Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sara nie kupuj juz teraz bo szkoda kasy. Ja pozyczyłam tydzień temu taką wypasioną, z FisherPrice i Bianka sie wprost wscieka jak ją kładę. bawi sie tylko zabawkami jak je zdejmę. Nasze dzieci juz sa za duze- takie moje zdanie. Bianka woli pełzać po dywanie, turlac się i siedziec mi na kolanach a nie leżec jak worek kartofli. W ogóle te maty to u nas była porazka od samego poczatku.
Kup jej lepiej jaką fajną zabawke edykacyjną, jakies klocki lub cos.

Bianka ostatnio piszczy na sam widok butelki gdzie wsypałam troche ryżu i na widok chusteczek do tyłka bo szeleszczą jak je dotyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Nicola nie chce pełzac ona od razu sie przewraca z brzuszka na plecy, nie ma na nia mocnych...
dopiero co ja uspalam obudzila sie o 7b rano i byla juz taka zmeczona ale nie chciala zasnac i sie musialam z nia meczyc juz mi cierpliwosc uciekala 🥴 ja ostatnio jakas nerwowa jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara Ruda Rybka ma rację, nie kupuj tej maty, bo nasze dzieciaczki już chcą siedzieć a nie leżeć więc to już przeżytek, teraz to zabaweczki :-) u mnie też leży ale są na niej tylko wszystkie zabawki małego, ale on na niej nie chce już leżeć i się tylko denerwuje ....

anusia wysłałam Ci zaproszenie na NK :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara-Nie ma sensu kupywac juz tej maty, tak jak mowią dziewczyny lepiej kupic jakąś zabaweczke, bo teraz dzieciaczki juz chcą siedzieć. 🙂 Lenka ma tą mate, dostała od wujkow i czasami ją klade to sie bawi, ale to doslownie z 10 min i juz sie jej nudzi, bo chce siedziec.

Hihi Bianeczka jaka slodziutka. 😘 Widze te same zabaweczki co ma Lenusia. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny teraz to juz nie ma sensu kupowac,zawsze trzeba dobierac zabawki o jeden poziom do przodu a ta mata tp przewaznei dla dzieci od 3-6 miesiecy.
Chociaz ja mam taka
http://www.ceneo.pl/1550068

Musze przyznac ze u nas bardzo sie sprawdzila,Julka potafila sie tam bawic nawet z 1,5 godz.,nauczyla sie tam ladnie turlac i chwytac,siegac i obracac zabaweczkami w raczkach.Mozna ja tez pozniej wykorzystac dla raczkujacego juz dziecka bo da sie z niej zrobic tunel.Ona jest z 4 czesci ktore mozna dowolnie wiazac i zmieniac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ta mate , ale juz toska rzadko na niej lezy jak lezy nawet to z odzia bo wtedy ma towarzystwo i sie bawia a sama to moze 10 minut lezy , wiec juz chyba nie warto kupowac

rybko ty bianeczce kitusie mozesz robic 🤪 sliczne zdjecie

a ja dostalam okres po 2 dniach bolu brzucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuej Wam kochane za pomoc to nie kupie tej maty kupie jej jakś zabaweczke edukacyjną tak jak piszecie 🙂
Moja kiedys umiała sie jakos sama pobaio zgrzydzi cały czą przechwaliłam, nie umie teraz sama sie zajć kiesys to na dywanik Wiki połozyłam i sie turlała z pleców na brzuszek itddd a teraz grymasi w kazdym miejscu gdy jest sama, a najbezpieczniej teraz to ją zostawiam na dywaniku ma taki swoj dywanikk i tam ma zabaweczki ale i tam sie nie chce bawic grrr
Byłam na spacerku siorka mnie wyciągneła, i na małych zakupachh i wiecie kuiłam sobie telefonikkk 🙂 swoj sprzedała dodałam pieniazka i sobie kupiłaammm troszke mam wyrzuty bo u Nas teraz z kasą hmm nie za fajnie ja konice macierzyńskiegooo a narazie nie ide do pracy bede z Wiki ewentualnie gdyby sie cos trafiło na pół etatu moze sie trafi w przychodnii 🙂
Kupiłam Wiki nowe przescieradełkoo, tamto jest poplamioneee od kupkiii jak była malusia to nie wiem jak to robiłaaa ale tak czassami nawaliła,ze az jej bokiekm wychodziło i porobiła takie plamkii w sumie mało widoczne ale tak nie ładnie to dzisaj wyglądało jak wietrzyłam posciel dopiero w swietle zobaczyłam jak to brzydko wyglada 😞 i kupiłam jeszcze jej body zielone takie ładnusiee 🙂 Ale sie rozpisałam o jejkuu, jeszcze raz dziekuje za pomoccc bo sama nie wiedziałam czy jej kupowac czy niee, a co myslicie o kojcuu zamierzacie kupowacc?
Ruda Rybkoo ale Twoja córeczka fajnie wyglądaaa tak powaznie,ze dała bym jej z 8 miesiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he- a ona ledwo 5 miesiecy ma a nie 8! 🙂

Ja co kilka dni juz musze zmieniac przescieradła Biance bo tak sie przewraca na brzuch ze czesto cos jej sie uleje niespodziewanego i non stop przescieradla do prania. Dzieki Bogu tu mają takie tescowe z gumkami, bardzo tanie i szybko schną, nie trzeba prasować 🙂

ja tez dzis kupiłam Biance body bo było w promocji w mothercare ale juz na 6-9 miesiecy. Fajne bo kolorowe i z napisem- "Moja mama kocha mnie bardziej niz zakupy" 😁

Kupiłam jej tez dzis kubek do picia z Tommee Tippee ale beznadziejny- nic z niego nie leci, nawet mi bylo trudno pić a co dopiero jej. fajnie sie go trzyma bo jest maleńki z maleńkimi uchwytami ale dziubek jest w kretyńskim miejscy i trzeba go trzymac prawie na pionowo zeby cos z niego lecialo. Kolejne pieniądze w błoto. Nastepny kupie Avent 😉
Patrysia a jaki Ty masz ten kubek z TT- bo ja ten: http://www.tommeetippee.co.uk/product/explora_first_sips_4m_pink_/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- sorki ze jeszcze raz o tym pisze ale powiedz mi bo tepa jestem jak dokładnie robisz to żółtko dla Tosi?? Przygotowałam sobie 3 łyżki wody w granuszku i co- mam ja teraz podgrzac czy od razu wrzucić żółtko i dopiero mieszać i podgrzewać?? Pomóz, prosze 🙂 🙂 🙂 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko ja mam ten sam,juz myslalam ze Julka taka niekumata i pic z niego nie potrafi.W sklepie wydawal mi sie spoko,tak jak piszesz zgrabny i ma ten gumowy ustnik.Kurde faktycznie to ten kubek jest do dupy!A co dajecie dzieciom do picia.Ja ma w domu ta herbatke z kopru i rumianku ale obie zawieraja cukier.Moze najlepiej wode???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak patrysia- nalej wody do środka tak ok 50ml i sama zobaczysz jak trudno sie z niego pije- cały czas leci powietrze i czasami tylko płyn!! Zobacz gdzie jest zaworek- prawie na srodku tego wieczka wiec trzeba przechylic cały kubek zeby cos łyknąć! Najlepszy jednak był ten NUK 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale u mnie nie ma NUK'a.U Ciebie chyba tez nie.A nie mam nikogo narazie kto by mi przywiozl.Hmmmm???Moze napisze do bratowej.
Ale debile faktycznie kijowo zrobili ten ustnik.Ja sprawdzilam jak sie z niego pije,wiesz napilam sie ale ja to stara krowa pic umie a takie dziecko???
Rybko a jutro twoja tesciowa nadciaga!Bozeee wspolczuje i naprawde nie wiem co Ci zyczyc.Chyba duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo cierpliwosci.Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. W końcu udało mi się wejść do Was i coś napisać. Ostatnio Julka jest okropnie marudna (nawet siku nie mogę iść), ciężko zasypia. W nocy też się często budzi, ale nie po to by jeść tylko chce pić albo chce by ją przytlić i śpi dalej. Dzisiaj to przechodziła samą siebie cały czas marudziła. No ale jak się uśmiechnie to zmęczenie na chwilkę znika.

Sara i Anusia - wysłałam Wam zaproszenie na NK.

Juleczko - wszystkiego najlepszego od cioci Moniki i Lulki 😘 😘 😘

Rybko - biedulko ty nasza. Mam nadzieję, że będzie dobrze. ostatnio pisałaś, że mamy takie same teściowe więc wiem, co możesz teraz czuć.

My dzisiaj pojechaliśmy do teścia (bo teściowej nie ma hihi) a on do nas mówi czy zmieniliśmy zdanie i czy jedziemy nad te morze. Bartek powiedział, że nie a on że nasze argumenty są do niczego, bo Julką mogą się tam zająć oni. No i wyszło szydło z worka. Wcale nie chodzi im o nas tylko o ty by mała była. A moim rodzicom to może być przykro, że wnuczki by nie było? Powiedziałam teściowi, że nie jedziemy i koniec tematu. Już nic nie powiedział. 😞 W ogóle przez tą całą sytuację myślałam, żę zawału dostanę. Przez 3 dni bolało mnie serce. Wszystko z nerwów.

Oli i Tusienko - Wasze dziewuszki są śliczne
A Bianka i jej czuprynka to numer 1. :P

Pisałyście ostatnio o piersiach - moje są teraz troszkę większe niż przed ciążą, ale mniej jędrne. A rozstępy mam małe i coraz bledsze na brzuchu ale na boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na zimno wode to jajko i tak jak jajecznice roztrzepac i mieszac caly czas 🙂

rybko a wiesz teraz z nuka wyszly nowe takie same jak tamte tylko w kubusia puchatka sliczne te kubeczki 🙃 🙃
laski zawsze sluze pomoca jezeli chcecie kupie i wysle wam to naprawde zaden problem po co wyrzucac kase jak cos jest sprawdzone ja i tak 2 razy w tygodniu jestem w markecie 🙂pisze do patrysi i rybki bo u nich nie ma tego nuka ale innym tez sluze pomoca :P

no to body musi byc ekstra 🙂:P

krociu nie bierz tego tak do siebie szkoda twoich nerwow kochana masz racje ze swieta to rodzinnie i twoim rodzicom napewno by nie bylo milo i tego sie trzymaj , gdyby chcieli tak jechac to super sprawa ale nie na wigilie , moze julce kolejne zabki ida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, zrobiłam ale tak mi pluła tym wszystkim ze z kolei ze złości rzucałam jedzeniem po scianach. W końcu ja przetrzymałam i zjadła cały słoiczek irlandzkiego obiadku 🙂 A wiec chyba chodzilo o smak.

Tak, u nas sa tylko smoczki uspokajacze z Nuka i to tylko lateksowe- nawet silikonowych nie ma.

oli- jeszcze raz dziekuje ale mama mi wysle ustniki. A jesli chodzi o buteleczki z Kubusiem Puchatkiem to ja własnie taki mam i moze i fajnie wygląda ale tej podziałki cos nie bardzo widać jak w tych zwykłych butelkach bo jest takiego mlecznego koloru. Wiec wymieniłam sobie na inna butelke co juz miałam wczesniej 🙂

Moja Bianka taka grzeczna była dzis cały dzien a teraz ma spazmy dosłownie. Normalnie juz szału dostaje. Zrobiła dzis 4 kupy- strasznie smierdzące i suche. Nie wiem po czym to bo kazda miała inny kolor 😞

Krociu, dobrze ze postawiliscie sprawe jasno. Szkoda Twoich nerwów. Spedzicie sobie sami swieta i bedzie ok. Mojej mamie jest strasznie przykro ze oni przyjechac nie moga do Bianki na swieta, troche sa zazdrosni ale nic na to nie poradzimy.

Kurde, byłam znowu w sklepie bo Remik tak zwlekał z kupnem pościeli ze musiałam isc w deszcz i kupic dwie poduszki i kołdre ciezką jak cholera. Musiałam brac wózek i Bianke i ledwo sie doczłapałam. Normalnie jak zaraz kolega wróci z pracy to pierwsze co to dostanie zjebke ze mi kaze to nosic bo sam w ogóle nie mysli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc gwiazdy

rybko zycze dzis powodzonka , cierpliwosci i spokojnych tych kilku mc 🙂

ja tez czekam na tesciowa , ale ide z dziewczynami do mamy a oni niech siedza i pisza , kiedy tego bedzie koniec , juz mam dosc 😞

okres mnie meczy , nerwowa taka jestem ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry!
Ja przed okresem ktory tez sie spoznia ale nie martwie sie bo w tym miesiacu nawet nie spalismy ze soba 😞 a tak wogole to moj Ksiaze wrocil sobie wczoraj w srodku nocy!To juz przegiecie!Mial byc o 20 z pracy i nic!A potem pojawil sie o 1 w nocy!Chce wojne bedzie ja mial!!!Nie mam dzisiaj nastoju dlatego.
Ruda rybko jeszcze raz trzymaj sie tam jakos i pamietaj ze zawsze mozesz sie nam wysmucic,moze chociaz tak bedziemy mogly Ci pomoc!Powodzenia!
Oli milego dzionka rowniez dla Ciebie Kochana!Acha a co do tej butelki kupie jeszcze z Aventa a jak bedzie tez do du... to wtedy sie zglosze!Ale dziekuje bardzo!Oklas dla Ciebie pomocny nasz duszku!
A ja ide sobie zrobic sniadanko bo glodniutka jestem!
Do nastepnego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu ty pisalas ze dajesz juleczce ta herbatke z kopru rumianek ja tez daje tosi a wogole uwielbia ta malinowa z dzika roza tamtych to 30 ml dziennie tylko pila a tej na jeden raz potrafi wypic 100 ml ale ja gapa nie widzialam ze tam cukier jest 😞a teraz ja oduczyc sama nie wiem ...

no to dal czadu moj maz jakby nie wrocil do domu tylko dopiero w nocy to by nie mial juz po co wracac i wie o tym doskonale jak sie ma rodzinne to ma sie zobowiazania a nie kawalerskie zycie przepraszam ze tak pisze ae chyba powinnas z nim pogadac o tym chociaz teraz ludzie roznie zyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Wam dziewczynki 🙂 co do kubeczków, to ja jeszcze Wiki nie dawałam mam w domku z Aventu ale kiedys tam próbowałam ale masakra pozalewała sie okropnieeee 😞 😞
Patrysiuu te chłopy to takie smyki są musisz z nim zrobic porzadek hehe 🙂 🙂
Ruda Rybkooo powodzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂
Ruda Rybko-Mam nadzieje, ze z Tesciową wszystko ok. 😉

patrysiu-Uuu Moj to tak samo jak pisala Oli, nie mialby juz po co wracac i on doskonale o tym wie i nie wycial by mi w zyciu takiego numeru. Porozmawiajcie ze sobą, bo to bedzie najlepsze. I mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok Kochana. 😘

Krocia-Bardzo dobrze, ze postawilas na swoim i stanowczo powiedzialas NIE, to mi sie podoba. 🙂

Lenka ma kubek z NUKa z Kubusiem Puchatkiem i jest super. W ogole z niego nie kapie i fajnie leci jak Lenka pije. 🙂
A co do cukru w herbatkach, no to tak jest w nich cukier, ale tak samo jest w kaszkach tych owocowych, dlatego mi pielegniarka powiedziala zebym sama robila kaszki. 🙂

Milego weekendu kochane. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...