Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć 🙂

dostałam okres, dziś po południu, a jak u Ciebie Gosia? Marta, u Ciuebue też brak? kurde, myślałam że w trójkę założymy wątek nowy a tu lipa, ja już odpadam 😜

Gosia2, dbrze że już w domku jesteście, mysląłam dziś co tam u Was 🙂

Sandra, rzeczywiście ostatnio dużo przykrych rzeczy w okoł Ciebie 😞

lecę zamówić kosmetyki z avonu i potem kolację zrobię. Jutro na uczelni do 16 😞

cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia na kaszel ja podawałam elofen, jest na receptę, do tego kupiłam też rubital, pomimo ze jest od 3 r. z, to teściowa powiedziała że bez obaw można dać 2 łyżeczki dziennie, raz na dzien i na noc. U nas pomogło, już nie ma takiego kaszlu.. no i parę dni nei wychodziłam z nim z domu by się wygrzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam flegamine dla dzieci jutro kupie ten rubital jeszcze a w pon do lekarza, bylam w czwartek i nic mu nie bylo, sluchala go , zagladala do gardelka i czysto wszedzie... ale mi go szkoda caly czas kaszle biedactwo i lamentuje przy tym 😞
a okresu nadal brak i testu tez nie zrobilam jeszcze bo nie mialam jak skoczyc do rossmanna ale zadnych objawow ciazowych nie mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na początku też nie miałam żadnych objawów ciązowych 😜
dopiero od 9 tc zaczęły się mdłości 😉
ej no bo ja z ciekawości nie wytrzymam 😜 Gocha rób test! 🤪 😁 😁

a co do okresu to siedziałam u teściów i nagle czuję jak mi zaczyna ból promieniować w krzyżu, no to pomyślałam: zaczyna się i pewnie jutro dostane. Poszłam do wc a tam morze czerwone ☺️
no i po porodzie jak na razie nie odczuwam praktycznie żadnych bóli przy okresie, kiedyś umierałam z bólu, tabletki przeciwbólowe były obowiązkowo, a teraz jak ręką odjął 🙂

nie wiem czy Ci sprzedadzą ten rubital, bo kolezance nie chcieli sprzedać dla rocznego dziecka.
Ja go podawałam i nic Grzesiowi nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia pediatra mi kiedyś tłumaczyła, że dziecko dlatego kaszle w nocy, że się rozgrzewa i ta cała flegma zaczyna się odrywać i przeszkadza. Podawaj mu flegaminę i oklepuj, namawiaj do częstego odkaszliwania 😉 u nas pomogło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny po tym łyżeczkowaniu to czasem tak leci ze mnie krew, że mam wrażenie, że sikam i nie mogę powstrzymać.. wrrr...
Chciałabym żeby już był spokój.. wolę normalny okres niż to połogowe pierdzielenie się 😜

Ja jestem chyba trochę do tyłu bo nie wiem czemu Kasia czeka na test Gosi ☺️ ☺️ będzie kolejny bobasek?? 🙂
Swoją drogą ja się w końcu w środę muszę zapytać o te antydzieciowe zastrzyki i zacząć normalnie funkcjonować 😜 🙃 🙃 bo już mi się straaaassssnie chce... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No i juz mamy pieska w domu 🙂.Taki grzeczny ze normalnie sie dziwie.Zraz wam wysle zdjecie. Gosia nasz watek nie zamiera teraz bede miec troche wiecej czasu to postaram sie zagladac czesciej.Gosia2 nie dziwie ci sie ze juz masz dosyc tego pologu.A co do okresu to ja jakic czas mialam regularnie a teraz mi sie przesowa to o 5 dni albo o 8 dni wiec nigdy nie wiem kiedy dostanie bo kompletnie mnie nic nie boli teraz niby mam dostac 10 ale niewiem o ile znowu mi sie przesunie.Gosia wlasnie rob test bo ja tez jestem ciekawa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki słodziak! super psina 😁

Gosia - wszystkie czekamy na Twój test 🙂

Gosia2, wmówiłyśmy sobie z Gosią i Martą że zakładamy wątek sierpień 2011, bo nam się spóźniał okres. Ja niestety dostałam po 6 dniowej obsuwie ( robiłam test 😁 dwa dni wcześniej ), ale nie wiem czy cos pojawiło się u dziewczyn.
A te zastrzyki to można wziąć jak się karmi? mnie się wydaje że jak się karmi to tylko tabsy mozna brać ( Azalia czy jakos tak )

oj, sierpnióweczki 2010 się kłócą 😞 szkoda bo tworzyły zgrany wątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Ja nie zaglądałam , bo dopiero wróciliśmy od rodziców 🙂 Jechaliśmy wczoraj od razu po basenie.

Ja WCZORAJ też dostałam okres 🙂 🙂 Tak więc Kasiu - dostałyśmy w tym samym dniu 😉 Jeszcze nadzieja w Gosi 😁 😁 😁

Gosiu, Gabi miała takie ataki kaszlu - nie mogła przez to spać;/ Lekarka osłuchiwała i też było wszystko czyste. Na ataki kaszlu dobry jest sinecod w kropelkach ( dajesz 10 kropli przed snem). Flegamina działa chyba wykrztuśnie więc chyba nie jest dobra na mokry, odrywający się kaszel...no ale może się nie orientuje dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):

Jeszcze nadzieja w Gosi 😁 😁 😁

Matrus prosze Cie 🙃

co za durny BRZUCHOL!! pol dnia nie moglam wejsc !!!znowu :/
testu moje drogie jeszcze nie zrobilam 🙂 jakos nie mam odwagi szczerze mowiac..

ja ta flegamine daje mu najpozniej o 14 tak mi farmaceutka powiedziala ale faktycznie strasznie wykrztusna jest...jutro przejde z nim do lekarza
wogole dziaiaj spal tylko 10 minut w dzien 🙃 🤪 i o 19.40 dopiero zasnal...
Psiulo slodki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzesiek na początku kaszlu dostał pulneo, i ten syrop był strasznie wyksztuśny. Mąły nie umiał sobie poradzić z takim mokrym kaszlem więc zdarzało mu się wymiotowac od tego kaszlu. Potem wrócilismy do elofenu i na szczęście działa on mniej wyksztuśnie.
Po flegaminie jak mówią, kaszel minie.. a g* prawda 😜 ja po flegaminie nie nadązałam z kaszlem, tak się ze mnie odrywało, a co dopiero takie małe dzieci..

No Marta to witaj w klubie m.czerwonego 😁
o dziwo nie leje się tak ze mnie jak w poprzednim miesiącu. Zobaczymy jutro.

Jadę jutro do UP podpisac listę. Pisze CV i list motywacyjny i zaczynam niedługo rozsyłac cv-ki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna... po tym zabiegu krew leci ze mnie jak woda z kranu... a w nocy podbrzusze mnie tak napierdzielało, że umierać chciałam..;( a kontrol dopiero w środę... Sandra... to normalne???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...