Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.

Kurcze ale biedny chlopaczyk, az sie poplakalam. 😞 Zawsze placze kiedy czytam takie historie, biedne male dzieciaczki niczemu niewinne,a taki okropny los ich spotyka. 😞

Ruda Rybko-Super, ze zajrzalas do Nas!!! Stesknilysmy sie za Tobą!!! I nie mysl tak kochana, ze jestes wyrodna Matka!!! Taka kolej rzeczy, chodzimy w ciazy, potem rodzimy i jestesmy w domciu z dzieckiem, a pozniej musimy isc do pracy. Ja czasami wiele bym dala by isc na troche do pracy, po to by odpoczac od tej codziennosci, ale z drugiej strony to pewnie po chwili chcialabym wracac do domku, do Lenusi, bo ja zyc bez niej nie umiem. A z tym, ze ja juz chrapalam to mialas racje, ja wczesnie chodze soac ok 22, czasami pozniej. Jak tylko Lenusia zasnie to i ja juz chrapie. 😉
Oklask dla Ciebie za wytrwalosc! 😘

Beti-Super laska z Ciebie!!! Az Ci zazdroszcze. Ja to sie mecze i katuje by wrocic do swojej wagi sprzed ciazy, a Ty taka zgrabna bez zadnego odchudzania. 😁 I Hania tez taka sliczna po Mamusi. 😘

Lenka dzis w nocy sie znowu przebudzala, ale juz nie na jedzonko tylko zeby smoczka jej dac. Przeziebila sie biedaczka i ciezko jej sie oddycha, bo ma zatkany nosek i dlatego sie budzi. 😞 Dzisiaj sie kurujemy w domciu, ale i tak nigdzie bysmy nie wyszly, bo pogoda tragiczna, leje jak z cebra. Tak ciemno i ponuro jest. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka kobietki :-)

Jusmarkl rzeczywiście nasi chłopcy mają wiele wspólnego, a z tą podobizną też masz rację, a tak niedawno już nie byli tacy podobni ... Jak chcesz to ja też mogę oddać Ci tych kilogramów bo ja mam ok.15kg ponad normę więc chętnie się podzielę :P

Także Ruda Rybko nie tylko Ty nie tylko Ty.... BUZIOLE od nas kochana na powrót normalnie jak którejś z nas nie ma to nie to samo forum się robi. Kochana będzie dobrze zobaczysz. Ja może mam innaczej bo już drugi raz to przeżywam. Ale od razu nastawiłam się pozytywnie na to że dziecko zostaje w domu i ciągle sobie powtarzałam że będzie OK i jest. Widzisz sama pozytywy z tego powrotu, nie można za długo w domu siedzieć, a tym bardziej jak nie ma z kim tam dookoła pogadać ... no chyba że na kawkę do tego przystojniaka :P

Sara - kochana nasza Ty się nie przejmuj i wylewaj swoje żale na tą klawiaturę jak tu każda z nas robi nie raz !!! Po to tu jesteśy, a faceci racja że czasami nic nie rozumieją, a domyśleć się to już przekracza ich możliwośći intelektualne. Nie obrażając mężczyzn naszych kochanych :P Bo mężczyźni to raczej są intelektualnie wykształceni w jednym kierunku ... a kobiety wszechstronnie w każdej dziedzinie życia przeważnie :-) Głowa do góry i mówię Ci że masz prawo się tak czasami czuć i masz prawo sobie ponarzekać. My to znamy z AUTOPSJI i wiemy że tak może być, ale wiemy też że będzie lepiej. A brak snu to ja już chronicznie cierpię i wyśpię się dopiero jak Franio będzie miał ok.2lat, więc cierpliwie będę czekać !!! Buziol normalnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusieńko ja też nie lubię takiej pogody, ale u nas dzisiaj słoneczko zza chmurek co rusz się pokaże i od razu człowiek ma lepsze samopoczucie normalnie 😉 A jak ma Lenusia zatkany nosek to jej zapuść kropelki po 1 do każdej dziurki na noc żeby jej lepiej się oddychało, ja mam w domku OTRIVIN dla niemowląt i jakby coś to tym ratuję maluchy :-)

Krociu suuuper z tym samochodem. Ja też już mężulka mojego nakręcam na nowe autko, bo jak zdam to obiecał... A moja bratowa z którą chodziłam na kurs wczoraj miała egzamin i zdała, więc czuję presję normalnie jak ADAM MAŁYSZ, że muszę zdać bo inaczej lipa będzie jak jasna cholera :P


Obym tylko wyzdrowiała do piątku, bo jak człowiek chory to wolniej myśli, na mniejszych obrotach i wtedy lipa może być. Ale kuruję się jak mogę, właśnie nażarłam się czosnku, piję ciągle herbatkę z cytrynką. Na noc biorę APAP, 2 rutinoscorbiny, 2 wit. C, robię tak na długo przed karmieniem żeby Franiowi nie zaszkodziło, ale biorę i tak najmniej szkodliwe. Dziś zaprowadziłam Misię do przedszkola, wróciłam i położyłam się spać, a niania się tam Franiem w drugim pokoju opiekowała, teraz też poszli na spacerek, więc mogę sobie odespać i pochorować choć kilka godzin :-)

Beti naprawdę laska z Ciebie, co Ty opowiadasz że za chuda?? Dziewczyny mają rację, jak dla mnie jesteś AKURAT!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcóweczki rzeczywiście szkoda że musiały odejść. Ale też dziwię się że Anulka pisze że miały nieprzyjemności - jakim prawem ktoś oceniał dziewczyny? Forum przecież od tego jest, każdy pisze to co chce jeśli nie obraża to innych, nie rozumiem czasami ludzi naprawdę. Anula to zaglądaj od czasu do czasu do nas. Ja często do czerwcóweczek zaglądałam i nie wydaje mi się żeby tam było coś NIE TAK :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilke ,normalnie nie mam czasu ostatnio na neta.Mala prawie wogoel nie spi.Ja chcialam tylko napisac ze z noga juz duzo lepiej,ale jeszcze caly czas kustykam i nie moge na niej swobodnie stanac.Bedzie spoko.
Ruda Rybko ale masz zaperdziel,no i jeszcze za jazde sie zabralas,o kurde ambitna z Ciebie bestia!Fajnie ze tesciowa spoko sie pyta i wogole,to naprawde wazne!Kurde nie powiem ze cie rozumie z ta sytuacja bo przeciez ja siedze w domu i nie pracuje ale jak sobie pomysle ze mialabym wrocic do roboty zaraz mam jakies wyrzuty sumienia.To musi byc trudne,ale z drugiej strony tak jak pisalas Ty i Asiula ze troszke odzyje sie w pracy i odpocznie od tego mlynu w domu.
Acha i nie pisz ze tylko ty wygladsz jak slon bo ja tez i nie zapominaj ze ja w dodatku mam zylaste cycki,hehehehehe!
Boze ogladalam ta historie tego chlopczyka,tak sie poryczalam jak bobr,tez musze pomoc bo to jedyne co da sie zrobic.
Beti fajna z Ciebie laska i Twoj mezus tez przystojniak!!!No a o Hani to juz nawet nie musze pisac ze slodziutka jest !!!
Tusienko rozumie Cie z pogoda u mie tez wichura i deszcz na zmiane!Nie wychodze nigdzie z domu bo nie mam sensu! A moze Lenka na zabki sie tak budzi???
Sara tak jak pisza dziewczyny wal prosto z mostu co ci tam na watrobie lezy,po to jestesmy.Tylko trzymaj stonke brzuszka z dala od meza a nie tak jak ja to zrobilam ze sie kiedys naczytal i byla jazda!:P
Asiula a Ty sie kuruj biedactwo!Masz racje ze jak czlowiek chory to nie tak sie mysli a co do presji to to olej.Boze nie wszyscy jak cos musza zdawac za pierwszym razem!Bedzie git amy bedziemy kcuki za Ciebie mocno trzymac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, włąsnie czytałam o Kubusiu azzz mam dreszczee, własnie przleje na koto jakies pieniązkii jejku ... ale ten los potafi byc okrutnyy 😞 😞 płakac mi sie chce!!!
Potem napisze wiecj musze doisc do siebie 😞

Nasze zdjecie z wczoraj o ile sie załaduje 😞Nie wiem co jest nie da sie załadować,,,, grr
Ja mam dzisaj fajny dzionek byłam w sklepie zamówic stól do kuchniii taki duzyyyyy hehe i krzesełaka a jak bedzie imprezka to bedzie stół w saloniku bo sie rozkłada wieccc przyda sie napewno tesciowa podarowała Nam pieniązki na niego bardzo sie ciesze, bo w sumie w kuchnia cłąy wykonczona juz rok a stólmielismy taki mniejszyy ale coz słuzył i by słuzył ale skoro miałą taki gest 🙂
Wiki dzisiaj grzeczniutka dwa razy była na spacerku ze mną i z babcią, nocka hmmm nie za najlpepsza do 3 to sie z 4 razy obudziła az wkoncu wziełam ją na łozkooo nasze pszesunełam i troche pospała 🙂
Patrysiu dobrze,ze z nózką ok 🙂 uwazja teraz na nią!!
Jusmarkl moze przmęczona jestes stad taki dzien??? albo pogoda rzeczywiscie Tobie nie słuzy 😞
Pozdrawiam serdecznie cos dzisaj mało Nas na forum 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Alez mi sie dzisiaj nic nie chce dziewczyny , wogule okres mam i chodze taka zniechecona do wszystkiego. Nie chce mi sie jesc , a nawet do ubikacji pojsc takiego mam lenia. Kevinek chyba to wyczul , bo spi juz 3 godziny. Bede musiala go budzic , bo musze jechac po Klaudie do przedszkola. Wogule zimno sie zrobilo , to moze ta zmiana pogody tez mnie tak dobila, bo ja kocham cieplutko.
Marta bylam dzisiaj u ciebie na nk. Laska z ciebie taka konkretna nic dodac nic ujac. I swietnie wygladasz. Ja sobie nawet juz zdjec nie daje robic , bo nie moge patrzec.
A te przeswitujace zyly na piersiach co pisalyscie to znikna przy pierwszym opalaniu. Piersi gwaltownbie rosly w ciazy , skora sie rozciagala szybko i stracila barwe , dlatego te zyly widac. Tez mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u Zosi akcja zbierania nadal trwa,bo rehabilitacje sa kosztowne, byly juz na 3 konsultacjach i maja Kamilke nadal intensywnie rehabilitowac ,,na dzien dzisiejszy lekarz u ktorego Zosia zdecyduje sie na operacje odradza i zaleca za 3-4 miesiace znow konsultacje pod katem operacji...zyjemy nadzieja,ze wszystkie trudy cwiczen nie pojda na marne i operacja nie bedzie konieczna...a kasa na rehabilitacje ciagle potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedactwa. I ten Kubus - to straszne, ze dzieciatko nie ma oczek. Wszystkie po powrocie do domu nosilysmy nasze skarby pokazujac im dom , pokoik a tamta mama nie moze , strasznie mi ich zal co oni musza przezywac , ja bym pewnie non stop ryczala. Zreszta juz sie poplakalam czytajac ich historie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też sie poryczałam, standardowo przy takich historiach ... 😞

jusmarkl masz rację, pierwsze co to zawsze się dziecku pokazuje świat, a Kubuś tego świata nigdy nie zobaczy 😞 Też bym pewnie cały czas płakała. Ale czytałyście ten art. to mama naprawdę miała jakieś przeczucie - jadąc do szpitala miała wątpliwości... Matka ma intuicję naprawdę, szkoda że tutaj się sprawdziła.

Patrysiu Ty normalnie musisz oszczędzać tą nogę, ja pisałam Ci jak miałam skręconą to prawie non stop siedziałam a noga na krześle albo pufie, żeby była odciążona, a Ty latasz na niej to będzie długo się goiło. Cholero Ty marsz do lekarza przecież prześwietlenie trzeba zrobić !!!!

Oli Tobie miałam jeszcze odpisać że szoda tej roboty normalnie. Tak się cieszyłaś. Wiem jak to jest że czasami trzeba z czegoś zrezygnować, ale ze swoich marzeń najtrudniej. Ale głowa do góry jeszcze znajdziesz wymarzoną pracę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety, ja tak szybko bo zaraz do pracy znowu a potem, mam nadzieje pojeżdżę sobie znowu bo wczoraj nie wyszło 🙂

Aha, to tak wygląda sprawa z Kamilką. Dzieki za info 🙂 Oby było coraz lepiej z konsulatacji na konsultację 😁 Trzymamy kciuki.

Asiula, ja tez trzymam kciuki za Ciebie i Twój zdany egzamin. Wiem jaka to presja jak ktos wczesniej zda bo mam teraz to samo. Koleżanka zdala za 1 razem i teraz masakra, powiedziałam remikowi ze ma pary z geby nie puscic ze ja tez sie ucze bo zaraz beda gadac...

U mnie Bianka budziła sie w nocy kilkakrotnie z placzem bo cos sie stało w budynku i wył alarm przeciwpożarowy- szok jak głośno. Bianka płakała taka przestraszona ze tuliłam ja i tuliłam i nic, płakała i trzesła sie ze strachu bo ja to wycie wybudziło ze snu 😞

A Jusmarkl jak tam nowy dom? Fajnie sie mieszka??

Sara dawaj swoje żale jak dziewczyny mówią. Bedzie lżej.

Anulka a Ty powiedz jak założyłyśie prywatne forum, moze i my założymy jak pomysł przejdzie bo tez bysmy chciały sie poużalać na rózne osoby z zewnątrz i sama wdzisz że czasami potem sa problemy 🤨
Patrysia, żylasty cycku, ja jestem jeden wielki rozstęp :laugh: :laugh:

U nas tez wiatry niespokojne i deszcze. Całe mokre dzis miałam nogi bo mi jeszcze buty przemokły 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzisiaj jakis dobry dzien dla Hani, pol dnia przespala i w ogole taka wesola dzisiaj, przedtem jadla zupke jarzynowa z gerbera, bardzo jej smakowala :laugh:

a wczoraj pierwszy raz kapalam sie w wannie razem z Hania :laugh: ale fajnie bylo, jeszcze do wanny wrzucilam rozne zabaweczki, kaczuszki i ona sie tak fajnie bawila :laugh: niechciala w ogole wychodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki

witaj ruda rybko

ja bez kompa , maz kochany teraz dal mi laptopa 🙂 w kompie cos mi nawalilo

hej anulka , jak mozesz to zapytaj radzie o to prywatne konto 🙂i dzieki za oklask

nie wiem co jeszcze mialam napisac bo mialam 6 stron

ale moja odzia chyba przeszla swinska grype 😞 lekarz w prywatnej klinice powiedzial wczoraj ze 60% tych wirusow teraz to swinska grypa tylko nie chca glosno o tym mowic w kazdym razie mojej mamy szefowej corka mial pobrany wymaz i stwierdzili swinska grype a odzia miala identyczne objawy i tyle samo czasu goraczke , Tosia nadal ma goraczke juz nie wiem co myslec cala jest non stop mokra spocona az ciurkiem z niej leci zalamka normalnie mam nadzieje ze to nie grypa a i tak nikt nie potwierdzi szkoda im kasy na wymaz mam poprostu nadzieje ze w koncu to przejdzie bo odzia juz spoko tylko kaszel jej zostal

asiulka w piatek bede trzymac kciuki 🙂 nie przejmuj sie tym ze ktos zdal , mysl tylko o przyjemnych rzeczach 🙂 powodzonka

beti tez waze 49 kg hihihihi 🙂a przed ciaza wazylam 47 🤪

buziaki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
oli jej ja sie tak tej grypy boje. Wczoraj dostalam kartke z przedszkola , ze jest w placowe jeden przypadek swinskiej grypy i jezeli beda 3 osoby chore to zamkna placowke na jakis czas. Jak slysze , ze ludzie przez to umieraja to mnie dreszcze przechodza.
Dziewczyny az z ciekawosci weszlam na wage i mi wyswietlilo 49,9 no w ubraniu , wiec tez waze 49. Tylko przy wzroscie 168.
Chcialabym miec 10 kilo wiecej. Rozeszloby sie pewnie niezauwazalnie , ale chociaz buzie bym miala pelniejsza.
Obliczylam na stronce http://kobieta.wp.pl/kat,26231,pos,5,kalkulatorbmi.html BMI i wyszlo mi to:
Twój wskaźnik BMI: 17.4 / Twoja idealna waga: 60 kg
Ważysz zdecydowanie za mało. Powinnaś zacząć lepiej się odżywiać. Jedz więcej i nie przejmuj się kaloriami, gdyż w Twoim przypadku są one jak najbardziej pożądane. Możesz sobie pofolgować, pamiętaj jedynie, aby jeść zdrowo. Jeżeli Twoja waga się nie zmieni, powinnaś skontaktować się z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 🙂

Oli-Jejku, mam nadzieje, ze szybko przejdzie to dziewczynką!!! Ja tez sie boje swinskiej grypy!! Oklask dzis dla Was!

Jusmarkl-Ja tez mam 168cm i waze 62 kg i mysle, ze jestem za gruba jeszcze troche, bo przed ciaza wazylam 58kg i tyle chce wazyc spowrotem!! Tez obliczylam sobie na stronce moje BMI i wyszlo, ze moja waga jest idealna. ale ja widze, ze tu i tam mam troche za duzo. 😉
A Ty tak sobie mozesz jesc ile chcesz i nie tyjesz?

Ja tez myslalam nad prywatnym forum dla Nas, to bylby dobry pomysl. 🙂

Lenka dzis przespala cala noc, bo juz nie ma katarku, wiec tak myslalam, ze to od tego.
Dzis robie wielkie porzadki w domku. Pogoda brzydka to chociaz bede miala zajecie. 🙂

Milego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcieee, ale pogoada masakraaa nic sie nie chce ale ja zabieram sie za ćwiocznkaaaa, Jusmarkl nio mało wazyszzz ale najwaznioejsze abys Ty sie ze sobą dobrze czuła 🙂 ja zas za duzo waze dlatego sie odchudzam ale juz okkkk wracam do formyyy 🙂
Moja Wiki teraz dopiero wstała ale posżła spac około 22 wczoraj, cos ma głosik zmieniony i nie wiem czy to przez jej piszczeniee czy cos ją bierzeee 😞
Oj świnska grypa ja tez sie okropnie bojeee yle juz przypadków odnotowanooo 😞
Zmykam cwiczyc bede pozniej dzisaj mam trening 80minut wiec do dzieła jak Wiki pozwoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂

a ja dzis u tosi znalazlam zabka , maly sliczny bialutki :P tak sie ciesze jak dziecko haha:laugh: i temperatury juz nie ma 🙃

a dzis spala do 9 rano 🤪 a wczoraj jeszcze zabka nie miala czyli przebijanie nie bolalo tylko ta temperatura i przeziebienie 😞 ale juz chyba po wszystkim kaszel jej zostal

dziewczyny co do grypy , poniewaz antybiotyki nie dzialaja , to podobno mleko czosnek i miod dzialaja cuda moja odzia pila i ja tez i w ten sposob mnie nie rozlozylo , jednego dnia mialam temperature i bol gardla wypilam gorace i przeszlo mowia zeby pic nawet profilaktycznie ja odzi teraz robie co drugi dzien to do picia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety Wiki dzisaj mi nie daje pocwiczyc, ale i tak walczeee hehe 🙂
Ja wiem,ze moje BMI jest za duze 😞a co do forum top jest zaaa, mi bardzo trudno jest sie logowac na brzuszku dziewczyny no masakraaa czasmai chce wejsc i czekam do godziny nawet za nim nałąduje sie storna;(
Oli za ząbeczka oklas od ciocii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...