Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matko swieta. Ja znam babke co urodzila tez sama w domu , ale ona na sofie normalnie parla i dziecko jej tak wystrzelilo , ze spadlo na podloge 3 metry dalej. Nic mu nie bylo , wszystko ok. Jak mi to opowiadala to makabra, zreszta ona ma 8 dzieci z czego 3 urodzila w domu. Poznalam ja w pracy. Wogule niby juz taki cywylizowany swiat a jednak....
A ta kolezanka to czemu pod prysznicem sama oli?? Przeciez mozna dzwonic lub do sasiada skoczyc , chybaze to tak szybko nagle sie zaczelo i sie skonczylo to juz inna sprawa.
No asiula w akcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo moj maz ogolnie jest temu przeciwny , nie bede wam tu sciemniac i wymyslac , no coz ma takie podejscie , mowi ze na kompie jest za duzo waznych rzeczy a takie udostepnianie wszystkich plikow itd ..... nie mam zamiaru z nim sie o to sprzeczac bo mysle ze to nie powod bo mysle ze mu o co innego chodzi w skrocie mowiac o zachowanie prywatnosci , ( bo za duzo osob by zagladalo a potem pretensje , chodzi o jego byla ona zawsze ma pretensje jak cos sie dowie ze kupilismy to czy tam to , czy gdzies wyjechalismy i mysle ze chodzi o to )ale to tak miedzy nami dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj Lukasz to zazdrosnik,sprawdza na czyj profil wchodzilam itd.ale ja lubie NK,udalo mi sie znalesc duzo starych znajomych ktorych chyba normalnie nigdy juz na oczy bym nie zobaczyla.
A co do testu ja zrobilam go o 4 rano,przebudzilam Lukasza i mu powiedzialm,a on taki zaspany ucieszyl sie,potem sie jeszcze kimnal i jak wstal o 6 to mi mowi ze mu sie snilo ze powiedzialam mu ze jestem w ciazy,a ja mu mowie ze to nie byl sen tylko ja naprawde jestem w ciazy!!!
Asiula trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj to samo haha. Jak ide gdzies bez niego i zrobie se wlosy , makijaz , ladnie sie ubiore to juz marudzi ze dla kogo sie tak stroje itd. O krotkim ubraniu czy dekoldzie nie ma mowy , jak z nim wyjde to tylko ciagle mi zaglada czy bluzka dobrze lezy i czy nic nie widac. Na plazy jak jestesmy to szuka wrecz wzrokiem czy ktos na mnie patrzy , taki zazdrosny! Zdqazylam sie przyzwyczaic i sie z tego smieje 🙂 A jemu w sumie troszke przechodzi , bo wczesniej byl o wiele bardziej zazdrosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez co chwilke zagladam czy juz wiadomo jak asiuli poszlo , wiecie co to nawet dziwne ja nigdy nie wierzylam w takie przyjaznie internetowe hihihi a tu zyc nie moge jak na brzuszek nie wpadne i mysle ze na zywo jakbysmy sie spotkaly to taki looozik by byl jakbysmy sie znaly ze 100 lat hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu szkoda 😞 😞 To za drugim razem na pewno zda!!!!!! 😉

Ja bylam na spacerku, bo pogoda byla niesamowita dzis. 🙂 Potem zrobilam rybke po grecku, a salatke zrobie juz jutro.


Patrysiu-Nie przejmuj sie waga, moim zdaniem wcale gruba nie jestes!!! Tak jak pisala Oli- dbasz o siebie i wygladasz super!!!! Ja sie odchudzam, bo mimo ze brakuje mi 3-4 kg do wagi spzed ciazy to widze, ze nawet jak bede wazyla mniej niz przed ciaza to juz nigdy nie bede tak wygLadala jak przedtem i trzeba sie z tym pogodzic. I nie chcialam o tym pisac, ale moj Maz potafil mi powiedziec ze jestem gruba i bylo to przykre wiec wzielam sie za siebie, a teraz widze, ze mam na tym punkcie jakas obsesje i dlatego sie odchudzam.

Moj Maz tez taki zazdrosnik, tez jak sie ladnie ubiore, pomaluje to sie pyta dla kogo sie tak wystroilam. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane moje !!! Dzięki za trzymanie kciuków, niestety nic nie pomogło, ani Wasze kciuki, ani to że mężulek był, ani to że babcia się za to modliła :P

Oblałam na rondzie którego wprost nienawidziłam, i dostałam najgorsze zadanie jakie może być żebym na TYM WŁAŚNIE RONDZIE jechała na wprost i to był najtrudniejszy manewr z całego tego ronda, bo jazda w prawo, w lewo, i zawracanie to pikuś. No ale tak się tego obawiałam i masz babo placek !!! Ale wiecie co najlepsze to to że w ogóle zdążyłam na ten egzamin. Jak dojechaliśmy do Radomia była 13.30 no to mówię luzik zdążymy a tam takie korki że 13.58 wyskoczyłam z samochodu i biegiem do tego ośrodka, wpadłam 14.06 i pytam czy już wołali na pełny egzamin z 14 na to koleś że nie że on na 14, pyta który raz, ja że pierwszy, a on że już przestał liczyć, ale się okazało w końcu że już weszła ta moja grupa i biegiem, a tam nikogo na straży nie ma, w końcu wyszedł Pan a ja że na 14 czy jeszcze mogę - BIEGIEM NA GÓRĘ - no to poleciałam wpuścili mnie na testy bez problemu, zrobiłam 1 błąd na 2 możliwe i wyszłam jako jedna z pierwszych (strasznie się śmiałam bo Ci kolesie mówią no tak ostatnia poszłaś a pierwsza wyszłaś ładnie tam dawałaś te pytania, spytali czy jestem córką kierownika HA ha ha)

Egzaminator powiedział że jazda do "tego" momentu była dynamiczna, plac wyszedł super, ogólnie bardzo mu się podobało ale NIESTETY negatywnie. Najgorsze to że dopiero za m-c następny termin mam, będę musiała wykupić dodatkowe jazdy bo m-c bez to znowu zapomnę... Ehhh normalnie taka zła jestem na siebie że SZOK, a mój instruktor to już w ogóle zaskoczony bardzo że nie zdałam bo on tego pod uwagę nie brał (kochany normalnie wie jak podnieść człowieka na duchu) Ale łzy się polały ....


Beti kochana dziękuję Ci bardzo za wsparcie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cóż konstruktywne wnioski wyciągnąć trzeba i zdać tego 22.12. A tak myslałam że już w góry pojadę troszkę chociaż naszym autkiem ... Chyba wychodzi na to że zbyt pewna siebie byłam że zdam ! 😠


Patrysiu kochana - czym Ty się przejmujesz normalnie!!! Jak chcesz to ja też powiem że przy wzr.168 ważę 84kg i jest ze mnie tak jak pisała jusmarkl BABICA?! chyba dobrze zapamiętałam. Ale tak jak pisałam wcześniej lubię siebie i akceptuję, może kiedyś schudnę, a jak nie to też dobrze będzie !!!


Oli to mój mąż tak powiedział o tym Picasso że każdy może te zdjęcia ściągnąć do siebie na kompa i pyta czy nie można tego jakoś zablokować... też się zaczęłam nad tym zastanawiać czy nie zrobić galerii tylko dla zalogowanych, ale nie wszystkie macie konta na picassa web więc niech sobie będą a c tam. Też nie wierzyłam w takie przyjaźnie, a jednak !!!


Ach normalnie żyć bez Was nie można !!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula zdasz za drugim razem i bedziesz miala super prezent na swieta. 🙂 Ja tez sie poplakalam za pierwszym razem jak nie zdalam, to normalne.
Ja zdlaam za 3 razem oczywiscie 2 razy wymusilam pierszenstwo. Za drugim razem juz bylam prawie na koncu i wymusilam, no ale jak to sie mowi prawie robi wielka roznice. :P A za 3 razem mialam takiego egzaminatora, ze po drodze kazal mi mowic rozne definicje dotyczace ruchu drogowego to mu powiedzialam, ze nie znam definicji bo tego nie ucza na prawku i moge powiedziec tylko swoimi slowami. I jeszcze pytal o paragrafy kodeksu ruchu drogowego, a skad ja mialam to wiedziec. Tacy sa niektorzy egzaminatorzy. ;/ szok normalnie. Bylam pewna ze mnie obleje na samym koncu jak juz dojade do WORDU, ale zdalam wtedy heheh. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli masz racje , ja tez kiedys tak o tym myslalam. To forum jest chyba jakies magiczne hehe , bo przeciez dziewczyny z innych miesiecy tez sie tak zaprzyjaznily 🙂 A moze magiczne bylo to , ze wszystkie w jedyn czasie w ciazy 🙂 Wszystko sobie tu piszemy , a gdybysmy sie spotkaly to pewnie braklo by nam dnia , zeby pogadac hehe.

asiula szkoda , ja pamietam jak nie zdalam tak mi sie plakac chcialo , bo bylam zaskoczona , tez taka pewna siebie bylam , ale spotkalam kolezanke i ona powiedziala do mnie , ze mam sie nie martwic , ze zadko kto zdaje za pierwszym razem i ze ona tez zdala dopiero za drugim. No to jakos przy jej usmiechu pocieszajacym mi przeszlo i wzielam sie w garsc , za drugim razem zdalam bez zarzutu. I Ty pewnie tez zdasz ... na pewno 😉

A to dzisiejsza fotka 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PB200047.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dwa razy na placu nie zdalam bo jakos zawsze na biala linie najechalam 😠 a w ogole u nas te auta tak zajechane mieli ze masakra, ciezko sie ruszalo itd dobrze ze mam to za soba 🤨

asiula
nastepnym razem bedzie juz dobrze i napewno zdasz 🙂

jusmarkl
Kevinek to maly przystojniak - taki slodki jest 🙂
w ogole masz super nowe suwaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula - szkoda, że nie zdałaś. Kolejnym razne zdasz na pewno. Tak jak pisały dziewczyny, dzisiaj rzadko kto zdaje za pierwszym razem.

jusmarkl - Kevinek jest śliczny.

Patrysiu nie przejmuj się. Mi też zostało jeszcze parę kilogramów do zrzucenia. Mam 160cm i 60kg. 😞 No, ale mój mężuś mówi, że wyglądam dobrze.
A jeśli chodzi o zazdrość to mój mężuś nie jest zazdrosny, przynajmniej tak mówi. Twierdzi, że nie daję mu powodów do zazdrości. 😉

Wiecie co? Mam problem. Julka przez 3 tygodnie nic nie przytyła. Nie wiem czy to od tego, że zaczęła raczkować. Troszkę się martwię. 😞 😞 😞
W ogóle jestem zła, bo mąż mmusi iść do pracy i jutro i w niedzielę i za tydzień też. Z reguły pracuje od 7 do 15 ale to jest pilna praca i robią na 2 zmiany i to on idzie na 14 do 22. 😠

Aż nie chce sie wierzyć, że już rok jesteśmy razem. Ja o ciązy dowiedziałam się w 5tc. Byłam na zakupach i stałam w kolejce do kasy zakręciło mi się w głowie. Powiedziałam mężowi, że boli mnie głowa i że idę do apteki do tabletki a poszłam do test. Zrobiłam go wieczorem po 19 i od razu miałam 2 czerwone kreski. Powiedziałam Bartkowi, że jestem w ciąży a on do mnie: "acha" i poszedł do kompa. Ja usiadłam się na kanapie i zaczęłam płakać. W tym czasie do niego dotarło i przyszedł do mnie i cieszyliśmy się. Boże.... jak to niedawno było. A dzisiaj Julka już raczkuje. 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babole i babice 🙂

Przykro mi Asiulko ze nie zdałas. Skoro byłas pewna siebie to na pewno miałas wszystko ładnie obcykane- moze stres tak wpłynał a może po prostu warunki na drodze...? Najgorsze że teraz trzeba czekać i jeszcze kupowac te godziny cholerne. Ale na pewno uda sie za drugim razem- ja Cie podziwiam ze w ogóle w Polsce zdajesz egzamin- szok- u nas w Irlandii jest tak prosto zdac a ja nadal mam tylko tymczasowe jak Patrysia- juz mam 2 lata i kończy mi sie wazność 😁 Myslalam dzis w pracy o Tobie i jak Ci tam poszło 🙂

Dziewczyny ja mam 168 i 75kg wiec tez o wiele za duzo. Wszystko kumuluje sie w brzuchu, udach, duspku i w cycorach 😞 Ale powiem Wam ze mamy isc na impreze przedswiąteczną z pracy i w panice biegam na przerwach po sklepach i przymierzam sukienki do pubu- z wielkim zdzwieniem oglądałam siebie w lustrze bo niby ten brzuszek odstaje ale w niektórych kreacjach to całkiem nieźle wyglądam- oczywiscie tak na moje możliwości. remik mówi zebym sobie kupiłam butki na obcasie, sexy bluzeczke i do dzinsów ale chciałabym chociaz raz sie odpicować na wyjscie- jedyna moja okazja co w pubie poświecę tymi wielkimi cyckami 😁 :P Wiec kupie sukienke 😁

Aha, dziewczyny, Bianka jada juz dwa posiłki dziennie z łyzeczki- kaszkę lub kleik z owocami a potem sloiczek obiadkowy i powiem Wam ze tak juz widac ze sporo przybrała na wadze- taka grubaśna robi sie na buźce i ma zwałeczki na łokciach a nie miała 🙂 Normalnie z dnia na dzień jest coraz słodsza, juz tylko chce chodzic trzymana pod pachy albo stac na kolanach. Wszystko łapie juz bardzo precyzyjnie, ostatnio mi wsadziła łape do sloiczka z zupką 🤪 Moze po prostu mleko jej za bardzo nie wystarczało i dlatego tak słabiutko przybierała na wadze...?

Kevinek jest boski 🙂 Jak zrobiłas te nowe suwaczki jusmarkl??

Aha, sprawdzałam te fora internetowe prywatne- mozna je bez trudu załozyc ale nie mozna tam przesyłac zdjęć i jest mało smiesznych buziek 😞 Moze gdzies na jakimś portalu dla rodziców jest opcja prywatnego , zablokowanego forum- gdzies takie widziałam i nie wiem gdzie...? 🤨

Ide spac dziewczyny. U nas zalało całe miasto w nocy i panika jest- wszyscy ogołacają sklepy- wody nie ma nigdzie do kupienia a przeciez brudnej kranówy po powodzi nie dam dziecku do picia. Czekalismy w tesco ponad godzine na dostawe wody, rozumiecie jakie jaja sie dzieją?????!!!! Ludzie wykupuja wszystko jakby wojna miała isc. 😲 I w końcu tej wody nie było 😞 Mamy jakies małe zapasy ale na długo nie starczą bo ja i tesciowa tez pijemy wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...