Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hey kochane 🙂

Widze, ze ja dzis pierwsza. 🙂 Wstalysmy dziś z Lenusią przed 10 😁 Fajnie tak sobie dlugo pospac. 🙂
Zaraz sie biore za sprzątanie, jak zawsze w sobote. 🙂

Martex-Wpadaj na ciacho to Cie poczestuje. 😉

Jusmarkl-Ja tez myslalam nad tym stolikiem dla Lenki, ale szwagierka mi napisala ze oni jej kupili podobny, wiec my jej kupimy Misiaczka przytulaczka, albo szczeniaczka uczniaczka. 🙂 A ten stolik bardzo fajny. 🙂


Tak sie zastanawiam co robić jutro... Nie wiem czy jechac ze Skarbami na basen, czy moze wyjsc na miasto, bo mysle ze beda jakies mikolajki zorganizowane. Tylko, ze tak, na dworze pochmurno i zimno, wiec szybko wrocimy do domu, a Lenka pewnie i tak w wozku bedzie spala i nic nie zobaczy. Wiec chyba pojedziemy na basen, tam Lenusia ma super radoche. 🙂

Lece brać się za sprzątanie...
Milego weekendu. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

sto lat sto lat i samych radosnych dni , dla BIANECZKI z okazji 6 miesiecznicy 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ja juz na nogach od 7 niestety brzuch mnie tak boli 😞

i jeszcze sama jestem z 3 dzieci , bo zuzka jest u nas , balagan taki zrobily ze szok
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My tez od godziny na nogach i sprzatanie za nami 🙂
Bianeczka - wszystkiego najlepszego, rosnij zdrowa, weolutka, radosniutka 🙂 😘 Oklsk !
Tusienka - ja tez sadze, ze moze warto co innego porobic w ten dzien, bo Wam sie ten basen znudzi w koncu, no i Lenusi 😉 Moze akurat nie bedzie spala ?! Albo na raczki ja wezcie to nie bedzie ?!
My idzimy do duzego centrum handlowego, bo tam jest wlasnie jakas zabawa dla dzieci 🙂 🙂 🙂
No i pokazesz te buciki czy nie :P ?!
oli - zycze aby brzusio juz nie bolal i by dziecina glowe nie wchodzily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BIANKI 😘 😘 😘 😘

wczoraj bylam na zakupach i kupilam dla Hania bluzeczke z hello kitty, oli ty kupowalas w H&M te body?? bo u nas nie bylo zadnej promocji 🤨

krocia udanych zakupow bo dzisiaj jechaliscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach wiecie normalnie wstyd, tak sie rano z mezem poklocilam i nieiwem jak ale mama do mnie dzwonila i jakos sie odebralo no i wszystko slyszala ☺️
a naprawde troche sie poklocilismy tylko ze nam juz przeszlo a ona to bedzie pamietac ☺️ jeszcze dzwonila drugi raz czy ma na policje dzwonic bo taka wojna u nas 🤪 🤪 🤪
tak nam glupio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Beti wspolczuje,ja wiem co to jest bo ja mieszkam razem z mama i jak my sie czasem klocimy to sie sciany trzesa i nie mysle o tym co mam czuje a wiem ze jej przykro.Bidulk teraz to bedzie przezywac....
oli wez jakiegos procha przeciwbolowego i nie mecz sie kochana!
marta ja tez tak robie,u gory w wyszukiwarce,tam gdzie masz lin stronki po prawej stonie masz opcje "odswiez".
tam tylko klikasz,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BIANECZKI!!! 🙂 😘 😘 [img size=109]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/347.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz wiekszosc posprzatalam, kuchnie lazienke, pokoje, pomylam okna, jeszcze tylko u Lenusi w pokoju musze umyc okno, ale ona teraz spi to nie bede otwierac tam okna. No i jeszcze odkurzanie zostalo i mycie podlog, ale to tez juz jak wstanie Lenusiaczek. 🙂

Martex-Juz kochana lece zrobic fotke moim kozaczką i wklejam... 🙂
A co do mikolajek, to jeszcze zaobczymy, bo na baseniku jest super i nigdy nam sie to nie znudzi. 😉 No, ale wlasnie chcialabym isc na jakis festyn, tylko nie wiem co tu robią na te mikolajki i czy oplaca sie isc. Zobaczymy jeszcze jutro jaka bedzie pogoda. 🙂

A to moje kozaczki, takie zwyczajne, nawet bez zadnych ozdob, chodzilo mi tylko o to by miec jakies wygodne do latania, no i zeby byly za kolanko. 🙂 [img size=342]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020926.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko sliczne kozaczki,ja mam bardzo podobne tylko troszke nizsze,kupilam na ciaze zeby bylo wygodnie.Takie budy sa serio dobre do latania.
Acha ja ide dzisiaj do szpitala do gin,zapomnialam wam juz wczesniej napisac,bo mam cos nie tak od porodu,cos mi za bardzo opadlo na dol i dzisiaj ide tio zbadac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - daj koniecznie znac po lekarzu !!! Bedzie dobrze, glowka do gory !!!
oli - mniam mniam, ale Wy kusicielki jestescie :P Uwielbiam nalesniczki 🙂
Tusienka - fajne buciczki. Ja wlasnie tez mysle o jakis kozaczkach, ale z drugiej strony nie wiem czy jest sens jeszcze kupowac, bo ile pochodze w nich, 2 mce ?! A kozaki mam tylko stare juz, no ale moze przeczekam jakos, bo za rok i tak nowa moda wejdzie, wiec szkoda mi pieniazkow 😞 Pozniej wiosna przyjdzie i juz w krotkich botkach bede latac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dlatego sobie takie kozaczki kupilam, bo chcialam tylko wlasnie zeby pojsc na spacerek czy zakupki, wiec muszą byc wygodne. 🙂 No a takie wyjsciowe na obcasiku to tez koniecznie musze zawsze miec, ale wlasnie flek mi od nich odpadl. Bede musiala w PL dac je do szewca.

Patrysiu-Daj znac koniecznie jak wrocisz, co i jak u tego lekarza!! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok!!!


Ja dzis robie lazanki na obiad, tzn takie podrobione, bo nie mam takiego makaronu prawdziwego do lazanek, no i kapustke mam od Mamci. 🙂

Ale sie ciesze za 2 tyg. jedziemy do Polski. 🤪 🤪 🤪 Juz sie nie moge doczekac, no i wszyscy nas sie nie mogą już doczekac. 🙂 Ja to juz dni odliczam. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogadalam z mama bylo jej bardzo smutno, nie slyszala bo akurat jechala samochodem tylko mowila ze jakies krzyki i sie wystraszyla co sie dzieje i az ja serce rozbolalo 😞
az mi sie smutno zrobilo 😞

tusienka śliczne buciki kupilas 🙂

mielismy isc dzisiaj na urodzinki do ciotki ale nie ide, rozbolala mnie glowa i jakos brzuch a i pozatym to nawet nastroju juz nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BIANECZKI!!!

Kurcze Tusienko ale mi zrobilas smaka na lazanki! Ja je tak uwielbiam , normalnie jak robie caly gar to w ciagu jednego popoludnia to wszystko zjem. Szkoda , ze skonczyly mi sie zapasy polskiej wedliny , bo juz bym szla robic lazaneczki. Oni tutaj maja takie pokryte plesnia te kielbasy i twierdza , ze im dluzej lezy tym lepsza. fuu to nie dla mnie. Tusienko ty nie masz makaronu , a ja za to makaronu mam pod dostatkiem 🙂

Patrysiu kucze wspolczuje. Napisz co i jak.

Ja mam zepsuty komputer i teraz na moment sobie podlaczylam do tv stary laptop , w ktorym matryca nie dziala. Musial sie skubany sknocic akurat w sobote , ze serwis nie czynny i dopiero w poniedzialek rano go zaniose to popoludniu bedzie gotowy.
Ten laptop mnie wkurza , bo strasznie wolno chodzi i tnie , ma 5 lat i ani razu nie byl formatowany. A formata znowu nie zrobie , bo nie mam plytki z systemem. Tu jest xp , a w kompie mam viste.

Moj M dzisiaj wstal o 6 rano i mnie budzi i sie pyta jak to sie stalo , ze on w domu jest hehe. Film mu sie urwal. Barborka widac udana.

oli Ty to masz talent do slodkosci 🙂

beti oklask na poprawe humorku 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusmarkl-Ja mam zapas makaronu, tylko ze takiego zwyklego, a do lazanek powinein byc inny. Z resztą my mamy zapasy wszystkiego. :P Tzn. teraz to juz sie nam koncza i niektore rzeczy juz sie pokonczyly, no ale juz niedlugo jedziemy do PL i znowu bedą zapasy zrobione. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - wspolczuje, ze kompik sie zepsul. I podziwiam, ze mezus sam imprezowal, ja bym nie puscila 😉
tusienka - ja tez robilam niedawno lazaneczki 🙂 Pycha ! Ja uwielbiam !!!
beti - przytulam mocno !!! Lec sie poloz, to moze humorek sie polepszy i pojdziecie sie odstresowac na imieninkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...