Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):
Moje dziecko samo robi siusiu na nocnik 🙂 A własnie przed chwila usiadła i woła mnie: MAMOOO Kupa...ja podchodzę, patrzę a ona kupę zrobiła sama na nocnik!!! Boże jak ja się cieszę!!!!


jakbys napisała to na facebooku, to kliknełabym LUBIĘ TO 🤪 🤪

a mój chodzi z gołymi jajkami po domu i sika wszędzie gdzie popadnie, tylko nie do kibelka 😞
a potem jak juz sie posika to bierze autka, mówi OOOOOO, i zaczyna jeździć po sikach - nie mozliwy jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo, jesli chodzi o nasza wycieczke, to juz streszczam powolutku.
W samolocie oki. W jedna strone spala cala droge, w druga troszke lazila ze mna, ale nie plakala. Jak dolecielismy okazalo, sie ze Rainbow zerwal z tym hotelem co mielismy do niego jechac. Okazalo sie, ze przed sezonem hotel zmienil wlasciciela. W hotelu zroil sie syf, brud, nie myli szklanek itp. No i zaczeli dosstawac w czasie sezonu reklamacje. no i wyslali kontrole i zerwali kontrakt.

W koncu pojechalismy do Ruspiny. Polecam. Minusy to takie, ze bar na plazy byl platny, nawet dla klientow z opcja all. Ale problemem ni bylo podejsc do baru przy basenie, bo hotel byl polozony od razu przy plazy. Drugi minus to animatorzy, ktorzy ze wzgledu na abrdzo mala ilosc gosci hotelowych ograniczyli swoje animacje. Choc prawda taka, ze ludzi bylo malo i czesto niechetnych do niczego. Ciezko bylo zebrac 10 osob do grania w siatkowke...Organizowali Darta, Waterpolo, siatkowke i wieczorem mini duisco dla dzieci. No i w programie miala byc dyskoteka od 21 30. ale muzyka leciala i ludzi na parkiecie ni chuchu...Do tego zaczal im sie ramadan to tez bylo widac ze chodza wkurzeni... Ale mimo lekkiego ich leniuchowania byli przesympatyczni 🙂 i przeprzystojni 🙂

Nadia byla tak wycalowana przez arabow, ze jak nic ze soba nie przywiozla to sie uciesze 😜

Jedzenie dobre, choc niektorzy marudzili, ze np. jak na snaiadani byly jajka i zostaly, to na obiad byla jakas tam zapiekanka jajeczna do wyboru...No ale do cholery, co maja z tym robic wyrzucac? skoro mozna wykorzystac. Mi tam smakowalo i nie przeszkadzalo mi to wcale.

Na wielblada wisadlam pierwszy i ostatn raz 🙂 Balam sie jak cholera spieta cala 🙂 Nadia z tata jechala cala droge i ani nie zamarudzila, wiec chyba jej sie podobalo...Rycza te camele jak cholera i liza po nogach 🙂 hehe....

Jak cos mi sie jeszcze przypomni to napisze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, czyli wszystko oki. Z tym jedzeniem to wszędzie tak jest...no ale wiesz - niektórrzy ludzie lubią sobie ponarzekać 😉

Manka, no tak normalnie sama usiadła i zrobiła. Siusiu tez robi juz sama. Nocnik mamy w pokoju postawiony i jak chce to siada, a potem leci szybko wylać do kibelka. Wczoraj raz mi się posiusiała, bo pomyliła ten podest z nocnikiem i na niego nasiusiała...a pod wieczór jak się wygłupiałyśmy to lekko popuściła, ale trzymała potem i dokończyła na nocniczek. Wczoraj to byłam chyba najszczęśliwszą mamusia na świecie - JEDNA KUPA, A TYLE RADOŚCI 😉 😉Zobaczymy jak będzie dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli wakacje udane 🙂
Marta ja tez jak glupia cieszylam sie z pierwszych siuskow i kup w nocniku 😁 Oli tez zawsze musi posprzatac po sobie siki i leci od razu wylac do kibla 🙂
Wogole to dostal jakiegos kataru strasznego, robilam mu wczoraj morfologie i mocz (z bilansu 2 latka kontrolnie) i wyszlo mu ze ma albo jakies zapalenie czegos albo robaki 😲 szok ale lekarka badala go porzadnie i niby nic nie widac wszystko w porzadku, prawdopodobnie jakas choroba zaczyna go brac i organizm walczy, stad tez ten ropny katar,za tydzien powtorzyc mam morfologie moze te leki co teraz dostal pomoga mu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, Gabi też od tygodnia walczy z okropnym katarem. Cały czas jest zachrypnięta. U was to może być też przez żłobek. A przepisała Ci cos na te robaczki? Słyszałam, że jest taki preparat który się podaje dzieciom po jakimś czasie chodzenia do przedszkola lub żłobka na odrobaczenia...moja koleżanka to podawała swojej córce, bo tez miała podejrzenie, że ma jakieś robaki.

U nas kolejna samodzielna KUPA!!!jupiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Sandra, całe szczęście, że dali Wam w miar ok hotel. A z tym jedzeniem to tak robią, że jak co zostaje to starają się to wykorzystać na nastepne posiłki, ale wazne ze było swieze 🙂

wczoraj Grześ od południa był juz tak zestresowany ze ciągle mu przypominałam o siku, że posikiwał mi co jakis czas w domu i płakał gy szedł na kibelek, więc założyłam mu pampersa i do wieczorka z nim chodził. Potem na spokojnie tuż prze kąpielą spytałam sie go czy chce siusiu to usiadł i zrobił. Dzis rano kazał mi najpierw sie załatwić, po czym spuścił za mną wode, usiadł i tez zrobił siku hehe 😉 stwierdziłam, ze nie będę aż tak go gonić za to ze nie chce siadac, mysle ze powinien dojrzeć do tego tak jak Gabrysia,.

marzena, dzis kupiłam te farbki do malowania palcami w biedronce ( wygrzebałam ostatnie! 😎 🤪 ) powiedz mi, czy te farby schodzą z ubranka? czy trzeba jakoś bardzo uważać żeby sie nie wybrudził?

aha, i w biedronce są za 25 zł takie fajne duże ciężarówki wypełnione klockami ze skrętną przyczepą, a w tych klockach są wagoniki ciuchci i mała wywrotka - Grzesiek będzie zachwycony bo własnie mu M kupił 🙂 mysle ze za tą cne warto 🙂 kiedys w tesco kupilismy mu mega wywrotke i prawie 70 zł kosztowała... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak nie ma co zmuszac bo wlasnie taki efekt bedzie ze dziecko bedzie sie stresowac
Moj Oli nie przepada za samochodami a zresza ten samochod jest duzy i niemialabym gdzie go postawic:/
wogole to 100 LAT DLA GRZESIA I KUBY!!!!!! Spoznione zyczenia ale szczere!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, a pamiętasz jak ja sie żaliłam, że próbuję, próbuję i Gabi ma mnie gdzieś i nie chce siedzieć na nocniki (miała przez chwilę etap że mówiła że się boi), no i Sandra powiedziała wtedy, że lepiej odpuścić....odpuściłam na prawie 2,3 tyg i sama do tego doszła jak i co...nie rób nic na siłę, bo Ci się całkowicie zniechęci. Absolutnie jak płacze to nie sadzaj go na nocnik....nie to nie...nauczy się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas było dokładnie jak u Marty 🙂 Kub wrzeszczał, że się boi i nagle tydz temu zaczął siadać 🙂
a teraz nawet na miasto chodzimy bez pampera 😁 ja go pytam czy chce siku i idziemy albo do jakiejś toalety albo ściągamy majtusie i w krzaczki 🙂 a muszę się pochwalić - wczoraj nie zużyliśmy ani jednego pampersa!!! 😁 nawet ten z nocy czeka na drzemkę (o ile dzisiaj będzie bo nie zawsze jest 🙂) bo Kubek nie nasikał do niego tylko jak się obudził to zrobił ładnie na nocnik 🙂 cieszę się jak nie wiem.. bo wydatków coraz więcej 😞 a kasy coraz mniej.. więc przynajmniej na pamperach oszczędzimy 🙂

Miłej niedzieli dziewuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Gosia2, no to super ze juz nawet na miasto bez pieluchy Kuba chodzi 🙂 my dzis od rana z gołymi jajcami chodzimy, efekt: 2 razy siku do kibelka, raz do nocnika i raz na podłogę. Na drzemke mu założyłam pieluche. My żywamy tych fitti z bieronki, więc te 25 zł za paczke jakos da sie przeboleć 🙂

a dzis naszło mnie na założenie pościeli w łóżeczku i ozdobienie ściany. oto efekty 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia mnie naprawde przyprawi o zawal kiedys 😞 Bylismy dzisiaj na paradzie Smerfow...i wracalismy i szla z Darkiem za raczke...W pewnym momencie sie potkenla i Darek chcial ja podniesc, a ze oboje mieku spocone rece to mu sie wysmyknela i padla na ziemie glowska.. 😞
Nie minelo 5 minut i zaczela tak zygac, ze mialam cale cycki obzygane, bluzke i 3/4 wymiocin za stanikiem 😞 zrobila sie ospala, apatyczna wiec sie cholernie zdenerowalam 😞
Ale jak doszlismy do szpitala bylo ju oki, biegala, smiala sie, wiec sobie odpiscilismy....
Caly dzien ja obserowalam nie kladlam spac i dzieki wszystko w porzadku... o 18 biedna padla i mam nadzieje ze juz do rana bedzie spala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze 😞 oby to nie był wstrząs.. Ale dobrze ze jest juz lepiej z Nadią, biedna.

jestem dumna z Grzsia. Przd chwilą krecił się, co chwile łapał sie za ptaszka, siadał na nakładke ale nic z tego. Potem uciekł do pokoju, ale mówie mu ze na dywan nei wolno, wiec szybko do łazienki na nakładke i.. KUPA!! oj dzis napatrzał sie chyba na swoje kuzynki ( były na jego urodzinach i siadały na nocnik robić siku, on tez chciał ) bo juz 3 razy sam pokazał na siku. I potrafił donieść do nakładki!
Marta, tak jak u Ciebie - kupa , a cieszy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...