Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kochane. 🙂

Zoltri-Glosik oddany. 🙂 No i dla Twojego synusia wszystkiego najlepszego z okazji 6-miesiecznicy. 🙂 🙂
Wiesz my tez myslalysmy o prywatnym forum, ale nie wiedzialysmy gdzie go zalozyc, no i jakos temat ucichl. Moze nam podpowiesz gdzie mozemy go sobie zalozyc?

Jusmarkl-No to faktycznie Twoja siostra dziwnie sie zachowuje, tymbardziej ze zawsze byla inna. Ja u siostry to czuje sie jak u siebie, Mam caly czas klucze od jej mieszkania i zawsze moge tam sobie przyjsc.

Patrysiu-Lenke to ciezko byloby uspac bez smoczka. Ona go kocha, z reszta jak wiekszosc dzieciaczkow. W dzien staram sie jej go nie dawac, chyba ze placze, no i zasypia. Na noc to ona odrazu jak zje, otwiera na cala szerokosc buzke zeby dac jej smoczka, bo inaczej nie zasnie. No, ale fajnie, ze postanowilas pomalu oduczac Juleczke od smoczusie, chyba tez bede musiala nad tym pomyslec.
Tak teraz pisze do Ciebie i mi sie przypomnialo ze wlasnie teraz moja Mama leci do Londynu. 😉 Wczoraj dzwonilam do niej to mowila ze boi sie lotu, bo leci samolotem pierwszy raz.

Lece ogarnac troche mieszkanko, a potem siebie i lece na zakupki o ile nie zacznie padac, bo cos pochmurno jest.
Dzisiaj jak Mezus przyjdzie z pracy, jedziemy na basenik. 🙂

Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

mam ciezka noc za soba 😞
co godzine wstawalam z Hania bo plakala i nawet niewiem czemu, tak mysle ze moze dlatego ze jadlam wczoraj na obiadek zupke z kalafiora i sama mialam wzdecia po niej no i moze Hania tez 😞 tak sie biedna meczyla 😞

jusmarkl
moze pogadaj z siostra jak taka dalej bedzie 🤨 moze jej cos przeszkadza albo na cos sie obrazila 😞

Hania tez bez smoczka nie zasnie, a jak w czasie snu jej wyleci to po czasie przez to sie obudzi bo go szuka ale czasem jak jest mocno zmeczona to spi troche bez niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko a moze wiesz gdzie dokladnie Twoja mama leci do Londynu ???Przylatuje sluzbowo, do znajomych czy poprostu pozwiedzac???Ja mieszkam w polnocnym Londynie.A co do lotu to jej sie nie dziwie,sama panicznie boje sie latac 🤪
Ale wszystko bedzie dobrze to tylko 2 godzinki...chociaz dla mnie to az 2 godziny!!!
Beti wspolczuje nieprzespanej nocki ale co do kalafiora to sie nie przejmuj,ja juz jem wszystko zeby Julki brzuszek uczyl sie z tym radzic!
Jusmarkl musisz koniecznie pogadac z siostra,moze ma jakis problem.Ile lat ma siostra?Moze jest w ciazy???Jezu nie wiem ale to faktycznie dziwne zachowanie!
Sara pochwal sie lupami jakie dorwiesz na zakupach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - wiesz co mi sie wydaje, ze takie odciski to najlepsze dla wiekszych dzieci, bo takiemu malemu ciezko bedzie zrobic, dlatego, ze nie rozumieja i zacisaja piastki. My postanowilismy na roczek kupic i wtedy sie babciom i dziadkom da, no i dla siebie tez zrobimy 🙂
Wspolczuje nocki !!! Oklask dla Ciebie 🙂
Patrysia - Fili identycznie - pilot, telefon i laptop 🙂 Chyba wiekszosc dzieci tak ma z tego co slysze 😉
Krocia - ja jak pisalam, Filis przy pierwszym jedzonku chwycil lyzeczke i sobie wkladal do buzi i zjadal.
zoltri - ale EThan jest slodziutki, zaglosowalam oczywiscie 🙂
jusmarkl - puchatka uczniaczka czy szczeniaczka, bo nawet nie wiedzialam, ze taki istnieje 🙂 My mamy szczeniaczka i jest rewelacja !!!
Kurcze, moze sprobuj porozmawiac z siostra sam na sam. Niech mezus zostanie z dziecmi a Ty moze wyskocz z nia na piwko, wtedy bedzie jej latwiej sie wygadac 🙂 Mi sie wydaje, ze ma jakis problem 😞 😞 😞
jusmark patrysiu - a moze po prostu dzieciaczki sa znudzone w tym krzeselku i ze zmeczenia im glowka tak opada. Ja Wam powiem, ze Fili wlasnie tez tak robil, ale to jak dluzej posiedzial i widzialam, ze spiaczka go lapie.
Tusienko - milej zabawy na basenie, my tez w weekend jedziemy 🙂
Ja tez nigdy nie latatal i strasznie sie boje na sama mysl.
Co do smoka to Fili tylko ssie go jak spi, tak to sie nie domaga, no i ja tez sama mu go daje, zeby sie uspokoil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia juz kiedys jadlam i nic sie nie dzialo no ale jak ja mialam to ona tez mogla miec 🤢 slyszalam jak jej w brzuszku tak jakby strzelalo no i zaczela plakac wiec to pwenie wzdecia 😞

martex
dobry pomysl, to juz jej to zrobie na roczek zeby byla okraczla rocznica :laugh:

ja tez bym sie bala leciec samolotem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu-Wiesz nie wiem gdzie dokladnie moja Mama leci. Z tego co mi mowila, to wiem tyle, ze w Londynie są organizowane takie wycieczki dla Polakow i w pewnym rodzaju pomoc dla nich, przelot jest za darmo, no i Mama dostanie jeszcze za to 500 zl, wiec nawet sie nie zastanawiala, bo teraz nie pracuje, dlatego ze cos ma nie tak z reką, caly czas boli ją nadgarstek, lekarz powiedzial,ze trzeba to operować, bo ma zapchany jakis kanał w tym nadgarstku. No a ze i tak siedzi w domku to sobie poleciala, nie dosc ze sobie zobaczy Londyn to jeszcze dostanie pieniazki, a przed swietami akurat sie przyda.

Martex-Widze, ze Wy tez maniacy baseniku. 😁 My w weekend nie pojechalismy wiec dzis sobie pojedziemy. 🙂 No i w ten weekend tez nie pojedziemy, bo Mezus idzie do pracy zeby dorobic sobie przed swietami, a i tak jedziemy do Polski na 3 tyg. to zdaze sie nim nacieszyc. 😉 Z reszta i tak pewnie w nastepnym tyg. pojedziemy na basen. 🙂

A gdzie Oli??? Zawsze taka aktywna na forum, a tu juz drugi dzien jej nie ma....

Lece gotowa pomidoroweczke i dla Lenusi zupke jarzynową. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze mialam sie zapytac, co kupujecie swoim Mezczyzną pod choinke??? My w tym roku ustalilismy ze kupujemy sobie to co chcemy, ja juz zamowilam sobie prostownice, a Mezus chce nawigacje, ale chcialabym jeszcze kupic mu cos od siebie i Lenusi zeby bylo mu milo, ale nie wiem co. Moze Wy macie jakies pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu zdazylam miasto obleciec, zakupy porobic, a tu takie pustki :P Gdzie jestescie Mamuski ?! Przygotowania przedswiateczne pelna para ?!
Tusienka - my od jakiegos czasu juz kupujemy sobie to co kto chce, bo jak sie jest tyle lat razem, to naprawde wszystko co mozna bylo juz sie kupilo, wiec nie mamy klopotu z tym 🙂
Jaka prostownice zamowilas, bo ja tez mysle nad kupnem ?!
Ale super z tymi lotami , pierwsze slysze ze takie cos jest !!! A jak mozna sie zalapac na taki przelot, jakie wymogi trzeba spelnic ?!
Ja uwielbiam plywac, a Filis tez ma nieziemska radosc z tego. Mezus az tak nie lubi, ale dla nas wszystko zniesie 😉
My chyba jednak musimy odpuscic, bo cos mnie katar lapie i Filis tez pokichuje, a po basenie to tylko gorzej moze byc, bo wiadomo, ze lekko owieje, nawet wychodzac z wody mozna sie doprawic, wiec nawet jak do weekendu przejdzie, to odczekamy ten bezpieczny tydzien i najwzyej za tydzien sie pojedzie. Basen nie zajac nie ucieknie a zdrowie najwazniejsze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha a co do prezentow, to jeszcze sami nie wiemy. Ja myslalam o tym aparacie w koncu, ale pomyslelismy, ze jak juz kupimy to taki lepszy, no i chyba na razie nie bedzie nas stac, bo wiadomo swieta - kupa wydatkow 😞 Pewnie jakis ciuszek sobie znajde i mezus tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Dziekuje, dzisiaj czuje sie dobrze. Wczoraj po spacerku juz poczulam sie lepiej. 🙂
No ogolnie to my tez postanowilismy, ze kupujemy sobie to co chcemy, ale ja bym chciala cos takiego od siebie mu dac.
Co do tego wyjazdu do Londynu to ja malo wiem, bo tyle co rozmawialam za Mama przez tel. i malo ją zrozumialam bo cos mi sie glosnik chyba psuje. Wiem tyle, ze to moj kuzyn Mamie zalatwil, bo ktos od niego m.in to organizuje, no i sam byl w tym Londynie i powiedzial mojej Mamie zeby sobie poleciala.
A prostownice zamowilam sobie tą co teraz reklamuja w TV Philipsa z wibracjami.
Pewnie, ze basenik nie ucieknie, zdrowko najwazniejsze, lepiej sie wstrzymac i pozniej sobie pojechac niz siedziec w domu chorym.

Obiadek zrobiony, juz naszykowalam nas na basen i teraz czekamy tylko na Tatusia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe co z oli ze jej nie ma 😞

my raczej tez kupimy sobie to co chcemy 🙂
ja tam chce tylko jakies ubranka no i kosmetyki :evil:
a mezus tez cos takiego dostanie, jutro sie wybieramy na zakupy 🙂 juz nie moge sie doczekac 🙂

tak jakos nic mi sie niechce przez ostatnie dni, nawet ubrac 😞 niewiem dlaczego moze jakas depresja mnie łapie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - ciesze sie, ze juz OK 🙂
Naprawde super sie mamie trafilo z tym wyjazdem 🙂
A uzywasz juz te prostownice ?! Jak tak, to daj znac czy zadowolona jestes. Moze prosownice sobie bym zamowila 🙂 Droga byla ?! Nie widzialam nawet tej reklamy 🙂
beti - Biedulko !!! Mi sie wydaje, moze to chandra pogodowa ?! Oklask na poprawe humoru i duzo usmiechu dla Ciebie od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,ale naprodukowałyście.

Ale nadrobiłam....:P


Napisałam smsa do oli, co tam z nia, jak odpisze cosik to Wam dam znaka, bo też się martwię co tam z nią, zawsze coś wpisała choć krótkie zdanie, a teraz ... pewnie zapracowana :-)


Ja Wam mówię już mam dość tej roboty. Dzisiaj znowu miałam spięcie z tą moją koleżanką "Olewką". Mówię Wam - taka sytuacja była że chciałam sobie zrobić kawę i nie mogłam znaleźć łyżeczki, więc pytam jej bo dopiero robiła sobie kawę gdzie ma łyżeczkę, a ona że oddała koledze, ale że wie gdzie jest druga - pod biurkiem bo ostatnio ją tam widziała. Więc mowię jej żeby się schyliła po tą łyżeczkę - bo była pod jej biurkiem.... A ona że ma klaustrofobię i że ogólnie się źle czuje i nie będzie, odsunęła się z krzesłam i mowi do mnie żebym sama sobie wzięła jak chcę .... No kur... mówię Wam jak mnie wnerwiła że SZOK !!! Do końca dnia się do niej nie odzywałam. Dobrze że jutro już idzie na urlop do świąt więc będę mogła spokojnie doprowadzić biuro do porządku i odpocznę od niej... 😠


W końcu kupiłam kurtkę na narty ... HURA :laugh: właśnie teraz mężuś sobie pojechał kupić bo sobie też upatrzył, jeszcze buty i spodnie ... trochę drogie te narciarskie ciuchy, ale stwierdziłam że kupuję ją na dobrych kilka lat, dałam 300zł, więc chyba i tak nie dużo ....Sama nie wiem, tym bardziej że można ją zakładać wiosną bo ma wypinaną kurtkę pod spodem ....

No już Wam miałam odpisywać, a Franek się obudził :-) więc lecę.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj napisałyście :P

Biedna Oli 😞

My z mężem mamy umowę, że nie kupujemy sobie prezentów, bo wszystko mamy, ale ja w tym roku muszę mu kupić coś od Lulki. Mam nadzieję, że on też tak pomyśli 😉 pewnie kupię mu coś do ubrania, bo tego nigdy nie za dużo.

Beti - będzie dobrze. Może troszkę przemęczona jesteś.
A ja dzisiaj padam. Mała często budziła się w nocy a pobudkę zrobiła o 4:45 😞 Już nie wiem jak mam ją przyzwycziać do dłuższego spania. Właściwie ona śpi od 18:30 do 5 więc nie jest źle. Kiedyś próbowałam położyć ją później ok 8 i tak samo się obudziła.

Asiula - okropna ta Twoja koleżanka. Już widzę, co będzie u mnie od stycznia 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...