Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JUŻ JĄ TROCHĘ WYTRENOWAŁAM - KĄPIEL O 19 , CYC ODKŁADAM DO ŁÓŻECZKA I SAMA ZASYPIA TAK SAMO JEST W NOCY NIE MA NOSZENIA I BUJANIA .
WSTAJE ZAPALAM LAMPKĘ CYC, WKŁADAM DO ŁÓŻECZKA , GASZE LAMPKE I SAMA ZASYPIA I ANI MRÓKNIE.
A JAK WTAJE RANO TO BIORE JA DO SIEBIE BO DANIEL WSTAJE DO PRACY I SĄ CZUŁOSCI PRZEZ GODZINKĘ MASUJEMY, CAŁUJEMY, PRZYTULAMY I POTEM ZNOWU DRZEMKA -CZY WASZE ANIOŁKI JUZ ROBIĄ MNIEJ KUPEK U MNIE JUZ SĄ W CO DRUGIEJ PIELUSZCZE A NIE JAK WCZEŚNIEJ W KAŻDEJ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSI I TY ZASZELEJESZ!!!KOCHANE NIE GNIEWAJ SIĘ ☺️ 😘 ALE JA JESTEM STRASZNIE UZALEŻNIONA OD FAJEK I PALĘ Z 15 DZIENNIE MINIMUM,WIĘC TRUDNO BYŁO SIĘ POWSTRZYMAĆ,SZCZEGÓLNIE PRZY PIWKU.ZACZĘŁAM PALIĆ JAK MIAŁAM 15 LAT I JUŻ MI TAK POZOSTAŁO,NIE SĄDZĘ,ŻE KIEDYŚ RZUCĘ MAM STRASZNIE SŁABĄ SIŁĘ WOLI ☺️

SABINCIA WIĘC RAZEM DZISIAJ POWRÓCIŁYŚMY NA STARE ŚMIECI:P :laugh: SUPER,A HANIA PRZYBRAŁA TAK JAK MOJA NIUNIA KILOGRAM W 3 TYGODNIE 🙃
I SUPER,ŻE TAKA GRZECZNA BO MOJA TO JUŻ MNIE TERRORYZUJE NA CAŁEGO,ALE JAK SPOJRZĘ W TE WIELKIE OCZĘTA TO MI PRZECHODZI TA CAŁA ZŁOŚĆ.BO DZISIAJ TO MI NAWET W KIBELKU NIE POZWOLIŁA POSIEDZIEĆ,BO ŁUKASZ BYŁ Z PSEM,A JA POSZŁAM TO TOALETY TO BYŁA MASAKRA KRZYK W NIEBOGŁOSY 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WŁAŚNIE MOJA WCZORAJ SKOŃCZYŁA HEHE TO JEST NADZIEJA,ŻE SIĘ ZMIENI NA GRZECZNIEJSZĄ,KURDĘ BO NA WŁASNE ŻYCZENIE JĄ TROCHĘ ROZPIEŚCILIŚMY,BO JAK ZAKWĘKAŁA TO JUŻ JĄ BRALIŚMY NA RĘCĘ,W NOCY DO NAS DO ŁÓŻKA I O TO SĄ SKUTKI,ALE JAKOŚ TO ZWALCZYMY,ŁUKASZ JĄ TROCHĘ PRZESADNIE ROZPUŚCIŁ,BO MAŁA CÓRUNIA TATUSIA JAK ZAPŁACZE TO JUŻ DO NIEJ LECI,GADA ALBO BIERZE NA RĘCE I MAM.TERAZ MU POWIEDZIAŁAM,ŻE MA 2 TYGODNIE URLOPU NA TO,ŻEBY JĄ TEGO ODUCZYĆ BO INACZEJ BĘDZIE JEŹDZIŁA Z NIM DO PRACY:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sabincia 28 napisał:
A TAK WŁASNIE SOBIE TERAZ SŁODKO ŚPI ;-) [img size=276]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0222_1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

anioł!!!!!!!!!!
a moja ojca tresuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MASZ RACJE ANULKA -CZUŁOŚĆ CZUŁOŚCIA ALE DYSCYPLINA MUSI BYĆ.
MÓJ TEZ OCHRZANTUS DOSTAJE STOIMY W KOSCIELE MAŁA SPI A ON WÓZKIEM BUJA -A JA DO NIEGOO PO CO SKORO ONA SPI POTEM NIGDZIE SIĘ ZATRYMAC NIE BEDĘ MOGŁA BO BEDĘ MUSIAŁA Z WÓZKIEM LATAĆ -JA JESTEM TWARDA I NIE LECĘ NA JEJ KAŻDE KWĘKNIĘCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, BABECZKI 😘

JA TEZ SIEDZE PRZY PIWKU, ALE KARMI WLASNIE 😉 JESLI POMAGA NA LAKTACJE, TO BEDE JE W SIEBIE WLEKAC, OPROCZ TEGO ZACZELAM PIC SPORO BAWARKI...ZOBACZYMY..WALCZE, ALE NAJGORSZE ZE JASIOWI ODBILO I DOSLOWNIE ODPYCHA SIE OD CYCA 🤨 RACZKAMI, I PREZY SIE CALY 😞 A BEZ NIEGO TO JA NIEWIELE ZDZIALAM, LAKTATOR JAKOS JUZ NA MNIE TAK NIE DZIALA POBUDZAJACO 😞(( A JA TAK CHCE KARMIC 🤨
DZIEWCZYNKI, JESLI SWIADOMY USMIECH WYGLAA TAK, ZE DZIDZIA PATRZY NA NASZA TWARZ, I ODPOWIADA USMIECHEM NA USMIECH, TO MY MAMY TEN PIERWSZY ZA SOBA 😁 JUPI 🙂)))) A NAJLEPSZE, ZE POKAZALAM MU DZIS GRAJACA ZABAWKE, A ON ZACZAL SIE TRZEPOTAC ! 🙂 MACHAC LAPKAMI, LAPAC JA. 🤪 BYLAM TAKA W SZOKU!! JA MYSLALAM, ZE ON ZAWSZE BEDZIE TAKIM JASIEM... JAK Z INKUBATORA..LEZY I MALO CO SIE RUSZA, A ON TAK URUSL, TAK SIE ZMIENIL..TO CUDOWNE!! TYLKO TE WSTRETNE KOLKI MOGLYBY DAC NAM SPOKOJ 😞(((((((((((

ZARAZ, ZARAZ MUSZE DOCZYTAC- VELI URODZILA? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘
Anula mam to samo z tym karmieniem. Ze starszym synkiem nie miałam problemów i karmiłam piersią go do roku czasu. A teraz Patryś pręży się,raczkami macha za nic nie chce ssać cyca i bardzo często płakał więc kupiłam mleko modyfikowane i pije jak smok wawelski 🤨 Nie wiem czy mam mało wartościowy pokarm i On się nie najada,bo jak nagniotę pierś to mleko zaraz leci i na jego brak nie mam co narzekać. Już sama nie wiem....
A jeszcze ma straszne pleśniawki może i to mu przeszkadza w ssaniu,bo z butelki to samo leci 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale super już wszystkie powróciły nareszcie 🙂

ja z moją nie mam problemu bo nie jest nauczona bujania na rączkach i huśtania w wózeczku ja nie miałam na to czasu i u mnie sparawa wygląda tak jak u sabinci po kąpieli dostaje cyca butlę (głodomor) troszkę ją po przytulam i do łóżeczka w nocy cyc i do łóżeczka a jak się budzi w nocy to nie płacze ale "kwęka" i alarmu nie podnosi, ale tak jak dzisiaj w nocy to kwękała prawie 4h i myślałam że szłau dostanę, rano jak tatuś wychodzi to dostaje cyca i zabieram ją do siebie wycałuję, popieszczę razem z Olcią i śpimy do 9 🤪

ja jak na razie odstawiłam herbatkę bo mam sporo pokarmu ale chyba jakiś taki cienki bo zje dwa cyce i za pół godzinki znów wyje a ja nie mam jej co dać i dorabiamy butlę ☺️

Anula Veli urodziła dzisiaj 🙂 a z Jasieńka super facet ani się nie oglądniesz jak zacznie ci dokuczać :laugh: a próbowałaś na kolki tą herbatkę plantex ?


moja też już zaczyna interesować się zabawkami ma w wózku wiszące i już wodzi za nimi wzrokiem i usmiecha się 🙃

jutro idę z nią na szczepienie nie wiem jak to przejdzie...
szczepicie skojarzonymi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka i Ania a może my po prostu przemęczone jesteśmy bo to podobno tez na karmienie ☺️

Lecę się wykąpać i do spanka bo nie wiem jaka noc mnie czeka 🙃

Buziaczki dla was kochane i dla bobasków bo już wszystkie wkąplecie 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...