Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oli- a ile tych zdjęc mamy ci wyslac bo ja mam tysiące i nie wiem na co sie zdecydować :P:P:P:P
Krocia fajnie ze jestes w końcu 🙂 Jak Ci dobrze ze tak wymyśliłaś. Ja wracam na 2 etaty chyba i sie zarżnę z przepracowania. Wolałabym pracowac mniej ale póki beda teściowie trzeba nadgonic spłacanie kredytu za mieszkanie 😞

Julka to juz taka duza dziewczynka!! szok ze juz zmieniasz niedługo jej mleko!!!! A na tym zdjęciu to tak ją położyliscie ze wygląda jak mały diabełek (bez obrazy oczywiscie)- popatrz na te czarne "różki" 😁 😁

ten xsara picasso jest naprawde fajny. My mielismy wypozyczony ten z najnowszą budą i bardzo nam sie podobał. Remik choruje ze jak spłacimy mieszkanie to moze weźmie takiego na raty 😁

dzieki z góry oli 🙂 🙂 🙂

p.s. widzicie, jutro przychodzi facet załozyc ta polską tv- ten mój Rumcajs mnie udobruchał i sie zgodziłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Nie wpadlam dzisiaj , bodrzwi dzisiaj mialam gorace , ciagle ktos przychodzil , caly dzien goscie od rana.

oli jestem ciekawa co szykujesz. Czemu piszesz , ze z forum zdjec nie wyciagniesz? Ja jak klikne prawym na fotke tutaj to mam opcje , zapisz obrazek jako... i moge zapisac sobie na dysku.
Ja jutro wrzuce jakies zdjecie Kevinka , bo juz tydzien mu nie robilam zadnych , wiec zrobie , zeby bylo aktualne i ci wysle.

Krociu pomysl rewelacja.

asiula sliczne zdjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli zjdęcia wysłane. hihi

Rybko - zmieniam mleko bo te początkowe daje się do końca 6 miesiąca a po 6 daje się następne. Tak chyba mają wszystkie mleka modyfikowane.
A różki... no cóż przypadek, ale fajnie wyszło. hihi

Nie wiem czy pokazywałam Wam zdjęcie Julki z chlebkiem: [img size=201]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC02422m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widzisz jusmarki bo ja taka komputerowa gapa jestem hahaha
:laugh: :laugh:

rybko jakies aktualne , juz meza poprosilam i pomoze mi to zmontowac 🙂 🙃 🙃

wczoraj wieczorem mala sprzeczka ale za chwile wybuchnelismy smiechem i juz bylo dobrze 🙂

dzis tesciowa przyjerzdza :evil:

tosia od wczoraj rano je po 180 , 150 bylo juz za malo ale tylko rano pozniej to roznie 🙂

krociu co picasso moi znajomi tez go chcieli podobno bardzo dobry samochod 🙂

lece posprzatac po sniadanku i nie wiem za ile wpadne , ale napewno wejde 🙂

krociu Juleczki zdjecie z chlebkiem the best 🙂 i w koncu kawalek ciebie widac tylko szkoda ze nie buzke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny mi też się podobają :P

beti ja smaruję po każdej kąpieli, ale nie kąpię małego codziennie, tylko co 2 dni, może spróbuj ją pokąpać w oilatum, może pomoże ?!

Oli Franek 12.05 godz.20.35 :-) z Picasso ściągniesz zdjęcia czy przesłać Ci też na maila? Ale nas zaintrygowałaś normalnie .... 🙃 No i najważniejsze to rozładować atmosferę :-)

Krociu Julka za cały bochenek się łapie, no mały głodomorek, normalnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu czy pogodziliście się w ten sposób o którym myślę, ale o którym nie śmiem napisać? U nas też tak często się godzimy 🙃 ale ostatnio mój mężuś taki dobry że nie ma powodów do kłótni (cicho sza, bo jak powiem głośno to zaraz coś wybuchnie)

Idę ściągać mleczko bo dzisiaj znowu mężuś rządzi w domku, znowu na 6godz. do Radomia, tylko dzisiaj gorzej, bo będzie musiał go uśpić, a wieczorem to on lubi przy cysiu... O matko jeszcze 4 DNI do wielkiego powrotu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulka musisz mi wrzucic tutaj , bo ja sama nie chce wybierac zdjecia 🙂

beti suche plamki hmmmmmm , moja buba je ma idz do przychodni , moze dadza tobie recepte na masc robiona z witamina a , a odstaw oliwke , to moje zdanie bo wiesz ja tu mam masakre z tymi alergiami sucha skora itd , wiec radze co sama robie .

rybko co do glowki bianeczki , widzisz u nas dzieje sie tak samo , i pisalam my mamy ten pi mafucin krem po zaleczeniu , i pimafucin masc do zaleczenia , mascia wyleczylismy i teraz tym kreme smarujemy zeby nie nawracalo sie i poki co jest ok , ja mam nadzieje ze kiedys mojej tosi sie to skonczy 🙂

a wiecie moja toska to juz sie tak wysoko podnosi z lezacej pozycji ze szok , chwile sie tak utrzymuje i opada hihihi , a 2 dni temu przekrecila sie z brzucha na plecy , bo w druga strone to juz dawno umie sie przekrecic 🙂 silaczka mala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rybko twoja bianeczka urodzila sie 5.06 jak moj brat hihihi . to ci powiem ze moze byc z niej zywe srebro hahhaha za moim bratem nikt nie mogl nadarzyc , a serce mial ze zlota wszystko by oddal zeby pomoc komus 🙂wogole bliznieta to dobry znak zodiaku hihihi , moja odzia i tosia tez blizniaki takie radosne gaduly hahahah :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula - tak, w ten sposób. Najbardziej go lubię ze wszystkich sposobów godzenia :P

Ja wolę zmniejszenie etatu bo nie chcę jej zostawiać na tak długo samej. Przez te 4 godziny będzie z moim tatą. A na wychowawczy sobie nie mogę pozwolić bo wzięliśmy kredyt na samochód. Mam nadzieję, że Franek dobrze zniesie rozłąkę. Julka jak jest długo beze mnie to czasami strajkuje z jedzeniem.

Beti - ja małą smaruję oliwką 2 razy dziennie. Rano i wieczorem. Ale widzę, że wy robicie to rzadziej ☺️

Julka nie lubi kaszek. Nie smakują jej żadne. Nawet kleik ryżowy jak zrobię na gęsto to nie je. Za to wcina wszystko inne bez problemu.

Oli nie wiem czemu nie chcą się otworzyć. Wysłać Ci jeszcze raz?

Macie jakiś fajny sprawdzony przepis na zapiekankę i jakąś fajną sałatkę? Jakiś taki apetyt mnie wziął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Klaudia juz w przedszkolu. Ranne ptaszki z Was. Ja wtalam o 9. Wy juz 2 strony zdazylyscie zrobic 🙂
Zgadzam sie z oli , bliznieta to najlepszy znak. Moi obaj bracia sa z blizniat. Jeden sie urodzil 5 czerwca , a drugi jedenastego 🙂 I powiem Wam , ze ten z piatego to rzeczywiscie zloto , wszystko by zrobil dla osob , ktore kocha. I wogule taka dobra dusza z niego , nie raz mowilam , ze ta ktora na niego trafi bedzie szczesciara 🙂
Ten z 11 juz nie az taki dobry , ale tez bardzo wrazliwy.
Ja kapie tez malego co drugi dzien , tybardziej jak ma ten katarek. W lato go kapalam codziennie , ale teraz jak juz zimno to nie. Smaruje go oliwka bambino , ale moj synek nie ma broblemow zadnych skornych , tak wiec jest ok.
Moj maly siedzi wlasnie w krzeselku do karmienia i wali kupe :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Nie bylo mnie tu od wczoraj wieczorem, a mialam juz 5 stron do nadrobienia. :P

Beti-Oli ma racje z tą robioną mascią. Lenka miala tak sami jak Twoja Haneczka, takie suche plamki na calym ciele i pediatrka przepisala jej masc robioną z parafiny i wazeliny i to bardzo pomoglo jej. Smarowalam ją cała co drugi dzien po kapieli i codziennie buzke i szybko jej to zniklo. 🙂

Oli- Super pomysl, zeby zrobic cos ze zdjec naszych dzieciaczkow. 🙂 Ja czesto robie Lenusi takie kolaze w programie picassa. Ale teraz jak sie popsul nam komputer to musielismy wymienic dysk na nowy i stracilismy wszystkie zdjecia jakie mielismy, z porodu Lenusi, ze slubu i duzo innych. 😞 Dalismy ten dysk do naprawy zeby odzyskac dane, ale zobaczymy co z tego bedzie. Mialam nagrac te zdjecia na plyte, ale nie zdazylam, bo pewnego pieknego dnia chcialam wlaczyc komputer i juz nie dzialal. 😞 Mam nadzieje, ze odzyskamy te zdjecia, bo to takie super pamiatki. 😞

Ja i Lenusia tez jestesmu z pod znaku bliziat i jeszcze moja siostra. 🙂

Aha Oli-Ja zdjecie Lenusi dodam pozniej, bo musze zrobic jej aktualne. 😉 a urodzila sie 02.06.2009r. 🙂

Lece bo Lenka marudzi, pozniej jeszcze wpadne. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo rany co z tymi kupami 🤪 :laugh: moja tosia wlasnie tez trzasnela smierdziela takiego , przebralam ja i usnela 🙂

ja uwazam ze bambino olivka jest naj lepsza i pieknie pachnie , uwielbiam ja , niestey bubusia juz nie moge nia smarowac 😞, ja kapie tosie codziennie , to znaczy tatus ja kapie ja robie tylko mleczko , a tata robi cala reszte rozbiera ubiera smaruje karmi itd , od poczatku tak jest , i tylko w wannie jak tosia jest to pomagam ja umyc zeby bylo szybciej a reszte to juz tatus i wkurza sie jak nie raz ja rozbiore czy cokolwiek bo mowi ze mu jego przyjemnosc zabieram 🙂 oni tak warjuja przy tej kapieli toska to sie tak smieje bo michu ja laskota 🙃 🙃

rany mam lenia takiego ze szok a jeszcze musze posprzatac kuchnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Julka zrobiła mi taką kupę, że musiałam ją całą przebrać. hihi

My Julkę kąpiemy codziennie. Nauczyła się, że jest kąpanie, potem mleko i spanie. A kąpiemy ją wcześnie bo o 18:30. Julka chodzi spać o 19 bo dłużej nie wytrzyma. A my mamy cały wieczór dla siebie. Za to budzi się między 6 a 7 rano.
Ja od samego początku używam oliwki bambino właśnie dlatego, że podoba mi się jej zapach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
co Wy tak rano wstajecie kobiety??!! Tyle stron juz musiałam naczytac zeby byc w temacie 🙂
A co do kup- rano wstaje bo Mała marudziła w łóżeczku, mąz sie ubiera i mówi do mnie "Co tu tak smierdzi?", I dopiero po chwili ja sie nachylam nad moim małym grubasem a tam smród do potęgi 🤢 Nie wiem czemu sie zerżnęła o tak wczesnej porze- wczoraj robiła kupe późno wiec to moze jakies ostatki po wczorajszym. No i wczoraj zjadła mi o 18 cały słoiczek marchewki z jabłkiem wiec moze ją pociągnęło 🥴 Ale powiem Wam że odkąd je stałe pokarmy to coraz wiekszy zapaszek leci az sie niedobrze robi :P

beti- moja Bianka tez miała cos takiego na nogach i wielką plamę na brzuchu- zaczełam ją smarować codziennie nie jeden raz po kąpieli ale 2 razy (rano i wieczór) calutką kremem Oilatum (w Polsce jest Oilatum Soft dla dzieci) i przeszło szybko.
Ja kąpię (a właściwie Remik) Malą codziennie bo raz chcielismy sobie odpocząć ale Bianka nie umiała zasnąc bo jej zaburzylismy rytm wieczorny. Ale my ją kąpiemy góra 10 minut- bardziej to takie chlapanie niz kąpiel.

No to jesli mi wyrośnie złote dziecko z 5 czerwca to mąz juz musi bejsbola szykowac na kawalerów :laugh: Jak taka dobra i wszystko by oddała 🙃 🙃

Krocia, a my sie nie godzimy seksem bo jak sie wsciekne to juz bez kija do mnie nie podchodź a co dopiero seks 😆 Remik jest taki przytulaniec, chcialby sie myziać i całować a ja to zaraz mam nerwy ze tutaj kłótnia a ten wyskakuje z przytulańcami 😁
Krociu- dziekuje, mam nadzieje ze kupimy ten samochód a jak nie to pozyczymy od Was:laugh: :laugh:

A gdzie nasza nowo przybyła Marlena??

dziewczyny a czy to mozliwe ze Bianka ma kaszel?? Bo ona od dwóch dni tak dziwnie mi kasze w ciągu dnia- jais to taki suchy kaszel. Nie ma kataru ani gorączki...

Ide cos zjesc- Boze, jestem taka głodna ze az sie trzese w srodku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...