze z chrzestnymi nie bedzie problemu no a poza tym moze bedzie mnie mniej - bo nadal moja waa stoi w miejscu i +14kg 🤢
Mama mi mówi ze jak sie karmi to ciężko schudnąć - no to więc czekam i czekam az przestane - a bede musiała bo pod koniec lutego wracamdo pracy wiec moze tak od stycznia bede wprowadzac butle - a Hania nie znosi pic z butelki .....nie wiem jak to bedzie

No i problem z kim zostawic małą.....powoli zacynam rozglądac sie za nianią....czy któras z was tez ma ten problem?


Wszytkie dziewczyny jestescie takie śliczne i młodziutkie - co to jest dwadzieścia kilka lat - ja w niedziele (1go listopada hehe) skończę 32!!!!!!!!!!

ups, Hania sie budzi - lece z nią powdzić

do zobaczenia sierpnióweczki
pa
Kamyk z Hanią :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk wcale tak bardzo nie odbiegasz wiekiem ode mnie, bo ja już jak zauważyła Goshe skończyłam 28 latek 🙂
Cóż inne sprawa że na tyle się nie czuje 😁 Czasem jak mam problem z małą to wydaje mi się że właśnie jeszcze nie dorosłam do bycia mamą! bo nie mogę sobie poradzić z błahymi problemami 😞

Ale od czego ma się babcie? 🙂Te zawsze coś poradzą 🙂

Mi udało się przez ostatni miesiąc schudnąć 1kg!! Niewiele ale i tak uważam to za sukces,bo ciągle siedzę w domu-pogoda tragiczna wiec nie da się wychodzić za często no i ciągle coś gotuje dla męża wiec i podjadam:/

Ehh ... może tak jak Kamyk zacznę porządną dietę po zakończeniu karmienia piersią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i własnie o to chodzi - masz lat tyle na ile sie czujesz - 🙂

Hania lezy w lóżeczku i zasypia ze smoczkem - od wczoraj ciągnie smoka - nie zawsze jej daje - jak usypia , choc do tej pory dawałam jej cycusia ale od tego jej ssania to mnie az bolały brodawki no i potem karmienie było męczarnią.


Elasia - każda mama ma czasem wąpliwości czy dobrze radzi sobie z dzieckiem - i to bez względu na wiek - zobacz - Hania to moje drugie dziecko i tez czasami zastanawiam sie czy cos robie dobrze....wątpilwosci zawsze są - takie życie

A co do chudnięcia - troche mi to przeszkadza ale ostatnio moja przyjaciólka przeczytała mi na ten temat kawałek z książki "Dom nad rozlewiskiem" - to wszystko siedzi w naszej głowie!!!i to prawda.
Wbilam sobie ze na razie tak wyglądam bo inaczej sie nie da -i jakos sie polubiłam - choc chodzenie w dresikach męża mi sie nie uśmiecha jakos daje rade - bo niestety w żadne swoje ubranka sprzed ciąży nie wchodze tzn nie wyglądam dobrze -wszystko takie obcisłe ze szok...wiec jak napisałam wczesniej - zaczynam powoli od Nowego Roku ,
tylko zastanawiam sie czy moze jednak zazac jakies kremy wyszczuplające wklepywac - różne na te temat sa zdania - niektóre kobietki uzywały podczas karmienia nic sie nie dzialo niektóre nie mogły bo dzieci miały wysypke...
a Ty Elasia używasz czegoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk ja stosuje ciągle te same rzeczy jak przed porodem-czyli Krem na rozstępy z Gerbera i oliwke Bio-Oil,i jestem bardzo zadowolona-bo nie ma rozstępów i skora powoli wraca do normy. Na razie nie stosuje właśnie tych kremów wyszczuplających bo poczytałam gdzieś ze ich składniki moja przenikać do mleka:/

Poczekam aż skończę karmić,polecam balsamy z Vichy-dość drogie ale kiedyś miałam straszny cellulitis na nogach i po 2 tubkach balsamu znikł bez śladu!

A wy macie jakieś inne sprawdzone kosmetyki do walki o sylwetkę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia ja otatnio kupiłam z Ziaji krem modelujacy do biustu -KARMIĄCE MOGĄ UZYWAC - no i takie masło poporodowe tez z ziaji - bardzo tanie no i super - po tym masle ciało ujędrnione i gładziutkie.
rozstępów nie mam, ale celulit 😞
ja mam sprawdzony kosmetyki ELANCYL - na brzuszek ostatnio kupiłam no i na celulit tez kupie - działa cuda 🙂wiem bo uzywałam wczesniej i pozbyłam sie tego świństwa az do teraz 😠
na allegro jest najtaniej mozna kupic taki zesaw ma celulit 2x100ml za ok 80-90 zł .
Na brzuszek nie stosowałam jeszcze nigdy - bo zawsze był plaski - ale jak skoncze karmic mala to spróbuje ...poza tym cos nie moge sie zmusic do brzuszków - kurcze - moze trzeba 🙂
no i stepper musze wyciągnąc z piwnicy 🙂

tak wiec polecam te kosmetyki. Kiedys vichy na celulit mialam - mi nie pomógł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Kazda z nas ma inna skore i na kazda dzialaja rozne kremy i preparaty 🙂 a stosuje taki zel z Garniera ujedrniajacy i jak dla mnie jest super 😁 celulitu ani rozstepow naszczescie nie mam(mialam na cyckach 🙂ale po ciazy zniknely)
Kasia tez o tym czytalam i czuje dokladnie to co Ty , kiedys mnie to ruszalo ale odkad mam maluszka to rusza jeszcze bardziej...
Kamyk my tez niedroga mate kupilismy za 120zl i maly zadowolony 😁 ja to niewiem kiedy wroce do pracy, chyba w styczniu na pol etatu pojde bo malego nie mam z kim , rodzice daleko a na tesciow liczyc nie mozna 😞 a na opiekunke nas nie stac
aha Kamyk 100 lat zycze z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂
no lecimy na szczepienie
buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku a moja mała śpi i śpi i śpi, mam nadzieje ze deszc nie zacznie padac zanim sie obudzi.
Goshe - karmisz piersią , prawda ? i nic sie ie dzieje z mauszkiem po tym zelu Garniera?
no i daj znac jak tam dzielny Oliwerek sprawował sie na szczepieniu.

Elasia - na prawde polecam te kosmetyki 🙂

A co do powrotu do pracy to my jestesmy zmuszeni szukac niani - na dziadków nie ma co liczyc - za daleko 😞
Ale o tym to po feriach zimowych - wybieram sie z dziciakami do rodziców - i nad morze pojedziemy zimą z Hanią - juz nie moge sie doczekac...

Powoli przymierzam sie do poszukiwan - jak na razie obmyslam pytania jakie mam zadawac kandydatkom i jak detektyw mysle ze chyba zainstaluje w domu kamerki jak bedzie niania - przeciez na poczatku, póki nie poznam tej kobietki bede z siebie wychodzic z nerwów.....
U nas niania kosztuje tak z 700 - 800 zł - nie mamy wyboru niestety. Bedzie ciezko, ale no jakos damy rade 🙂)))
Oby Hania polubiła nianię swoją....

no dobra,zmykam wstawic pranie
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 Dawno nie zaglądałam, ale byłam u rodzinki a teraz jestem u mamy 🙂

Przeżyłyśmy z Gabi podróż autkiem 🙂 Kurcze troszkę się denerwowałam, że nie będzie chciała spać i będę musiała się gdzieś w lesie zatrzymać...ale na całe szczęście była grzeczna. Wczoraj jak wracałyśmy to było już ciemno i trochę popłakiwała, ale włączyłam jej lampkę nad drzwiami w autku i było wszystko dobrze 🙂

Ja planuje karmić przynajmniej 6 miesięcy, ale może dam radę dłużej 🙂 Do pracy wracam we wrześniu, bo w roku szkolnym to już raczej nie ma możliwości, bo ktoś jest przyjęty na moje miejsce na rok 🙂 Troszkę tęsknie za moimi dzieciaczkami 🙂 Ale jak wrócę to znowu dostanę pierwszą klasę 🙂

Co do kremów to ja używam...czasami 🙂 Nivea żel ujędrniający, ale efektów chyba nie widzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...