Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Asnet kope lat Cie nie bylo 😁 depresja kurcze tez bym nie pomyslala ale dobrze ze juz wszystko okej 🙂
a my slub przesunelismy na wrzesien bo teraz staramy sie o mieszkanie w TBS 🙂
slodka Majeczka 🙂faktycznie Maja to cala TY 😁 jejciu gołąbki juz jej dajecie??ja to narazie same sloiczki 🙂
a na ktory basen idziecie?my sie tez z malym wybieramy
AJ dziewczyny Wy zapominalskie heheh pewnie tak sie zagadalyscie co?nastepnym razem zrobcie fotki 🙂
ale Oliwierek dzisiaj marudny kurcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂

Gosiu, TBSy fajna sprawa, tyle że czynsz jest drogi 😞

Pytałam się teściowej czy można podawać już gołąbki i pulpety, to powiedziała, że w małych ilościach można.

No i co jakiś czas można dawać dziecku żółtko. Ostatnio zrobiła dla małego ziemniaczki z żółtkiem na miękko, zrobiła z tego papkę i odziwo Grześ chętnie jadł. Pytałam się czy takie żółtko lejące też można dawać, powiedziała, że tak 🙂
ale wiadomo, co lekarz to inny sposób zywienia malucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ma juz 8 miesiecy w sumie skonczy 17 marca 🙂 a cwaniak maly siedzi mi wlasnie na kolanach i chrupka wcina a marudzi od tych zabkow.

Co do mieszkania no to Goshe zycze powodzenia :P
Ja dzisiaj kupilam malowanki w dzwoneczka bo musze wybrac co bdiemy malowac na scianie Majce w jej pokoju i motylki rozowe do zalon.

no co do tego czynszu to racja
a co do depresji jedynie tylko jeden objaw zostal ale to czasami ze mam wrazenie rozlanej wody przed okiem ale i to minie w swoim czasie 🙂
\kurcze wogole dzisiaj takie niskie cisnienie tak jakos mi sie w glowie kreci i w domu tez narzekaja na bole i zawroty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja w koncu u lekarza ginekologa bylam 😁 i naszczescie wszystko okej 😁 pytal sie o antykoncepcje i chyba wybiore jednak spirale na max 5 lat sie ja zaklada i spokoj hehe tzn ja po 2 latach zdejme 🙂
no niby czynsz duzy 800-900 zl lacznie z pradem ale dla nas to i tak zbawienie bo my 1500 placimy a tak ile jeszcze w kieszeni zostanie 😁
Jutro musze kupic malemu jakas pizamke bo wyrosl mi ze wszystkich i nie ma w czym spac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie Gosia, że lepiej płacić za swoje mieszkanie niż za wynajem. Ale dochodzi też do tego rata za kredyt, wiec możecie niemało płacić..

a z ząbkiem poczekaj, Grzesiowi tez się tak odznaczało 😉


eh, mówią że ostatnia umiera nadzieja.. no i we mnie już umarła, znów rozmawiałam dziś z mężem o 2 dziecku i powiedział, że kategorycznie nie chce.. Powiedział że już prędzej zaadoptuje dając szczęście dziecku, które zostało go pozbawione..
ryczeć mi się chce 😞 ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, pewnie większość z was nie ma jeszcze wyprawki dla swoich maluszków a właśnie rozkręcamy z mężem firmę więc zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, co racja to racja..
ja nie mam jezcze wyprawki dla maluszka, a Wy?? 😉
moze warto zajrzec na sierpien 2010 🙂))

😞 nie dziwie sie kochana...a dlaczego maż ma takie opory i nie chce drugiego dzidziusia...? 😞W koncu to Ty chodzisz w ciazy.. 🥴 Zaadoptowac by chcial, a swojego nie. Nie rozumiem facetow.

My dosc dlug myslelismy o adopcji drugiego, ale przeraza mnie ta cala droga formalna... mieszkania niby swijego nie mamy, darek inaczej zarabia a inaczej ma na papierzem, wiec tak baprawde mozemy nie byc opdowiendnimi kandydatami, a nie chce sie uzerac z urzedasami...Coz , taki kraj.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, no widzisz, tacy są faceci. Nawet nie myślałam o tronach formalnych..
ja mu powiedziałam, że adoptowanego dziecka nie pokochałabym tak mocno jak Grzesia.. nie wiem, po prostu nie wyobrażam sobie tego... już nie mam nadziei, ale liczę na cud, że za parę lat porozmawia o dzidziusiu i powie że chciałby mieć jeszcze jednego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej 🤪 🤪 🤪 GRATULUJEMY PIERWSZEGO ZĄBKA 🤪 🤪 🤪
wyszedl chyba bezbolesnie co bo nawet nie zauwazyliscie hehe
ja tez juz chce miec za soba tego zabka no czekam i czekam i doczekac sie nie moge 😁

Kasia narazie maz nie chce dziecka ale za pare lat zobaczysz sama ze bedzie chcial drugiego szkraba w koncu watpie zeby chcial zeby Grzes byl jedynakiem 🙂 nie mysl o tym narazie a o adopcji powiedzial pewnie tak na odczepne wiesz jakcy sa faceci 🙂
a co mieszkania to my kredyt na 130 tys potrzebujemy wiec rata nie bylaby taka wielka zreszta moi rodzice narazie by ja splacali tak powiedzieli 😁

My dzisiaj wstalismy o 8 hehe no szok normalnie 😁 teraz maly spi znowu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie wiecie, taki tyciulki jest 🙂 Widzialam jz dwa dni temu, ze jej chyba dziaselko peklo...
Dzisiaj wypukalam lyzeczka, paluchem wybadalam i dostrzeglam 😁D He, he na razie tylko sie przebil, wiec taki tyciutenki.. 🙂

U mnie wczoraj awantura domowa, oczywiscie o tesciowa...Heh, tak to sie chyba drugi raz w zyiu poklocilismy...Nie mam ochoty rozmawiac z Darkiem masakra...Bylam sklonna wczoraj w nocy ubrac sie i wyjechac z mala do kumpeli, gdyby nie ten jej kaszel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, zgadzam się z Gosia 🙂 Nie myśl na razie o tym 🙂

Sandra gratuluję Nadusi pierwszego ząbka 🤪 To ten kaszelek to chyba jednak na zębolki 🙂

Ale dzisiaj paskudna pogoda 😠 My zaraz jedziemy po wnioski do żłobków...wczoraj pojechałyśmy i był już sekretariat zamknięty...mam nadzieję, że dzisiaj czegoś się dowiem, bo w poniedziałek będę musiała wnioski już złożyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulujemy Nadusi ząbka 🙂

Sandra, hartuj swoje brodawki, bo teraz to będzie zabawa :P

Gosia, a to rzeczywiście kredyt "mały", my myśleliśmy o kredycie na 300.000, ale zdecydowaliśmy, że jednak tu zostajemy gdzie mieszkamy i nie szukamy nowego lokum 😉

Marta, mnie mąż też namawia na żłobek od września. Ale nie wyobrażam sobie Grzesia w żłobku, przecież ja się za nim zapłacze ;( no i od razu zacznie się chorowanie,bo w takim skupisku dzieci to szybko się łapie choroby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra tak to jest z facetami...no ale na pewno zaraz się pogodzicie 🙂

Kasiu ja na pewno też się zapłacze za Gabrysia ale nie mam wyjścia, od wrzesnia czas wracać do pracy. Do żłobka składam wnioski tak w razie czego jak nie zdecydujemy się jednak na opiekunkę...lepiej złożyć i czekać na miejsce, bo z tym niestety w Poznaniu kiepsko, a jak się dostanie to zawsze można zrezygnować i dac opiekunce - jak znajdziemy odpowiednią oczywiście 🙂

Co do brodawek to mnie ostatnio bardzo bolą jak Gabi pije...nie wiem czy tak je zdusza mocno dziąsełkami czy co...ale bolą od jakiegoś tygodnia baaardzo mocno - nie wiem Kasia jak Ty możesz karmić jak Grzesiek ma już tyle ząbków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sobie nie wyobrazam.. 8 zebow. alaaaa 🙂

Marta skladaj skladaj, bo obok mnie w zlobku juz jest meeeeeega dluga lista rezerwowa,a rekrutacje niby dopiero od wrzesnia...
Z tymi zlobami jest istna masakra 😞
Mama chrzesiaka, byla baaardzo zadowolona ze zlobka i maly tez z checia chodzi, wiec nie moze byc najgorzej...ale go niestety tez dopadly chorobska 😞

Heh,pierwszy raz chyba to maz mnie przeprasza, ale poki co jestem twarda i sie nie dam..bo mnie tak poirytowal, ze koniec..

Jak do jutra jej nie przejdzie kaszel to pojade z nia do lekarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamy!
Ja też urodziła w sierpniu 2009 😉 W sumie już się kiedyś zahaczyłam na tym forum, a potem czasu brakło i ucichło..

A teraz czuję, że czas znów się odezwać 😉 ehhh.. Kubuś rośnie jak na drożdżach na 7 m-cy ma prawie 10 kg i 76 cm;D i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że... chyba znowu jestem w ciąży! i jestem tym faktem przerażona. Nie chodzi o to, że nie chcę bo chcę bardzo - ale w planach było inaczej. Nie wiem co robić, jedno jeszcze od ziemi nie odrosło a tu już taka niespodzianka. Boję się, boję się jakby to miał być pierwszy raz, nawet bardziej.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W żłobkach masakra...byłam w dwóch i mają listę rezerwowych na których jest po 70 dzieciaków 🤪 🤪 🤪 Kobiety powiedziały, że nie mam co liczyć że we wrześniu Gabi się dostanie ale oczywiście wniosek mam złożyć...

GoGr - witaj u nas- sierpnióweczek 🙂 Nie dziwię się, że jesteś przerażona kolejną ciążą...ale cóż 🙂 Trzeba sie cieszyć 🙂 Kubus będzie miał kompana do zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze moj M poszedl na trening:/ a ja sama z malym dzisiaj caly dzien :/ juz padam hehe
co do zlobkow i przedszkoli to chyba wszedzie takie kolejki... 😲 trzeba zapisywac dzieci chyba z wyprzedzeniem roku...
GoGr teraz jestes przerazona ale zobaczysz ze poradzisz sobie z dwoma malymi szkrabami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...