Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
melduję się po wizycie 🙂
już nie jestem władczynią pierścienia ;(
przygotowana na najgorszy ból siadłam na fotel, zaparłam sie rękoma po czym gin wkroczyła do akcji. i czekam.. czekam... a ona do mnie: no, to krązek ściągnięty, już go wyciągam 🙂 czyli można powiedzieć, że udało się prawie bezboleśnie 🙂
a co najśmieszniejsze, po wyjęciu widziałam jak fizycznie brzuch mi opadł i wszystko "zeszło" do dołu 😉 w sklepie to myślałam, że ciągam ten brzuch po ziemi 😜
rozwarcie zewnętrzne i wewnętrzne mam na 2 cm, ale szyjka wydłużyła sie i dobrze trzyma ( skubana! ) więc narazie nici z porodu 😞 jak nic nie ruszy do końca tygodnia to w poniedziałek mam kolejną wizyte.. i kolejna stówa w plecy, ehhh..
no, to chyba na tyle 🙂

Marzena, M będzie przy porodzie, nawet nic nie mówił że nie będzie , więc się szykuje 😜 kamera już uszykowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
ja Ci powiwm Kasiu, ze naprawde bylam mocno zdziwiona, e ona nie sciagnela ci tego pierscienia juz w 37 tc : 😞
ale teraz juz nic tylko czekac na porod!!!!!!1


bo wg niej Michał miał się w brzuchu "dopieścić" ;/ ale ona nie wie że za kazdym razem 100 zł kasuje i zaczynam mieć tego dość.. nie wiem po co teraz ta ostatnia wizyta. Mogła mi powiedziec że jak do 24 nie urodzę to mam się zgłosić do szpitala i tyle, a tak to pomaca szyjkę i skasuje kolejne pieniądze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu trzymam kciuki za bezbolesny, szybki poród 🙂
Sandruś, a tobie życzę szybkiego "zajścia" :P U mnie rok szkolny się zaczął więc brak czasu totalny....codziennie robię do tego 25 km w jedną stronę do pracy...no i Gabi razem ze mną, bo w Luboniu do przedszkola....
Jesteście już po bilansie 2 latka? My teraz byłyśmy i Gabi waży 11 kg i ma 88 cm...lekarz mówi, że kiepska waga, ale z drugiej strony najważniejsze, że rozwija się prawidłowo 😉
Buziaki Mamusie 🙂

Gosiu - OLI czysty tatuś 🙂 Śliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my dzisiaj mielismy kiepska nocke, kacperek obudzil sie o 2 rozpalony, zmierzylam mu temperature i mial 39,6, no to rano pojechalismy do lekarza i jak wrocilismy mial 40,2 masakra jakas. Teraz bidulek zasnal, lekarka powiedziala ze nic nie widac, tylko troszke czerwone gardelko, za 3-4 dni mamy przyjsc sie pokazac. No ale kurde tak wysoka goraczka, on nic nie robi tylko lezy caly czas na kanapie 😞
A dziewczyny jak to jest z tymi 3 dniowkami, to sie ma raz w zyciu? bo kacperek juz ja przechodzil, orierntujecie sie moze jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
my nadal się kulamy wczoraj wieczorem odeszło mi kawałeczek czopa, bardziej zółtawy gęsty śluz no i położyłam się i czułam jak mały strasznie głową napierał - myślałam że wody mi odeją. profilaktycznie połozyłam ceratke pod dupe i.. uspokoiło się. Dziś rano też minimalnie było tego sluzu, ale poza tym to nic a nic, żadnych kurczy, twardnienia... ehh.. a ponoć miała szybko mi ta akcja porodowa nastapić..
juz zaczynam mieć dość, leje się ze mnie, głowa mokra mimo ze na dworzu nie jest za ciepło. Seksu mi babka zakazała, bo jak nie mam skurczy a nie daj boże po stosunku by wody odeszły to poród będzie "od dupy strony" bez wód i bez skurczy. Mogę dopiero "ten teges" jak będą skurcze.. grrr
rozniosę zaraz coś. I do tego ten katar! nic przez niego nie czuje ;/

Marta, domyślam się że nie masz czasu na nic, praca doszła, pewni jeszcze wykańczacie dom.. A Wy nie mieszkacie w Luboniu? Wybudowaliście dom w innej miejscowości?

Marzena - dziwne z tą wysoką gorączką. moze jakiś wirus się mu przyplątał 😞 ponoć 3-dniówkę ma się raz w życiu, ale wydaje mi się że taką infekcję można mieć częściej..
a Wy kiedy przeprowadzacie się do Sz-na?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena a może to jednak ta 3-dniówka?
u nas w prawdzie nie było więc nie wiem jak się ją przechodzi ale właśnie na forum kilkakrotnie spotkałam się z tym, że dziecko przechodziło ją więcej niż raz...

Kasia jak samopoczucie? 🙂 już bliżej niż dalej 😁 ja nie mam czasu za bardzo klikać ale co chwila włażę na forum i sprawdzam 😁 hehe czekam jakbym sama miała rodzić:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka, sprobuj mu dac czopki doodbytnicze o wiele szybciej zbijaja temperature niz syropy!!
Stosuk oklady na kark i wokol nadgarstkow i kostek...jak mu nie przejdzie do wieczora i nie ebdziesz mogla zbic temperatury to jedz na pomoc dorazna!!!
Trzydniowke zazwycxzaj ma sie raz, ale zdarza, sie ze mozna zalapac ja ponownie,,,

Nic nie mowicie o chorobskach, bo moj chrzesniak od tygodnia juz w szpitalu i co rusz mu cos nowego diagnozuja... Najpierw choroba Schunleina-Henoha (czy jak sie pisze , teraz Epstain - Barr, i spr czy nie ma bakteri yersinia ( jakies gowno, co ponoc dzume wywolywalo, a teraz moze doprowadzic do sepsy... normalnie pierdolca mozna dostac.. 😞 i jeszcze az tydzien w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, i jak Kacperek? zeszła trochę gorączka?
u nas na gorączkę działa panadol.

Sandra, kurde robią z tego dzieciaczka królika doświadczalnego, normalnie istny dr house 😞

co do czopu, pomóżcie bo już zapomniałam - najpierw odchodzi taki ciągnący się zółtawy śluz a potem dopiero zabarwia się krwią tak? bo u mnie odchodzi co jakiś czas wq małych ilościach ale w ogóle nie jest brunatny tylko żółty 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czop sluzowy- to ciagnacy sir podbarwiony krwa sluz...

Co do mlodego, na pewno dojda do tego co mu jest, ale zanim posiewy itp to troche potrwa...
biegunka, temperatura, zle wyniki krwi, plamy na ciele mu zaczely wychodzic i bole stawow, ze nie mogl po schodach chodzic..

Wkurzona jstem taka, 2h spedzilam na zakupach i nic nie kupilam!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu wiem bo on juz przechodzil 3dniowke i pozniej wlasnie 4tego dnia mial wysypke.
Kurde nie wiem co to za cholerstwo sie przyplatalo 😞 przed chwila sprawdzalam to goracy masakrycznie, a jakies 1,5 godzinki temu dostal czopka, to juuz powinien zbic chyba co nie?? jeju dziewczynki co robic mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki...straszne wieści tutaj na brzuszku.

Manka, ja bym wzywała lekarza do domu, albo jechała na pogotowie. Z ciągłą temperaturą nie ma żartów. Co innego jakby mu chociaż na chwilę spadała....jedź z nim, co Ci szkodzi, a nie będziesz miała potem pretensji do siebie, że nie pojechałaś.

Sandra trzymam kciuki za zdrówko Twojego chrześniaka.

Kasiu, my wyprowadziliśmy się z Lubonia...mieszkamy teraz 23 km dalej ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...