Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GOSIA MASZ RACJĘ,KAŻDEGO SZKODA,ALE WIESZ JAK JEST TAKA SYTUACJA TO CZŁOWIEK PATRZY NA SIEBIE I SWOJE DOBRO,STARAM SIĘ MYŚLEĆ POZYTYWNIE,NO I MÓJ MĄŻ W RAZIE CZEGO NAPEWNO BĘDZIE ROBIŁ WSZYSTKO,ŻEBY SZYBKO ZNALEŚĆ JAKĄŚ PRACĘ,NIBY JEGO SZEF POWIEDZIAŁ,ŻEBY SIĘ NIE MARTWIĆ,NO ALE CZAS POKAŻE.

A CO DO PIWKA,TO ŁUKASZ WŁAŚNIE WCZORAJ SOBIE KUPOWAŁ I JA SKUŚCIŁAM SIĘ NA JEDNO:P TO NIE ZNACZY,ŻE NIE MAM SILNEJ WOLI,ŻEBYŚCIE SOBIE NIE POMYŚLAŁY,ŻE JA BEZ NIEGO NIE MOGŁAM WYTRZYMAĆ,BO MOGŁO TO GŁUPIO ZABRZMIEĆ ☺️ ☺️ DLA MNI TEŻ NAJWAŻNIEJSZE JEST MOJE DZIDZI,ALE Z TYM KARMIENIEM NIESTETY TAK WYSZŁO JAK WYSZŁO 😞NO TRUDNO,JESSICA TEŻ SIĘ WYCHOWAŁA NA SZTUCZNYM I WYROSŁA NA DUŻĄ,ZDROWĄ DZIEWCZYNĘ TAKŻE MAM NADZIEJĘ,ŻE I Z VANESSĄ TAK BĘDZIE 🙂

JESZCZE MNIE TA POGODA DOBIJA,SZLAG BY TRAFIŁ,ANI NA SPACER NIE MOŻNA WYJŚĆ ANI NIC,CIEMNO W DOMU JAK W ...,I CAŁY TYDZIEŃ MA TAK BYĆ 😠 JAK TU SIĘ DOŁOWAĆ 😞
NASZCZĘŚCIE JAK SPOJRZĘ,ŻE TE WIELKIE GRANATOWE OCZKA MOJEGO SZKRABA TO UŚMIECH SAM SIĘ NA TWARZY POJAWIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SABINCIA A CO DO TYCH CYCUSZKÓW TO MOJA TEŻ MIAŁA WIELKIE OPUCHNIĘTE I SIĘ WYSTRASZYŁAM,BO NAJPIERW NA JEDNYM TYLKO POCZUŁAM I MYŚLAŁAM,ŻE TO JAKIŚ GUZ,AŻ MI SIĘ GORĄCO ZROBIŁO,ALE POTEM ZOBACZYŁAM,ŻE OBA SĄ TAKIE,NO I POŁOŻNA TAK SAMO MI POWIEDZIAŁA,ŻE TO OD MOICH HORMONÓW,ALE TERAZ JAK NIE KARMIĘ PIERSIĄ TO WIDZĘ,ŻE SIĘ ZNACZNIE ZMNIEJSZYŁY,TAKŻE NIE MARTW SIĘ TO ZUPEŁNIE NORMALNY OBJAW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ Z TĄ KUPKĄ 🥴 OSTATNIMI DNIAMI TEŻ NIE MOGŁA ZROBIĆ,TO JĄ ROZBIERAŁAM Z PAMPRA I LEŻAŁA NA PRZIJAKU Z GOŁĄ PUPĄ TROCHĘ I NÓŻKI W GÓRZE TO WYCISŁA,ALE WCZORAJ WCALE I DZISIAJ WIĘC JAK NIE ZROBI DO POPOŁUDNIA TO ZADZWONIĘ DO POŁOŻNEJ I SPYTAM O TE CZOPKI.

RADZIA KWIATUSZEK DLA CIEBIE 😘

NO I DZISIAJ DZIEŃ OJCA,TAKŻE PAMIĘTAJCIE O ŻYCZENIACH 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis mamy do szpitala na pobranie krwi...ze wzgledu grup itp sprawdzaja poziom roznych czynnikow skomplikowane 🙂 🙂 🙂

maly zawsze mial wszytko perfekt wiec teraz tez musi byc:P
:P

mam tez health visitor dzis i zobaczymy ile maly wazy:P
stawiam na 5 kg: 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz ja sie moge nacieszyc
cholerka ale malego musza na krotki rekaw ubrac bo mi sie zapoci w aucie i potowek dostanie...starram sie go przyzwyczajac do pogody inaczej niz w pl...w pl sie dzieci opatula nawet jak jest cieplo a tu staram sie nie....moj szkrab mial pierwszy raz czape na wychode ze szpitala po tyg 🙂
ale teraz w ta pogode sie upo 😮 ci w czapie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki!

Anulka połóż dzidziusia na kocyk ściągnij pampersa i poćwicz nóżkami to przyciśnij delikatnie do brzuszka, troszke pomasuj brzuszek, zobaczysz kupia wyjdzie baaardzo szybko. Mojemu aniołkowi to bardzo pomaga i bardzo to lubi, raz bliskość mamusi a dwa duuuża ulga dla brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula z pracą musi być dobrze nie ma co się zamartwiać na zapas ja stawiam że będzie ok 😘

Reni to ja tez idę poćwiczyć z moją może jej to pomoże.

AAnula nie musisz pytac położną tylko kup w aptece czopki glicerynowe i daj jej ok 1/4 czopka ja dałam mniej a zobaczysz jaka ulga dla małej a ty jaki fetor poczujesz bo to jest już zapieczona kupka 😞 nasze biedactwa 😞 idę z nią powalczyć tzn z kupą.

Zoltri u nas ma być tak beznadziejnie az do połowy lipca masakra ja chyba cipca dostane w domu... a co do ubierania to ja też nie opatulam małej jak był upał to w ktrótkim rękawku była na spacerze i w cienkich gatkach ze skarpetami i nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem i to wciaz w dwupaku. cholery dostaje... Zaczyhnam miec schizy o zatruciu ciazowym, starzejacym sie lozysku i Bog wie co jeszcze. Wykanczam chyba troche przez to Mariano... tak jak Ty Velinka Twojego Daniela. Wylaczylam w ogole telefon i nagralam na sekretarke "Nie ,Sofia jeszcze sie nie urodzila. Jak przyjdzie na ten swiat to damy znac." i dupa. Niech se dzwonia.

Velinka ja tez czasami mam takie bole niby miesiaczkowe, ale to juz od jakiegos czasu...

Edba...A ile dni Ty jestes przeterminowana????

Edith!Moje serdeczne gratulacje!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A NAM WKOŃCU DZISIAJ ODPADŁ PĘPEK:laugh: JEDNA DOBRA WIADOMOŚĆ TEGO POCHMURNEGO DNIA 🙂 OCZYSIŚCIE NIE MOGĘ SIĘ DOPATRZEĆ CZY CAŁY,BO JEST FIOLETOWY,ALE WYDAJE MI SIĘ,ŻE TAK,ZRESZTĄ JUTRO BĘDZIE POŁOŻNA TO RZUCI FACHOWYM OKIEM 🙂

ZOLTRI TO ROŚNIE MAŁY PUDZIAN:P :laugh: SUPER,JA JUŻ TEŻ CIEKAWA JESTEM ILE MÓJ KLOCEK WAŻY 🙂

GOSIU NIE SMUĆ SIĘ,NAPEWNO OLIVCIA PRZYBIERA NA WADZE I JEST WSZYSTKO OK 😘 A CO DO TEŚCIOWEJ I MAMY TO NIE SŁUCHAJ I RÓB PO SWOJEMU,JA TEŻ MAŁĄ NOSZĘ NA PIONOWO DO ODBICIA,A NAWET "SADZAM" NA KOLANIE,ŻEBY BEKŁA BO TAK MI POŁOŻNE JĄ SADZAŁY W SZPITALU,NIECH SOBIE BABCIE GADAJĄ 😠 MY I TAK ROBIMY JAK UWAŻAMY ZA STOSOWNE,MOJA TEŚCIOWA NASZCZĘŚCIE SIĘ NARAZIE NIE WPIEPRZA,A NAWET JAK COŚ POGADA TO JA MAM TO W NOSIE I ROBIĘ JAK CHCĘ,WKOŃCU TO NASZE DZIECKO,ONA SWOJE WYCHOWAŁA TO NIECH SPADA:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc moje kochane ale sie stesknilam 😘 😘 😘

zoltri hahaha rzeczywiscie Twoj synek to maly Pudzian :laugh: super...

moja mala Wiewiorka przybiera na wadze...je jak wsciekla...juz wazy 3360 g brr az sie boje,ze mi cycki pekna bo mala ma taki odruch ssania,ze jak sie dorwie to mam ochote skoczyc na sufit!!! 🤪 :laugh:

Anulka7 ale masz fajnie,ze pepuszek juz odpadl...jak ten czas szybko leci 🙂

Velinko nie dlugo porod...jak boli Cie jak na okres brzuszek 🙂

Jak tam Niebus?? :*

A co u Zosienki???

Goska zgadzam sie z Toba-mi tez kazdy gada co powinnam a czego nie-i czasem zaluje ze slucham tego...najlepeij robic tak jak sie czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
przede wszystkim gratulacje dla edytki 😘
velinko nie miartw sie na pewno nie dlugo sie zacznie, kwiatek dla ciebie zeby szybko 😘

moja niunia zaczyna oswajac sie z cyckiem choc jeszcze troche marudzi jak ja przystawiam, wije sie i glowke odwaca ale w koncu zasysa. dzieki temu ze juz coraz mniej mleka z butli dostaje to i z kupka nie miala wczoraj problemu. caly dzien czekalismy, alez byla radosc jak wieczorem zrobila. noc mialysly spokojna, obudzila sie tylko raz o 4 potem pospala do 7. no i oczywiscie teraz tez spi i pewnie juz tak do wieczora. na razie jest aniolkiem (odpukac)
co do herbatki koperkowej to ja juz jej podaje raz dziennie po 50 ml bo coraz cieplej sie robi a ja dokarmiam wiec mysle ze sie przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri 😘
masz kawał chłopa w domciu 🙂

Ania to o jedno zmartwienie mniej a co do kupki to jak sie boisz czopków to termometr jej włóż do pupci i kupka zaraz wyjdzie.

Małgosia zrobiła kupsztala 🤪 🙃 🙃

kathy to supcio że mała rośnie 😘

Gocha nie słuchaj mamy bo już ci sporo "dobrych" rad dała ja moją raz przegrzałam i nie mogę wytępić potówek 🥴

lece po Olcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laleczki!
gratulcje dla nastepnej czerwcowej mamusi!!!!

Jagody i borowki, ogolnie owoce lesne powoduja zatwardzenie, nie jemy ich chyba,ze dziecko ma rozwolnienie 🤨

pomidory jem codziennie, codziennie troche truskawek, pije mleko i jem nabial , napisane jest ,ze dziennie mozemy pol litra mleka wypic, kilka razy w tyg jajko(np.2 razy) , twarog i sery codziennie . maly nie ma problemow jak do tej pory 🙂

kupki robi i tez mu sie ulewa jak za duzo zje, ma tez czkawki! Staram sie podczas karmienia robic pauzy na bekniecie (np. gdy za szybko ssie i lapi powietrze- tez rzuca sie na cyca jakby nie jadl od tygdnia- to tez normalny objaw) .

nie moge sie juz doczekac az Tymus mnie wreszcie zobaczy! a to jeszcze tyle czasu, od 2go miesiaca zaczynaja widziec w odległosci do ok.30cm.

pepuszek odpadl nam w niedziele, jeszcze czyszcze spirytusem ,bo sie blizni, jest ladny strupek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...