Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hihi jaki błękitny Grzes swietna ta kurteczka no ja mojemu chyba tez musze kupic jakas lżejsza
wczoraj wieczorem Oliwierek byl chba najbardziej niegrzeczny odkad sie urodzil 🙃 ani siedziec ani lezec ani na raczki nic kompletnie nic nie chcial i caly czas plakal i marudzil do tego zasnal przed 21 😲 a pobudka o 6.10 🙂
ale dzisiaj juz grzeczny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas pobudka o 7.00 🙂 i odziwo ja też byłam wypoczęta. Jak na Grzesia to rekord, spał mi od 1.30 do 4.30, więc pospałam trochę w nocy 🙂

wczoraj kupiłam na allegro parasolkę do wózka
http://allegro.pl/item965560607_super_nowa_parasolka_do_wozka_piekne_kolory.html
kolor niebieski, 6 parasolka od czarnej 🙂

teraz zwykle cudujemy gdy świeci słońce - albo ciągam wózek, albo idę tak by padał na Grzesia mój cień - a tak, rozłożę mu parasolkę i nie będzie się denerwował że mu słonko w buzię świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu parasolka fajna sprawa...my nie mamy i pewnie nie pewnie nie będę kupować bo gdzieś z 150 zł kosztuje do mojego wózka...

Gabi też od kilku dni budzi się o 7 😞 Do tego ma od wczoraj katarek i w nocy jest Meksyk...marudzi, budzi się, a jak chcę jej odciągnąć smary to histeria na pół bloku...

Kasiu fajna ta kurteczka Grzesia 🙂 Ona chyba jest już taka typowo wiosenna co??Czy ma jakieś ocieplenie w środku??Ja na teraz mam taką grubszą a na później kupiłam w H&M taką cieniutką.

Od jutra ma być ponoć baaaardzo ciepło 🙂 🙂 Mam nadzieję, że katarek się nie rozwinie w coś gorszego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajna parasolka ona pasuje do kazdego wozka??
ja mojego tez tak zaslaniam albo sobą ablo wozek w druga strone pcham 😁
Kasia wiesz Grzes juz duzy moze w koncu bedzie spal cala nocke 😁


i nowinka Oliwierek raczkuje ale do tylu hehehe nie umie jakos opanowac w przod 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój w nocy płakał niesamowicie 😞 do tego ma 2 dodatkowe krostki na języczku 😞
A mój wstał jak zawsze o 5.24 i o dziwo poszedł spać dalej do 6.11 🤪 No tylko że usnął za to przed 10 😞
Kurcze weszłam na nk i wszyscy ze studiów dawają zdjęcie jednej dziewczyny z naszego roku na czarno i smutne podpisy pod nim 😞 Ciekawe co się stało bo w niedzielę urwała się i w ogóle nie pojechałam do szkoły a w sobotę nic nie mówili 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu pustki... My wyszliśmy koło 11 na spacer i wróciliśmy o 13.30 🤪 a jak jest gorąco normalnie w samej tuniczce szłam 😉 A tak go wymęczyłam że na siedząco mi padł haha:laugh:
Mały dostał od dziadków koszyczek na Wielkanoc a ja mu kupiłaś śliczną serwetkę za 2,50. Po południu idziemy na poszukiwanie bazi na niedzielę Palmową bo mamy to szczęście że niedaleko nas jest lasek i łąki 😉
Gosiu super że Oliwierek raczkuje ale z tego co słyszę to zazwyczaj zaczynają raczkować do tyłu 😉Ja już nie mogę się doczekać aż Alek zacznie raczkować ale coś mu się wydaje że raczej on nie będzie raczkował... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi się, że jest to uniwersalna parasolka. Marta, a do Twojego wózka tylko oryginalna parasolka pasje?
Ja tam na tej aukcji fotki widziałam, to uchwyt taki uniwersalny się wydawał, mam nadzieję, że gdzieś ją zaczepię :P

piękna pogoda, my już po spacerku, pospał sobie mały, jakieś 45 minut 😲 😁

Gosia, super, że Oliwierek raczkuje ja swojego nie mogę nauczyć, lezy jak kloc i się wkurza że nie może dosięgnąć zabawki :P zamiast pokulać się do niej 😉

Agniesia, jesli na nk tak na czarno Twoją koleżankę pokazują.. to chyba nie wróży nic dobrego 😞

Poczekam teraz jak Grzes pójzie spać i jadę do biedronki na zakupy 🙂
w lodówce same pingwiny mieszkają :P ah, w przyszłym tygodniu chcę pomyć okna i ogarnąć chatę prze świętami.. może w bieronce jakieś ozdoby będą? Bardzo lubię jak stoją bazie w wazonie, albo kolorowe jajka na stole 🙂 i chyba bardziej lubię Wielkanoc niż Boże Narodzenie. Wielkanoc kojarzy mi się z zapachem święconki, mazurkiem, pisankami.. heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisze tak chaotycznie, bo ten niedobry dzieciak mi tu breczy... od dwoch dni ma ambe na maksa...ani pol minuty sama sie soba nie chce zajac..
wiec 7h dzisiaj na dworze, bo przynajmniej grzeczna byla...jedyne miejsce gdzie siedzi w spokoju to nocnik...

chyba bedzie spedzac na nic 6h dziennie 🤪

hehe wlasnie kupsko strzelila na nocnik i mi tu zaiwania niezle... 😞

Niby ten dentinox jest najlepszy na rynku w chwili obecnej, ale miejmy nadzieje ze Alusiowi bedzie sluzyl ten bobodent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Nadusia zdrowa i bardzo dobrze ale zaszalalyscie z tym spacerem hehe my to standardzik 2h 😁
moj tez taka dzisiaj kupe strzelil ze szok :X do tego tak sie krecil jak go przebieralam ze wlozyl swoja raczke w kupe 😲 :laugh:
My jedziemy na Wielkanoc do mnie do domu w koncu juz tam od zeszlych Swiat Bozego Narodzenia nie bylam czyli ponad rok 🙂
Jedziemy pociagiem ale 1 klasa wiec moze tloku nie bedzie 🙂juz sie doczekac nie moge 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tu wczoraj odpisalam i nie ma ☺️
grrrrrr 😁
U nas jak co dzien o tej godzinie juz po porannym kupsku i dzien sie zaczyna... ja chce sie wyspac choc raz 😁

Super ze jedziesz do rodzicow, a Oli na pewno sobie poradzi..

ja sie zastawiam, zeby z mala wyjechac sobie nad morze w wakacje, bo Darek nie bedzie bral wolnego bo najlepsza sprzedac w tym okresie 😉 Juz kolezanke z Nadii bliziakiem wyciagam (Antos jest 3h mlodszy od Naduni> 🙂 moze sie zabierzemy razem..

Dzisiaj chwila prawdy na egzamie,dopiero na 18 🙂 Coz to za godzina pozna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra nie tylko Ty marzysz o tym aby się wyspać 😁
Ja też chcę w tym roku wyjechać nad morze bo nie wiem czy Wam pisałam ale mam rodzinę nad morzem i ja urodziłam 26 a 29 zmarł mój dziadek z nad morza (30 wychodziliśmy i byliśmy sami w domu z moim M bo wszyscy pojechali na pogrzeb) i wtedy zdałam sobie sprawę że moi dziadkowie nie będą żyć wiecznie więc chciałabym aby Aluś poznał chociaż prababcię 😉 jak dzwoniłam na dzień babcię to sama proponowała że jak mój M nie ma czasu to abym zabrała się kiedyś z małym i rodzicami do niej 😉A do tego przyda mi się odpoczynek bo od 5 lat nie byłam na żadnych wczasach ☺️
Mój M czeka na wyjazd za granicę bo u nas z pracą ciężko... Kurcze z jednej strony chciałabym aby to było jak najpóźniej a z drugiej mógłby zaraz wyjechać bo kasa potrzebna a zarobki marne... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra my tez od 6 nie spimy :laugh: ja juz nawet zauwazylam ze sama pierwsza sie budze a Oliwula po mnie:laugh:
teraz spi raczkowal caly czas i padl zmeczony :laugh: spi juz z godzine 😁
boje sie troche tej podrozy bo to az prawie 9h 😲 oby tylko maly byl grzeczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, w przedziale będzie Wam wygodnie, to nie samochód, gdzie non stop siedzicie, tu mozecie sobie pochodzić 🙂 dobrze, że karmisz piersią, nie będziesz musiała martwić się o jedzenie 🙂

Agniesia, ja tez myślałam o wyjeździe nad morze, ale takim jednoniowym 🙂Ze Szczecina do Międzyzdrojów mamy jakieś 100km, więc godzinka, półtorej i jesteśmy na miejscu 🙂
Chętnie też jeździmy nad Zalew Szczeciński do Trzebieży - wypatrzyliśmy tam fajną plażę 🙂

Sandra, powodzenia na egzaminie, ja mam w sobotę i jak pomyślę o tym to od razu do wc lecę 😞 tak mnie nerwy zżerają 😞

My nie śpimy od 7, ale o 9.00 sam mi Grzesiu w wózku padł więc póki co śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Grzesiu slodko wyglada z tymi ząbkami 🤪 a kuku sloneczko 🙃 🙃
no moj wstal jakies 15 min temu 🙂
dziewczyny powodzenia i tak wiem ze zdacie 🙂 🙂 🙂
patrzcie co znalazlam....
trzeba miec mocne nerwy zeby to ogladac...ja nie moglam do konca..

http://www.news4jax.com/video/22881971/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! U nas pobudka o 7 rano:/ a teraz juz sp smacznie 🙂
Byłam u lekarza,znowu mam to dziadostwo czyli nadczynność tarczycy 😞 Już teraz wiem czemu ostatnio tak sie źle czułam... ale juz dostałam dawkę leków wiec powinno byc lepiej,ale znowu kilka miesiecy kuracji 😞 No i musze isc na USG bo podobno mam bardzo powiększoną szyje:/
Byłam już oczywiście nie wiem który już raz z Patrysia i jej krzywą główka ale oczywiście mam czekać do roku czasu:/ dopiero jak wtedy nie będzie poprawy to skieruja mnie na fizykoterapie z nia 😞ehh ci lekarze angielscy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, filmik straszny 😞 ja nie mogę sobie wyobrazić, gdyby Grześ był na miejscu tego dziecka. Szok. Takiej babie ręce urwać, by już więcej nie biła dziecka ;(
pozwoliłam Gosiu sobie wkleić ten link do wątku o żłobkach
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=37&func=view&catid=7&id=262215#262215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu filmik straszny!!!!Aż płakać się chce...biedne maleństwo...przecież to dziecko jest niewiele starsze od naszych Szkrabów 😞 😞Nawet nie mogł się bronić 😞

Ja dzisiaj się wyspałam!! Moja mama zabrała Gabi aja spałam do 10:30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Dzisiaj koniec dobrego, bo wracamy już do domku...

Gosiu super, że jedziecie do Ciebie 🙂Nie martw się podróżą...jak mówi Kasia, w pociągu lepiej jak w aucie- na pewno będzie wszystko dobrze 🙂

A my na wakacje wybieramy się albo autem do chorwacji albo samolotem do Bułgarii. Do końca marca musimy się zdecydować. Wczoraj byłam u znajomych z którymi mamy jechać i mają podjąć decyzję gdzie jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie będę wypowiadać się na temat tego filmu bo cisną mi się na usta same niecenzuralne słowa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Sandra i Kasia trzymamy za Was kciuki abyście zdały egzaminy 😉
Kasiu boski ten Twój Grześ 😁 A uśmiech ma tak słodki że z chęcią by się Go ukochało:*
Elesia a o co chodzi z główką Patrysi? Ja tu czasami bywam w przelocie więc mogłam nie zaóważyć Twojej wypowiedzi na temat problemu malutkiej 😞
Marta pisałam do babki z tą kurteczką i ona nie wysłała jej w piątek ale w poniedziałek i to priorytetem. Zaznaczyła mi że przez to przesyłka wyszła drożej, ale nie będę równać jej do ceny bo nikt jej o to nie prosił. A swoją drogą mogła przez weekend dać znać że jednak nie dała rady wysłać jej w piątek.
Swoja drogą to widzę że Gabrysia będzie mieć swoje pierwsze zagraniczne wakacje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zabilabym suke, bo inaczej nie mozna jej nazwac...

Kurde laski musze sie pozalic, bo od rana rycze jak dzieciak...
Darka brachol ogoline zajebisty czlowiek, jakich malo, zawsze pomoze, sam by nie mial, a by oddal i wogole, w pracy spedza pol zycia od 6-20., a za dwa miesiace rodzi mu sie synek...

Dzwonimy dzis do jego zony i okazalo sie ze marcin zgubil 25 000zl, ale to jeszcze nic, bo pozyczyli pieniazki i oddali firmie, ale zwolnili go...

Najgorsze jest, to ze w tej fimie byl najelpszym z pracownikow, byl tak dobry ze mial sponsorowane np. wyjazdy do Afryki, co chwile jakies nagrody itp. itd...a tu okazuje,sie ze dla firmy ludzid traktowani sa jak smiecie...
Takie rzeczy zawsze musza spotykac uczciwych, pomocnych ludzi...mamy nadzieje, ze te kase znalazl choc ktos komu bedzie ona potrzebna, a nie jakis biznesme, ktory ma kupe siana...
Normalnie ryczec mi sie chce...zona. ma umowe tylko do konca czerwca, czyli do dnia porodu a wiecie jak teraz ciezko z praca...Zasrana Polska...szkoda, ze zorientowal sie dopiero w firmie, bo moglby oddac i by zostal w firmie, ale kto myslal o takich rzeczach w takiej chwili...

nie mam sily nawey sie uczyc na egzamin... tak mi go szkoda...
zadzwonilismy jeszcze, zeby oddac mu kase, bo pozyczalismy na auto to powiedzial, ze spoko, bo sami nie mamy...heh... moj kochany szwagier.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...