Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Śliczna ta kołyska GoGr!! Ja tez pamiętam, że cieszyłam się jak szalona z każdego zakupu dla Gabi. Tanio udało się Wam kupić pampersy...ja dopiero na wypłatę kupię nową paczkę 🙂 Powinno nam wystarczyć - już teraz jakoś nie zużywam aż tak dużo - przeważnie 4 maksymalnie 5 - no chyba że zdarzy się kilka niespodzianek pod rząd 🙂 🙂
Ja od początku podaję do picia Gabrysi wodę i ewentualnie herbatkę. Kilka dni temu dałam jej po raz pierwszy sok Kubusia - tyle, że nie będę jej dawała częściej jak co 3 dni. Kasiu, a Ty sama soki robisz czy od mamy dostajesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My też zwykle góra 4 pampery zużywamy 😉 NIestety nie mamy pod nosem ani Rossmana ani Lidla... i za paczkę płacę 57 zł... :/
Chyba, że upoluję jakąś promocję w tesco czy centrum... Ale i tak masakra jest...

A co do kołyski to zdecydowaliśmy się na nią dla kaprysu 😉 Za pół roku wymienimy Kubie łóżeczko na łóżko więc będzie gdzie Mateuszka przenieść 😉 A tymczasem kołyska zajmuje dużo mniej miejsca 😉 Jeszcze udało się kupić ją w świetnym stanie (firmy Gluck) razem z materacykiem i pościelą 😁 A zapłaciłam tylko 235 zł;D
Już wyprałam pościel 😉 teraz jeszcze spakować torbę dla mnie, ubranka dla małego i mogę rodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, to lepiej robić zapasy pampersów, jak jesteś gdzieś w mieście to kupić od razu 3 paczki w promocji, bo 57 zł to b.drogo, prawie 20 zł różnicy w stosunku do tych z lidla za 39.90

Manka, miałam się Ciebie spytać, może to głupio zabrzmi ale zapomniałam Twojego imienia ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ a chciałam Tobie po imieniu pisac jak reszcie dziewczyn. Więc spytam, jak masz na imię? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie kupuję pampersów jak nie ma ich w promocji, bo dla mnie nawet 52 zł to dużo kasy ( w rossmanie po tyle chodzą bez promocji )

A ja wciąż wklepuje te ankiety do mgr, narazie wpisałam do excela 34. Wszystko automatycznie mi sie sumuje, także potem mniej pracy bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w naszym tesco te promocje jakieś szczególnie też nie są.. bardziej w centrum.. tam pracuje moja mam więc jak tylko coś wyłapie to od razu daje znać i kupujemy po kilka paczek 🙂

Wyprałam wczoraj wieczorem wkład do kołyski, pościel i ochraniacz i dzisiaj już gotowa czeka na Mateuszka 😉
Dzisiaj w planach mam umyć boazerię w sypialni i korytarzu 😉 spakować torbę sobie i dzidzi i czekać aż się urodzi 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie Gosia w swietnej cenie ten zestaw z kolyska kupilas 🙂
Matko a gdzie Ty kupujesz te pampersy ze az 57zl kosztuja?? ja jak nie ma promocji to kupuje w leclercu tam sa zawsze po 46.90 🙂 zreszta te premium care sa tansze ale jest ich tylko 52 sztuki nam na miesiac wystarcza 🙂 a jaki rozmiar kupujecie?bo ja 4 😁
Oli wlasnie zasnal dziaiaj to sie wyspalam bo az do 7.30 spal hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że jakbym chciała nowy zestaw skompletować to koło 700 zł by mi wyszło;D Oj cieszy mnie ta kołyska 😁
A pampersy u nas wszędzie tak kosztują.. kupuję zwykle w tesco... (w małych mieścinach się w ogóle z cenami nie czają 😞) A nie mam pod nosem sklepów o których mówicie.. do każdego z nich najbliżej.. 30 km:/
Marzena my już ocieplane butki kupiliśmy prawie miesiąc temu 😉 Bo u nas zimno jak diabli;D ale też cieszyłam się z nich jakbym co najmniej sama w nich chodzić miała 😁
A.. Gosia - My kupujemy zwykle 5 😉 czasem 4+ jak 5 nie ma na sklepie.. ale zdecydowanie wolę 5 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
troszke mnie tu nie bylo a to wszystko ze nie mam czasu zajzec do was 😞Eh niestety kuba dalej nie chodzi i jak bylismy na szczepieniu to skierowala nas do neurologa bo jej sie nie podobalo jak stawia nóżki i niestety chodzimy na rechabilitacje i w domu tez cwiczymy.Gogr fajna ta kolyska i naprawde nie drogo.A pampersy to ja kupuje w rossmanie albo w realu.a kupuje 4 albo 4+.A pieluch nam idize ok 3 bo tak to juz na nocnik robi chociaz przyznam ze nie zawsze mu sie uda zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma dalej wyje... na nocnik;p wszystkie zabawki robią siku na nocnik a on nie 😁 No i trudno.. przyjdzie czas to się nauczy 😉
Cieszy mnie za to fakt, że mały nie sika podczas snu 😉 Choćby nie wiem jak długo spał - w dzień czy w nocy - jak wstaje pampers ma suchutki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata, na prawdę nie wiem co mam Ci powiedzieć odnosnie niechodzenia Kubusia. ja też zaczełam późno chodzić, bo w wieku 14 miesięcy, może po prostu on też tak później zacznie?

Nie uwierzycie co się stało, postawiłam wiadro z dową i myłam półki w segmencie, Grześ szedł jakoś tyłem ze zmiotką i wpadł mi do wiadra, on cały mokry, a potem wiadro się przewróciło w jego pokoju i cała podłoga i zabawki mokre. Zdziwił się że nagle wszystko na nim zrobiło się mokre, ale po chwili było już ok.

Przyjechał niedawno kurier z kosmetykami z avonu. idę rozpakowywac 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata - grunt,. że ktoś zwrócił na to uwagę 😉 Będziecie ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć i wszystko się unormuje 😉 Poza tym Kasia ma rację - może po prostu Kubuś zacznie później chodzić 😉

Kasia - mój tak raz mi chciał pomóc, włożył rączkę do wiaderka i zaczepiły mu się jakieś włosy i śmiećki zebrane wcześniej z podłogi 😁 Oj, żebyś widziała jego obrzydzenie jak to zobaczył;p Już mi nie pomaga 😁
A Grzesiowi się pewnie niespodziewana kąpiel spodobała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jednak choroba się u Kuby rozwinęła 😞 Oby szybko wyzdrowiał - zanim Mateuszek wyjdzie z brzusia 🙂 Widzę, że u Ciebie porządki idą pełną parą 🙂
Agatko zgadzam się z Kasią, że może Kuba później zacznie chodzić - no ale dobrze, że chodzicie na rehabilitację 🙂 Na pewno niedługo będą efekty.
Dzisiaj Gabrysię w żłobku ugryzła dziewczynka - w policzek 😞 Ma odciśniętą całą szczękę - niestety nie wygląda to najlepiej. Dosłownie cały polik ugryziony!No ale cóż.... zdarza się.
Co do nocnika to ja nawet jeszcze nie uczę. Czekam do wakacji - wtedy będę puszczała Gabi bez pieluchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pieknie.. biedna Gabrysia.. zdarza sie zdarza i to nawet czesto.. u nas zocha uzarla dzis chlopca w ucho.. normalnie tak mocno, ze prawie mu na wylot przezarla.. 😞

U nas smarki w standardzie.. juz na glowe mozna dostac..

Wreszcie mam normalny internet z kablowki 🙂 mloda wczoraj poszla spac przed 23 🥴 mialam kolezanki z roku w domku, a nadii wogole sie nie snilo,mzeby opuscic towarzystwo.. 😉 Spala dzis przynajmniej troszke dluzej 🙂 ale co z tego jak ja i tak musialam o 7 wstac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby Gabi nie zaczeło się nic dziać z tym ugryzieniem i oby blizny nie było 😞 Biedna Gabi, współczuję Wam

Marzena, u mnie nocnik poszedł na razie w zapomnienie, mały srednio robi kupkę co 2 dni i jak robi to wykle stanie gdzies po cichaczu, stęknie i jest niespodzianka, nie zdążam wysadzac go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze MArta jak to jakas dziewczynka ugryzla Gabrysie w policzek??? bez komentarza ... oby blizny nie miala pozniej 🤨
Agata dziecko powinno zaczac chodzic tak do 15 miesiaca wiecKubus ma jeszcze troche czasu ale fajnie ze chodzisz na rechabilitacje napewno na dniach zacznie sam latac 🙂
U nas nocnik to dziaa na zasadzie zabawki heh misie tak jak u GoGr siusiaja wszystkie ale Oli za nic choc siada sam juz w ubraniu ale przodem do oparcia hehehe jak sciagam pampersa i go sadzam to momentanie wstaje;/
wiecie co bylam z malym na zakupach takich spozywczych i caly czas siedzial w wozku mial rajstopki i adidaski i jak wrocilismy do domu to mial strasznie zimne nozki !!! nie wiedzialam ze tak moga mu zmarznac... juz koniecznie kozaki musze mu zakladac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...