Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Adeno? Matko Boska... nie wiedziałam, że i taki jest..

masakryczny dzień...
dziewczyny Wasze dzieciaczki też tak męczą? 😞 Kuba w ogóle nie śpi w dzień.. w połączeniu z niespaniem Mateusza mam istny armagedon 😞 i niestety młody zaczął walczyć o swoje.. bije Matka i inne dzieci tak dla zasady:/ ostatnio uderzył 6-miesięczną sąsiadkę... bo płakała 😮 😮 😮
co on ma w głowie i skąd??? 🥴

jeden plus tych całodziennych męczarni to to, że jest 18.45 a oni już śpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj raz spi raz nie spi, w zlobku to samo a jak nie spi to przed 20 pada 😉 Gosia Oli tez strasznie bije dzieci ehh gryzie szczypie pluje masakra, nauczyl sie od poprzedniej grupy dziecikow i teraz jak przyszly te nowe niedoswiadczone to on je terroryzuje wyobrazacie sobie heh naszczescie nie codziennir 😉 a w domu grzeczny jak aniolek powaznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale właśnie o to chodzi, że mój Kuba nie miał od kogo się nauczyć.. 😮 przecież siedzi w domu z nami.
a rozstawia dzieciaki z którymi ma kontakt jak nie wiem...
ja już nie wiem jak do niego mówić... irytuje mnie, że jest bardziej stanowczy ode mnie..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mateusz bije rekordy.. śpi po 20 min w ciągu dnia... i choćby nie wiem co nie uśpię go:/

a Kuba już w dzień nie potrzebuje snu.. ale jak się tak zejdą razem z Matim.. ehhh

co do zwierzątek to Kubuś ściska za szyję i łapie za ogony:/ kiedyś się wkurzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...