Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do Housa - nie wiedziałyście że ten cały CARTNER odszedł z serialu bo został doradcą prezydenta OBAMY? Ja miałam te informacje już wcześniej i tylko czekałam kiedy i w jaki sposób go z serialu usuną ... szkoda... 😞

Co do cycków ... no ja mam rozstępy, ale tym razem to już mnie tylko dobiło, bo ja po Miśce już miałam dużo, ale teraz są już blade i mało widoczne, są trochę bardziej obwisłe, ale mi brodawki się nie powiększały ani za pierwzym razem ani teraz, a co tam, mąż i tak mnie kocha ☺️

Znowu w pracy nudy na pudy... więc korzystam :-)

Ruda Rybko - nie martw się na zapas, zrób test i daj znać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja Julka skonczyla dzisiaj 6 miesiacy czyli POL ROKU!!!! 🤪 🤪 🤪
Chyba musz musze to jakos uczcic!!!!

Ruda Rybko ja bym chyba juz skoczyla z mostu jak by to bylo suche i twarde...hahahaha :laugh: wiem o jakie zylaste Ci chodzi,czasami tak gadamy na mieso jak jest brzydkie i zylaste!Hahahaha :laugh: Ale i tak jest tragedia 😞
A co do okresu to nie doluj sie,narazie to jeszcze normalne ze okres moze byc nie regularny i jak sie spoznia 4 dni to nic takiego.Mi sie spoznial prawie 2 tygodnie ostatnio i teraz znowu go jeszcze nie ma.Poczekaj jeszcze.A mozesz brac tabletki anty.moze bylabys spokojniejsza?Nie wiem jak u Ciebie ale tu sa totalnie za free,wogole wszystkie leki dla mnie i dla malej mam za free do kwietnia nastepnego roku.Ja wielam ostatnio od lekarza recepte na te tabletki jedno skladnikowe ktore mozna brac jak sie karmi piersia.Jeszcze ich nie wzielam bo sie zastanawiam ale lekarz powiedzial ze sa absolutnie bezpiczne dla dziecka.
A z ta Shakira to ja sobie jaja robie,nie chcialabym byc na jej miejscu,slawni ludzi maja moze pieniadze i wogole ale nie maja szczscia i wiecznie chca czegos wiecej tylko potem juz sami nie wiedza czego i popadaja w depresje..


A My mamy nasze malenstwa!!!!!!!!!

No asiula fajnie ze mozesz do nas zagladac w pracy,to jakie sposob zebys w domku juz nie tracila czasu a bedziesz z nami regularnie hihi 😉 :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!
od dzis juz pewnie swietujemy pól roczku każdego dzieciaczka!!! Ale szok!! na dobry początek sto lat dla Juleczki- obyś kochanie była zawsze szczęsliwa a jak mama bedzie za bardzo marudzic o żylastych cyckach to gryź mame swoim pierwszym zębem 😉 Buziaki 😘

asiula- ja nie wiedziałam ze ten chłopak został doradcą Obamy. teraz ciekawe jak to rozegrają w serialu bo House wierzy ze to było morderstwo a on ma zawsze rację nawet jak nie ma racji 😁

własnie wczoraj dostałam odpowiedź z irlandzkiego NFZ że mam dosłać tyle rzeczy żeby mi przyznali karte medyczną (na która wszystko jest za darmo) że nie dam rady 😞 Bo teraz biore jeszcze macierzyński ale juz od poniedziałku ide do pracy, Remik ma dwie prace od jakiegoś czasu itd. Nie mozemy skłamac bo i tak sie wyda wiec koniec- załatwili nas na cacy 😞 Specjalnie tak długo czekali (4 miesiące) z odpowiedzią bo wiedzieli ze mi sie macierzyńskie kończy. Wyobraźcie sobie ze pozanosiłam im wszystkie dokumenty a oni wczoraj dopisali ze znowu mam przesłać umowe o kredyt, a po co kredyt, a ile spłacamy, a do kiedy spłacamy... Normalnie co za dziady chamskie!!!!!!!!!!!!!!

Patrysia moja znajoma brała te tabletki dla karmiących i karmila i było wszystko ok tylko narzekała że bardzo długo miała jakies krwawienia a lekarz jej powiedział ze tak własnie dzialają te tabletki. To ja nie rozumiem po co je brac jak sie ma cały miesiąc okres.

A propos okresu- zrobiłam test. Negatywny. Remik trząsł sie jak galareta 🙂 🙂 🙂

Asiula- to juz niedługo masz egzamin!! Bedziemy trzymac kciuki i dawać ofiary zebys zdała 🙂 😉

Anusia- dzieki za zaproszenie 🙂 Jakas Ty usmiechnieta zawsze a Nicola razem z Tobą 🙂 sliczne zdjęcia 🙂

dziewczyny jutro tesciowie przyjeżdżająąąąąąąąąąąąąąąąąąąą 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 jejku ile razy Wiki mi sie w nocy obudział jesc nie chiała tylko piła a ja z tym mlekiem jak głupia robiłam je a jak tylko jej dałam to nie chciaa nawet złapac pierwszy raz sie zadarzyło,ze Wiki nie jadła w nocy, teraz zasneła jakos nie spokojnie dzisaj spała.
Wszystkiego naj dla Juleczkii, moja Wiki była pierwsza 🙂 pamietam puerwsza odpadłam 😞 i chyba Wikuisia najmnie wazyła z dzieciaczków naszych.
Ja NK Joanna Pelińska Poręba koło Zawiercia 🙂
Ruda Rybko co do testu to ufff o ile nie chcecie miec dzieciaczka nastepnego 🙂 My raczej juz nieee zreszta ja i tak przez 24 miesiace no moge zajsc w ciaze, przez ten zabieg.
Tak zaczynacie świetowac poł roczku kazdego dziecaczka, bo ja w kwietniu urodziłam ostaniego ale i tak jestem majóweczką, bo termin miałam na 15 maja 🙂 Pamietam jak pisałaysmy w ciazy a teraz juz poł roku za nami 🙂
Wczoraj nie oglądałam Housa, kąpciałam sie co cos mnie kregosłup bolał 😞
Zaraz sie biore za sprztanie, co do cycków to ja tez miałam takie zylasteeeee nawet moj mąż sie pytała co mi sie dzieje hehe a teraz mam malutkieee masakra biustonosze zmieniałam i kto powiedział,ze po ciazy zostaje duzy biust napewno nie umnie bo mam jeszcze mniejszy 😞 a w ciazy i w czasie karmienia fajne piersi miałam 🙂
Co do okresu to ja od razu miałam regularnieee raz sie zdarzyło,ze wczesniej dostałam.
Asiula bedziemy trzymały kciuki oj pamietam swoj egzaminnn ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

asiula kciuki bedziemy trzymac 🙂 a potem wirtulalnie z toba oblejemy zdany egzamin :laugh: :laugh: :P

Juleczko wszystkiego co piekne i barwne w zyciu 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

tez nie wiedzialam ze zostal doradca 🤪 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/hello_kitty.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara to wspolczuje takiej nocki

co do moich cyckow teraz juz jest ok ale jak karmilam brodawki jak rakiet 🤪 jeden cyc zmalal do roz a gdzie zawsze mialam c a drugi urosl do rozmiaru e to byl szok ryczalam jak bobr jeden wylewal sie ze stanik drugi zginol mama moja jak zobaczyla to byla w szoku michu mnie pocieszal ze to wroci do normy w bluzkach wygladalam jak katastrofa 😮 to bylo straszne dobra zaszeleje jeszcze jedno zdjatko wczoraj zrobione [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/w_okularach.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli ale Toska sliczniusia!I mamy ta sama czapeczke!!!
Sara widzisz mialas termin na 15 ja na 5 a Wikusia byla pierwsza hihi:P .A Wikusia ma juz zabki bo jesli nie to moze na zabki,albo na kolejnego zeba.Julka od poczatku tych cyrkow z zebem do tej pory nic nie pije z butki,juz nie odciagam nawet bo mi sie marnowalo mleko.
I dziekuje za zaproszenie.
A asiula bedziemy trzymac kciuki,ja 20stego nic nie bede robic bo bede miec zacisniete piastki hehehe ....
Ruda Rybko rozumie Cie z tym zalatwianiem tutaj,ja przez te ich glupie procedury wogole nie dostalam macierzynskiego ktore mi sie nalezy!!!Czujesz stracilam £120 tygodnoiwo przez 40 tygodni!!!!Bo nie moge wyciagnac od mojego bylego pracodawcy jednego glupiego papierka!!!Wiesz jaka jestem wkur....A z karta nie mialam problemow,u mnie wypisala to polozna i tylko to wyslalam i juz,u was jest widocznie inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu super jest ta czapa , bynajmniej u nas sie sprawdza wogole sie nie przekreca i przez te falbanki tak slodko wyglada ze moglabym ja zjesc :P :P a zdjecie ze swinia tez uwielbiam swinie dostala od taty :laugh: :laugh: i ona jest toski roz tylko grubsza hahahaha ale slodka

ruda rybko patrze na twoja bianeczke takie ma wlosy toska to przy niej kompletny lysol :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny. 🙂

Nie wiem od czego zacząć :P
No to tak, jesli chodzi o krem na rozstepy to u mnie sprawdzil ze z Eveline 3D, ale dorwalam go gdzies w promocji i teraz nie moge go znalesc, a teraz mam z Bielendy i tez jest ok, fajnie rozjasnia rozstepy.

Zabaweczke kupiłam jej taką
http://www.allegro.pl/item792298516.html
Tyle, ze ja dorwałam ją za 20 DKK, wiec sie nawet nie zastanawialam czy ją kupić. 😁 Fajnie wiruje na podlodze, Lenka sobie ją włącza i sie cieszy. 🙂

sara25-Zaprosilam Cie do znajomych na NK. 🙂 i Wspolczuje zarwanej nocki. 😞

asiula-To mam nadzieje,ze egzamin bedzie zdany za pierwszym razem. 🙂 Bedziemy wirtualnie to opijać. :P

Oli-Kochany Twój Mężuś, a akurat moij wczoraj tez przyniosl mi kanapeczki do lozeczka.. 😉A Bubusia jaka slodziutka. 😁 🙂

Ruda Rybko-To juz jutro?? 😮 Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!! 😘

Ja to wczoraj trafialam na fajne okazje, jeszcze na super kozaczki trafilam przecenione z 600 DKK na 200. 🤪

NO I OCZYWISCIE 100 LAT DLA JULECZKI NASZEJ DUZEJ PANIENKI 🙂 😘 😘 😘 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020480.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenusia ma podobną czape z Hello Kitty. 😁 i ma jeszcze taką
http://www.allegro.pl/item802065208_h_m_czapka_z_uszkami_kokardka_68.html
Tak slodko w niej wyglada, jak prawdziwy Misiu. 🙂 I kozaczki tez ma do tego. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusieńko Twoja Lenka to wygląda jakby tu ze 2 latka miała, śliczna ... 😘

Oli śliczne te czapeczki rzeczywiście, a dynia to już rozbraja .... 😘

Patrysiu ...najpierw dla Juleczki piękne STO LAT 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
naprawdę ja też bym się wkur.... za taką kaskę ....
a co do egzaminu - to niedobrze bo nie będziesz mogła pisać na forum 20 .... ale dzięki za pamięć, na pewno zaraz po egzaminie się odezwę ... Mam nadzieję że za pierwszym :P

Ruda Rybko - no to jutro Twój wielki dzień ... teściowa na horyzoncie będzie 😮 szkoda rzeczywiście, ale tak to jest z urzędnikami, nawet poza granicami Polski takie jaja ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LENUSIA BOSKI USMIECH 🙂
zabawka bomba ale droga a u nas takich promocji nie robia

ta czpke z uszkami toska tez ma tylko za duza jej kupilam , ale to nic poczeka 🙂

rybko no to od jutra sie zacznie do mnie tez tesciowa jutro wpada i dzis zreszta , no ale pojedzie sobie 🙂 a ty mam nadzieje dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uśmieszki do Lenuśka robi zabójcze hehe :P
Ale tez potrafi być baardzo poważna. 😉

🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020479.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobiety cudne macie te zdjęcia- Tosia jaka letnia laska- oularki i te sprawy :P:P A Lenka uśmiech jak z reklamy!! Mi tak cieżko złapac jak Bianka sie śmieje bo ona zawsze zachwyca sie aparatem i wszystko psuje 😞

oli- moja tesciowa tez pojedzie...za 3 miesiące 🙂

a gdzie beti i krocia bo jusmarkl to sie pewnie przeprowadza...

lece na targ kupic miesko na gulasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...