Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JEDNAK ZOSTALISMY W DOMKU, NAWET NIE MIAŁAM OCHOTY SIE UBIERAC 😞 JUTRO MIKOŁAJ WIEC MOZE BEDZIE LEPSZY DZIEN 🤨
A MEZUS BEDZIE SIE PRZEBIERAL ZA MIKOŁAJA:laugh: U NAS TROCHE DZIECI TERAZ JEST W RODZINIE WIEC POJDZIE DO NICH Z DROBIAZGAMI I PRZY OKAZJI DO HANI TEZ PRZYJDZIE 🙂
NO I POPOLUDNIU MAMY ZAMIAR JECHAC TEZ DO MIASTA TROCHE POSPACEROWAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BAIANECZKI OD ASI I WIKTORII:*

Ja tylko życzonka napisac, jak Wiki pojdzie spac to zas wpadne na forummm zas w bieguu!!

A czasss tak tak MArtex do Wigiliiiiii uwielbiam Swieta!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja juz jestem.Chcialam wam tylko szybciutko napisac ze mam obnizenie macicy.Narazie dostalam skierowanie do fizjoterapeuty bo podobno nie jest ono az tak wielkie zeby mnie na zbieg wyslac.Zobaczymy co dalej...teraz bede czekac na wizyte zas pewnie z jakies 2 miesiace... 😞
Acha i z tego wszystkiego na poprawe humorrku kupilam dla mojej Kluski ksiazeczke do kapieli i cos typu ten garnuszek na klocuszek ale to jest zu nas z innej firmy,jest super bo gra i swieci
http://www.vtechuk.com/products-and-accessories/sort-and-learn-car/
Ta firma Vtech to jest u nas cos jak Fisher Price,nie wiem czy jest ona w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam dać przepis ale moja mam tak to z głowy robi,wiec wziełam z netu:P:P
Ciasto:
25 dag masła
25 dag cukru
6 jajek
40 dag mąki
1 torebka proszku do pieczenia (15 g)
2 łyżki kakao
40 dag wiśni

Masa:
2 szklanki mleka
1 torebka budyniu waniliowego
2 łyżki cukru
25 dag masła
2 łyżki wódki owocowej (najlepiej kirszu)
2 łyżki kakao lub gotowa polewa czekoladowa
Ciasto Fale Dunaju - sposób przygotowania
Zrób ciasto: wiśnie umyj i wydryluj. Miękkie masło utrzyj z cukrem. Nie przerywając ucierania, kolejno wbijaj po jednym jajku. Wsyp mąkę z proszkiem do pieczenia i delikatnie wymieszaj. Ciasto podziel na dwie równe części, do jednej wsyp kakao, wymieszaj jeszcze raz. Natłuść głęboką blachę, wyłóż ją pergaminem. Rozsmaruj na blasze najpierw jasne ciasto, a na nim ciemne. Równomiernie posyp wiśniami, piecz około 30 minut w temp. 180°C. Przygotuj masę: ugotuj budyń (wg wskazówek na torebce) z mleka, cukru i proszku budyniowego. Odstaw go, aby ostygł. Utrzyj masło na puszystą masę. Powoli, ciągle ucierając, dodawaj po łyżce ostudzony budyń i po kilka kropli wódki. Przestań ucierać, gdy masa będzie gładka i jednolita. Z upieczonego ciasta zdejmij pergamin, wierzch równomiernie posmaruj kremem budyniowym. Gotowe ciasto możesz posypać kakao lub pokryć polewą czekoladową.
RADA: poza sezonem możesz dodać do ciasta wiśnie z kompotu lub z konfitury.

Patrysiu oklas dla Ciebie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia
a ciebie to boli?? mam nadzieje ze bedzie dobrze 😘

Hania dzisiaj caly dzien taka marudna i tak sie prezy no i teraz zrobila kupke ale znowu ma zatwardzenie no i niewiem czy to od tych zupek jazynowych czy od wczorajszego dania dynia z ziemniakami, jak u was jest jak to podajecie????

lece ogladac mam talent a pozniej spac

spokojnej nocki

pa pa

aha sara ja sobie tez przepis wezme jak bede miala wiecej czasu to upieke ciasto bo napewno jest pyszne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc ... sama naprawilam komputer.

Patrysiu wspolczuje ... oby sie dobrze skonczylo.

Martex bez przesady z tym trzymaniem meza na smyczy. Piszesz , ze bys nie puscila. On pracuje dla nas pod kopalnia , to bardzo niebezpieczna praca i co roku na dzien swietej Barbary firma organizuje obiad dla wszystkich pracownikow. Po obiedzie pija ... sa tam same chlopy. Chyba mu sie nalezy poswietowac w ten dzien ... w koncu to jego swieto. Ja nie jestem taka , zeby mu wszystkiego zabraniac.

Tusienko ja nie pisalam o zwyklym makaronie tylko wlasnie o takim do lazanek , ze mam zapasy. Fajnie , ze jedziecie do PL , chociaz ja obiecalam sobie , ze nigdy w zime juz nie pojade ... odzwyczailam sie od tych polskich temperatur i baaardzo tam cierpie w zimie. My jedziemy dopiero w przyszlym roku na wakacje ... o matko tyle czasu bez kielbasy naszej polskiej! Jak dorwe to na sucho bede jadla chyba haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - oklask dla Ciebie. Mam nadzieje, ze nie bedziesz sie meczyc !!! No i na pewno na nastepnej wizycie bedzie wszystko OK. Moze cwicz sobie miesnie kegla, aby wzmocnic ?!
sara - mniam mniam, apetycznie brzmi, zapisuje przepis !
jusmarkl - to Ty spryciula jestes 😉
Moj by nie poszedl i tyle, a to dlatego, ze sam mnie nie puszcza. Jak pracowalam nie bywalam na imprezkach firmowych, bo nie chcial, wiec cos za cos. Dla mnie musi byc rownouprawnienie 😉 A takie imprezki dla chlopow to sie czasem koncza roznymi akcjami typu jakas wynajeta dziewczynka, albo nawet kilka, zdrada itp. Ja jestem zazdrosna, on tez, wiec my dla swietego spokoju wychodzimy tylko razem i z tym nam dobrze, tak jest od 6 lat i nikt nie narzeka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex twarda babka jestes i uparie tkwisz przy swoich przekonaniach. Wiesz gdyby moj chcial isc na np wieczor kawalerski do kogos , to tez bym nie puscila , ale akurat barborka to co innego i tam na 100% nie ma zadnych wynajetych dziewczyn ... szef jest zbyt skapy , zeby im cos takiego zalatwic. Poza tym jak pracowalam w kadrach tej firmy , to bylam raz na takiej impreze i robilam zdjecia. Nic strasznego , pija , zartuja , wyglupiaja sie i nic poza tym. Zaczynaja od tego , ze ida na msze za gornikow , na ktora forma zalatwia polskiego ksiedza , potem graja mecz pilki noznej , pozniej pamietkowe zdjecia w strojach gornikow , obiad i popijawa. 🙂
Poza tym jak pracowalam gdzie indziej , to moglam chodzic na imprezy firmowe , znal wszystkich moich wspolpracownikow i jakos nie byl zazdrosny , ale co do wyjscia na dyskoteke samemu czy cos to juz inna sprawa. Wlacza sie zazdrosc i obawy.

Jest 2 w nocy i nie zgadniecie co ja teraz robie ... haha ... myje okna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmakl ty Ty jestes agentka???wiesz co moze wpadniesz jutro w nocy do mnie i mi tez umyjesz,e samolocik,potem z lotniska chwilka,strzelisz te okna i szybciutko wrocisz....Rano bedziesz juz w domku i nawet nikt nie zauwazy!!! 😉
Marta fajnie ze milo sobie wieczorek spedziliscie,wiesz ja kurcze staralm sie cwiczyc miesnie kegla juz po porodzie ale wiadomo jak to jest,to zapomnialam,to cos tam...z pomoca profesjonalisty jest napewno latwiej i jesli ktos Ci to pokaze i nauczy doporzadku to napewno jest lepiej i moze sie zmobilizuje.
A co do wyjsc,ja tam nie wiem.Sama sobie nigdy nie pozwole zeby mi facet zabronil wyjsc.Wlasnie za tydzien umowilam sie z kolezanka na babskie wyjscie w sobote jak mala pojdzie spac,kupie mleczko,i tatus sie zajmnie Julka.Ja wymagam poprostu dla siebie zaufania,Lukasz je tez ma mimo ze juz je raz porzadnie zawiodl ale nie moge go ciagne teraz podejrzewac bo bym zwariowala!
A jusmarkl ma racje ze takie imprezki wlasnie tak wygladaj i faceci musza sobie czasem razem wypic,taka ich natura!!!
Oklas dla Ciebie za te okna!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA JULECZKI 🙂 BUZIACZKI OD CIOCI TUSIENKI I LENUSI 😘 [img size=398]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/BIGsmile006.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Mężuś musial isc na troszke do pracy, bo wczoraj nie skonczyl tego co mial zrobic, ale o 12 ma juz byc w domciu i mamy sobie milo spedzic mikolajkowy dzionek. 🙂
Juz w bucie czeka na niego prezencik. 🙂 Mialam wczoraj wieczorem mu wlozyc, ale zapomnaialam i zasnelam. :P

Patrysiu-Wspolczuje Tobie tego obnizenia macicy. 😞 Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy i bedzie dobrze!!!!

Jusmarkl-Aha, myslalam ze chodzi Ci o taki zwykly makaron. 😉
No to faktycznie z Ciebie aparatka, o 3 w nocy myc okna, WOW 😁 Ja tez wczoraj pomylam wszystkie okna. 🙂

Ok, ja lece sie ogarnąć. Miłej Mikolajkowej niedzieli. 🙂 [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/emot56.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczaaki .... Patrysiu wszystko będzie Ok, zobaczysz, ja też mam taką nadzieję u siebie :-) DLA JULECZKI NAJ NAJ NAJ

Nie zapomniałam też o Bianeczce naszej maleńkiej kruszynce !!!! 😘 😘 😘

Jusmarkl Ty to rzeczywiście jesteś niezła agentka, myje okna o 2 w nocy !!!! No zwariowała kobieta ..... A co do tych spotkań męża to ja jestem za. Już mój mąż zakomunikował mi że idzie na Wigilię z całym swoim wydziałem ... no cóż takie życie że nie można trzymać mężczyzn na uwięzi bo wtedy jest jeszcze gorzej ... Wiecie zakazny owoc bardziej smakuje, więc ja mu pozwalam żeby nie musiał mnie okłamywać :-) Ale ufam mu też i jest OK.


Aaaa byłyśmy z siostrą u mamy, nawet zgodziła się na wspólną Wigilię i było OK. Mam nadzieję że wszystko jest na dobrej drodze .... Lecę bo dzisiaj goście, goście a potem my w gości ...

A moja Michalinka wniebowzięta że dostała prezent o którym marzyła... To był tylko taki domek z mebelkami, ale upatrzyła sobie go i bardzo chciała więc dostała i dziękowała Mikołajowi strasznie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSMARKL - A no Kochana, to juz inna sprawa. Pracowalas wiec wiesz jak to jest. No i ciesze sie, ze nie musisz sie denerwowactakimi wyjsciami, bo wszystko pod kontrola. U nas na poczatku tez tak bylo, ze nawet pchalam go na spotkania z kolegami, ale on nie chcial sam chodzic beze mnie, wiec sie tak przyjelo, ze na imprezy chodzimy razem. Jak jednak koledzy chca sie z nim spotkac, to oczywiscie nie mam nic przeciwko. Moze isc sobie do nich na piwko 🙂 U nas o tyle dobrze, ze razem mamy takie spojrzenie, wiec nie ma klotni o to, ze chce sie wyjsc gdzies. Kiedys stwierdzilismy, ze czemu may sie denerwowac jak mozemy spokojnie spac, bo jestesmy obok siebie a tak wiadomo...nocki nieprzespane 😉
Ale Ty to agentka jestes, ja tez sie zabieram za mycie okien i jakos nie moge, wiec moze i do mnie wpadnij 😉
patrysia - pochwal sie prezencikami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

WSZYSTKIEGO NAJ DLA JULECZKI:* Z OKAZJI 7 MIESIACA ŻYCIA HEHE

Tak na chwilke wpadłam bo sie przeziebiłam a dzisaj tyle gosci ma byc u nas i jeszcze musze jechac łącznie z 150 km po tesciową przywiez i zawiez i dzidziusia i wujka ojjjj kurcze czasami jestem zła,ze musze bawic sie jako kierowca ale niech mezus sie napije na Mikołajkii no trudnooo, al m owie Wam potwornie sie czuje dreszcze mam, gardło boliii ojjj dawno sie tak nie czułam 😞

Co do wypadów NaSZYCH męzszczyzn to ja Wam powiem tak związek czy tez małzenstwo to nie wiezienie!! a wiadomo gdyby to sie zdarzało czesto jakies wypapady to owszem moge powiedziec kochanie przesadzasz a tak to co jest w tym złego,ze moj mąż pojdzie na imprezkee z kolegami np z pracyyy ??? mysle,ze nicc skoro sobie ufamyyy!!! ja kiedys duzo pracowałam i miała bardzo duzo wyjazdów słuzbowych i moj mąż czasami widziałam było jemu źle ze jade tyle ludzi poznaje itddd ale miał do mnie zaufanie i było ok, tym bardziej,ze jak wroce do pracy do tez zaczną sie wyjazdy słuzbowee 😞
Moje zdanie ejst takiee wszystko jest dla ludzi ale z umiarem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu - na pewno Ci terapeuta pomoze i bedzie wszystko super !!!
asiula - super, ze prezent tak sie podoba ! nie ma to jak zadowolone dziecko 😉
tusienka - szkoda, ze mezus pracuje ale zaraz bedzie wiec na pewno milo na baseniku znow bedzie 😉
Lece sie szykowac i idziemy na Mikolajki 🙂
Milego dnia z Mikolajem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...