Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc majoweczki!
Gratuluje pierwszego zabka, u nas narazie jeszcze cisza...
dzisiaj mam nieprzespana noc Nikola dostala jakias grype miala goraczke 3 dni a teraz ja tak wysypalo na calym ciele bylam z tym u lekarza i podobno koniec goraczkowania sie tak objawia 😞
cala noc sie meczylam nie chciala spac plakala co chwile pewnie ja to swedzi a ja nie moge jej pomoc 🥴
ale wy dziewczyny jestescie chude, a ty tusienko bardzo ladnie wygladasz nie musisz niczego przeciez gubic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anusia mysle ze to typowa 3 dniowka skoro wysypalo nikole , w aptece sa kremy i masci bez recepty ktore lagodza swiad

rany jakie wy wytrwale z tymi cwiczeniami

ja jestem nizsza od was hihihi wyjdzie na to zaraz ze naj nizsza mam 160 nigdy do wysokich nie nalezalam 😞 maz ostatnio mi powiedzial ze mam sie wziasc za siebie i tez wszyscy klepia jaka to chuda jestem , ale ja wam powiem szczerze ja sie dobrze czuje i nie mam zamiaru tego zmieniac i ich gadanie mnie wkurza i powiedzialam tak mezowi a on ze skoro ja sie dobrze czuje to naj wazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusia ja tez mysle, ze to 3dziowka, jezeli na koniec wysypalo Nikolke. Lenka miala tak samo...
Dziekuje za komplement. 😘 ale ja musze wazyc tyle co przed ciaza. :P
Teraz jak ide cwiczyc to biore sobie telefon i sluchawki i subie slucham i o wiele milej sie cwiczy. 🙂

Ja juz posprzatalam mieszkanko na błysk. 🙂 Wstawilam dwa prania i jeszcze musze wyprac obrus i koc, pozniej zrobie krokiety na obiad i koniec szalenstwa na dziś. 😉 aaa.. nie koniec bo jeszcze mamy pojechac na duze zakupy, bo chce zrobic pare przysmakow jak pryjedzie ta moja przyrodnia siostra, no i w niedziele mamy pierwszą rocznice slubu wiec tez trezba zrobic małą uczte. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko a kiedy ta siostra wpada ?? fajnie ja do rocznicy jeszcze kawal czasu hihihihi

toska ma takie rozwolnienie rany 🤪 i chyba drugi zab idzie z drugiej strony bo tak samo wyglada jak ten co wsie przebil to wczoraj tez bylo dziaslo takie spulchnione , moze teraz pojda jak burza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli masz racje skoro dobrze sie czujesz to po co to zmieniac ja sie żle ze sobą czuje dlatego to che zmieniccc bo tez zas nie jestem grubasekk 🙂 ja mam 177cm 🙂
Biore sie za sprztanko salonu myje szkliwa itddd a potem dokoncze cwiczonka Wiki juz spi godzinke 🙂 co jej ostanio jest duzo spi wstałą o 9 i zaraz o 11 posżła spac hmmm
A dziewczyny a jak to bysmy zrobiły z tym forum???? Naszym:P
Tusienko a jak Ty sobie cwiczyszz?? i Oklask dla Ciebie za cwiczonkaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-Siostra ma przyjechac najprawdopodobniej w sobote, ale moze byc tez w niedziele, mamy jeszcze sie zdzwonic. A my akurat na sobote planujemy zrobic sobie male przyjecie z okazji tej rocznicy. 🙂 Wiec poswietujemy razem z siostrą. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do forum. To jesli wszystkie bedziemy chcialy byc na prywatnym, to trzeba bedzie sie dowiedziec gdzie mozemy zalozyc sobie prywatny wątek. Moze od czerwcoweczek sie dowiemy gdzie mają swoje forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja eraz podaje nicoli wapno moze cos pomoze...
to dobrze ze nic groznego a myslalam ze ta wysypka moze od syropku na kaszelek wyskoczyla ze moze jest na niego uczulona...to moge jej go dalej podawac 🙂
ja tez bym chciala miec taka motywacje do cwiczen bo przydaloby sie pocwiczyc...
fajnie rocznice miec 😉 my jeszcze nie jestesmy po slubie chcielismy wziacs w ciazy jak bylam ale tesciowa mnie zdenerwowala bo we wszystko sie wtracala do slubu nie doszlo teraz na lato chcemy jak sie nie uda koscielnego to cywilny choc
dziewczyny a wiecie ile czasu moze sie utrzymac ta wysypka 🤨 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o teraz ze zmeczenia mi zasnela wiec mam chwile, tyle mialam dzisiaj zrobic a jakos nic nie zrobilam 😞
tusienka
fajnie masz z ta siostra 🙂 no i juz masz rocznice, ja dopiero w styczniu (mialam cywilny) 🙂
jusmarkl
a tam tak zawsze pisza ale co zrobic jak sie duzo je a nic kompletnie nie tyje? latwo tak im pisac
oli
gratuluje zabka Tosi 🙂 ale fajnie 🙂
grypy tez sie boje, jutro mielismy jechac z Hania na zakupy ale dzisiaj w tv ogladalam wiadomosci i mowili zeby z takimi malymi dziecmi do 6 lat nie jezdzic do centrow handlowych zeby sie nie zarazily od nikogo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy za gratulacje 😘 😘 😘

a ja caly dzien w kuchni , salatki jarzynowa i gyros , ciato to 3 bit i jeszcze obiad , jutro znajomi wpadaja , jeszcze toski nie widzieli bo byli poza warszawa i jutro przyjada 🙂

michu umyl okna kochany wczoraj wogole wszystko sprasowal 5 h stal przy zelazku tyle sie uzbieralo ja upralam firany i na swieta okna gotowe 🙂 no i tusienka mi podpowiedziala i tez koc upralam zostalo odkurzyc i umyc podlogi 🙂 lece konczyc ciasto 🙂 ja tez moge jesc i nic zazeram sie chipsami codziennie a niby takie kaloryczne ale ja sie ciesze ze nie tyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl kurcze fajnie tak miec jesc i niccc ale najwazniejsze aby sie zdrowo odzywiacc 🙂 pamietajcieee dziewczynki:*
Ale sie narobiłam padam umyłam szkliwooo, podłoge umyłam okna jeszcze z tydzien i zabieram sie za mycie!!!
musiałam całe to szkliwo zniesc do zmywarki umuc zas do pokoju i chyba tak nie wiem ile km zrobiłam 😞 a do jedzonka chiałam cos zrobic alleee nie mam nic w lodówceee, az wstyd sie przyznac ale mąż autko ma w pracy z Wiki nie posżłam bo za zimnooo a sama tee siatkii nie dam rady moj kreągosłup musze go oszczędzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli super z tym ząbkiem - ale zaskoczka co? My nadal czekamy i czekamy, ni widu ni słychu :-)

Wiecie co padnięta jestem niestety. Dziś w samochodzie spędziłam 7h, myślałam że nie wytrzymam, strasznie rozbolała mnie głowa i nie mogę sobie dać rady, chyba zaraz APAP łyknę bo nie wytrzymam. A myślę że miałam gorączkę jak tak jeździliśmy bo policzki miałam rozgrzane do czerwoności i senna byłam, ale niestety w samochodzie nie usnę za ŻADNE SKARBY 😠

Jutro muszę tłuc się busem do tego Radomia bo nie ma mnie kto podrzucić, najgorsze że od busa to jeszcze kawał drogi i pewnie taksówkę będę musiała wziąć także w końcu na egzamin dotrę zmęczona po całej drodze. 1h muszę jechać busem ... Echhhhh co za los, ale może już niedługo będę śmigała sama własnym autkiem i nikogo nie będę się prosić :-)

No z tym forum to dobry pomysł :-) Dobra porobię trochę testy żeby nie było że na testach obleję jutro :P Franek śpi to wykorzystuję, mężulek zabrał Misię do babci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

Tosia- gratulujemy zabeczka 🙂 I czekamy na nastepne :P

Asiula- bedzie dobrze, pomysl ze to tylko jutro bedziesz sie tak tłuc a potem to juz sama bedziesz smigac 🙂 Trzymam kciuki za Ciebie!!

Poszperalam na necie i prywatne forum mozna załozyc na onecie- trzeba sie tylko zarejestrowac i pewnie powysyłac zaproszenia zeby nikt inny nie miał dostepu. Mozna tez na gazeta.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jusmarki sliczne zdjecie 🙂

juz wszystko zrobione chata blyszczy , ciasto w lodowce , a jeszcze firany uprasowac i powiesic , ale musialam toske wykapac bo marudzila , zmeczona juz

asiula po pierwsze dzieki za komentarze 🙂 , to racja tosia z Franiem powinni sie zamienic na te okulary bo toska ma granatowo niebieskie a i mowimy BUBUS :laugh: :laugh:

nie martw sie bedzie dobrze nie mysl o tych nie dogodnosciach , tylko o tym ze bedziesz miala to za soba , wez apap przed zeby cie na egzaminie , i napisz o ktorej masz egzamin , zebysmy wiedzialy o ktorej kciuki trzymac 🙂i szybko daj nam znac czy zdalas a napewno zdasz :P ja w ciebie wierze :P o jak mozesz to pusc ktorejs z nas smska jak bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do prywatnego forum to nie wiem czy wszystkie chcialy jak tak to trzeba by sie zgadac na gg poza brzuszkiem albo na nk zeby nazwe wymyslec bo jak tu to i tak kazdy znajdzie nas potem i beda zagladac

a tak wogole nie napisalam ze poklucilam sie z mezem o bzdure oczywiscie ale on ma focha teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po zakupkach. 🙂 Jutro znowu caly dzien pelen roboty, ale ja tak lubie. 😁

Co do forum... to jak zalozymy sobie prywatny watek to nikt oprocz nas nie bedzie mogl zagladac co piszemy i o to wlasnie chodzi zeby sie przeniesc. 🙂 I mozemy jak cos to zgadac sie przez maile, gdzie, co i jak... oczywiscie jesli chcecie. Jak dla mnie to dobre rozwiazanie. Nikt nie bedzie czytal co piszemy!!! 🙂
A wiec co Wy na to Kochane???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Tosi. W końcu jest ten długo oczekiwany ząbek. Oli - u nas był tak, że Julka 2 września miała pierwszego ząbka a tydzień później drugiego.

Asiula - trzymam jutro kciuki za Ciebie. Dobrze, że mąż ma urlop to zajmie się Julką 😁

Dziewczyny ja też jestem za tym forum prywatnym.

Dzisiaj byłam po L4 i poprosiłam lekarkę by obejrzała małej dziąsła. No i ma bardzo mocno opuchnięte i naciągnięte. Kwestia kilki dni i będzie miała 2 ząbki na górze. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A ja dzisiaj byłam u dentysty. No i mam zwichnięty ząb. Muszę na niego uważać przez miesiąc. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem bardzo za tym abysmyyy mielii Nasze forummm mogły tak zdjecia dawaccc opowiadac soboe itddd 🙂 Ja pamietam jak trafiłam tutaj byłam w 1o tc 🙂 a Wy???
Ale miałam intensywny dzien 🙂 ale na szczescie Wiki juz spi 🙂 ufff jutro tez intensywny dzionekk ale ja tez tak lubie, mąż ma 3 dni wolnegooo dopiero ma słuzbeee w poniedzałek wieczorkiem 🙂

Krociu uwazaj na ząbkaaa oczywiscie swojego:P:P
Mojej Wiki dziąsełka hmmm a jak wygladały dziąsełka Waszych dzieciątek jak szly zż=ąbki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Kevina jeszcze nie widac zabkow , ani opuchnietych dziaselek tez nie ma ale desperacko wszystko pozera , w nocy sie budzi i gryzie kolderke tak strasznie nerwowo. Corci wyszly zabki dwa na raz , ale to bylo jak miala 9 miesiecy , wiec byc moze u synka tez beda pozniej. Roznica jednak jest , bo mala nie gryzla , nie slinila sie ani nic , jedynie spac nie mogla.

No zalezy dla kogo fajnie z tym jedzeniem do oporu , bo ja to bym wolala zjesc malo i juz tyc 🙂 Kiedys jak sie wzielam tak uparcie zeby przytyc , to jadlam doslownie non stop , siedzialam calymi dniami w domu i ciagle jadlam , skonczylam jedno , bralam drugie. Litrowe lody wpieprzalam cale na deser po obiedzie , wieczorem wychodzilam na spacer rozruszac sie. W ciagu miesiaca utyla zaledwie 5 kilo i stwierdzilam , ze nie ma rady i musze sie ze soba pogodzic , kwestia genow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...