Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj mamuski, ja was dzisiaj caly czas tylko czytam bo tak jak bichito napisala- wy jak z innego swiata jestescie 🤪
Ale przynajmniej zdobede troszke wiedzy przy was, bo to kupki , to zoltaczka to inne ciekawe sprawy... 😉

Widze ze u was ok, tylko bagira cos ma zmartwienie.
Ogladalam fotki na NK , sa super! Piekne sa te wasze pociechy. Niebus- dodaj jakas fotke! Im wiecej tym lepiej.

U mnie nic. Bylam dzisiaj z moczem rano, ale jak fajnie ze juz badan krwi nie musze robic 😎 Pozniej pojechalismy na pyszne paczuszki z kremem w srodku 🤪 bylam na zakupach, na poprawe humorku moj maz mnie obkupil w ciuszki i buciki 🙃 Kupilam japonki,do latania na codzien- chociaz japonek nie lubie, i buty na koturnie kolor kremowy- teraz w nich smigam, bo sa mega wygodne 🙂 No i legginsy, bluzeczki.. Fajny dzien ...

Bylam jeszcze u fryzjera, juz ostatni raz przed porodem, no chyba ze przenosze 2 tygodnie to kto wie.. moze i sie jeszcze raz zalapie- OBY NIE! 😉

No i nie wiem, moze dzisiaj do kina sie wybierzemy...


No i moze teraz czas ponarzekac troszke :P 😉 ... a wiec...
Brzuch nadal wysoko, nic a nic sie nie obnizyl!!! 😠 a podobno 2 tygodnie przed porodem sie obniza? wczoraj mnie lekko brzuszke pobolewal jak na miesiaczke a dzisiaj znowu nic 😠 No jak u sie kuzwa nie wkurzyc 😠

Anulko- mam nadzieje, ze nie zwolna Twojego meza! Skoro szef powiedzial zeby sie nie martwic to byc moze dal wam do zrozumienia ze Twojego nie zwolni! Przeciez chyba zna wasza aytuacje, ze dzidzia sie urodzila, ze jestescie mlodzi i potrzebujecie tej roboty... Trzymam kciuki za was. Bedzie dobrze!!!

A tak w ogole to gdzie Sercia!!?? Kurcze, mam nadzieje ze jeszcze do nas wroci 😞

Kwiatuszek dla Sabinci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy075 napisał:
Veli osatnio myslalam o Tobie i Twoje malenstwo bedzie mialo dopiero czarniutkie wloski.Ty czarnula- Twoj maz tez ciemny 🙂mala Shantall czuje,ze bedzie cimniutka :P


Hehe Kathy- ja naturalna Blondi jestem, wloski mam wrecz biale! Moj daniel ma kasztanowe, wiec o ciemnych moge pomarzyc 😉

A twoj naturalny kolor jest ciemny? Bo Twoja krolewna to ma niezle te wloski!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki,
moja mala ksiezniczka juz wykapana, nakarmiona spi (spi zreszta caly dzien) czekamy jeszcze tylko na kupke.

Zaczynaja sie powoli pielgrzymki rodziny i znajomych, kazdy chce zobaczyc mala, jakby nie mogli poczekac az stane dobrze na nogi, dopiero wczoraj zdjeli mi szwy i jeszcze sie dobrze wyprostowac nie moge. i jeszcze do tego kazdy kto przyjdzie mowi ze Nadia to wykapany tatus a mojego nic nie ma 😠 ja tam widze podobienstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Framboise- nie przejmuj sie 😉 Niech sobie wymyslaja co chca! To Twoje dziecko i z kazdym dniem bedzie coraz bardziej ciebie przypominalo. Ciebie i meza 😉 N pewno cos po tobi odziedziczyla! A ja bym sie bardzo cieszyla jakby moja malenk byla do mojego Daniela podobna 🙂 On ma takie cudne oczyska ze moglaby je oziedziczyc w spadku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma jak to fascynacja dzidzia...odwiedza a pozniej tylko jak tam dzidzia hehe

margerita moj wrocil do pracy od niedzieli i ogolem z nim czy bez niego radze sobie sama:P:P

jak siedzi w domciu to i tak malego w samochod smiga ze mna:P:P

znow ukradlysmy pogode z pl:P:P:P

v eli nigdy bem niew pomyslala ze ty blondii:P

dzidzia moze sie urodzic z b ciemnymi wloskami aco do czego pozniej miec blond:P:P:P
taka natura:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli ja sie ciesze ze malutka podobna do tatusia ale do mnie tez troszke by mogla:laugh: ale dla mnie i tak jest najpiekniejsza na swiecie 🙂

W ogole mam pytanko do wszystkich. jaki krem na rozstepy byscie polecily? na brzuchu nie mam ani jednego ale za to posladki to tragedia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli mustela mowisz?sprobuje na pewno. u mnie w ciazy nie bylo zadnych rozstepow widaca tu po porodzie patrze na tylek a tam masakra, jak zebra wygladam:laugh:

Moj Marcin tez sie smieje ze Nadia tylko pipke ma po mnie. Ja jeszcze wierze ze kolor oczu jej sie zmieni na moj 🙂zreszta ona ma dopiero 6 dni wiec wszystko sie moze zdarzyc:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri a co to ten laser? gdzie mozna go zrobic? medycyna estetyczna? plastyk? kosmetyczka? Kurcze ja tez muszesie juz dowiadywac, bo chce sie tego pozbyc, przynajmniej w tych miejscach najabrdziej widocznych. A wiecue gdzie my sie ogromne rozstepy porobily??!! kolo krocza! 😲 Ostatnio jak sie golilam to wyczailam. Bylam w szoku!!!

Gosia, ale wy udani jestescie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
veli w dobrych gabinetach kosmetycznych lub medycyny estetycznej..jejku wy panikujecie przy tyleczku tylko ja mam uda cale i brzuchol ale u mnie sie juz pojawily jakos pod koniec 29tyg...kiedy jeszcze mialam dopuszczalna przepisowo wage przytycia hehehe

masc na blizny bo kremy tak naprawde g...daja to tylko lapka na sprzedaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIU ŚLICZNA FOTKA 🙂

HEHE CO ODGAPIASZ ODE MNIE " 😜RZYTULANIE":P :laugh: ALE BYŁO MIŁO I VANESSKA NIE PRZESZKADZAŁA:P

JA ZJADŁAM WŁAŚNIE KOLACYJKĘ,A MAŁA LEŻY Z TATUSIEM 🙂
A STARSZA CÓRA SIĘ WŁUCZY GDZIEŚ Z DZIADKIEM I DOPIERO ŚCIĄGNIE NA CHATKĘ 🙂

MI TEŻ WSZYSCY MÓWIĄ,ŻE MAŁA TO WYKAPANY ŁUKASZ,ALE JA ICH ZAWSZE PROSTUJĘ,ŻE OD PASA W DÓŁ JEST DO MAMY PODOBNA:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak bylam mala czesto jezdzilam z babcia pociagiem i jak ktos sie pytal do kogo jestem podobna (tata kazal tak mi mowic 🙂)
od glowy do pasa do taty a od pasa w dol do mamy hehehe
ludzie sie tylko smiali!!!

babule czy wy sie przytulacie tak bardzo...ja jeszcze nie moge 😞 😞 😞 😞 wy po cc wiec cwane jestescie 😞
ale za to za tydzien moze juz sobie implancik wszczepie heheh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKUJĘ SABINCIA I ODWZAJEMNIAM 😘

ZOLTRI NO WŁAŚNIE TO PLUS CC,ŻE MOŻNA A WRĘCZ SIĘ CHCE PRZYTULAĆ I MY Z GOSIĄ JUŻ ODLICZAMY DNI KIEDY BĘDZIEMY MOGŁY COŚ WIĘCEJ:P :laugh:

LASKI A BYŁYŚCIE JUŻ NA KONTROLI U LEKARZA PO PORODZIE?BO MI KAZALI ZA 2 TYGODNIE,KTÓRE WCZORAJ MINĘŁY OD WYJŚCIA ZE SZPITALA I JESZCZE NIE BYŁAM,DZWONIŁAM SIĘ ZAREJESTROWAĆ TO DOPIERO NA 2 LIPCA MNIE UMÓWIŁA POŁOŻNA,MÓWIŁAM JEJ,ŻE JESTEM PO PORODZIE TO MÓWIŁA,ŻE NIC NIE SZKODZI 🥴 ALE NIE WIEM CZY NIE POWINNAM IŚĆ WCZEŚNIEJ 🤨 W SUMIE NIC SIĘ NIE DZIEJE,KRWAWIENIE SIĘ SKOŃCZYŁO,NIC MNIE NIE BOLI I NIENIEPOKOI I NIE WIEM CO ROBIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...