Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć wszystkim

Ja dzisiaj padam cała noc w dup... mała budziła się co 1,5h a przed snem dostała butlę i wypiła co prawda 60ml na cyca a o 6 zrobiła awanture i musiałam jej dać butlę i mam doła bo zanikia mi pokarm chodź mała co 2 h jest przy cycu a tak bardzo chce karmić, nie wiem czy to przez przemęczenie czy przez nerwy bo popsztykałam się z Radkiem... beczeć mi się chce wczoraj jak przystawiłam wieczorem laktator to dwie krople typłynęły 😞

Kupiłam sobie herbatkę dla kobiet karmiących piłyście ją? może mi to pomoże i oczywiście mała przystawiam non stop

Zosia ja też miewam takie kryzysy i becze z bezsilności ale nic na to nie poradzimy taka nasza rola.

Mojej też ropieje oczko od urodzenia ale coraz mniej idziemy w tym tygodni na szczepienie to zobaczę co mi powie pediatra.

Cholera zjadła butlę 120 ml i nadal ryczy a smoczek to by zjadła musze jej dać cyca ale nie wiem czy tam coś jest.

Gocha dzieki za info od Anulki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczęta!!
Radziu w szpitalu laska z którą leżałam na sali piła taką herbatkę z hipp i nie wiem czy dzięki niej czy z innych powodów, ale zaczął jej lecieć pokarm... więc może spróbuj, na pewno będzie dobrze prezydentko 🙂 tylko troszkę daj sobie odpocząć, aaa i jeszcze słyszałam że jest dużo mleka od białych serów i ogólnie produktów z kwaszonego mleka - tak jakaś babcia mawiała ile w tym prawdy nie wiem sama. Mi też zanikało Radziu mleczko przez gorączkę ale powoli wychodzę z tego, teraz odciągam co 3 godziny ok 60 ml - rewelacji nie ma ale zawsze coś... a Rozalka jest takim żarłokiem że i tak muszę ją dokarmiać... więc wrzuciłam na luz -jak będzie tak będzie

Zosiu nie zamartwiaj się, bądź silna dla Kamilki 😘
pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia!
a co z Ewelinką??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczymy co z tą moją laktacją jak na razie wypiłam jedną filiżankę rano i teraz zrobiłam sobie drugą 🙂 mam nadzieję że znów wróci do normy 🥴

zoltri to masz kawał mężczyzny przy cycu... fajnie ciekawe ile moja waży dowiem się pojutrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 😘
Zoltri, co Ty kochana jesz że mały tak rośnie 🤪
My mamy katarek ale jemy dobrze, nawet bardzo dobrze czyli 24h na dobe:laugh: Wkładki musze zmieniac co godzinę bo zaczynają przeciekać, nie wiem może to po bawarce bo głownie tą herbatkę piję. Wysypki już prawie nie ma, przybiera na wadzę cały czas więc wszystko ok, szkoda tylko że kompletnie nie mam na nic czasu. Mały terrorysta jak tylko odejde na chwile to krzyczy w niebo głosy a jak widze jego łezki to serce mi pęka. Oh, te nasze maluchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
I moje słońce właśnie śpi!! A na brzuszek strasznie się wchodzi 😞 Faktycznie nasze czerwcowe maluchy maja identyczne "problemy" mój szkrab również najchętniej spałby przy cycku albo na piersi u mamusi leżał a jak już tata do łóżeczka przenosi to oczy jak 5 złotych i ani myśli o spaniu. Budzi się co 2 godzinki. Ja pokarmu nie miałam i piję herbatki na laktację z hippa i z herbapolu i do tego herbata z kopru włoskiego na kolkę. Pozdrawiamy trzymajcie się mamuśki w te upalne dni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słoneczka 🙂
Dziekuje za te bukieciki 😘
Te nasze maluchy to przytulaki- cycaki.moja dokładnie tak samo-teraz tez pisze i karmie.Połoze do łózeczka i bedzie ryk...
My dzis bylismy u neurolog- nastawila nas pozytywnie tylko musimy bardzo duzo ćwiczyć.3,4 razy dziennie.Musza by efekty...Może to potrwac ale wierze,że beda...
Zoltri- naprawde masz pokarm- cyborg 😉 :laugh: Super,że Mały tak rosnie!
Goś, wspaniełe wieści z tym paszportem 🙂
Radzia, nie martw sie na zapas pokarmem tylko pij hrbatki laktacyjne- pomagaja!Kwiatek dla Ciebie.
😘
I wogóle wszystkie bym was usciskała 🙂
a my znowu na 18 do okulisty- zwaiowac można...
I cos sie Wam przyznam- wymasowałam dzis 2 pacjentów 🤪 Dobrze mi to zrobiło...noi kaska sie teraz bardzo przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ten brzuszek nawala zaraz pisze do admina co się dzieje!!! odcinaja mnie od świata!!!

ja z moim mam ciche dni własnie pojechał na budowę zabrał sobie papieroski i będzie się relaksował a ja z dwójką dzieci siedzę w domu! wyć mi się chce i ja mam mieć pokarm? jak palcem do dupy nie trafiam!!!
a od jutra Ola ma wakacje dzisiaj była już ostatni dzień to dopiero będzie rodeo w domu już nic nie zrobię na spokojnie 😞 no ale cóż trzeba dac radę 🙂

Gocha super wiadomość 🙃 sfera lub Gemini czeka na nas 🙂

Zosieńka widzisz same dobre wieści a Kamilka ma ogromne szczęście że mamcia masażystką to profesjonalnie będzie rehabilitowana 🙂 całuski dla niej.
A ty już w żywiole 😁

Z tego co piszecie to chyba te herbatki są dobre więc piję nie poddaję się 🙂

Dzięki babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
info dla tych co myślą o Velince:

"Czytam wasze posty i niestety nie moge nic napisac 😞 Teskno mi za wami bardzo, a teraz ten czas sie mega dluzy...
U mnie zero objawow, dzisiaj zrobilam chyba 4 kilometry i nic... Na dzisiaj mam termin, wiec nie jest jeszcze tak zle, ale i tak sie niecierpliwie 😉
w czwartek mam KTG, ale i tak nic nie wykaze, wiec niewiem po co tam jade...
Dzisiaj caly dzien sie opalam, bo nie mam co robic. Nudy straszne!
No i zostalam sama 😞 wiedzialam ze bede ostatnia! Ale do lipcoweczek nie przechodze 😉
Jak tylko cos sie zacznie dziac, lub jak juz bedzie po to na pewno was poinformuje smsem!!!
Buziaki dla Ciebie i dla Dziewczyn! "

Velinka chyba się nie pogniewasz że to wkleiłam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc czerwcoweczki :*

wpadlam sie przywitac,zebyscie nie myslaly-ze zapomialam o Was 😘 😘

Velinko czekamy na Twoja Shantal badz dzielna dasz rade 🙂

moja mala budzi sie co 3 godziny z zegarkiem w reku,w nocy spi z 4-5 i budzi sie sama na mleczko...ma taki odruch ssania,ze mozna skoczyc na sufit przy pierwszym pociagnieciu :laugh: 🤪 jest grzeczna ( na razie )- jak nie raz zasypiam obok niej to podglada czy mam zamkniete oczy...a wtedy mi sie chce smiac i zazwyczaj wybucham smiechem i ona sie budzi...i patrzy na mnie ze zmarszczonymi brwiami-szok :laugh: hehehehehe tak ja KOCHAM,ze szok ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu slyszalam,ze ta herbatka z hippa jest bardzo dobra!!!!sprobuj moze sie uda 🙂 buziaki

mojej malej tez robieja oczka-co prawda nie ma tragedi...ale to chyba normalne co???u noworodkow???bo sie zmartwilam...

Niebus buziaki dla Ciebie kochana 😘 w ogole pozdrawiam Was wszystkie

Gosiu ale masz sliczna myszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, DZIEWUSZKI 😘

NARESZCIE MOGLAM SIE ZALOGOWAC 😠 ALE PIERDZIELI NAM BRZUSZEK 😠
U NAS TAK W MIARE,REHABILITACJA TRWA. ZOSIU, DOSKONALE CIE ROZUMIEM, ALE BEDZIE DOBRZE Z TA RACZKA !!!MUSI BYC! KAMILKA TO SILNA KOBIETKA! ZOBACZ- JA TEZ MAM CZESTO CHWILE ZWATPIENIA BO REHABILITUJEMY "WSZYSTKO" CALE CIALKO Z POWODU OBNIZONEGO NAPIECIA MIESNIOWEGO 😞( KUPA KASY IDZIE, I NERWOW I STRESOW 😞((((( DLATEGO Z POKARMEM TAK U MNIE CIENKO 😞(( I JAS NIE PRZYBIERA JUZ NA WADZE W TAKIM ZAWROTNYM TEMPIE JAK WCESNIEJ..POZA TYM TO SAMO CO WSZYSTKIE NASZE SKARBY- POTOWKI, LUSZCZENIE SKORY 🙂
SCISKAM WAS!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki 🙂jest jeszcze ktos w dwupaku?ja jak zawsze na sekunde poczytam zaleglosci i uciekam,teraz juz nie ma tego za wiele bo wszystkie mamusiami 😉 wrzucam fotke mojej ksiezniczki..dziekuje za gratulacje,a cc mialam bo trafilam do szpitala z wysoim cisnieniem i na bezdechu i stwierdzili,ze zagrozenie zycia jakis stan przedrzucawkowy i po 14 h meczarni na stol..ale juz po wszystkim najwazniejsze,ze juz z malenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!!!!!

wybaczcie,ze nie wpadam, nie siedze w domu tylko jak moge jade do mamy ,bo tam w Oliwie to jest park i gdzie spacerowac a tu na osiedlu to szkoda gadac...

u mnie maly juz drugi dzien czesciej chce jesc i tez jestem raczej niedospana, moja mama stwierdzila,ze po 2 tygodniach dzieci maja wieksze potrzeby mleczne i chca wiecej ssac .
z mlekiem to u mnie tak dziwnie, nie uzywam wkladek laktacyjnych choc kupilam 2 pakowania, nie leci mi mleko.
ale zauwazylam dzis,ze nie zdazy sie doprodukowac w cycach,bo sa jeszcze w miare miekkie a mały juz chce 🤨 zrobilam wlasnie sobie ta herbatke hip,bo pilam ja tylko w szpitalu a po powrocie juz nie,bo mialam pokarmu w nadmiarze. teraz chyba czas na doping! no i na wszelki wypadek wyslalam meza do sklepu po mleko modyfikowane, wybrałam humane 1 premium, nie wiem czy dobre ale poczytałam,ze nadaje sie do dokarmiania i nie ma podobno zatwardzen i kolek (podobno po nan jest najwiecej takich rewelacji) nie wiem, zobaczymy czy bedzie trzeba dokarmiac, jak narazie popije hipp herbatke na laktacje.

Dziewczynki buziaki dla Was wszystkich!
Zoltri Twoj Ethan to faktycznie pudzian! super,ze tak rosnie!
Zosiu ja dzis wyłam ,bo przyszedl upal a ja w nic sie nie moge zmiescic- sukienki w cycach za male a spodenki mam na 36 rozmiar i jeszcze sie nie dopinam ☺️ no i wielki ryk w domu,bo mialam zalamke- raz,ze maly co chwile chce jesc i ja zombi a dwa,ze nie mam w co sie ubrac 🤨 niby glupie ale wyprowadzilo mnie z rownowagi az do lez...rozumiem Ciebie i jak chcesz to razem popłaczemy,bo mi jeszcze nie przeszło.

Gos ja pierdziele! jestes wielka! i przylecisz do PL!!!! tak sie ciesze Twoja radocha!

Velinuś kochanie trzymamy kciuki i czekamy na Was dziewczynki!

Kathy buziaki dla Ciebie i Wiewioreczki!
my zuzywamy ok 10 pieluch dobowo:P

a tak ogolnie to łeb mnie napier.....

Radziu popij ta herbatke, ja tez dzis znow zaczelam, polozne dodatkowo mowiły zeby na wieczor wypic melise(tez ponoc na laktacje dobra) i duzo wody pic. tyle moge poradzic. no i przystawiac do cyca ale to juz wszystko wiesz. Badz dzielna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...