Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dopiero teraz udało mi się wszystko przeczytać i mogę coś napisać.

Asiula - szkoda, że sytuacja z mamą tak wygląda. Być może święta coś zmienią w stosunkach między Wami czego z całego serca Tobie życzę.

Patrysiu - dzięki za pamięć i oklaska. 🙂

Oli - my jak się borniliśmy to też kupowaliśmy tylko kwiaty, no ale każda uczelnia ma swoje zwyczaje.

Czytałam, że Wasze maleństwa budzą się często w nocy. U mnie jest to samo. Julka potrafiła przespać całą noc albo obudzić siętylko raz, ale od pewnego czasu budzi się co 2-3 godziny. Nie chce jeść, czasami nawet nie che pić tylko przytulić się i dzie spać dalej.

Miałam Wam siępytać czy Wasze dzieciaczki Was całują. Julka od kilku dni daje mi buziaka. hihi A dzisiaj to już przeszła samą siebie :P miałam całą buzię mokrą :P :P I do tego cały dzień gawoarzyła "mamamama" hihi kochany urwis.
My na mikołaja sobie nic nie kupujemy. Zresztą 4 grudnia mężuś ma urodzinki więc to byłby za duży wydatek.

Oli - super, że mężuś był z Tobą tyle czasu. My mieliśmy ciężki tydzień. Dzisiaj Lulka wcale nie widziała tatusia. No ale jutro wszystko wraca do normy. Mężuś całe dni będzie w domku z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jusmarki no to niezle masz z tymi prezentami tyle osob ooo matko

a ja w zeszlym roku nie dostalam zadnego prezentu i powiem wam ze bylo mi przykro jakos tak smutno wszyscy cos dostali a ja nic , ale w pierwszy dzien swiat jak wrocilismy do domu to lezal dla mnie prezent od micha nowa prostownica ta tym zlotem wyscielana w srodku no i super prostuje i wlosy sie nie niszcza bo stara mialam jakas taka za 50 zl firmy krzak :laugh: :laugh: :laugh: i mi wlosy palila mialam takie zniszczone ze szok

krociu super jest lulek juz taki madrala 🙂

moja toska dzis byla niezdecydowana nigdzie jej sie nie podobalo rany zaczyna sie ten naj gorszy okres dziecko chce wszystko poszlo by po to ale nie potrafi mam nadzieje ze zacznie raczkowac bo inaczej to krucho to widze rece mnie tak bola ........... pewnie tez to znacie wiec

jeszcze z mezem sie poklucilam , tak mnie wkurzyl pol dnia przespal , i musialam wszystko robic sama i jeszcze tosia sie zajac dopiero teraz skonczylam sprzatadc jak juz tosia spi a on niby tak zle sie czul a pojechal na zakupy do marketu buuuuuuu a i wypelnilam tosi WIELKA KSIEGE MALENSTWA kupilismy jak jeszcze jej na swiecie nie bylo i dzis w koncu ja uzupelnilam po wklejalam zdjecia i jest slicznie bedzie pamiateczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - robiłam dzisiaj kurczaka wg Twojego przepisu na obiadek na jutro. Pyszny. Ciekawe co mężuś powie :P

Oli - nie możesz się doeczekać kiedy Tosia zacznie raczkoać. A ja czasami nie wiem gdzie ręce włożyć odkąd Julka zaczęła raczkować. A do tego doszło jej wstawanie. Dzisiaj poszłam do łazienki a ona wstała i niestety straciła równowagę i uderzyła się. Płakała biedna ale ją przytuliłam a ona mnie wycałowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

jusmarki po takim czasie to nawet piwko jedno zakreci ja jeszcze tez nie pilam od kad urodzilam hihihi a w ciazy wogole wiec bardzo dawno , tylko na slubie u siebie winko popijalam 🙂


asiula strach ma duze oczy 🙂 dostaniesz napewno

krociu no ale chyba troche lzej jest czy nie ?? bo tak na rekach jak ja ja nosze albo trzymam bo ona staje na nogi jak sie trzyma rak i bach po chwili na pupe , albo dzis rano siedziala u nas na lozku zobaczyla chusteczki i chciala je wziasc wiec walnela sie na brzuch i pelzla do nich a za chwile placz bo nie mogla sie dostac do nich i tak w kolko sie denerwuje jak cos jej nie wychodzi u was tez tak bylo na poczatku zanim zaczely bomble raczkowac ??

marta ty mi pisalas zeby tesciowej zapytac a to ona nas poprosila zebysmy cos wymyslili dla tego promotora 🙂

jusmarki dzieki kochana za pomysl uznalismy ze tak zrobimy i kupimy jakas ekstra spinke dla ciebie za podpowiedz 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki moje kochane 🙂

Dzis sloneczko i odrazu humorek duzo lepszy. 🙂

Oli-No jak jak zrobilam z kilograma ziemniakow to wyszlo tak w sam raz na jeden obiad, tyle ze ja to zjadlam tyle co wrobelek. Dlatego mysle, ze tak z dwoch kilo ziemniakow byloby ok. No i wiadomo i maki jeszcze raz tyle i jajko jeszcze jedno. Z reszta jak bedziesz robila to bedziesz czula czy dodac maki. SMACZNEGO!! 🙂

asiula-No to zycze Ci bys dostala jak najpredzej ten okres, zebys sie nie stresowala. 🙂

Jusmarkl-Ja pierwszy raz jak napilam sie reddsila po ciazy to tez mnie zakolowalo. 🙂 To normalne po takim odstepie nie picia. 😉

Dzis sliczna pogoda to mam ochote na wszystko, chce posprztac, przyzadzic cos pysznego do jedzonka i zaliczyc spacerek i zakupki. Tylko ciekawe czy mi dnia na to wszystko starczy. 😉
No to ja lece 🙂 Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula dzisiaj ten obiecany ze wczoraj oklas dla Ciebie!
Krocia my tez z Julka dajemy sobie buziaki,ja ja chyba tak nauczylam bo ja ja caly czas tule i caluje i Julka tez juz od pewnego czasu caly czas gada ma-ma i ba-ba (ale pierwsze zaczela gadac ba-ba :P ) ale sama jeszcze nie wie co gada.Tylko najsmieszniejsze jest jak wola to mamamamamam jak lezy np.na brzuchu i sie wscieka ze nie moze czegos dostac albo ma juz dosyc lezenia i to wtedy wyglada jakby mnie na serio wolala.Moja mama wogole mowi ze ona jeszcze takiego madrego dziecka 6 m-cznego nie widziala ktore tak by sie potrafilo zabawic zabawkami albo jak oglada telewizje to smieje sie w momencie jak dzieci sie tam smieja,albo buja jak leci piosenka.Ja jej zawsze puszczam angileskie CBeebies.

Dobra zmykam domkiem sie zajac!
Milego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz ziemniaki ugotowalam niech stygna , zupke tosce z kurczakiem pierwszy raz zobaczymy jak jej pojdzie 🙂

i chyba z tej kuchni dzis nie wyjde bo dostalam od tesciow farsz kapuste z grzybami i teraz musze zrobic krokiety i zamrozic i mieso jeszcze mam do zrobienia

dziewczyny a mam pytanko czy waszym skarbeczka rosna juz wlosy ?? po tym wytarciu bo mojej tosce juz ta lysa plama znikla zaroslo wloskami i na calej glowce zaczely jej rosnac ma coraz gestsze te wlosy i dluzsze teraz po kapieli tak fajnie jej stercza hihihi takie malutkie krociutkie kikutki :laugh: :laugh: :laugh:


patrysiu ja nie wiem do konca czy to taki przypadek ze wola juleczka mysle ze wie co robi tylko nie wie co mowi hihihihi ale wie ze wtedy przyjdziesz do niej jak tak zaczyna mamama tak mi sie wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz wszystko dzis posprzatalam i teraz wlasnie Hanka zasnela wiec mam chwile 🙂

asiula
ja bym chodzila taka nerwowa chyba bym sie wykonczyla :P
a ta sytuacja z mama nieciekawa 😞 ale moze przez swieta tak jak krocia napisala bedzie lepiej

u nas tez nieciekawie bo moj Krzysiek sie tak w domu poklocil no i powiedzial ze juz tak nie przyjedzie i jak narazie jest wojna 😞 a przez swieta w drugi dzien swiat ma sluzbe, a mielismy tam do nich jechac ale teraz to juz napewno nie pojedziemy po tym co sie stalo nawet jakby ta sluzbe z kims zamienil 😞 no trudno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko
gdzie kupilas to krzeselko dla Bianki?? albo z jakiej one jest firmy 🙂 bo bardzo mi sie podoba, niewiem jakie mam Hani kupic bo jeszcze nie mam dla niej krzeselka bo nie umiem sie zdecydowac 😞

aa wczoraj dzwonilam do fotografa zapytac kiedy beda zdjecia i film no i beda dopiero pod koniec roku, postara sie zeby do swiat byl no ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - a u nas odwrotnie: Lulka powiedziała najpierw ma-ma. hihi I też jak coś sę dzieje to woła "mama". Wiem, że robi to nieświadomie, ale już mnie cieszy. EWczoraj to cały dzień "mama" a mi aż łezki poleciały. Miękka jestem 😞

Oli - odkąd zaczęła raczkować jest troszkę lżej, bo sama sobie pójdzie po zabawkę (ma wszystkie na dywanie)no ale problem jest w tym, że ona wstaje i muszę jej pilnować by nie updała. Chociaż już powoli utrzymuje równowagę więc powinno być tylko lepiej.

Dzisiaj kupiłam jej body z napisem: Kocham mojego tatusia. 5000 całusków. Bardzo Cię kocham" i ubiorę je małej w urodziny tatusia :P Wiecie co? Te body kupiła już na rozmiar 80. Powoli musze zmieniać garderobę małej z 68-74 na 74-80. Oli pisałaś, że Ty też, prawda?

Jusmarkl - obiadek był pyszny. Mężusiowi też smakowało.

A co do włosków - Julce już też rosną i czasami jej stoją hihi Bartek mówi na nią kogucik. :laugh:

Asiula - okres na pewno przyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂
Mezus dzis ma wolne, wiec nie mam jak pisac. Akurat sie kapie.
Krocia - Julka to naprawde bardzo szybko sie rozwija. Juz raczkuje, juz wstaje...lo matko ! To juz niedlugo biegac bedzie 😉
Mezus na pewno bedzie przeszczesliwy z koszulki.
Ja od poczatku Filisia calowalam i on tez odwdzieczal sie buziakami 😉
Moj wola od jakiegos czasu baba i jeszcze jakies slowka w swoim jezyku 😉 Jednak wiadomo, ze to nieswiadome jeszcze. Dzieci kolo roku dopiero swiadomiej zaczynaja mowic. A mama,baba, dada to najlatwiejsze slowa dla nich, bo tylko sobie ustkami pykaja i juz im wychodza, dlatego tak tez mowia.
oli - oj, to faktycznie moze taka spinke ?! Jak kupicie to pokaz nam tu 😉
Filowi jak sie wycieraly wlosy to jakos zaraz odrastaly, ze nawet nie widac bylo, ze nie ma 😉
beti - Fili tez mial czupryne po urodzeniu a teraz ma krotsze, ale maaaa i tak 🙂
Wspolczuje, ze Krzysiek sie tak poklocil. Moze jeszcze wszystko wroci do normy do swiat ?! Trzymam kciuki za to !
asiula - okresu zycze 😉
tusienka - milego spacerku i bys znalazla czas na wszystko 😉
Milego dnia wszystkim !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ciezko mi sie wstawalo.. posprzatalam juz , zupka ugotowana. Maly strasznie cos marudzi , dalam mu herbatnika i jak wlozyl do buzi pomemlac to zaczal plakac tak jakby go to zabolalo 🤨 nie wiem o co mu chodzi. Spac tez cos nie chce , wogule w nocy sie budzil co chwile i krzyk byl niesamowity , ciagle placze , a ja nie mam pojecia co mu jest.
Co do wloskow , to Kevinkowi sie wogule nie wycieraly , ma wszedzie caly czas. On ma wogule takie jasny blond wloski, ale z bliska widac jak ich duzo.
Klaudia mi sie rozchorowala .. eh tak strasznie okropnie kaszlala cala noc i teraz tez. Ciezko oddycha i wogule. Podalam jej flegamine i paracetamol , kazalam nosic szalik na szyji caly dzien , niech grzeje drogi oddechowe. Kurcze nie lubie jak ona chora...
Te kopytka chyba tez zrobie , bo mi smaka narobilyscie ... tylko zastanawiam sie czy robic z bekonem i cebulkom czy z sosem ...?? hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny u nas młyn jak jasna cholera- nie mam kiedy odpisywac a tyle naprodukowałyscie stron ze znowu nie dam rady 😁

Jestem wymęczona pracą 😞 😞

Beti- krzesełko jest z firmy Cosatto http://www.amazon.co.uk/Cosatto-Aurora-Deluxe-Highchair-Diner/dp/B000HZ6174 Dzieki za zaproszenie na picassa 🙂

Uciekam bo obiad znowu :/

Buziaki dla was wszystkich kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko
dzieki, patrzalam na allegro ale u nas w polsce pewnie sa niedostepne krzeselka z tej firmy 😞
ale przez ta prace jestes zabiegana, ja mialam od wiosny szukac pracy ale ostatnio mezus powiedzial zebym posiedziala jeszcze conajmniej caly przyszly rokz Hania w domu, hmm zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po spacerku 🙂 Zrobilam salateczke. Teraz widze jak wazne jest to jaki majonez sie daje do salatki. W sklepie, w ktorym robilam zakupy nie bylo Hellmansa, to kupilam jakis zwykly dunski majonez i jest niedobry. Salatka ma odrazu inny smak.
Zaraz bedzie Mezus to sie ucieszy, ze zrobilam salateczke. 🙂 A jutro juz niedziela, czyli ma wolne i pojedziemy na basenik. 🙂 🙂

Ruda Rybko-Wspolczuje Ci tego mlynu, Nie dosc, ze pracujesz to jeszcze przychodzisz do domu i pewnie nie masz chwili dla siebie zeby sie wyciszyc. 😞 Buziaczki od Nas 😘 😘 😘

Oli-Lence tez rosną wloski. Jak sie urodzila to miala tak malutko, a teraz ma juz wiecej i ciemnieją jej. Tez jej stoją po kąpieli. 😁 Ale Ona jeszcze ma ten wytarty kawalek, ale pomalu jej zarasta. :P

Widze narobiłam wszystkim ochoty na te kopytka. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - mam nadzieję, że z Klaudią już lepiej. Biedactwo.

Rybko - współczuję Ci tego młynu. Może już niedugo wszystko się unormuje.

My dzieisiaj mieliśmy dzień odwiedzin. Była ładna pogoda więc spacerkiem poszliśmy najpierw do jednych dziadków a potem do drugich. Julka dostała od teściów na Mikołaja fajny dresik rozmiar 74 i teściowa bała się, że mały, ale jest w sam raz.

Kupiliśmy sobie z mężusiem winko na wieczór. Posiedzimy sobie no i może...:P :P :P

A ja za miesiąc wracam do pracy. Już się boję tego powrotu. Na szczęście idę na pół etatu. Niestety ludzie, z którymi pracuję nie są zbyt szczerzy. Zwłaszcza taka jedna stara panna 😠 Ale razem ze mną przychodzi jedna nowa więc może jakoś będzie. Do końca czerwca będę na połowie etatu, potem wracam na cały (w wakacje będę pracowała 6 godzin bo tak zawsze mamy) no a od września już 8. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...