Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Krocia - nie przejmuj sie, zazdrosc je zzera i tyle. Ja etz bym poszla na tyle gdybym miala mozliwosc, bo tez bym nie chiala Filipka zostawiac na tak dlugo. Oklask na pocieszenie !!!
Tusienka - to ja zle zrozumialam. No ale skoro ona jest dla Ciebie taka milutka i z Toba normalnie rozmawia, to nie warto sie poswiecic dla Lenki i byc tez mila dla niej, a nie tylko odpowiadac jak o cos zapyta ?! Ona pewnie czuje Twoja niechec do niej, bo sama piszesz, ze nie przepadasz za nia, dlatego pewnie tez taka dzika jest. Ludzie jak sie nie lubia to to wyczuwaja ! Myslalam, ze ona tez zimna dla Ciebie jest, ale jak ona taka milusia, to sie kobiecina stara, a ze moze ma dziwny wyraz twarzy, nie potrafi okazac uczuc itp, to chyba liczy sie to, ze dla Ciebie jest mila, wiec chce by bylo dobrze. Szkoda Lenusi, bo podrosnie i bedzie jej pewnie przykro, ze u drugiej babci bywacie godzine raz na ruski rok, wpadacie i zaraz uciekacie. No i kobiecie tez nie ma sie co dziwic, ze moze jest dziwna, skoro tak sie zachowujecie w stosunku do niej. To moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martex-Kiedys jak jezdzilismy do PL to caly czas bylismy u niej, bo tam spalismy. No i ja wtedy z nia normalnie rozmawialam, bo wtedy mi zalezalo zebym miala z nia dobry kontakt, ale wkurzalo mnie to jej gadanie bzdur i wtedy zaczelam nie przepadac za nia. Z reszta ona zawsze tak robila ze jak my bylismy to przyszla cos pogadala i zaraz uciekala. Sama na to pracowała by tak bylo. Mysle, ze po prostu nie znasz calej tej sytuacji nie wiesz jaka jest moja tesciowa i dlatego piszesz tak jakby to byla nasza wina. My od poczatku chcielismy miec z nia dobre relacje, na imieninki lecielismy do niej z kwiatkiem i ciastem, zaprosilismy ją do nas, chielismy zeby wszystko bylo ok, no ale sie nie da, ona zawsze cos wynajdze zeby to popsuc.
No i ja bylam dla niej mila caly czas, ale jak widze, ze ona naszego dziecka nawet na rece nie wezmie, nie zabawi jej, ani nic do niej nie powie to jak mam byc dla niej mila?

Beti-No, a moja tesciowa, to nawet Lence nic nie da, a jeszcze nawet powie, ze my nie powinnismy kupic jej tego czy tamtego. Takze no taki typ czlowieka z niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka - to teraz rozumiem. Wczesniej myslalam, ze ona stara sie byc milutka i wlasnie nie moglam pojac dlaczego Ty za nia nie przepadasz skoro kobieta stara sie rozmawiac i by bylo ok. Ale skoro tak Wam podpadla to juz inna sprawa.
Awiesz co ja bym zrobila ??? Jak bedziecoe u niej, to bym sama dala jej Lenke mowiac - masz babciu wnusie, bo pewnie stesknilas sie za nia 🤪 Przeciez nie odmowi nie ? Moze sprobujcie tak ja podejsc, moze musi sie przelamac ?
Ja Wam zycze, zebyscie zaczeli sie dobrze dogadywac, ze wzgl. na Lenke !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Moze masz racje, zrobie tak jak mowisz jak bedziemy w PL, no i zobaczymy co bedzie dalej...

Ja caly czas sie marnie czuje, ale jest takie sliczne sloneczko ze musze wyjsc na dwor, moze jak sie przewietrze to lepiej sie poczuje. A i tak musze leciec do slepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!

Juz jestem troszke przeziebiona ale wracam do zdrowka starsznie słabo sie czuje tzn co bym nie zrobiła to mam dreszcze itddd po prostuuu walcze z przeziebeniem czym tylko sie da!!! tzn farmakoterapia hehehe

Krociuu nie przejmuj sie tymiii...... jędzamiii takie są niestetyyy kobitki!! szkoda gadac,,, zazdroscc to masakraaa wiem cos na ten temat bo keidys jak zaczynałam prace tez tak miałam!!!

Mikołjki sie udały Wiki podostawała mnostwo prezentówww w tym ten garnuszekkk i średnio nim sie bawi 😞 😞 ale pewnie za jakis czas zacznie sie bawic 🙂 coraz mi lepiej sypia moja córcia!!!
dzisaj spała do 9,30 i my z nią tez hehe ale posżł aspac grrr po 23 tak szalała!!!

Duzo napisałyscie jak zwykleee to bardzo dobrzee!!

Zmieniłam sobie posciel Nam i Wiki, wczoraj bylismy z paczką u mojego chrzesniakaaaa ale jego mame srednio lubie i nie było zbyt miłoo!!!
Wiecieee zapytała mnie ile zpałaciłam,aby miec cesarkeee tez moze miałam po znajomosci!!!! a ja do niejjj, wieszz nie kazdy moze rodzic normalnieeee uuu mnie było tak,ze Wiki tetno spadło do 90 😞 i była na citoooo a ona spojrzała i usmiechneła sie głupiooo,, jejkuuu nikomu nie zyczeee aby ktos miał takie wpsomnienia po cesarce jak ja!!! ale jestem wsciekłaaaaaa!!! ok nie wazneee juz bo sie rozpisałammmm ale musiałam sie wyzalicccc do Was kochanee az mi lepiej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - zrob zrob, ciekawa jestem tez jej reakcji 🙂 Jakby nie chciala wziac Lenki, to mielibyscie doskonaly moment, na porozmawianie o co jej tak naprawde chodzi, czy nie teskni, ze nie napisze, nie zadzwoni, a moze w ogole nie chce wnusi ogladac, to nie bedziecie przyjezdzac i jej sie narzucac.
sara - wspolczuje takiej gryzliwej matki chrzesniaka ! Ona tez pewnie zazdrosna, ze sama sie meczyla sn i dlatego takie texty glupie. Nie szarp sobie nia nerwowo, bo nie warto !
sara beti - o jakim Kubusiu mowicie, bo ja tez mysle nad prezentem a jest taki z grzechotka i pelzajacy ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu bylam rano napisalam posta a potem mi internet sie wylaczyl i jak go chcialam dodac to mi zniknal 🤪 🤪 🤪 !!!!
Wiecie co caly czas mysle o Rudej Rybce...,martwie sie o nia,nawet rozmawialm na jej temat wczoraj z mama i doszlysmy do wniosku ze ona musi przystopowac bo to sie dla tej bidulki zle skonczy!To taka ambitna babka ale chyba za duzo sobie na glowe wziela...pewnie dlugo do nas znowu nie zajrzy i nawet nam sie nie moze wyzalic...a to zawsze jakas ulga.
Krocia wspolczuje dwulicowych kolezanek z pracy,nie przejmuj sie przeciez jesli istnieje taka opcja to dlaczego mialabys z niej nie skorzystac!Najwazniejsze ze Lulka bedzie miala Cie dla siebie o 4 godzinki wiecej!!!
Beti to fajna promocja ale te zabawki maja to do siebie ze wszystkie kusza,producenci zabawek tylko trzepia na nas niezla kase!!!Ja staram sie ograniczac w kupowaniu,teraz juz dluuuuugo nic nie kupie!
Tusienko wspolczuje tesciowej i Marta dala ci dobry pomysl,jak bedziesz w Polsce to sama jej dawaj caly czas Lenke a jak juz ja wezmie to szybciutko gdzies zniknij albo cos rob tak zeby musiala sie nia poopiekowac prze conajmniej pol godzinki.Albo namow Dominika by ja zostawic na godzinke lub dwie u niej bo chcecie wyskoczyc sami gdzies na kolacje czy cos!Nie bedzie miala wyjscia!!!
Sara fajnie ze Mikolajki sie udaly i Wikusia dostala prezenciki.A nasze dzieciaczki to maja juz chyba to do siebie ze najbardziej lubia to czego nie moga!Moja tez uwialbia moj telefon,piloty od telewizora,na laptopa to az jej sie oczy swieca!!!
Oli sliczne zdjecie na NK twoja mama dodala.A tak wogole jesli moge sie spytac co to za dziewczynka Martynka,czy to Twojego brata corka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha zapomnialam napisac ze przesuneli mi wizyte u lekarza z poniedzialku na czwartek !!!Wiec jeszcze nic nie wiem co zty pochylaniem glowki!Ale musze Wam powiedziec ze zaobserwowalam ze ona to robi tylko jak siedzi w krzeselku 🤪
Juz od kilku dni ja nie wsadzam tam wogole i tylko caly czas bawi sie na macie,siedzi albo lezy sobie na brzuszku!!!I potrafi przez caly dzien nie wykrzywic tej glowy!!!
Acha i jeszcze jedno czy Wasze maluchy dalej sie slinia bo Julka sie slini jak pies!!!Podobno po pierwszym zabku to slinienie znika albo sie zmniejsza a ja mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej?!
I od dzisiaj przestajemy dawac smoka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzisiaj cisza.
Patrysiu - Julka już się nie ślini. A jeżeli chodzi o smoczka, to mamy już ten problem z głowy, bo mała od samego początku smoka nie chciała. hihi
Jak karmicie dzieci to próbują już same jeśc łyżeczką? Zauważyłam, że Lulka bierze łyżeczkę i próbuje wkładać do buzi. hihi

Też cały czas myślę o Rudej Rybce. Szkoda mi jej. Taka wesoła zawsze była. No ale może się wszystko ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu co do slinienia to moja ma rozne dniii jeden jest taki,ze masakra a jeden taki,ze nie ślini sie wiec nie wiem jak to jest 😞
Co do Puchatka to ja widziałam na reklamieee nie wiem czy wiecie, o kótrego mi chodzi jak sie rusza grzechotką to ona tez rusza:P:P cikawe jak to bedzie ze smokiem ja bym sie jeszcze bała heheh Wiki smoczkiem co prawda tylko zasypiaaaa ale bardzo jego lubi 🙂 🙂

MAtrex masz racje - szkoda nerwow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.
zoltri ode mnie tez glosik oddany juz. Nalezal sie uwazam , zdjecie jest swietne.

sara chyba wszystkie dzieci tak maja , ze wola wszystko inne niz zabawki ... moj maly tez kocha piloty , tel.komorkowe i komputer.
Co do tego kubusia puchatka , to ja mam puchatka uczniaczka. Na kazdej czesci ciala mozna nacisnac i on spiewa co to jest i do czego mu to sluzy. Mam go dawno , kiedys Klaudii kupilam jak byla mala i Kevinek go bardzo lubi , a najbardziej sie smieje jak mu gryzie uszko i sie zalacza muzyczka "to moje uszko , dzieki uszkom slucham dobrze wszystko co dzieje sie wokolo".

Krocia nie mow mi , ze sie przejmujesz tymi kobietami?! Przeciez tu od razu zazdroscia zalecialo. Nie chce im sie robic i zzrea je , ze ty masz 4 godzinki i idziesz do swojej corci do domku , a one musza siedziec. Mialy swoj czas , skoro piszesz , ze maja dzieci odchowane , wiec niech spadaja na szczaw i ty sie wogule nie przejmuj.

Patrysia wlasnie napisz po wizycie co sie dowiedzialas z ta glowka , bo Kevinek tez tak robi i powiem Ci , ze dokladnie tak samo jak u Was , ze tylko w krzeselku do karmienia.

Biedna Ruda Rybka. Tez sie martwie. Kurcze a nie wiecie do kiedy maja siedziec u niej ci tesciowie? Musialaby pogadac z tym Remikiem np w lozku jak juz sie poloza spac na spokojnie , w koncu ma tylko jego jako taka bliska osobe tam. Jeszcze wpadnie w depresje totalnie i dopiero bedzie klopot. Mozna duzo wytrzymac , ale zawsze jest granica. Mam nadzieje , ze nie zapomni o sobie.

Wiecie co moja siostra sie dziwnie zachowuje. Kompletnie nie wiem co mam myslec. Zawsze taka wesola i pogodna byla , a teraz siedzi taka jaks zamknieta , praktycznie wcale sie nie odzywa jak sie do niej nie zagada , zachowuje sie jakby byla u kogos obcego a nie u siostry. Nie powie , ze chce pic , ciagle ja pytam. Zazwyczaj jak robilam jedzenie to szla ze mna do kuchni i robila ze mna lub dotrzymywala towarzystwa rozmowa chociaz , a dzisiaj siedziala w salonie sama i nic. Na dodatek wieczorem przeprosilam ja i poszlam uspac Kevina , wracam a jej nie ma i pytam meza gdzie ona jest , a on mowi , ze poszla do baru do kolezanki. Pytam czy dawno , a on ze zaraz jak poszlam usypiac malego 🤨 No ja kompletnie nie wiem co mam myslec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl zaciekawilo mnie bardzo to co napisalas i dziekuje za odpowiedz!od razu daje Ci oklaska!!!
To naprawde ciekawe ze twoj Kevinek tez tak robi i dokladnie tylko w krzeselku,hmmmm???Moze to wada krzeselek?Moge zapytac z jakiej masz firmy???
Ja nie mam jakiegos super wypasionego mam Graco
http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10151&storeId=10001&partNumber=145634&langId=-1&source=td
szukalam po necie na temat wad krzeselek ale nic nie znalazlam co byloby zwiazane z pochylaniem glowki...kurcze ide w czwartek na 10:10 do lekarza i od razu dam ci znac co mi powiedzieli.Tylko mam przeczucie ze on beda to chcieli zlekcewazyc ale jak cos bede sie upominac o skierowanie do jakiegos specjalisty,moze ortopedy????
Mnie az ciarki przechdzily jak ona mi sie tak zaczynala przekrzywiac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha sara ja napisalam ze od dzisiaj koniec smoka ale nie dodalam ze tylko w dzien,az taka to moja Julka nie jest grzczniutka zeby bez smoka sie obyc.A ja sie przyznaje ze robie ogromny blad,juz pisalam o tym kiedys ze sama jej tego smoka pcham do dziuba!!!Az jestem na siebie czasmi wsciekla czemu ja to robie,ale wiem ze ona go uwielbia a ja tak kocham patrzec jak ona go sobie ciumka! 🤪
Dzisiaj pierwszy dzien byl spoko,nawet 2 razy ja uspalam bez ale do spanka wieczorem juz jej dalam... 😉
A chcialam ja oduczyc bo moze dlatego ona sie tak slini,cos takiego przeczytalam ze smoczek moze opozniac nauke lykania slinki przez dzieci,juz sama nie wiem!Czasami czym wiecej czytam tego wszytkiego tym bardziej glupia jestem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki,dzisiaj piewsza hihi ale jeszcze tu cicho!
Jaki ja jestem maniak,nie moglam dzisiaj spac,bo bolala mnie w nocy glowa i jeszcze weszlam na brzuszek ale oczywiscie w nocy nic sie dzialo wiec jeszcze tylko dalam oklaska Rudej Rybce,niech wie ze o niej pamietamy!
No a drugi biegnie do sary!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...