Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beti ja juz skonczylam jest pyszna tylko tego sosu wychodzi malo ,bo ja cala paczke makaronu ugotowalami jeszcze raz robilam sos , bo z tego co jest wprzpisie tego makaronu to chyba na jedna osobe i caly brokul na parze ugotowalam a zamiast parmezanu dalam zwykly ser bo parmezanu nie mialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli- siostra mojego meza robiła podobną zapiekankę- a ten sos to nie jest beszamelowy- bo jesli tak to ja go uwielbiam- siostra meza musiała robic podwójnie bo ja sie nim zażerałam razem z ta zapiekanką :P

ta moja wariatka lezy na kocu i tak gada że chyba sasiedzi wszyscy słyszą :laugh:

Kurde, dziewczyny myłam ostatnio ten ustnik od tego kubka z NUKa i rozwaliłam go w myciu 😞 😞 😞 Normalnie nie wiem jak to sie stało bo mam szczoteczke delikatną do smoczków a przeciez ten ustnik to taki twardawy jest i silikonowy wiec nie wiem co sie stało 😞 Dzis łaziłam po miescie ale w tym państwie NUKów w ogóle nie ma. Musze poprosic mamę to mi prześle ale czy bedzie wiedziała o co chodzi??
Juz szukałam jakichś innych kubeczków niekapków ale wszystkie sa twarde i wielkie i drogie strasznie wiec dałam sobie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko sos beszamelowy jest chyba bez sera i daje sie jeszcze galke muszkatalowa , ale pewna nie jestem , zreszta pewnie kazdy robi inaczej.

rybko rozejrze sie za tym dziubkiem dla ciebie , wiesz my kupilismy nasza w motherace a tam u was nie maja nuka ?u nas maja i zobacze jak bede to kupie tobie , jezeli chcesz oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki moje kochane!
Prawie tydzien mnie nie bylo!Musze wszystko opisac od zeszlego piatku!Pisalam Wam o tym przyjeciu niespodziance jaka szykowalam dla Lukasza!
W piatek gotowalam na urodziny i sprzatalam chate!Acha i jeszcze poklucilam sie z Lukaszem.
W sobote ostatnie przygotowania jeszcze pojechalam odebrc drugi prezent na ktory zrzucili sie wszyscy (Ekspres do kawy)
.Zadzwonilam do niego i przeprosilam i powiedzialm ze w nagrode zabieram go gdzies ale to niespodzianka tylko ze potrzebuje kupic sponie i czy po pracy wyskoczy ze mna bo mam juz jedne upatrzone.No to lyknal to i jak wrocil to mowie mu wez szybciutko prysznic ubierz sie ladnie i jak wrocimy to ja sie tylko przebiore!(Glupi uwierzyl a ja nigdy nie ubieram nowych rzeczy tylko zawsze piore)Ja on sie kaapal to ja salatke jeszcze konczylam.Wszystko oczywiscie bylo pochowane,bogracz stal na ogrodzie,salatka,prezenty,balony,napis urodzinowy i alkohol u mojej mamy w szafie!I jak tylko wyjechalismy z domu mama wszystko podekorowala,poprzestawial kanapy i wogole.Wszyscy przysli o czasie i wtedy mama zadzwonila ze mozemy wracac!A najlepsze bylo jak pojechalismy do tego sklepu i pojecia nie mialam jakie spodnie mam wybrac,zlaplam pierwsze lepsze i mowie ze chce wracac juz bo pozniej sie spoznimy i wogole.
No i jak weszlismy do domu to cala reszta potoczyla sie normalnie jak z filmu.Lukasz byl tak zaskoczony ze az mu sie lezka w oku zakrecila!!!!
A najbardziej podobal mu sie ten kalendarz!Stal jak wryty!Boze ale sie rozpisalam !Ale dziewczyny mowie Wam warto zobaczyc taka mine swojego faceta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak poza tym nadrobilam juz waszw posty tylko teraz mam metlik co komu odpisac
Ruda rybko wspolczuje tesciowejBedziesz miala nie maly orzech do zgryzienia!Nie daje zadnych rad bo sama nie wiedzial bym jak to rozegrala!Ale mam nadzieje ze ty dasz rade!
A Bianka jest superancka!!Ta jej czuprynka i ten lobuziarski usmiech!!!Taka mala kombinatorka!Uwielbiam takie dzieciaczki!
A nie znam tej sieci kawiarni 😞 A co do tej stronki z tymi zdjeciami to jest super!Normalnie myslalam ze sie posikam ze smiechu!Ale niestety duzo dziewczyn tak robi!Syf,brudne skarpety,nieogolone pach,spocone pochy ale najwazniejsz ze pol dupy i cycki widac!!!
Asiula wspolczuje z tym powrotem do pracy,napewno nie latwo sie odnalezc po 10 miesiacach w niemilej atmosferze!Dobrze ze chociaz Franek spoko z niania!
Tusienko sliczny ten kombinezon dla Lenki!A co do chodzika to wierze ze rozsadna z Ciebie mama i sama wierz to jeszcze troche za wczesnie.A co do zdjecia na NK to na serio slicznie wygladasz!!!Pozazdroscic!
Jusmarkl az mnie ciarki przesly jak czytalam o tym filmie co opisywalas!Czy to byl film oparty na prawdziwych wydarzeniach???Acha a Kevinek kurcze ale przystojniacha z niego!!!
Beti i Oli moja Julka tez jest w trakcie wychodzenia pierwszego zabka,2 dni temu strasznie marudzila zagladam jej tam i patrze a dziaselko opuchniete i biala kreska!Zaraz jej posmarowalam zelem a na noc dalam jej panadolek zeby nie bolalo !A teraz taka z niej zolza ze szok!
Krocia ty to masz juz za soba i to niesamowite ze Julce juz idzie zabek u gory!Swietne to zdjecie z tymi jej ciucioczkami!

Acha dziewczyny zapomnialam sie pochwalic ze na silownie sie zapisalam!!!!!!!!!! 🤪 Bylam juz dwa razy! Narazie wymiekam ale mysle ze za tydzien bedzie juz spoko.poki co stekam z bolu bo mam cholerne zakwasiory!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu to super ze impreza sie udala 🙂

kurdena silke chodzisz fajnie ja to nawet czasu bym nie znalazla niestety , odzia ma tyle dodatkowych zajec wraca po 16 prawie codziennie i wtedy lekcje obiad i prawie 19 i kapanie toskikolacja i za chwile 20 a ja wtedy to juz padam a jeszcze zawsze jest cos do zrobienia i tak wciaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu-Fajnie, ze znowu jestes. 🙂 I super, ze sie zapisalas na silownie, zawsze jest jakas motywacja. 🙂 A ja na tym zdjeciu wyszlam zgrabnije niz w rzeczywistosci wygladam, bynajmiej tak mi sie wydaje. :P
A co do chodzika, to tez juz zrozumiałam ze to za wczesnie, po prostu skusilam sie zeby wsadzic ją do niego i jak zobaczylam jak ona sie cieszy to szkoda mi bylo jej tego odbierac, ale na wszystko jest czas i wole zeby pozniej Lenka raczkowała, a przez ten chodzik moge i jej i Nam odebrac tą radosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wlasciwie to mama mnie namowila.Ona zapisala sie miesiac wczesniej i caly czas mnie kusila diabel jeden no i dalam sie w koncu namowic!!!Ale nie zaluje!Silownia jest niedaleko mnie.I mysle ze dam rade te 3,4 razy w tygodniu po godzince wyskoczyc i spalic tego tego fetu!Bede chodzic wlasnie po 20 jak Julek juz spi.Juz zaplacilam za miesiac wiec nie mam wyjscia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech, Patrysia, nareszcie wróciłaś 🙂
extra ze sie przyjecie udało 🙂 🙂 Ach, tez bym chciała zeby mi ktos zrobił przyjęcie ale ja nigdy nie miałam urodzin bo wypadają akurat w święta wiec wszyscy zapominają :/ Rzadko nawet mialam torta urodzinowego ale tak to juz jest u mnie w chacie.
Teraz w sobote ja robie impreze urodzinowa dla Remika- urodziny ma 5 listopada ale na nastepny weekend on jedzie po rodziców na lotnisko do drugiego miasta wiec przeciez w ten dzień nie zrobie dżamprezy 😉
U nas nie bedzie niespodzianki a szkoda bo chetnie bym zobaczyła takiego zaskoczonego Remika jak Twój Łukasz 🙂 Kochana z Ciebie babeczka 🙂 🙂 🙂 a jaki ekspres do kawy mu kupiliscie?? Ja uwielbiam kawkę z ekspresu- dostałam od męza w tamtym roku 😁

Super ze chodzisz na siłownię- ja bym potrzebowała takiego kopa własnie zeby mnie ktos motywowal ale tutaj to wszyscy zapracowani i nawet na basen gdybym chciała chodzic to musi mnie ktos zawieźć a przeciez nie ma z kim Bianki zostawić. Ale Ty jak masz mozliwośc to chodź! Az sie człowiek lepiej czuje jak robi cos dla siebie 🙂

Tusienka Ty sie nie martw ze wsadzilaś Lenkę do chodzika- ja słyszałam ze chodziki sa ok ale jak dziecko juz chodzi (tylko z drugiej strony po co wtedy dziecku chodzik??). Przeciez nic sie Lence nie stało 🙂 Kevinek śmiga w chodziku i jest wesoły 🙂

Ja kupilam ostatnio zestaw do dekorowania tortów i zamierzam odpicowac pierwszy w moim życiu, osobiście zrobiony tort dla mojego męża 🙂 🙂 🙂 Dzis uzywałam takiego wyciskacza do kremów- nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa ale robi sie takie wzorki na cieście :P I zajebiscie mi sie udały wiec sądzę ze udadzą sie tez w sobotę 🙂

Dalam dzis Biance sok z marchewki do wypicia- duldała jak szalona- bardzo jej smakował ze jak sie skończył to patrzała tęsknie za butelką ale wiecej nie dałam. A wieczorem dostałam ochrzan od Remika zeby wiecej jej nie dawac tego soku bo trafiła mu sie taka kupa tragiczna ze mało bidulek nie umarł. No cóz, ja przebierałam ją dzis dwa razy z takich czarnych śmierdzieli po żelazie i żyję 🙃

oli- dziekuje Ci bardzo za mozliwośc kupna tych ustników. Poszperałam na necie i znalazłam ich mnóstwo wiec zamówie i wtedy mama mi wysle je w paczce z resztą rzeczy. Nie, tutaj w Mothercare nie maja w ogóle NUK-a- mają tutaj Tomme Tippee, Avent i inne dziwne firmy.

jusmarkl dzis zniknęła nam z pola widzenia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny


ja na nogach a bubus jeszcze spi 🙂

musze sie brac za robote , bo odzia dzis jedzie z moja mama do solca , bo chce troche pobyc u dziadkow ( rodzicow taty ) i szaleje ze szczescia 🙂 wiec musze ja spakowac itd ...
lazienka do posprzatania , gora prasowania , masakra a musze sie z tym wyrobic zeby micha w niedziele tak nie zostawic , a poza tym jutro wpadaja znajomi z dziecmi na halloweenowe ciasteczka wiec jeszcze mam troche roboty 🙂

rybko a ten sok kupilas czy sama zrobilas ??

no a teraz kroci i jusmarki brak , nic nie pisza

lece pofarbowac wlosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuski. 🙂

anusia189-Dawaj link do NK. 🙂 Musze zobaczyc Twoją córunie. 🙂

sara25-Ja tez mam w domu oriterka, Maz mi kupil hehe 🙂 Mi zostalo jeszcze 3 kg., ale chce zrzucic troche wiecej niz te 3 kg. 😉 A jestes na jakiejs diecie?

No nie ma ani Kroci, ani Jusmarkl i asiuli, ale asiula teraz pewnie zapracowana.

Ja lece przygotowac cos do jedzonka dla Mezusia bo ma byc o 12 i potem jedzie na mecz, a nie moge pozwolic zeby gral glodny. 😉

oklask dla Sary. 😉

Milego dzionka kochane!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry dziewuszki!
Ruda rybko zycze Ci powodzenia przy torcie,moja mama byla w tym ekspertka i wiem ze to kupa roboty.Podziwiam Cie kochana.A tak wogole fajny ten zestaw do dekoracji,wogole ja tytaj widzialam tyle fajnych bajerow na dekoracje ze nic tylko piec ciasta (jak je ktos umie bo ze mnie to beztalencie kulinarne i cukiernicze i wgole )A co do ekspresu do kawy to kupilam z firmy DeLonghi za £146 To jest link do niego.Kupowalam go z Argosa bo to jest najprosciej jak sie nie ma czasu hihih
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0505639/Trail/searchtext%3EESPRESSO+MACHINE.htm
.Co do tych buteleczek ja kupilam z TT,maja tez miekki gumowy dziubek i wyciagane uchwyty,nawet spoko,tylko Julka nie kuma jak sie z tego pije!
Sara dla Ciebie oklas na przywitanie i przepraszam ze nie zrobilam tego wczoraj ale jak sie nadrabia tygodniowe zaleglosci to potem ciezko mysli do kupy zebrac!Fajnie ze zostalo ci tylko kilogram bo mi jeszcze ponad 10!!!Wogole brzuch mi nie zszedl mam taka straszna opone ze nie moge nago przed lustrem stanac feeeeeeeeeee.
Anusia ja tez daje soki z marchewki i jabuszka no i obiadki.Wszystko sama robie.Z sokami to troche pieprzenia bo nie mam zadnego magicznego urzadzenia tylko blenderem zmiksuje a potem przez sitko przecieram i gotowe.Na soczek jakies 15 minut mi zchodzi.
Tusienko super ze udalo Ci sie tak zrzucic,az Ci zazdroszcze normalnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko ja w czerwcu na odzi urodziny robilam torta pierwszy raz w zyciu i w sierpniu dla michala , troche z tym jest zabawy ale oby dwa uwiecznilam na zdjecia hihihi 🙂 milej zabawy z tortem , napewno sie uda 🙂

ja juz zgubilam wszyskie dodatkowe kg , ale ze szpitala wyszlam juz tylko z 5 na + ,a reszte sama poleciala 🙂ale na brzuszku tej skory troche wiecej jest hihihi , nie wciagnela sie :P :P ale was to podziwiac za te diety i cwiczenia , zuch dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

oli ja wczoraj bylam wieczorem u mojej fryzjerki, tez wlosy farbowac bo siwe mi wychodza :laugh: hihi
tez mam dzisiaj tyle do sprzatania, a o prasowaniu juz nie wspomne 🤨

patrysia
ale masz fajnie z ta silownia ja tez bym chetnie poszla ale najblizej mam 30 km wiec troche za daleko 😞 ja juz jestem z waga tak jak przed ciaza i zas mi wszyscy mowia ze zas taka chuda jestem 😠 a nawet jakbym chciala sobie pare kg zostawic to jak? jak wszystko ucieklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Witaj sara , tez Cie pamietam.
Wy sie odchudzacie , a ja sie staram przytyc hehe.
Wczoraj mnie caly dzien nie bylo , bo z rana wyjechalismy na wycieczke do Zaragozzy. Weszlismy do wielkiego centrum handlowego Plaza Imperial , a tam chlopy na kregle a baby na sklepy :P Weszlam do Primarku i H&M . Kupilam Kevinkowi troche ubranek z Early Days i H&M. Oczywiscie w H&M wszystko z tygryskiem 🙂 Kupilam tez z Early Days kombinezon zimowy. Jeny dziewczyny jakie tutaj sa taniutkie ubranka z ED. Jak patrzalam na allegro to straszne ceny , a tutaj kupuje komplet sweterek ze spodniami za 4 euro.
Oczywiscie ja glupia pojechalam sobie w butach na obcasie i pod koniec dnia juz musialam sobie kupic balerinki , bo nie umialam ustac , tak mnie stopy bolaly - ogolnie zadko chodze w obcasach , moja siostra to biega w tym i wogule nie nosi niskich butow.
Co do tego chodzika , to prawda jest to , ze jesli sie dziecko bedzie do niego wkladalo to nie nauczy sie raczkowac i chodzic tez bedzie pozniej. Ja wkladam malego , ale bardzo zadko i doslownie na chwile , jak musze isc do wc czy cos , tak to raczej sadzam go w krzeselku do karmienia i bawi sie zabawkami , albo klade na dywanie , rozrzucam troche zabawek i z glowy. Mojego wujka (rok starszy ode mnie) corcia ma 11 miesiecy i jeszcze ani nie raczkuje ani nie chodzi i mysle , ze wlasnie przez chodzik , bo ja wkladaja oj juz od dawna i praktycznie pol dnia w nim spedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...