Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂

ale się pokłóciłam z mężem 😠 poszło o to, że mały nie ma sztywno ustalonego hamonogramu dnia, np. 8 pobudka, 9 jeśc, 11 spać itd.. kurde, siostra mu namieszała w głowie, bo ona tak swoją córkę dyscyplinuje ( ma 7 miesięcy)i ogólnie wie wszystko najlepiej.. 🤢 a że mąż liczy się bardzo z jej zdaniem, to zażądał też takiego harmonogramu.. nie rozmawiamy od wczoraj ze sobą.. ;/
no kurde, przeciez przy tak małym dziecku nie da się co do minuty postępować z harmonogramem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam co to 6 godzina u nas to w sumie standard hehe a dziaiaj to pospalismy hehe bo az do 7.30 🤪
no ciekawa jestem jak to bedzie z tym ząbkiem OLiwierka hehe bo juz niby czas najwyzszy ale u niego roznie to bywa 😁 a i sie pomylilam bo chodzi o gorna prawa jedynke a nie lewą 😁

Sandra ladnie Ci spala Nadia no w koncu sycaca kolacja to i sen super 😁 moj zasnal o 18.30 od razu po kapieli padł 😁 i o 23.30 dopiero na cycusia sie obudzil a pozniej nie wiem o ktorej bo nie zerknelam na zegarek 😁 ale chyba ok 5 rano 🙂
dzisiaj dam mu na 2 razy kaszke zaraz pierwszy raz i na noc drugi zobacze jak po kaszce bedzie spal 😁

Kasia nie denerwuj sie powiedz mezowi jak taki madry to niech sam taki harmonogram z Grzesiem ustali ciekawe czy sobie by poradzil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie przejmuj się....tacy są faceci...łatwo ulegają wpływom innych ludzi...szkoda, że nie naszym :P

Przecież Grzesiu z tego co kiedys pisałaś, też ma podobny harmonogram dnia...kapiesz przeciez o tej samej godzinie...dajesz mniej więcej jeśc tez o tych samych godzinkach 🙂

Gabi własnie zjadła kaszkę i zaraz szykujemy się na spacerek z Sandrą i Nadusią 🙂 🙂 Mam nadzieję, że nie zabłądzimy w Poznaniu :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie przejmuj sie:/ Ja na Twoim miejscu bym mężowi zaproponowała żeby sam taki harmonogram wprowadził,ciekawe jak długo wytrzyma ja mały będzie np głodny przed czasem:P

Moj mąż na szczęście nie ma siostry 🙂 Ale teściowa czasem wystarcza 🙂

Sandra ja przedwczoraj dałam Patrysi taka kaszkę niby na lepszy sen tam na niej pisało 😠 a mała budziła się non stop w nocy a o 4 to już obudzona i wyspana 😁
Wczoraj dałam jej standardowo mleko z łóżeczka kaszki i spala elegancko z 2 przerwami w nocy na mleko i aż do 8:20! 🙂Wiec u mnie też "smaczny sen" sie nie sprawdził:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale jemu chodzi o to, że np. punkt 20.00 ma być w łóżeczku i zasnąć - bo siostry córeczka odłożona do łóżeczka zasypia.. grrr. Grzesiu ma mniej więcej ustalony harmonogram, ale jak wspomniałam, nie da się co do minuty go określić, bo jeśli będzie chciał iść wcześniej się zdrzemnąć, np ok. 10.0o rano, to mam go specjalnie męczyć do 11.00 bo tam mam w harmonogramie? przesada. Mówię Wam, dawno sie tak nie pożarłam z mężem..

To Martuś udanego spacerku 🙂 To Wasze pierwsze spotkanie " w realu" :P normalnie jak randka w ciemno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia, ten "smaczny sen" u mnie też się nie sprawdza - kiedyś specjalnie zagęszczałam mu mleko kleikiem ryżowym.. i tak się budził co 2 h w nocy :P teraz butli już nie chce pić, więc na wieczór dostaje cycka i też budzi się co 2 h :P a ja oczy czasami muszę otwierać na zapałki.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie ze sie spotykacie 😁 tez bym chciala pisze to juz tyle razy hehe ale nikt do nas do Wrocławia nie przyjedzie 😞 🙂

ja tez zaraz na spacerek sie szykuje ale sama 🙂

Grzes jest jeszcze malutki niech on nie przesadza :/ Kasiu wytlumacz dzisiaj raz jeszcze mezowi na spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No...spacerek był udany 🙂 A Was laseczki uszy nie piekły??:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: hahahahaha - żartuje oczywiście 🙂

My zaraz spadamy na kolejny spacerek 🙂 Chociaż na chwilkę, bo pogoda naprawdę super.

Gabi zrobila w końcu dzisiaj normalną kupkę 🤪 🙃 Chyba rzeczywiście marchewka zatwardza jej kupę, bo teraz przez dwa dni nie dostawała obiadku...jutro dam jej rosołek...zobaczymy jak będzie 🙂

Gosiu świetna ta zabawka. Z jakiej to firmy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ekstra hehe laseczki sie poznaly w realu 😁 fajnie bylo nie watpie Martus a cos piekly troszke heheheh 😁 😁 😁
mojemu szkoda pomidory to po nich mial te bobki plastelinowe juz mu nie daje jedzenia z pomidorami:/
ja tez jutro ugotuje mu rosolek z ryzem 🙂 a dzisiaj zjadl pol banana haha w koncu cos innego niz sloiki 😁
a zabawka firmy SMIKI ze SMYKA 😁 jejku uwielbiam kupowac dziecku zabawki frajda jakich malo 😁 😁 😁 😁
a macie jakies zdjecie ze spacerku?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj...jaka cisza 🙂 Ja już właśnie położyłam Gabrysię spać...mam nadzieję, że nocka będzie oki...coś dzisiaj zmęczona jestem.

Zaraz idę się wykąpać i może jakiś filmik oglądniemy z mężulkiem...

Sandra...dzisiaj kwiatka znowu nie było :laugh: :laugh: straciłam ostatnią nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane po tak dlugiej przerwie moja Maja rosnie nam jak na drozdzach 🙂 pierwszy zabek jej dzisiaj wyszedl ale tak to zle znosi bo i goraczkuje i wymiotuje przy tym a na dodatek taka marudna 🙂. Pozatym juz mamy wszystko przyszykowane do slubu oproczkreacji bo beda szyte nawet dla Majeczki :P remont domu i jak narazie wszystko sie nam jakos uklada.
A dawno mnie nie bylo bo wpadla w depresje poporodowa ktora w zyciu bym sie nie spodziewala ze sie tak moze objawiac dretwienia rak i zawroty glowy i wrazenie rozlanej wody przed oczami ale juz powoli wychodzimy i jest o wiele lepiej 🙂

Goshe a jak tam u was przygotowywania do slubu masz juz kiecke :P ???
Marta to twoja mała wczesnie chodzi spac nasza o 22 gdzies idzie i tak juz wczesniej bo chodzila o 24 i zolza wczesniej nie chciala zasnac 😁

A wogole to zaczela nam stawiac kroki ale jak trzymamy ja pod paszki lekko a raczkowac nie chce ;D
No i dajemy juz jej prawie wszystko i zupe ogorkowa i pomidorowa rosol i barszcz czerwony i bialy 😁 i golabki dzisiaj jadla itp :P Apetyt ma 😁 Na basen ja zapisalismy od kwietni zaczynamy chodzic ;D i tosi tosi umie ladnie robic 😁

oto nasz skarb Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Asnet! Faktycznie sporo czasu nie zagladałaś!Super ze juz lepiej sie czujesz,kurcze nieciekawie miałaś z tą depresją:/

Ależ Maja urosła!jejku nie do poznania!

Dziś tatuś kapał i układał małą do snu 🙂Fajnie jak ma się chwilke dla siebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

rzeczywiście, Maja nie do poznania 🙂 jak dla mnie wykapana mamusia 🙂

Elasia, do snu to ja zawsze Grzesia układam, przed zaśnięciem lubi cyca pociamkać, no a tatuś nie ma cycusia.. :P
eh, znów mi mały zrobił dziurę w brodawce.. zastanawiałm się czemu tak mnie piecze.. patrzę.. i widzę ponownie dziurkę w tym samym miejscu co niedawno mi się zagoiła.. normalnie spiłuje mu te zęby :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he.. nie ma nie ma 🙂 Smutno mi 😉
Chol erk a laski tez mialam aparat w torebce... to ci nie myslace baby z nas 😉

My so soboty jak na razie w chatce, musze obserowac ten kaszel... kurcze mloda mi na kolanach siedzi i za palce ciagnie.. 🙂 pisac sie nie daje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra oby ten kaszel nie był groźny. No ale tak jak napisałaś lepiej posiedziec w domku i poobserwować...tylko taka piękna pogoda jest 🙂 🙂 My przed 11 lecimy na spacerek 🙂

Gabi dzisiaj w nocy znowu nieznośna:P Chyba ma co s z tym brzuszkiem, bo strasznie nóżki podkurcza i się na brzuszek przewraca i co chwile bąki takie puszcza że szok. Nie spała od 3:40 do 5 😮 no ale potem zasnęła i przed 8 pobudka. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Asnet współczuje depresji...nigdy bym nie pomyślała, że moga być takie jej objawy 😲 Duża ta Twoja Majeczka 🙂 Ile ona już ma?? Bo była chyba najstarsza ze wszystkich dzieciaczków...
Widzę, że Wam również się spieszy jak Adze z podawaniem jedzonka 🙂 🙂 🙂 Fajnie, że na basen idziecie...my chodzimy i jesteśmy baaardzo zadowoleni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...