Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojej z tymi kluczami tez nieciekawie..u nas sa tylko jedne (i tak sie przeprowadzamy niedlugo) wiec taki problem bylby powazny ehh mam nadzieje ze sie znajda
i jaa gratuluje Martus kolezance 🙂

A Grzesi gadula maly jak i moja i czasem moze to juz byc okropne 🙂
Wiecie zastanawiam sie czy bede kupowac wozek blizniaczy jak wielu robi bo Nikola poltoraroku to bedzie miala 2 lata to chodzic az tak nie bedzie czy jednak pojedynczy a Nikole jakos porzemeczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie wiem czy bliźniaczy by się sprawdził i nie będe takiego kupowała.

widziałam takie stopnie nakladane na tył wózka i starsze dziecko stoi sobie z tyłu wózka i może na takie coś się skusze 🙂

byłam dzis rano w laboratorium, robiłam odczyn coombsa 🙂

a na obiad dziś pizze zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
U mnie nie wiem czy bliźniaczy by się sprawdził i nie będe takiego kupowała.

widziałam takie stopnie nakladane na tył wózka i starsze dziecko stoi sobie z tyłu wózka i może na takie coś się skusze 🙂

byłam dzis rano w laboratorium, robiłam odczyn coombsa 🙂

a na obiad dziś pizze zrobię 🙂


hmmm wlasnie o tym mowie a ten stopien to ja na ebay angielskim znalazlam ta doczepke ale ze dziecko moze siasc wlasnie io tym mowilam 🙂

a co to ten odczyn combosa ?? bo albo zapomnialam albo nigdy nie mialalm z tym doczynienia nie wiem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 A my się zdecydujemy na bliźniaczy wózek 🙂 znaczy na ten przeznaczony dla rodzeństwa - taki tandem 🙂 Jakoś sobie nie wyobrażam żeby Kuba chciał ustać na takiej podstawce:P
Kurde, kurde 🙂 muszę skończyć pracę pisać a idzie mi tak, że nic tylko siąść i płakać:P
Jak tam? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wogole nie idzie.. masakkryja jakas 🙂
A dzisiaj joga.. 😞 nie chce mi sie ogolnie, ale zaplacone isc trzeba 😁 hahah

No, a brak kluczy zauwazylam jak chcialam wyjsc z chaty.. teraz jeszcze o jasnemu 🙂 pojde poryc w tym cholernym smietniku.. ale wstyd...
Wiecie co, lezaly na polce i ktos chyba je stacil do siatki, i nie bylo slychac.. no zesz kurw.. pol biedy ze to od chaty, bo mam tylko jeden, ale tam byly wszystkie kucze do pracy!!!!!!!!!!!!!1
Lacznie z biurem kierowniczki,pralnia, sralnia , agazynem itp itd..

Zalezy od dziecka, jesli Nikola lubi chodzic ja bym juz nie kupowala blizniaczego wozka..ja akurat chce sie jak najszybciej pozbyc i miec swiety spokoj.. 🙂

Odczyn Coombsa pośredni wykrywa przeciwciała w surowicy matki, bezpośredni - przeciwciała opłaszczające krwinki czerwone noworodka. Obecność przeciwciał anty-Rh w surowicy matki jest dowodem jej uczulenia na czynnik Rh (choroba hemolityczna noworodków).






Zalezy od dziecka jesliN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nieciekawie z tymi kluczami ;/ Może się jeszcze znajdą...oby!! No a jak nie to cóż...będzie trzeba dorobić nowe ;/ A jak wyszłas rano z domu to co drzwi otwarte zostawiłaś czy babcia jest??

Ja zaraz idę z Gabi do lekarza...najgorsze, że do dzieci chorych ;/ mam nadzieję, że nic nie złapie...
Ja powiem Wam, ze my wózka prawie w ogole nie używamy - Gabi woli chodzić niż jeździć więc jak wychodzę z nią na spacer to bez wózka, bo i tak ja go wtedy prowadzę i tylko problem większy jak ona mi ucieka, a ja jeszcze z wózkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):
Gosiu - zagłosowane 😉 Swojego czasu brałam też udział w tym konkursie 😉

Dzieki Martuś 🙂 ja zamierzam wziąć udział w marcu 🙂 chciałabym taką chustę a szkoda mi kasy... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula tak jak Sandra wyjaśniła, mam grupę krwi 0rh- , mąż 0 rh+ i jest ta niezgodnośc, stąd te badanie czy nie robią mi się przeciwciała dla dziecka. G4rzesiu ma po ojcu grupe krwi

Zrobiłam pizze - wyszła lepsza 🙂 rozwałkowałam ciasto.. akwarystyczną rurką bo nie miałam wałka 😁 ale wazne, że sobie poradziłam

Gosia2 pisz t prace pisz, potem będzie wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra chciałam Ci podziękować za tę informację o ginekologu - że warto do niego:*:* właśnie wróciłam od mojego pediatry i dostałam skierowanie 🙂 Jednak trzeba do gina dziecięcego 😉 Jutro muszę poszukać w necie gdzie w Poznaniu przyjmuje dobry gin dziecięcy i się umówić...pewnie terminy napięte ;/ Oprócz tego Gabi ma jakieś zapalenie w pępuszku i dostałyśmy maść z antybiotykiem - już jakieś 2 miesiące temu zauważyłam, że ma czerwony pępuszek, ale jak pytałam się podczas wizyty innego lekarza to zlekceważył...ehhh....

Kasiu, ja mam taką samą sytuacje z grupą krwi...też mam minus, a Gabi po tacie +.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez jest tak ze ja mam rh - a Oliwierek po tacie przejął rh + 🙂
Martusia bedzie dobrze zobaczysz, ginekolog pewnie tez ustali przyczyne zrastania warg...a z pepuszkiem co sie stalo?
Sandra i co znalazlas klucze? gdyby nie to ze tam mialas z pracy to niebylo by problemu a tak ehh, mam nadzieje ze znalezione 🙂
Moj Michal chory, ma zapalenie wezlow chlonnych i wielka opryszczke pod warga dolną 😞 do piatku na zwolnieniu...mam nadzieje ze nas nie zarazi 🙂
Kasia moj z ta pizza to mowi za kazdym razem ze ta lepsza od poprzedniej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam klucze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Martus ne ma za co , sluże pomoca 🙂 podpytam o tych ginow dzieciecych, choc w sumie to nie wiem nawet do kogo by sie zwrocic...ale bede myslec intensywnie..

Mała boli cos brzuzek, ale usnela, wiec jej juz nawet nie przenosze do swojego lozeczka, bo tak pepewnie noc niespokojna, bo kupy nie zrobila, a prezyla sie i pierdziala ze hohohoh

Pozdrawiam, wchodze na nk zagrac w Wyspe i spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie grupa rh- jest rzadką grupą, a u nas mają ją aż 3 osoby 🙂

chciałam dziś farbowac włosy ale M powiedział że bęę amoniakiem waliła w nocy no i musze je jakoś rano farbnąć, mam straszne odrosty, a fryzjer mi ich nie pokrył ;/ jedynie rozjaśnił moje stare włosy
a kolorek kupiłam taki: 🙂 http://www.palette.pl/nasze-produkty/deluxe/deluxe-gold-gloss-blonds/odcienie-palette/ koniecznie miałbyś rozjaśniający o pare tonów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas niestety Kacperek ma goraczke, pojawil sie katarek, hmm nocka byla nieciekawa, co chwile budzil sie z placzem, zobaczymy jaka bedzie dzisiejsza.
Mniam pizza 🙂 chyba znowu musze zrobic :P Kasia a jakie skladniki dalas tym razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, wykuruj tam Kacperka, bidulek 😘

na ciasto dałam koncentrat pomidorowy ( ale wiecej nie dam bo gorzki;/ ), posypałam to oregano, kiełbasa, ser, pomidory i cebula, a po wyjęciu ogólrek kiszony 🙂


Laski, wspomniałyscie dzis o wózkach bliźniaczych i msyle tera zxo tym. Nie moge nigdzie znaleźc takich wózków, zeby była gondolka i doczepione drugie siedzisko, kojarzycie moze firme która takie wózki robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...