Skocz do zawartości

Co sie stało z wątkiem LIPIEC!!?? | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

>aniunia811 napisał:
hej,Madgey coś sie ze stronką czasasmi dzieje, ale lipcóweczki normalnie są, właśnie na nich pisałam 😁


wiem kochana, ale jak chce coś napisać to mi jakiś błąd wyskakuje !! i nie mogę nic umieścić na stronce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzis fatalny dzień!!!cały czas u nas pada 😞i własnie niedawno wstałam bo mi sie zasneło...brzucholek coraz częściej boli.ale nic nie rusza.ostatnio jakos przewczraj zauwazyłam ze mi sie obniżył,nawet to poczułam 🙂w sklepie akuray byłam.i normalnie ja sie parze a ja do połowy brzucha nie mam.ledwo doszłam do kasy hehe bo sie tak bałam z to juz i ze zaraz polecą mi wody.ale na szczescie nic 🙂.dzis np.rano kiedy mój synus zrobił porządek u Weronki w szufladach i powyrzucał jej wszystkie ciuchy na zewnatrz to jak to układałam to na czworaka później chodziłam ,takie skurcze były.no ale to wszystko 😞 we wtorek idę na KTG wiec moze wtedy cos zapis pokaże i coś ruszy....co tam u Was ????bo kurcze tego lipca wogóle nie ma i nie wiem 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie jak mogli nam to zrobic hehe.tylko zeby reszta dziewczyn sie odnalazła....
bo moze tylko nieliczni nie mogą wejsc na lipcówki 😞
Milcia to się cZuje jak się brzuch obniza?mi duzo ludzi wokoł mowi ze jest nisko,ale ja sama tego nie czuje..moze mi się minimalnie lepiej oddycha,ale widziec tez nie widze...hm,moze wcale mi się nie obnizyl...
codziennie czuje skurcze brzucha jak na okres.ale sa one takie delikatne.wczoraj zrobiło mi sie niedobrze wieczorem.chcialo mi sie haftować,w dodatku złapały mnie na jkakies 20 min niesamowite bóle krzyzowe!!!normalnie myslalam ,ze umre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...