Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laski, muszę się pochwalić 😆 😆dostałam taką torebkę od teściowej http://www.sklep.batycki.pl/shop.html/detale/1/311.html a ona z kolei od przedstawiciela handlowego, bo zwiększył mu się obrót za leki, które wypisywała teściowa.
Torebka identyczna, też batyckiego, tyle że nie skóra węża a gładka lakierkowana - ale pachnie też skórą 🤪 🤪 moja pierwsza taka markowa torebka 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia torebka swietna 🤪 fajna masz tesciowa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
U nas deszcz dzisiaj padal ale nie caly dzien naszczescie 🙂 zalozylam dzisiaj malemu kozaczki pierwszy raz od zakupu ale on nie mogl w nich chodzic takie sa duze.... a 22 kupilam kurde no taka zla jestem ze szok !!! moze na luty beda juz dobre ale na teraz nie ma butow...pojechalismy wec z mezem do galerii i w deichmannie kupilam mu takie fajne za 60 zl mam nadzieje ze nie przemokna mu w sniegu... na drugie bartkowe juz nie bylo nas stac :/ a co do rachunkow to dajcie spokoj ja sie nawet nie wypowiadam ile kasy idzie u nas z tym wynajmem łącznie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia!!!!!!!!!!!Ale Ci zazdroszczę torebki!!!! Jest świetna!!
Ja dopiero o 20:45 wróciłam do domku i niestety nie widziałam się już z Gabusią. Dzisiaj zasnęła z lalką...tak słodko to wygląda jak leży i przytula ją do siebie 🙂 🙂
Gosiu, to dużo za duże musiałaś kupić te buciki ;/ My mamy rozmiar 21 - na grubą skarpetę są dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też sie podoba ta torebka, ale pomyślałam, WOW, Batycki, pewnie ze 100 zł kosztuje. Wchodzę z ciekawości na stronę, a tu 999 zł ! 😲 mnie zszokowało, że tyle mogą też kosztowac torebki. Nosi się ona tak samo jak inne, tyle że jest znaczek no i pachnie skórą. Ale pewnie będzie dużo mocniejsza i nie porwie się wewnątrz tak szybko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek śpi, mój poszedł do pracy (pokłócony ze mną).. ja nie rodzę, mam doła... wrrr..
Nadrobiłam was ale z tego wszystkiego nie mam siły pisać..
Tak krótko tylko 😉 Kasia wstręciucho!;D Też chcę taki prezent 😁 Super ta torebka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, a czemu masz doła? To pewnie przez te hormony 😉 kiedy zamierzasz się rozpakować? 😜

a co do tej torebki, to ja widziałam, że lezy u teściowej na dole na stole ta torebka. Oglądnęłam ją sobie i takie tam.. 🙃 nawet zapytałam się potem czy sobie kupiła czy jak, no i odpiwiedziała że dostała.. i temat się urwał. No i dziś przynosi mi tesciowa torbę bo stwierdziła że w środku ma za mało kieszonek i słuchawki jej się nie mieszczą 😁 i że nie ma jej do czego ubierac 😮 😁

a ja siedzę i poprawiam pracę mgr, tzn wstę-p i to nie cały, wszelkie formy osobowe na bezoosobowe i takie tam... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia zawsze mnie dół łapie jak się rozstaniemy z moim w milczeniu.. A potem ja mam fatalną noc:/
Mam nadzieję, że już się wezmę za to rodzenie bo fatalnie się czuję... W dresach muszę chodzić bo brzuch mam taki napięty, że wszystkie inne spodnie niewygodne są..
Kubek od rana męczy... NIe żeby marudził jakoś specjalnie ale ja padnięta jestem...
ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia jutro sroda pisalas ze masz wizyte u gna wiec zobaczysz czy wysle Cie do szpitala, jaka szyjka i uspokoi Cie napewno 🙂 no chyba ze w nocy zaczniesz rodzic 😁
Kasia to jaka dugosc stopki ma Grzes jak mu kupilas butki 25?? moj ma 13 cm i te bartka 22 maja az 15 cm wkladki dlatego tyle sa za duze:/
Moi rodzice przyjezdzaja 11 listopada i beda do niedzieli 🤪 🤪 juz sie doczekac nie moge 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey to rzeczywsce ma duza nozke Grzesiu... 🙂 my poki co mamy 22, ale nie zakladalam jeszcze i nawet ie mierzylam 🙂 wiec nie wiem czy beda ok 😁

Kurcze, maly od kolezanki ma bakterie w moczu i powiekszona nerke.. i zostaje w szpitalu na antybiotyku...a gosia dzis wychodzi.. ale biedna.. tak plakusia.. 😞( mi tez lezki sie zakrecily... a my dzis przemeblowanie robimy...
wywalilam nadi komode do salonu , a do sypialni przenosze jej zabawki, bo mi sie walaja pod nogami ciagle.. buziaki wracam do rpacy.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, kiedyś mierzyłam stópkę małemu to ma 14 -15cm, z tym, że on ma wysokie podbicie i muszę mu ciut większe buty kupowac bo inne nie whcodzą mu na nóżkę. Zatrzymuje się noga przy wkładaniu, pieta zostaje i dupa blada. Dlatego też każdy jego but ma maxymalnie odchylany język, do tego jest maxymalnie rozwiązywalny... no i na oko butów mu kupowac nie mogę, tylko z przymiarką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu torebka jest bosssska... zakochałam się w niej 😉 A Grześ faktycznie ma dużą stópkę. Mój ma buciki 21 i jeszcze trochę luzu- specjalnie takie kupowałam żeby w połowie zimy nie wymieniać na większe i mam nadzieję że starczą mu na całą zimę.
Marta domyślam się jak fajnie Gabi wyglądała z tą lalką. Mój odkąd wróciliśmy znad morza zasypia z misiem. zawsze przychodził w między czasie się do mnie przytulić a wczoraj nic 😲 Tylko jak wyszłam mu nalać picie to usiadł na łóżku i czekała aż przyjdę:0 Później przytulił się do misia i zasnął:P
Sandra jak przemeblowanie się udało? Nadia śpi z Wami w pokoju czy oddzielnie?
A ja już mam chwilę dla siebie. Mały śpi, obiad zrobiony tylko siekanie natki pietruszki i mrożenie jej mi zostało 😠 Kurcze nie umiem jej drobno siekać bo ciągle mi wypada spod palców i tylko się wściekam ale już 1 słoiczek zrobiłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesia6891 napisał(a):
Aha a słyszałyście o tym że jutro ma wybuchnąć III wojna światowa? Ponoć przewidział to Nostradamus i wielu innych znanych jasnowidzów i wróżbitów. Ale się uśmiałam jak to usłyszałam. A Wy wierzycie w to?

haha 😁 to ja ją wywołam 😁 na porodówce 😜 Albo w przychodni jak rodzić nie zacznę 😁
Ja to myślę, że ludziom się nudzi po prostu 😁 NIe mają nic ciekawszego do roboty to analizują Nostradamusa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
agniesia6891 napisał(a):
Aha a słyszałyście o tym że jutro ma wybuchnąć III wojna światowa? Ponoć przewidział to Nostradamus i wielu innych znanych jasnowidzów i wróżbitów. Ale się uśmiałam jak to usłyszałam. A Wy wierzycie w to?

haha 😁 to ja ją wywołam 😁 na porodówce 😜 Albo w przychodni jak rodzić nie zacznę 😁
Ja to myślę, że ludziom się nudzi po prostu 😁 NIe mają nic ciekawszego do roboty to analizują Nostradamusa:P

haha 😁 albo wywołasz ją szybką akcją porodową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My kozaczki kupilismy rozmiar 21 i ma troche luzu w nich.Chociaz Kubol nosi 22 albo 23 ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie rowny 🙂Aha musze sie wam pochwalic KUBA ZACZĄŁ W KONCU CHODZIC ale sie ciesze 😁 to bylo tak ze poszlam do kuchni po sniadanko do niego wracam i patrze a on sie puszcza i idzie normalnie bylam w szoku 😁 tylko jeszcze niesfornie mu to wychodzi 🙂Kasiu a torebka naprawde szliczna.Gosia2 ja ci wroze ze urodzisz w piatek ale juz blizej niz dalej. wiem co to znaczy czekac bo sama czekalam na Kubulka i to 11 dni bo nie chcial wyjsc z brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój szkrab obudził się o 14.50 .. piszę sobie spokojnie ankietę i nagle słyszę w niani jak młody się śmieje strasznie z czegoś.. no więc olałam;p piszę dalej skoro się fajnie bawi.. minęło z 10 min i młody w straszny krzyk.. no więc ja na równe nogi, rozłączyłam się z moim (bo akurat rozmawialiśmy) i lecę do niego.. a Kuba jak tylko drzwi sie otworzyły woła wesolutkie "mamo!";D Głupek mały mnie oszukał, że płacze 😜 😜
Wstał w takim dobrym humorze, że szok 😉 Teraz z babcią wykorzystują pogodę i poszli na spacer a ja dzielnie kończę ten pieprzony kwestionariusz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUBUS gratulecje!!! 🙂
wojna bedzie no ciekawe 🙂 a ile juz koncow swiata bylo heh
Gosia ja wrozylam 11 listopada 🙂kiedys wywrozylam Sandrze ze 2 wrzesnia urodzi i urodzila hehehe 😁
moj w tych z deichmanna nie ma prawie luzu a jest to r.21 wiec akurat na pol zimy bedzie 😁
ale dzisiaj fajna pogoda slonko swieci lekki wiaterek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Kubusia 🙂

ps. Gosia2, urodzisz 13 listopada, ja Ci mówie 😜

ale dziś mi się Grzesiek a w aucie zzygał ;/ pod kurtkę, potem na całą kurtkę spodnie.. teściowa dała mu przed wyjazdem parówkę i chyba mu zaszkodziła, nie pogryzł dobrze i chyba nieświeza była - no mówie wam, całe auto męża śmierdzi, wszystko się pierze, tylko fotelik musiałam ręcznie czyścic.. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...