Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny

jusmarkl
śliczne zdjecie 🙂
ja mam dokladnie tak samo z tyciem jak ty


wczoraj az sie zdziwilam jak Hania sama byla w pokoju i jakby zaczela raczkowac sama dochodzila do zabawek :laugh: bylam w szoku bo jej jeszcze tak nie widzialam 🙂

a dzisiaj nawet ładnie spala w nocy i jeszcze teraz spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja jeszcze na chwilkę zajrzałam. Oj bo bez Was już żyć nie można NORMALNIE !!!

Aaaa wiecie co? Mój mąż jednak mnie zawiezie normalnie kochany jest, bo jak zaczęłam patrzeć te połączenia i w ogóle gadałam że każdy tam z kimś jest zawsze ktoś czeka a ja sama bidna pojadę to poszedł do suszarni po rzeczy i wrócił mówi mi że zawiezie mnie, ale będzie musiał wieczorem jeszcze do pracy pojechać nadrobić zaległości !!!! Normalnie kocham go jak nie wiem CO :P

Narazie nie myślę, ale pewnie jak będę już na miejscu to stres się włączy :-) Ale co tam nie za tym to za następnym.

Egzamin mam na 14, więc myślę że ok.17-17.30 wrócimy. Ale ja nie mam niestety numeru tel. do żadnej z Was, jakaś gapa jestem. Może na maila mi prześlijcie któraś ? [email protected] to napiszę sMs-KA :-)

Dobra lecę bo Franio się obudził :-)

Buziole

Jusmarkl naprawdę piękne zdjęcie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂

Lenka dzis obudzila sie o 5, zjadla mleczko i buszowala do 6, potem zasnela i spala do 9. 🙂 Tylko dziwi mnie to, ze ona sie tak budzi ostatnio. Wczesniej spala po 11, 12 h.

Dzisiaj c.d przygotowan. 🙂 Musze zrobic salatke i rybke po grecku. Jest ladna pogoda wiec spacerek musimy koniecznie zaliczyc. 🙂 Dlatego chyba salatke odloze sobie na jutro jak sie nie wyrobie. 😉

sara25-Ja juz wchodzilam na brzuszek jak jeszcze nie wiedzialam czy na pewno jestem w ciazy, bo testy mi wyszly, ze nie, a musialam czekac az pojedziemy do PL zeby isc do gin. no i potwierdzilo sie, ze jestem w 9 tc. I od wtedy zalogowalam sie na dobre na brzuszku i pisalam z dziewczynkami. 🙂

CIEKAWE JAK TAM ASIULA?!?! MAM NADZIEJE, ZE ZDA!!!!! TRZYMAMY KCIUKI 🙂
A wiecie, ze ja dokladnie rok temu zdalam prawko? 😁 Dokladnie 20.11.08r dwa dnie przed slubem, ale mialam prezent co? hihi 🙂

Milego dzionka, ja biore sie za robote. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Asiula trzymam kciuki 🙂 i oklask dla ciebie na dobry poczatek 🙂 no to kochany twoj maz zawsze razniej jak ktos bliski nas wspiera 🙂

widze wszystkie za porzadki sie lapia ja juz mam z glowy wczoraj jeszcze po 22 wieszalismy z mezem firany 🙂

a dzis tylko jeszcze salatke zrobie 🙂 no i pewnie pranko bo to u mnie non stop jest

milego

Asiula dasz rade !!!!!!!!pokaz im jaki z ciebie holowczyc 😘

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja na brzuszku jestem od 27.10 czyli ok.10 tygodnia ciazy.A o ciazy wiedzialam juz jak bylam w 2,5 tyg.pierwsze USG mialam w 3 tyg.dopochwowe i juz bylo widac pecherzyk hihihi Boze tego chyba nigdy sie nie zapomina!A co najlepsze jak bylam w ok.2 tyg.na imprezie nie wypilam ani lyka alkoholu,poprostu cos mnie odpychalo i wszyscy jeszcze sie dziwili ze nie pije,2 dni pozniej zrobilam test i bach!Ale sie cieszylam ze niec nie pilam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry!
Wiecie co ostatnio Was poczytalam i sie zdolowalam!Nawet nic wam nie odpisalam.Wy takie laski po ciazy jestescie a ja...oli nie jestes najnizsza bo ja tez mam 160 tylko ze ja waze 73 a nie 48 jak ty.Wiec sobie wyobraz...A tusienka to juz wogole...Ty chcesz schudnac bo zle wygladsz????
No dobra mniejsza z tym...syty glodnego nie zrozumie jak to mowia!
Asiula trzymam kochana dzisiaj kcikuki i ja za zadne sprzatanie sie nie zabieram bo nie bede miala ja skoro rece bede nieruchome hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach patrysiu masz racje , bez sensu pisanie o tym kto taki czy taki , ogolnie to pisalam ze ja sie akurat dobrze czuje , ale nie pomyslalysmy ze komus przez nasze gadanie moze byc przykro 😞 kochana nie martw sie z ciebie jest laska jak ja patrze na twoje zdjecia zawsze uczesana pomalowana , ja to chodze jak miotla wiecznie w kitce bez makijazu brwi to reguluje jak musze z domu wyjsc :laugh: bo mi sie juz nic nie chce , nawet nog ogolic :laugh: :laugh: tylko sie zmuszam , a ty zawsze taka zadbana 🙂 wiec wiesz nie zawsze kg zdobia czlowieka wiec glowa do gory 🙂 😘

dzieki patrysiu za gratulacje dla tosi ona znowu goraczkuje chyba kolejny zab rany juz jest tak umeczona 2 tyg juz tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu w sumie to tak juz jest , ze zawsze czlowiek chce tego czego nie ma. Moj tesc zawsze mowil , dziewczyna musi miec ciala , bo wtedy widac ze zdrowa babka 🙂 Ja bym chciala byc taka jak Ty , bo wtedy moglabym sie nie martwic ze schudne , a ty pewnie na odwrot i taki juz jest ten swiat. Ale nie martw sie. Kazdy jest inny. Najwazniejsze , ze swojemu facetowi sie podobasz. Moja kuzynka ma 163 wzrostu i wazy 96 kilo , to dopiero babica i wyobrazcie sobie , ze ona koha swoje cialo i cieszy sie ze takie ma - podziwiam ja , jest prawdziwa optymistka. Jeszcze jej maz jak mowi "im wiecej kochanego ciala tym lepiej" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia nie ma co sie martwic, zawsze kazdy ma na odwrot, chudy chce byc grubszy a grubszy chudy, ja uwazam ze ty masz swietna figure, ja bym taka chciala byc naprawde, tak jak jusmarkl i oli napisaly, nie ma co sie przejmowac bo to akurat sie w ogole nie liczy.

oli
ja niewiem co ze mnie za baba ale nienawidze regulowac brwi i golic nog :laugh: zawsze sie musze zmuszac do tego, hmmm a z brwiami to jak mi kosmetyczka nie powyrywa to sama tego nie zrobie :laugh: czasami w domu tez niechce mi sie malowac itd. bo sa takie dni, ale wtedy az depresji dostaje wiec staram sie zawsze robic makijaz, wloski i az sie lepiej czuje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja na brzuszku jestem od listopada czyli juz rok 🙂
ja to od pierwszego dnia ciazy wiedzialam ze bedzie dzidzia, wtedy pamietam ze usiadlam na lozku i sie poplakalam (niewiem czemu jakos same mi lzy lecialy) a moj mezus (jeszcze wtedy chlopak) niewiedzial co sie dzieje a ja mu mowie ze bedziemy miec dziecko a on ze to niewiadomo tak szybko to nie jest itd a ja jakos to czulam i mialam racje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti ja jestem kosmetyczka z zawodu hahaha :laugh: mam licencje a normalnie wygladam ostatnio jak masakra , jak chodzilam do pracy to czlowiek o siebie dbal a teraz masakra , wogole powinnam sobie peeling chemiczny zrobic bo skore mam brzydka po ciazy ale narazie kasy na to brak , bo musze odkladac na komunie odetty ale dzis sobie obiecalam ze chociaz troche sie doprowadze do porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie pamietam kiedy trafilam na brzuszek , ale jak domyslalm sie ze jestem w ciazy to moj michu byl w szpitalu i bylam u niego i mowie ze nie mam okresu a on ze super bo bedzie tata 4 razy robilam test bo nie moglam uwierzyc a raz mi nie wyszedl poszlam do gin i potwierdzilo sie to tak jak ty beti siedzialam na lozku i plakalam , balam sie co to bedzie michu chory ciagle szpitale odzia do szkoly bylam troche przerazona mimo ze pol roku sie staralismy o dzidzie i tak z nienacka w sumie jak juz mielismy zaczac sie zabezpieczac i troche odczekac az mina te szpitale itd a tu oooooooo hihihihi ale dzis jestem szczesliwa oczywiscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie, jak sie chodzi do pracy to sie bardziej dba o wyglad, ale ja narazie nie bede pracowala wiec musialam sie wziac za siebie :P
fajnie kosmetyczka 🙂 🙂 🙂 a nie chcialas pracowac w swoim zawodzie??? bo to tez ciekawy zawod byc kosmetyczka 🙂
ja pamietam kiedys to tak dbalam o siebie, po kapieli balsamy, olejki itd a teraz szybko sie wykapie i nawet czasu nie mam zeby tyle siedziec w lazience 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robilam trzy testy, pierwsze dwa to od razu po 10 dniach, pierwszy wyszedl ze nie jestem w ciazy ale zrobilam go wieczorem a rano powinno sie robic wiec na drugi dzien robilam drugi no i szykuje sie do pracy i tak czekam czekam patrze a tu dwie kreski taka bladziutka ale byla tak mnie zatkalo ze siedzialam i w sciane patrzalam i bym sie do pracy spoznila, przez caly dzien nie moglam sie skupic taka bylam w szoku ze juz cos tam sie dzieje w moim brzuszku a trzecvi test to juz taka gruba krecha czerwona wyszla od razu ze nawet nie trzeba bylo czekac na wynik 🙂 teraz sie z tego smieje a wtedy to sie balam troche co i jak bedzie bylam troche przerazona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie beti nie lubie tego robic , kiedys pracowalam ale nie chcialam ja to brzydliwa jestem wiesz wyciskac komus zatkane pory bleeeeeee i depilacja co innego u siebie czy komus kogo sie zna ale obcym ludziom nie moglam ,

weszlam na nk i do takiej kolezanki z jednego osiedla nie widzialam jej kupe lat ( z dziecinstwa ) i tam patrze ze ma taka nasza kolezanka co przyjerzdzala na wakacje do babci do solca i szok ona ma juz 2 dzieci a jest mlodsza ode mnie i to sporo a jedno dziecko ma w wieku mojej odzi czyli 7 lat a drugie ma ponad rok teraz i urodzila je w domu sama pod prysznicem 🤪 🤪 nikogo nie bylo ja bym chyba zawalu dostala hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...