Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie babole i witaj wreszcie marlena!!! Pamietamy ze to od Ciebie sie zaczeło bo na mnie sie skończyło :P:P
Moja Bianka urodziła sie dopiero 5 czerwca , wazy 6kg i zębów brak.
ja normalnie nie mam czasu w ten weekend bo w domu nas nie ma- a to wczoraj na tych urodzinach, dzis tyle rzeczy w domu do zrobienia plus na zakupy- kupilismy Biance skoczka takiego do drzwi- ale, cholera, jest za lekka i nie daje rady sie sama odbijac wiec sami ja bujamy i podoba jej sie strasznie 🙂 🙂

Dziewczyny ja nadrobie później Wasze posty. Beti i oli- nie przejmujcie sie tymi samcami- tak to z nimi jest. Beti- mnie mąz nigdy nie przeprosił z kwiatami- kiedys jeszcze mi kwiaty kupował a teraz sama musze sobie kupic w tesco zeby miec cos w domu pachnącego 😉
Mała dzis wszamała moja zupke z marchewki i ziemniaka az byłam zdzwiwiona 😁 A kupiłam jej dynie i ide ja obierac bo zrobie jej mus z dyni 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze brakowalo mi tych naszych nazekan... 🙂
a fotka fabiana jest do aktualizacji;/ wiec jak zaakceptuja to zobaczycie 🙂
kurcze tak czytam i wszytskie piszecie o tym skoczku chyba i ja mu kupie w przyszlym miesiacu. musze zerknac na allegro bo tu nie wiem gdzie kupic.

oli tak jestem z warszawy z woli 🙂 chyba tak jak ty 🙂
a co do facetow -z ktorym tu sie nie klucic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja wasze dzieciaczki dziwne zwyczaje jak zasypiaja...?
moj Fabian jak zasypia musi miec soje szmatki- na poczatku szukal noskiem czegos do czego moze wtulic nosek wiec dawalam mu pieluszke ale one jakos zawsze byly za duze wiec kupilam mu 3 szmatki reczniczki 20cm na 20cm i teraz je uzywa jako utulanki jedna po lewej druga po prawej a 3 na buzi. a znow moja wiki jak sasypiala bawila sie moimi wlosami i do tej pory je ciaga albo swoje bo ma dlugie do pupy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babo jedna na jakiej ulicy na woli mieszkasz ?? ja na ozarowskiej przy obozowej 🙂

ode mnie tez masz oklask hihihihi moja buba tez spi a raczej spala z pielucha teraz spi z takim kocykiem malym przeznaczonym do tego 🙂 jeden ma z jednej dstron drugi z drugiej :P :P

no rybko my tez sie szykujemy na tego skoczka ale ja kupie tego co mi tusienka link przeslala 🙂 kochana 🙂bo on jest super slodki , bo to co tygryski lubia naj bardziej .......... brykac hahhaha:laugh: :laugh: :laugh: :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti jaki masz temat pracy dawaj zaraz tobie wszystkie napiszemy , nie badz warjat i pisze potem chcesz zaczynac od nowa , wiem ze jestes zmeczona i masz rece pelne roboty , ale dasz rade dawaj ten temat moze bede mogla cos tobie pomoc a co ..........:P :P


marlena a ty zawsze tu mieszkalas bo mi sie wydawalo ze ty gdzies pod warszawka ??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jestem juz w srodku nocy ale jestem :P
Tusienka- ale miałas fajnie z ta wycieczką- tez bym pojechała0 u nas tez jest takie safari- moze namówie na wiosne Remika i pojedziemy z Grubaśnicą :P

Patrysia- szkoda ze Cie nie bedzie jutro... 😞 Bedziemy czekac. A z tymi MUrzynami to współczuję- ja tez jestem waleczna ale tylko czasami- nie wiem natomiast jak bym sie zachowała jeżeli chodzi o Bianke. Raz mi jakis sztajmes potrącił wózek jak Mała spała to ledwo sie powstrzymałam ale co sie bede tłuc z żulem???

jusmarkl- tipsy fajne ale jak dla mnie za dlugie. Raz mnie siostra męża namówiła bo mi sie wydawało ze moje paznokcie to takie do dupy i zrobiłam tipsy. Podobały mi sie dopóki nie wyjechałam do Irlandii i nie miałam nikogo zeby mi je uzupełnił a jak juz znalazłam to dziewczyna mi zrobila takie gówno ze mi odchodziły z moimi własnymi paznokciami!!!!! Pokaleczyła mnie i w ogóle. Przed ślubem szłam na oczyszczanie twarzy i tam dziewczyna powiedziała zebym tylko troche własne paznokcie zapuściła i ona z nich zrobi cudeńko i, dziewczyny, nigdy wiecej tipsów- moje dłonie wyglądały jak nie moje- tak je wypieściła ze nie mogłam uwierzyc w to co widziałam! Miałam normalny frencz a tam gdzie obrączka to przykleiła mi kilka kryształków i wyglądało świetnie!!
A do tipsów to kwestia kilku dni i bedziesz śmigac tak jak dziewczyny piszą 🙂 A co Cie skłoniło do tipsów??

A my tez mielismy kupic tego tygryska bo tutaj jest w tesco ale kupilismy jakiejs innej firmy bo wydawał sie solidniejszy ten skoczek. U nas sie mocuje na framudze drzwi bezproblemowo- nie trzeba nic kłuc i wkrecac marlena. w kazdej chwili mozna tez go zdjąć żeby nie przeszkadzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marlena- to juz mamy trzeciego przystojniaka jak widze w naszym bocianowie hi hi hi 🙂 wrzuc jeszcze jakies zdjęcia dzieci!!

to Bianka w czasie zabawy- normalnie taka grzeczna dzis była cały dzień jakbysmy dziecka nie mieli w ogóle [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0429.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marlena - oczywiście oklask za powrót :-)

mój Franek też waży 7.600kg żadnego ząbka nie nabył od nowości :-) za to daje wszelkie znaki na niebie i ziemi że niedługo ... to niedługo już wlecze się z m-c, ale co tam poczekamy, bo już potrafi cyca tak dziąsłami przygryźć jakby już miał te zębuszki.

Ruda Rybko no to super z tym skoczkiem, ja narazie jestem zablokowana, bo kasy nie ma jeszcze tydzień, ale potem to pewnie nadrobię i zakupię :-)

Dziewczyny ja mam dzisiaj masakrycznie dużo prania, na szczęście dostałam się do suszarni więc wszystko wyschnie raz dwa do jutra, tak to bym suszyła pewnie z tydzień trochę na balkonie, trochę w domu, ale w domu już nie chcę bo wilgoć :-) Franka uśpiła niania i teraz smacznie sobie coś tam dziamie przez sen :-) Aaaa muszę lecieć niedługo na zakupy, bo deserku już nie mam dla niego, ale zupki mu nie smakują słoiczkowe, więc trzeba będzie chyba gotować dla niego.

Dziewczyny napiszcie mi jak gotujecie dla maluchów zupki ?? bo ja już zapomniałam, pewnie trzeba zacząć od ziemniaczka i marcheweczki, ale czym przyprawić? koperkiem? ludzie miałam nadzieję że te słoiczki załatwią sprawę, ale może później jak jedzonko będzie bardziej przyprawione to mu posmakuje, grunt że coś zaczyna jeść, a moje sutki są w tragicznym stanie, bo w nocy to tylko ssie i ssie, więc śpi ostatnio z nami, NIESTETY 😠 pewnie masuje sobie te dziąsełka tylko bo mleczka to za dużo nie ma w nich jak tak ciągnie i ciągnie bez końca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa jeszcze chciałam Wam się pochwalić że wczoraj mąż dał mi normalnie pojeździć samochodem, no i spoczko nawet się jeździ, chociaż nasz samochodzik o wiele większy od tego na którym się uczę :-) Ale wyjechałam nawet na ulicę i kawałek drogi przejechałam :-) A córcia jaka dumna ... mamusiu ale super tak gazowałaś, tak szybko ... A jutro też będziesz jechać? - ja na to że nie - na to ona : no to dobrze że chociaż dzisiaj mi pokazałaś jak się uczysz :-) Moja królewna kochana :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ! 🙂

Ode mnie oczywiscie tez oklask dla Marleny !! 🙂 Super, ze do Nas wrocilas, kiedys o Tobie myslalam, ale bylam pewna, ze juz do Nas nie zajrzysz, a tu taka niespodzianka 😁

marlenko-Ja urodzilam jako przedostatnia, 2 czerwca, mam coreczke Lenusie. Wazy ok 5900 i zabkow jeszcze nie ma, ale juz nie dlugo sie pojawią, bo ma juz rozpulchnione i biale dziaselka. Super masz te dzieciaczki. 🙂 Fajnie, ze wrocilas. 🙂

Tygryska zawiesza sie tak jak pisze Ruda Rybka, nie trzeba nic przykrecac ani nic. Nasz tygrysek ma takie mocowanie: [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020160.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka24
dziekuje za fotke.. chyba jeszcze dzies namowie meza zeby isc kupic tego skoczka ale gdzie ja to moze u nas w wawie znalesc;/

asiula_c ja na poczatek ugotowalam mu zubke wazywna marchew pietruszka seler , troszke maselka soli i cukry
a za jakies 2tyg dodalam mieska piers. po jakis kilku dniach dalam mu jeszcze do tego brokuly zeby cos z mienic , nastepna ugotowalam z kalafiorem a innym razem dodalam koperku.
dobra narazie uciekam bo fabian sie obudzil i glodny a paroweczka juz dotowa tylko zmiksowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti temat nie jezst zly 🙂

ruda rybko ja wlasnie widzialam takiego skoczka w motheraca tam go kupilas ?? a mam pytanko czy mi sie wydaje czy bianeczka ma wysypane policzki na tym zdjeciu ??, moja buba znowu jest cala wysypana ja juz sie zastanawiam czy z nia nie jest tak jak ze mna , ja jak bylam takim bablem to tez miala takie wysypy i od 7 mc juz bylam tylko na stalych pokarmach bez mleka i wszystko zeszlo , tosie 2 dni przetrzymalam tylko na mleku zeby zobaczyc czy to nie od zupek czy deserkow i wyglada masakra poliki takie wysypane i cale cialko , czyli to mleko ja uczula , mi juz rece opadaja bo juz nie wiem w takim razie jakiego jeszcze mleka sprobowac 😞

ja dzis od 5 rano chodze po scianach tak mnie zab boli , cala lewa strona twarzy szok a wezly mam takie wielkie ze to szok o 8 rano udalo mi sie zasnac z toska i nie dawno wstalysmy ale boli nadal masakra

asiula ziemniak marchewka woda troche kopru wloskiego i zupa gotowa 🙂

marlena nie kojarze ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...