Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny Gosia urodzila dzisiaj. Czyli dobrze wywrozylam 🙂A ja jakos nie ogladam top model jakos nie interesuje mnie to 🙂.my wczoraj pieklismy rogaliki i nawet dobre wyszly tylko malo maku dodalam do srodka.a pieklam bo pzerazila mnie ta cena tych rogali.Marta napewno zaglosuje na filmik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam Dziewczyny że nie odniosę się do Waszych postów, ale dzisiaj zwracam dalej niż widze 😞 pojechałam na wystawę, zaczął mnie bolec zołądek, poszłam jakoś o 10.30 do babci która mieszka prawie vis'a'vis butynku z wystawą i zaczeła się tam jazda... potem teściu po mnie przyjechał, wróciłam do domu i non stop zwracałam, do tego biegunka.. Dobrze że Grześ zdrowy, a ja nie wiem co mam, jakis wirus..
teściowa kazała mi wypić troche coca coli.. i zoładek zaczał pracować.. obym już w nocy nie zwracała

Pogratulowałam już Gosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Wraz z Oleńka prosimy o codzienne głosiki : http://linkbaby.pl/konkursy/zdjeciowe/jesien-w-obiektywie/przegladaj/jesien/ Przy kazdym zalogowaniu Olenka dostanie extra 3 ptk 😉


LOLI, PROSIŁAM CIĘ O NIESPAMOWANIE TU! PROSZĘ ZAŁÓŻ SWÓJ WĄTEK O TYM...

Laseczki teraz ja pospamuję, ale tylko raz 🙃,
ukazał się artykuł o wystawie na jednym z portali.
Klikniecie w "polecam" ? 🙂 http://www.mmszczecin.pl/meeting/9488/Szczeci%C5%84ska+Otwarta+Wystawa+Krewetek+i+NANO-Akwari%26oacute+w.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):

z tymi linkami to chyba trzeba u nich na watku napisac cos chyba wrzesien 2010 ae zaraz znowu jakas afera bedzie wiecie jak jest 😮

I pewnie zaraz będzie wielka obraza majestatu bo nikt nie umie uszanować czyjejś prośby bo zaraz że robimy hałas o byle co... brak słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh tam, szkoda sie wogole wypowiadac a ten temat.. na pewno wirusowka dopadla, bo panuje badziewie.. idealna pogoda...

Kasiuu zapytaj teciowej co jest najlepsze na grzybice u dzieci?? po antyhbiotyku??
i czy moze byc clotrimazol w masci?

Dojechal dzisiaj parowar, a wiec zaczynamy akcje zdrowe zywienie rodziny 🙂 heheheh 🙂
meza wysylam do sluzb mundurowcyh, moze sie cos uda w tej kwestii.. on by chcial do strazy, ale ja sie boje.. 😞 wolalabym wojsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już mi przechodzi, teściowa poleciła mi zebym coca coli się napiła dla odkazenia zołądka. napiłam się, żołądek zaczął pracować, odbiło mi się solidnie i teraz jest ok, choć nie mogę patrzec na jedzenie..
Treaz piję jakiś środek nawadniający, smakuje jak fervex, ale ma słony posmak. No ale nadownienie mi się przyda.
Sandra, ale po antybiotyku doustnego Ty chcesz maść stosować? czy antybiotyk na skórę?

co do linków, dajmy dziewczynom ostatnia sznasę.. może się nawróca i nie będa już wklejały 😜 a jak nie, to skrobnę do admina i tyle 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra i popieram 🙂 my kupilismy garnki do gotowania na parze jak bylam w ciazy i tak gotuje od tego czas. Tak sie przyzwyczailam do takiego jedzenia, ze np jak zjem cos smazonego to odrazu boli mnie zoladek 😞
Kasiu a to nie wiedzialam o takich sposobach z coca cola, dobrze wiedziec na przyszlosc, fajnie, ze juz sie lepiej czujesz, oby inni nie podlapali. Ostatnio kolezanka z dolegliwosciami grypy zoladkowej byla u tesciowej na imieninach (tzn mieszkaja razem) i bylo okolo 20 osob i prawie wszyscy sie zarazili, masakra co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejk Mamusie 🙂 Kasiu, bidulko...mam nadzieję, że dzisiaj już będzie oki. Chociaż wirusówka może do 3 dni się utrzymywać. No ale dobrze, że masz teściową pediatrę przy sobie...
Sandra trzymam kciuki za męża - ja już nawet swojego M się pytałam czy czasami nie potrzebują do pracy - ale niestety sam powiedział, że teraz trudny okres na znalezienie roboty 😞
My zaraz szykujemy się na basen, potem do znajomych i na zakupki - więc znowu zleci cały dzień 🙂 A
Gosiu, fajnie, że Oli tak się cieszy z prezentu 🙂 🙂
Mam nadzieję,że nie jesteście złe, że ja wkleiłam linka ze swoim filmikiem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i Gosia urodziła w końcu!!!!!! Super - duży chłopak z Mateuszka 🙂 🙂
A ja wczoraj wygrałam licytację na allegro - bluzeczka za 1 zł i kożuszek też za 1 zł!!!!!!!!!! Tak się cieszyłam, że szok 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=1310966371
http://allegro.pl/cieplutki-kozuszek-h-m-r-80-i1310966027.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, ale okazja, za złotówkę takie ładne ciuszki.. 🙂 super!

u mnie juz ok 🙂 rano wcisnęłam w siebie kisiel, dopijam colę i żołądke pracyje 🙂
Marzena, pomyslałam z ta coca colą, raz kozie śmierć, najwyżej jeszcze zywmiotuje.. a tu niespodzianka 😜 lepiej sie poczułam

dobra, jade z teściowymi do męża na wystawę, wczoraj było ok. 300 osób ciekawe ile dziś przyjdzie 🙂
jak będą zdjęcia i filmik to wam tu podeślę 🙂

miłej soboty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mało kiedy robię coś z parowaru - jedynie czasami ziemniaki i jakieś warzywa. Szybko się nudzi takie jedzonko - od czasu do czasu jest oki, ale codziennie jeść to można mieć dość 😉

My po basenie pojechaliśmy do znajomych...wypiłam 3 lampki czerwonego wina i całą powrotną drogę spałam aucie 🙂 Z zakupów nici, bo nie miałam sił 😁 😁 😁

Zaraz idziemy kąpać Gabi i sama też chciałabym się szybciej położyć, bo zmulona jakoś jestem.
Sandra, Gabi od 2 m-cy ma cały czas katar i kaszel 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze u nas dzisiaj noc byla koszmarna - najgorsza noc od urodzenia Oiwierka!!! malego bolal brzuszek i zaczal mu sie katarek jakis i doslownie co godzine jęczal i marudzil przez sen a o 3 tak zaczal plakac ze nie wiedzialam co mam robic bo az oddechu nie mogl zlapac (nie zapowietrzal sie tyko tak jakos dziwnie, nie wiem jak to opisac 😞 ) i potem do rana sie wiercil co chwile i marudzil takze wszyscy malo spalismy... a w dzien spal 2 razy po 40 minut i jeszcze biega a jest 20.22 ehh

z okazji przyjazdu rodzicow dzisiaj poszismy sobie do kina z mezulkiem hhihihi na zajebisty film NIEPOWSTRZYMANY 😁 polecam bo fajny i trzyma w napieciu 🙂 😁

Oli ma jednak katarek chyba bo leci mu woda z noska oby nie przerodzilo mu sie to w cos gorszego... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeby Oliwierkowi katarek nie spłynął głębiej, bo kaszel murowany..
to się namęczył dziisaj biedulek, i Wy też.. 😞

u nas dziś nocka też była do tyłka, mały budził się też dośc często..

a mnie znów boli głowa - mam już dośc, jak nie urok to sraczka za przeproszeniem 🤢 ostatnio bardzo często podolewa mnie głowa, albo na zmiane pogody, albo nie wiem co..

ah, przyjechał mężule z wystawy.. ja się za nim stęskniłam.. a on teraz ogląda film i nawet mnie nie przytuli, bu 😞
dziś na wystawie przewinęło się ok 700 osób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Marat zajefajne te ciuszki no i praktycznie za darmo 😁 Ty to miałaś farta 😉
Mój też od wczoraj się smarka i coś zaczął dziś pokaszliwać 😞 A do tego nocja zjebana (za przeproszeniem). Nie dość że 2 noc z kolei spałam może tylko godzinkę (przez ząb) to mały co chwila się budził. dobrze że mieszkamy z rodzicami to rano małym się zajęli i przespałam się troszkę. W środę miałam iść do dentysty ale nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj. nie miała czasu więc tylko spojrzała i powiedziała że ząb jest do wyrwania a do tego muszę jechać do chirurga stomatologa bo to ósemka a one są takie że raz ładnie wychodzą a raz nie i ona nie chce ryzykować. Więc zadzwoniłam i się okazło że przyjmuje w soboty (dzięki Bogu) i na 17 miałam u niego być. Po drodze zostawiliśmy dziecko u siostry, a my pojechaliśmy i wiecie co? Ja to chyba powinnam mieć dawaną jakąś końską dawkę bo dostałam 2 razy znieczulenie a czułam się jakby mi rwał na żywca. Łezki mi poleciały ☺️ i tak się darłam że facet który był w kolejce za mną to się ze mnie śmiał jak wyszłam haha 😁 😁 😁 😜 Ale jaka ulga jak mam spokój i nic nie boli 😉 A i się wystraszyłam bo koleś powiedział że ząb bardzo się kruszy i nie widzi korzenia więc będzie problem. od zwykłego wyrwania wziął od mojej siostry 70 zł a od kuzynki 150 ponieważ długo się z nią męczył gdyż miała pozawijane korzenie. i jak on mi powiedział że będzie problem to ja sobie pomyślałam że napewno 150 wyrzucę ale wziął na szczęście tylko 70 😜tylko zastanawia mnie jedno. Mój tata miał ma bardzo słabe zęby i zastanawia mnie to czy mogęmieć to dziedziczne bo już 2 raz miałam wyrywany ząb? 🤔
P.S. maruś przez Ciebie zaraz wchodzę na allegro i oglądam ciuszki 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...