Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jej Ruda Rybko powodz cholerna rzecz. Jak Was zaleje to ani na spacer z dzieckiem nie wyjdziesz kurcze. Ale i do pracy chyba tez nie...

Suwaczki zrobilam na tej stronce http://www.suwaczek.pl/tickers/pregnancy/ trzeba byc zalogowanym i wtedy mozna wlasna grafike wybrac zamiast tych w opcjach. Ze zdjecia wycinasz skrawek o podanych wymiarach i ladujesz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny 🙂


Ruda Rybko-O Matko, a mocno zalalo wam miasto? Fajnie, ze Binaeczka ladnie wcina. Lenka wypija mi malo mleczka w dzien, wiec staram sie by zjadla wiecej za to stalych posilkow.

Jusmarkl-Kevinek jest slodziutki, taki maly przystojniacha. 🙂

No tak juz rok jestesmy razem. 🙂 🙂 A co do forum prywatnego to wydaje mi sie, ze na ebobas.pl mozna zalozyc prywatne forum, bo czesto mi sie reklama wyswietla u gory w przegladarce.

Lece zaraz sie kapac, bo wczoraj tak padlam ze nawet sie nie wykapalam. A pozniej biore sie za salateczke i musze jeszcze leciec na zakupki i po torcika. Musimy uczcic pierwsza rocznice naszego malzenstwa. 🙂 I mam jeszcze sprzatanie, bo znowu balagan jest...

Milego weekendu. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No super te suwaczki jusmarkl, a Kevinek to naprawdę mały podbijacz serc !!! ech Ci mężczyźni, nawet tacy mali potrafią kobietę zwalić z nóg.


Ruda Rybko - rzeczywiście z tą powodzią to nieciekawie, właśnie dzisiaj oglądaliśmy reportaż o tej powodzi to bardzo groźnie to było pokazane !!


Echhhh dziewczyny nieudany egzamin za to udany sex w nocy i nad ranem. Powiedziałam mężulkowi że jak ma tak mnie pocieszać to ja długo, długo nie zdam tego egzaminu (tak było zajefajnie... ) A on że nie następnym razem zdam i wtedy będziemy tak świętować !!! 🤪

A tak miałam się dzisiaj wyspać .... No cóż, wyśpię się jutro... może...


Franek śpi, Michalinka zaraz wychodzi do kolegi bo zapomniała wczoraj zabawek, mężulek idzie właśnie po zakupy, a ja dopiero dzisiaj biorę się za wielkie porządki ... Buziole dla Tusieńki z okazji WIELKIEJ ROCZNICY 😘 i oczywiście oklask :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

asiula
ale fajnie mialas 🙂 zazdroszcze ja niestety tak pokłócilam sie z mezem ze raczej weekend nie bedzie u nas fajny 😞

ruda rybko
ja jeszcze nic nie slyszalam bo nic nie ogladalam w tv, mocno macie zalane miasto??
napewno zrobisz wrazenie bo masz super figure 🙂 🙂 🙂
ciesze sie ze Bianka juz tak wcina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

asiula hihihi ty seks maniaczko :laugh: :laugh: zazdroszcze takiego zapalu bo maz pewnie zadowolony hihi a mi to sie ostatnio nie chce :laugh: :laugh: i mi marudzi

TUSIENKO GRATULACJE I WSZYSTKIEGO CO PIEKNE BARWNE I WSPANIALE Z OKAZJI PIERWSZEJ ROCZNICY SLUBU 🙂 😘 😘

rybko twoja bianeczka przybiera na wadze a moja toska schudla przez ta 2 tyg goraczke nie ma za bardzo apetytu wiecej pije herbatki jak je

sliczne zdjecie kevinka i suwaczki tez ekstra 🙂

lece robic lekcje z dziewczynami i sprzatnac bo o 16 gosci mamy

milegpo dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
nie przejmuj sie to napewno nic zlego ze nic nie przytyla, Julka duzo wcina wiec mysle ze nie masz sie co martwic 🙂

Ja sama jestem ciekawa ile Hania wazy ale nie mam jak jej zwazyc a do przychodni nie pojde bo teraz tam tyle ludzi chorych wiec nie bede tam z Hania wchodzila 🥴

wczoraj dopiero kupilam Hani syropek Panadol na goraczke bo u nas w aptece nawet takiego syropku przeciwgoraczkowego nie mieli 🤪 no i tam z tylu jest tabelka ile ml na wiek i wage, hmmm i tak patrze to dzieci miedzy pierwszym rokiem a drugim przytyja tylko 2,5 kg czyli tylko w pierwszym roku dzieciaczki musza tak intensywnie przybierac na wadze potem to juz pomalutku idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula maz sie spisuje to super. Ja na dzisiaj mam obiecane , ciekawe co z tego wyjdzie 🙂 Wroci okolo 23 z pracy.
Tusienko macie pierwsza rocznice no to wszystkiego dobrego , oby jeszcze ze 100 takich 🙂 No i musicie to uczcic , rocznica nocy poslubnej tez musi byc 😉

OLI I KROCIA nie martwcie sie ; bywa ; ze czasem dziecku waga spada przy chorobie ; ale i tak to nadrobia ; jak tylko lepiej sie poczuja to apetyt wroci i szybciutko przytyja.
no moja Klaudia wazy 18kg , wiec 10kg roznicy miedzy nia a Kevinkiem , a tez 4,5 roku roznicy. Pozniej po roczku to juz waga tak nie idzie , bo dzieci zaczynaja chodzic i spada im ten tluszczyk , ale tez nie powinny chudnac o ile sa zdrowe. Wiec dobrze jest jak sie waga zatrzyma na jakis czas to nic zlego. Normalna kolej rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuu beti ja tez wczoraj mala sprzeczka ale tylko malutka potem jak zawsze musialam poniesc kare za swoje nerwy i zostalam wylaskotana przez meza :laugh: :laugh: :laugh: to naj lepsze zeby rozladowac emocje wyglupy , bo wiadomo jak dzieci w domu to o seksie nie ma mowy hahahah ( w ciagu dnia )


musze sie ogarnac a kompletnie nie mam ochoty robic cos ze soba , ale musze sie zebrac w sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE WAM BARDZO!!! 🙂 KOCHANE JESTESCIE 😘 😘 😘
W sumie to rocznice mamy jutro, ale dzis takie male przyjecie sobie robimy, a jutro jaka wycieczka czy cos takiego.
Wszystko juz przygotowane, tylko jeszcze musze poodkurzac i przeleciec mopem podlogi i bedzie finito. 😉
No i jeszcze tez musze sie ogarnac. Wczoraj kupilam sobie leginsy, wiec ladnie sie ubiore, pomaluje, wyprostuje wloski i jak Mezus wejdzie to bedzie zaskoczony. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och, Tusienka wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy!! Oby sie wszystko dzis udało, no i, oczywiscie, potem tez :P

Dziewczyny miasto zalało wczoraj ale szybko wode usunęli ale najlepsze ze juz w kranach zakręcili i koniec swiata- nie ma beczkowozów, woda w butelkach jest limitowana na głowe 🤪. Ciekawe jak bede sie kapac bo ja bez kapania to normalnie dostaje szału. Wczoraj o 23 pojechalismy do tesco bo rzucili dostawe wody ale czekalismy godzine i nic- przyjechalismy z jednym litrem wody dla Bianki kupionym na stacji benzynowej 🤢
Ponoc woda w kranach jest zatruta e.coli i innymi paskudztwami i nikt nic nie wie co dalej- ja sobie tego nie wyobrazam- jak to miasto bedzie sparalizowane. Jeszcze we wtorek wszyscy strajkują i tez mam wolne- strajkują państwowi urzednicy, lekarze, pielęgniarki, sedziowe, nauczyciele- całe miasto chyba stanie- to dopiero jazda:laugh:

Jeszcze tylko sie wsciekam na tesciów bo, kurwa, )sory za bluzgi)- kupuja rzeczy które juz sa w lodówce- mam juz 3 majonezy bo nie chciało im sie spojrzec czy juz mamy czy nie. Teciowa kupiła dzis POLSKI proszek do pieczenia mimo ze jej pokazywałam ze mam całą puszkę irlandzkiego. Pytam jej po co go kupiła a ona ze "No bo to jest polski proszek"- jakby irlandzki czymkolwiek sie róznił od polskiego (tyle tylko ze jest tańszy). dzis kupili wielki olej jak juz jeden stoi w szafce. Normalnie szlag mnie jasny trafia z nimi i tymi obiadami cholernymi. Codziennie obiad- juz nie moge normalnie- nic nie moge zjesc na co mam ochote bo mnie we wszystkim wyreczają- czuje sie jak jakas nienormalna i uposledzona- normalnie mi zajeli całą kuchnię- syf na całego- ryczec mi sie chce jaki burdel mam w szafkach i w lodówce- tak lubie jak jest czysto a oni taki syf mi robią. Mówie im ze ja wkładam kiełbasy czy wędliny do pudełka a nie rzucam je do lodówki jak leci ale co tam- robia jak u siebie w domu. Jak grochem o sciane. Niech juz jadą- bedzie mniej kasy ale przynajmniej bede miała czysto na chacie 😠

Sory ze tak sie wygadałam ale musiałam bo nawet Remikowi nie powiem bo sie obrazi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko oklask.

Ruda Rybko wspolczuje z ta powodzia. Co do tesciow to wiesz co zawsze tak jest. Ja sama mialam nie raz gosci na dluzej i z poczatku wszystko ladnie fajnie , ale kazdy ma inny styl zycia i z czasem zaczynaja przeszkadzac. Zaczyna sie tesknic do tego spokoju , ktory byl. Nie ma to jak samemu bez zadnych dodatkowych ludzi , bo badz co badz trzeba sie z nimi liczyc. Czlowiek jest tylko czlowiekiem , a cierpliwosc nie jest wieczna , dlatego wszystko ma swoj kres. Ja teraz jak kogos zapraszam to nie dluzej niz na dwa tyg. , bo sama wiem , ze chocby nie wiem co tak i tak zaczna mi przeszkadzac i wszystko co beda robic bedzie mnie wkurzac. Szkoda , ze nie masz tam jakiesj serdeczniej przyjaciolki po sasiedzku - moglabys jej zostawiac mala w czasie kiedy cie nie ma i nie musialabys miec domu "zatloczonego" - tak to okreslam , bo jak sie ma z czasem kogos dosc to sie tak odczowa , jakby bylo w domu zbyt tloczno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochane 😘

Rybko-Jejku wspolczuje tej powodzi, tzn. juz teraz to wspolczuje braku wody. Mam nadzieje, ze to sie szybko skonczy!!! A co do tesciow, no to tak juz jest, ze starsi ludzie muszą postawic na swoim i swoje zrobic. No i tak jak pisze Jusmarkl cierpliwosc kiedys sie konczy i rozumiem, ze Cie to denerwuje. Do Nas tez mieli przyjechac znajomi na miesiac poki nie znajda sobie mieszkania tutaj, to odrazu powiedzialam, ze nie na wiecej niz miesiac, bo wiem, ze dluzej bym nie wytrzymala. No, ale jednak nie przyjezdzaja bo kolezanka zaczela studiowac i nie maja jak przyjechac.

A u Nas, jak Maz przyszedl z pracy to bardzo zdziwiony, ze sie tak wystroilam i zapytal czy gdzies wychodzimy. 😉 Niedlugo maja przyjsc do nas znajomi, malzenstwo z 7miesiecznym synkiem i brat Meza i jeszcze jeden kolega. Doszlismy do wniosku, ze skoro naszykowalam tego wszystkiego tyle to kogos zaprosimy, bo ciagle sami siedzimy.

A ja chcialam jutro pojechac do LEGOLANDU, bo mamy tu 130 km od nas i jest tam super. ale skonczyl sie juz sezon wiec nie pojedziemy bo jest tylko otwarty miniland, wiec nie ma sensu jechac. Cos innego porobimy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie znów, dlatego tam mało piszeee ale wszystko juz przeczytała, booo wczoraj pojechałam za te memble zapłącic a potem do kosmetyczkii i byłysmy tam z kolezanką ojjj kilka godzin bo tak zeszło, a czekłam na kolzeanke, a potem wieczor na miescie ze najomu=ymi nie wiem kiedy tak dobrze sie bawiąłam, najpierw w pizzeri, potem reastauracjaa az wkocu discooo ale potanczyłysmy z kolezanką a do tego najstarsze na parkiecie byłysmyy bo tam raczejjj takie dzieciaki były heheh ale nam to nie przeszkadzało:O

W kazdym razie wrocilismy około 3 spac po 4 i tak ranoo nawet spoczkooo sie czuje 🙂 malusi piłam alkoholu,wiec kaca nie miałąm,za to mąż 😞 masakra!!

Asiulaaa przykro mi z powodu egzaminuu j a tez nie zdałam z apierwszym razem;( ale zobaczysz nastepny raz bedzie ok 🙂

Rybkoo - wpołczucieee!!
Uciekam na kolacyjkeee Buziaki kochanee ale mam fajnie teraz w kuchnii nowy stół i krzesełkaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja na poczatek mam pytanie czy wasze dzieci pluja przy jedzeniu,daje Julce to co zawsze i ostatnio ona zaczyna strasznie pluc,wiec to nie chodzi o smak bo wczesniej wszytsko wcinala bez problemu,tak od jakis 2-3 dni,mala cwaniara sie nauczyla i jak mi prysnie to mam cala twarz w jej obiadku!!!Szlak mnie trafia bo nie wiem co robic,staram sie do niej troche ostrzej powiedziec i ja upomniec i nie smieje sie zeby nie myslal ze mnie to bawi ale to nie pomaga.Ona chyba na razie nie kuma takich rzeczy.Macie tez tak?Ja mam nadzieje ze jej to minie bo nerwy mi siadaja w takich momentach!!!! 🤪 🤪 🤪


Tusienko ja Ci zloze zyczonka jutro.Ale dzis poki co zycze udanego wieczorku!Dobrze ze masz znajomych co maja tez dziecko,oni sa w podobnej sytuacji i zawsze lepiej sie dogadac i jest wiele wspolnych tematow.
Ruda rybko nie dziwie Ci sie ze Cie szlak trafia,ja tez mam pierdolca na punkcie porzadku,w lodowce wszystko w pudelkach,poukladane,w szafkach wszytskie przyprawy w koszyczkach,rozne duperele tez w koszyczkach poukladane a jak mi ktos cos nie na miejsce odklada to sie wkur...Wszyscy maja mnie az dosyc czasami!!!!Ale jesli taki mamy system to jak tu sie nie wsciekac jak ktos to rozpierdziela.Mysle ze to zwracanie uwagi nie wiele pomoze,oni i tak nie beda robic tak jak Ty bys chciala wiec moze zacisnij zeby i odczekaj az sobie pojada a potem sobie wypicujesz po swojemu!Bo teraz szkoda nerwow.Ja bym tak zrobila....
Asiula ale ci zazdroszcze takeij nocki....ja juz nawet nie pamietam takiej....oby dwoje jestesmy caly czas zmeczeni...jak stare dziadki!
Sara super ze sobie mebelki nowe sprawilas,fajnie tak przed swietami od razu inaczej i chyba checi przychodza!Ja tak przewaznie mam!No i super ze sie wybawilas oby czesciej sie to zdarzalo!
Jusmarkl dokladnie masz racje z tymi gosciami!!!Acha i obiecany oklas dla Ciebie ten ze wczoraj bo zapomnialam!
Zmykam bo ide prasowac pranko,julka juz spi wiec mam troche spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko - wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Całuski od Nas, no i oczywiście oklask.

Asiula - widzę, że w ten sam sposób wczoraj zakończyłyśmy dzień i obie jesteśmy tak samo zadowolone :laugh: :P :laugh:

Rybko - biedulko nasza. Współczuje braku wody. Ja też nie wiem co bym zrobiła. A jeśli chodzi o teściów to ty już na początku przeczuwałaś, że będzie coś nie tak. Tak jak pisała Jusmarkl, oni mają swoje zwyczaje i myślą, że wy też musicie tak robić. Niestety nie rozumieją, że to w Waszym domu są i powinni podporządkować się (chociaż częściowo) waszym zwyczajom.

A ja siedzę sama 😞 Lulek już śpi a mąż w pracy. Nie jestem przyzwyczajona, bo jak pisałam wczoraj to on pracuje od 7 do 15 i zamiast odpoczywać to ja się nudzę. Zresztą przyznam Wam się, że ja uwielbiam spędzać czas z moim mężusiem (mimo, że jak on jest w domu to mam sajogn hihi ale i tak go kocham). Właściwie ostatnio mam jakieś takie kochliwe dni. Siedziałabym tylko przytulona do niego hihi No, ale muszę zadowolić się dzisiaj zimnym fotelem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Wiecie co , a moze Ty Ruda Rybko masz owulacje? Bo ja tez wlasnie chodze taka inna i wszystko mi nie pasuje w te dni i to jest udowodnione , ze kobieta sie zmienia. Moze przejdzie? Tez moze byc , ze doluje Cie ta powodz , ze tyle problemow przez to i odbija sie to na wszystkim innym. Mam nadzieje , ze bedzie ok , Ty jestes madra babka i na pewno znajdziesz najlepsze rozwiazanie 🙂

Patrysia mi maly tez tak pluje. Kilka pierwszych lyzeczke zje , a pozniej zaczyna pluc. Ja wtedy przestaje mu dawac i probuje pozniej. Mysle , ze on nie lubi jesc duzo na raz , bo mleka tez pije nadal tylko 120ml. Chyba jest dzieckiem , ktore woli czesciej a mniej. W Twoim przypadku moze byc tak , ze mala zakosztowala czegos lepszego i nie chce juz tego , moze wprowadz tam jakis dodatkowy skladnik , zeby byl smak inny? Nie wiem - odrobina soli jesli nie dajesz? Niby sie nie powinno , ale ja daje , bo widzialam , ze w tych gotowych sloiczkach w skladnikach jest sol. A dziecko tez ma gust , wiec co mu bede dawac jedzenie bez smaku nie 🙂

Jakos dziwnie mnie boli brzuch , tak jakos jakby to zoladek , ale nie wiem , czuje jednak jakby ktorys z narzadow mial problem...

Ja tez mam problem - nie wiem co mam przygotowac mezowi na kolacje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Wiki nie plujeee nio tam jej wyleci z buzki ale to nie specjalnie:P 😆 Dziewczyny tylko ja nie mam suwaczka wiecie co ja jestem taka tępaaa juz kilka razy próbowąłm to zrobic i sie nie daaa bo jak juz zrobi e ten suwaczek tooo jak ja mam go wkleicc zrobiłam tak jak w pisało czyli tam gdzie podpis i nicccc.
Tak wczesniej pisałyscie jak to było jak dowiedziałyscie sie o ciązyyy, ja to miałam tak okres mi spozniał 2 dni test negatywnyy a ja miałam objawy na okresss ale straszne odrzuciło mnie od kawyyy a jak była imprezka to alkohol fujjj i tak nastepny test i nic i pojechąłam na B - hcg 🙂 i wyszło 2 tydzien ciązy na usg nic długo nie było widacccc tzn pęchezryka tak sie cieszyłaaam bo mi lekarz powiedział, że bede miała trudnosci z zajciem w ciąze a tu prosze pierwszy cykl po ślubieee hehe, zadzwonmiłąm do męza on nie mogł uwierzyc tesciowa sie popłakała, moja mama tezzz ojjj ale Nasza córcia zrobiła radosc tylu osobą 🙂
Siedzimy dzisaj tylko z mężem bo córcia u ciociii i prababci jest.
Ruda Rybkoo ja wogole Ciebie podziwiammm booo ja lubię moją tesciową aleee jak by mi tak wszystkooo zmieniała po swojemuuu jejkuuu ja bym nie wytrzymała, jak przyjezdza do Nas na trochheee to ja czuje sie tak dziwnie ... bo patrzy mi na ręceee i tak dopowiada jak by to ona zrobiłaaa ale ona tego nie robi mi pozłosci tylko taka jestt po prostu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj pierwsza.
Sara udalo Ci sie jeden wklejic to tak samo wklejisz drugi i wcale nie jestes tepa,wiekszosc z nas ma problem z suwaczkami.Wchodzisz jeszcze raz na profil,potem Ustawienia forum i tam gdzie masz Podpis musisz go na tej strzalce z prawej strony przesunac w dol i od nowej linijki pod spodem wklejasz drugi suwaczek,i tak robisz z kazdym kolejnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha wiecie co Julka potrafi sie podniesc do pozycji siedzacej z lezacej,tak fajnie przechyli sie lekko na bok,oprze na lokciu i myk siedzi.Nauczyla sie tak bo zawsze chce mi cos porwac zlodziejka mala i ciagnie ja do roznych rzeczy!Ale do raczkowania to jeszcze jej daaaaaaaaaaaaaaaaaleko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ooo to super julka juz tez mala spryciulka

a moja toska ma tak odparzona pupe robi takie rzadkie kupy nawet 5 dziennie martwi mnie to bo nie wiem dlaczego , czy na kolejnego zeba , czy co je tez nie wiele wczoraj przed snem zjadla 30 ml przespala cala noc i rano zjadla tylko 90 ml wiec naprawde nie wiele i tak przez caly dzien malo zjada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...