Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 no nie dziekuje 😁 mialam isc dzisiaj ale jej cos wypadlo.. 😞 a juz bylam nastawiona...

Jeju, jakie cwaniaki z tych dzieci.. mloda odkad zaczela wolac siusiu,czyi od piatku jak nie chce spac.. to sobie zmysla ze chce siusiu, bo dobrze wie, ze ja wyciagne z lozka i posadze na kibelek... dzisiaj mnie juz wkula za 4 razem i sie skonczylo wymyslanie..!!
Dzis zrobila siusiu o 12 i jej sie ytam 100 razy czy chce, bo jechalysmy jednym busem, a pozniej do drugiego, bo pod poznan... i oczywiscie siedzimy w busie na petli i zostaly 3 minuty do odjazd a nadia : MAMA SIUSIU!!!!!!!! no to alarm i z calym osprzetem wyjazd z busa i na sikanie w trawe 😁 ale na szczescie zdazylysmy.. Powie Wam ze w szoku, jestem, ze ona dopiero co wolac zaczela i raz, ze nie posikuje, a dwa ze naprade dlugo wytrzyma ostatnio czekala 6 minut az do chaty dotarlysmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
super ze Nadia tak zalapala z tym sikaniem 🙂
ano cwane te dzieciaczki, u nas ostatnio bylo tak juz lezymy do spania na noc (oczywiscie z pamperem jeszcze) a kacper mama sisiu, hmm no dobra to na nocnik zrobila sisiu 🙂 zalozylam pieluche, a on za chwile mama kupa 🙂 no to dawaj na nocnik i zrobil kupe, no i zalozylam pieluche ii?? poszedl spac 😁 hehe
ale wiedza cwaniaczki co mowic zeby tylko nie isc spac 😜
my dzisiaj tez jak czekalismy na autobus to sikalismy obok przystanku 😁no bo tak normalnie juz wszedzie chodzimy bez pampera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
już wrzesień zaczął się rozpakowywać 🙂 pamietacie jak był styczeń a u mnie na liczniku był dopiero 5 tc? 😁
Laski jakby co to ja mam numer do Gosi i Sandry to będę pisała smska czy rodzę. mam też numer do jednej z wrzenióweczek.

Marzena, no to nieciekawie z Kacperkiem ż ema uczulenie na komary, będzie się musiał potem mocno pilnować by go nie żarły..

u nas z nocnikiem wczoraj ładnie, było gorąco więc mało sikał bo wszystko z nigo parowało, ale na 2 razy 2 razy zawołał wieczorem, a dziś na kanape...

lece zaraz umyć łazienkę póki Grzeiek śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj co chcialam odpisac na posta to mi sie internet wylaczal i du*a!!!
biedny Kacperek 😞 mojego tez strasznie gryza te komarzyska i to przewaznie w glowke... na twarzy i glowce ma chyba ze 20 babelkow ehh
powiem Ci sandra ze Oliwier tak samo jak juz zajarzyl z tym sikaniem to i 5 minut wytrzymuje i czeka 😁 sam sciaga spodenki i majtki juz ale nie zalozy 🙂 bluzeczki tez sam zaklada 🙂a jaki dumny chodzi potem ze sam zalozyl hehe
mialam cos pisac i niepamietam co 🙂 jutro mam urodziny i 27 lat koncze!!!!!!!!!!!!! 🤢 🤢 🤨 🤨 nie che byc taka stara :/ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie moglam na brzucha wejsc:/ Wy chyba tez nie 🙂
Sandra to wszystkiego najlepszego z okazji imienin 😁 😁 😁 widzisz jaka masz dobra tesciowa 🙂
Kasia kiedy lekarka ma zdjac Ci krazek?
Michal dzisiaj o 19.30 do Wroclawia jedzie,w czwartek wraca a wyjazd znowu sie przesunal masakra jakas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
ale mi dzis orzykro bylo 😞 nikt nie pamietam o moich imieninach 😞
Nawet ja 😁 Gdyby tesciowa nie zadzwonila z zyczeniami to bym sobie nie przypomniala....

A tak mi mega przykro, ze nikt nie pamietal..,ani rodzice, ani siostra, ani maz.. ehhhhhh


Sandra miałam to samo rok temu:P
Wszystko było ok aż wieczorem siostra z życzeniami zadzwoniła.. wtedy fala przykrości bo nie dość, e inni zapomnieli to ja też:P masakra 😁 hehe

Kasia jak tam mata wodna? Grześ się nią jeszcze bawi? bo mam do kupienia jeszcze młodemu prezent od babci... a ostatnio Kubek nie robi nic innego poza malowaniem 🙂 mogłabyś mi podrzucić link do tej co ma Grześ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski!!
mam problem zeby tu wejść, nie whodzi mi z głównej strony, muszę kombinowac przez historię jakoś, ale ponoc ma sie to zmienić w ciągu kilkudziesięciu godzin.

co tam u Was?
Gosia2, jeszcze nei rodze 😜

z ciekawostek, Grzes umie już wypowiedziec słówka: DZIECI i NIE MA. DZIECI powiedział mi jak oglądał bajkę i zobaczył 2 dzieci, a NIE MA powiedział jak skończyło mu się jedzenie: NIE MA am am 😉
a nocnikiem zastój, wręcz regresja 😞 znów wrócilismy do pieluch bo z tego stresu cały czas robił mi na podłogę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2 - oto ta mata ( tylko ze ja u innego sprzedawcy kupowałam i za 85 zł! a nie za 139 jak tu)
http://allegro.pl/tomy-mata-wodna-tecza-rainbow-wiele-akcesori-wroc-i1773961535.html
Grzes lubi na niej malować, sam po nią sięga, szczególnie lubi pędzel 🙂

Gosia - nie wiem kiedy krążek ma mi ściągnąć. Ide na wizyte 5 wrzesnia i ona ma zobaczyc jak szyjka będzie "taka sobie" to ściągamy, a jak będzie się wszystko trzymać to jeszcze chce mnie przetrzymać do 38,5 tygodnia jakoś. Ale w razie co biorę torbę do szpitala na 5 wrzesnia jakby mi wody odeszły u lekarki po ściągnięciu 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Kochane Mamusie 🙂 Długo mnie nie było, ale 13 sierpnia przeprowadziliśmy się do nowego domku....a tutaj niestety inne życie. Ciągłe porządki, wykończenia...ogólnie nie chcę narzekać ale jest mi tutaj bardzo ciężko. Nie mamy jeszcze łazienki...myjemy się w umywalce w garażu...ja od czasu do czasu wskakuję do wanienki Gabrysi 🙂 No najważniejsze że kibelek chociaż jest zamontowany. Mam nadzieję, że mój M dzisiaj po pracy skończy łazienkę i zamontuje już kabinę żebym mogła normalnie funkcjonować. Gabi była znowu tydzień u dziadków żebyśmy mogli spokojnie to ogarnąć...no ale od jutra już do pracy, a ona do nowego przedszkola.

Od 2 tyg chodzi już bez pampersa w ogóle...na noc też jej nie zakładamy. Moja Mama mówiła, że 2 razu jej się zsiusiała w nocy...no ale przebrała wszystko i poszła spć dalej. Ogólnie zdarza się jej zsiusiać w majteczki, ale sama Pani w przedszkolu powiedziała, że absolutnie nie zakładać na nowo pampersa, bo znowu się nauczy w niego siusiać. Boję się trochę tego jej pójścia do przedszkola....no ale Pani mówiła, że mam przyszykować 3 komplety ciuchów i będzie oki 😉

Zaraz spróbuję Was troszeczkę podczytac, chociaż Gabi jak wraca od dziadków to chce mieć 100% zainteresowania (bo u nich je oczywiście ma :P).

Buziaki Mamusie....mam nadzieję, że przyjdzie czas, że znowu będę zaglądała regularnie 🙂 Nie zapominajcie o mnie :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nawet nie wiesz co ja bym dała za rozpierniczoną łazienkę we WŁASNYM domu 🙂 zazdroszczę!:P

Sandra ja poważnie zastanawiam się nad kupieniem duuużego notesu i zapisywaniem naszych rozmów 🙂 Kubuś nie dość, że jak chce to potrafi takim tekstem dowalić, że dorosły nie wie co powiedzieć to jeszcze jest do bólu szczery:P Np. Wczoraj, ponieważ uderzył Mateuszka, kazałam mu pójść do swojego pokoju (uderzył go bo Matek chciał ruszać Kuby kredki). A co Kubuś na to? zdecydowanie bardziej stanowczym głosem od mojego poinformował mnie "Nie tejaz mamo bo maluję sobie tutaj". No i tyle z mojego karania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
FAjnie ze juz mieszkacie w nowym domu Martus 🙂 tak, wszystko sie wykonczy i bedziesz szczesliwa 😁
Moj Oli dzisiaj jak poszedl do zlobka to tak sie jakos przestraszyl tego krzyku i piskow nowych dzieci (a bylo je slychac jeszcze przed terenem zlobka... 😲 ) ze sam sie tak rozplakal ze wtulil sie do mnie i za zadne skarby nie chcial zejsc... :/ ciezko bylo ...
ide zaraz na zakupy do biedrony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam do dupy dzień.. kolejny:/ nie umiem się ostatnio pozbierać.. sama nie wiem o co mi chodzi 😞

jedziemy dzisiaj do mojego ojca bo ma jutro uro 🙂 no i złożyliśmy się z rodzeństwem i z mamą i kupiliśmy mu nowy tel bo jego coś się zaczął psuć.. No ale brat jutro do Wawy więc spresentujemy mu dzisiaj 🙂

Kubcia ugryzła osa:/ na szczęście po posmarowaniu fenistilem nawet bąbla nie ma 🙂
byliśmy na kontroli u lekarza i mam odstawić chłopcom wszystkie leki 🙂

A w ogóle to jak tak spacerowałam dzisiaj po mieście to normalnie do teraz z szoku wyjść nie mogę... jak te dziopy się ubierają? strach się bać.. Ja przecież dopiero co wyszłam z liceum i nie przypominam sobie żebyśmy idąc na rozpoczęcie roku czy jakiekolwiek inne święto wyglądały jak ... hmm.. prosto s pracy:/ Normalnie co druga to jakby najstarszy zawód świata uprawiała.. aż przykro... nie wiem... ja już się tak zestarzałam, że mi się to nie podoba czy one naprawdę przesadzają?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...