Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale Was wzielo Dziewuszki na te pchacze 😉
beti - wspolczuje, duzo wytrwalosci !!!
Krocia - bardzo Ci wiec wspolczuje takiej tesciowej i calutkie szczescie, ze nie jedziecie z nimi, bo bys sie nam naprawde Biedulko wykonczyla psychicznie.
Ja to bym mezusiowi zaznaczyla, ze juz tam wiecej nie pojade, poki sie nie zmieni jej nastawienie. Niech on z nia moze porozmawia i powie, ze Ciebie starsznie to drazni i albo sie opanuje z takimi slowami, alebo nie bedziecie tam wiecej jezdzic. Moze to zadziala ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY 🙂

WIDZĘ,ŻE I U WAS ETAP PREZENTÓW GWIAZKOWYCH 🙂MOJA MAŁA DOSTAŁA PCHACZA OD DZIADKA NA MIKOŁAJA O TAKIEGO

http://www.allegro.pl/item837605240_playskool_skuter_pchacz_jezdzik_2_w_1_hasbro.html

I UWAŻAM,ŻE TO FAJNY POMYSŁ,BO I JEŹDZIK POTEM BĘDZIE 🙂

POD CHOINKĘ KUPILIŚMY JEJ SŁUCHAWCZKĘ UCZĄCĄ Z FISHERA,A SZCZENIAKA DOSTAŁA TEŻ NA MIKOŁAJA I JEST REWELACJA 🙂

U NAS JAKOŚ LECI,MAŁE WOJNY MAMY HEHE TZN JA Z NIEBO JEŚLI KOJARZYCIE!!!ALE MAM TO GDZIEŚ!!!

POZA TYM WSZYSTKO OK 🙂DZIECIAKI ROSNĄ JAK NA DROŻDŻACH,WPADAM CZASAMI WAS POCZYTAĆ I PODRZUCIĆ OKLASK 🙂

POZDRAWIAM WAS!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex - wątpię by to coś pomogło. Odwórciłaby kota ogonem. A jeżeli nie pojedziem to zwalą się do nas. Jeździmy do nich raz w tygodniu na 1godz. a dla nich to za mało. Tak jakbyśmy nie mieli swojego życia. Powiedziałam mężowi, że za tydzień nie pojadę do nich i jak chcą to niech wpadną na chwilkę do nas. U siebie człowiek zawsze czuje się pewniej.

Jusmarkl - jestem człowiekiem cierpliwym i ogromnie pamiętliwym. Przyjedzie czas to się odegram. Już powiedziałam mężowi, że nie zostawię Julki z nimi samej, bo nie wiadomo co będą jej gadać (teraz jeszcze nie rozumie, ale później nie wiadomo co im przyjdzie do głowy).

Wiecie co? Pisałam wcześniej, że dostałam dzisiaj okres. Byłam się teraz myć i na podpasce miałam tak jakby kawałek mięsa. Takie kawałe 0,5cm. i teraz się martwię co to może być???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula - witaj, bo chyba sie jeszcze nie znamy 😉 O wlasnie o taki pchaczo-jezdzik mi chodzi, to jest super zabawka, bo i jezdzic dziecko bedzie. Takei cos to i mi sie podoba 🙂 🙂 🙂
Krocia - masz racje, u siebie razniej, jak chca niech do Was wpadaja i tesciowa jak cos walnie, to po prostu sobie wyjdz z pokoju i tyle.
A co do okresu, to mi sie wydaje, ze to po prostu skrzepy krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MARTEX BO JA CZERWCÓWECZKA,A RACZEJ PÓŹNIEJ CZERWCOWA WIEDZMA:laugh:

POLECAM CI TEGO PCHACZ MOŻE ON NIE MA MELODYJEK I WIĘKSZYCH BAJERÓW,ALE POSŁUŻY NA DŁUŻEJ I W AUCHANIE GO KUPILIŚMY Z OJCEM ZA 119 CZY 115 ZŁ WIĘC TANIEJ NAWET NIŻ NA ALLEGRO 🙂MIELIŚMY KUPIĆ Z FISHERA ALE WŁAŚNIE TEN DOSZLIŚM DO WNIOSKU,ŻE LEPSZY BO I SOBIE NA NIM POŚMIGA PO DOMU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytalam was dziewczynki i tylko podsumuje szybciutko!
U mnie to kebaby co 5 metrow i to prawdziwe tureckie,glownie turasi maja wszystkie Kebaby i Chicken Shopy,feeeeeeee...pare razy zjadlam na poczatku ale szybko mi sie znudzilo,a teraz juz bym nie zjadla!Tylkoze te polskie sa inne ale mi bardziej smakowaly!
Co do pchaczow to uwazam ze sa dobre i nieszkodliwe,ale to kazdego indywidualna sprawa,ja poprostu dostalam od znajomych.
Krocia wspolczuje tesciowej,ale musze ci powiedziec ze wpadlas na super pomysl,jak tesciowa chce niech ona was do cholery odwiedza i tak jak powiedzialas bedziesz na swoim gruncie, u siebie,i nie daj sie.I ty musisz za kazdym razem na przekor caly czas mowic,o Lulka to ma taki usmiech jak ja,o Julka to taka madra po mamusi,o Lulka to lubi brokulki tak ja ja itd.A jak ona cos powie ze Lulka ma cos po kims to stanowczo zaprzecz i zaznacz ze ty ja znasz lepiej!!!
oki spadam spac i sorki jak cos zapomnialam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex one sa wiedzmy chyba tak dla jaj sobie sie okreslaja 🙂
Anulka eh wspolczuje tych starc , to jest chyba najgorsze. Ten pchacz z funkcja jezdzika jest bardzo fajny , moj Kevin odziedziczyl po siostrze jezdzik z kubusia puchatka , wiec ma. 🙂 Wogule on duzo po siostrzyczce odziedziczyl 🙂 Mniej wydatkow.
Krocia z tym okresem , to sie nie martw , po prostu masz wieksze krwawienie i robia sie skrzepy krwi , to wyglada jakby mieso watroby prawda? No ja kiedys tez tak mialam i lecialam do lekarza gdzie sie dowiedzialam , ze to tylko skrzepy i nie nalezy sie przejmowac. Samo ustapi.
Zgadzam sie z Patrysia , nalezy przy tej tesciowej ciagle podkreslac jaka to Julka jest do Ciebie podobna! Ale sie bedzie w niej gotowalo , niech poczuje to co Ty!
Moj M ma rewir , mial w pracy wypadek , rozcial sobie noge i siedzi mi w domu ... eh wiecie co to jest facet w domu 24/24 ? Zrzedzi i zrzedzi. Juz mu powiedzialam , zeby se do roboty poszedl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysia Ty pisalas o tej firmie VTECH ?? Ja zapomnialam napisac ... u nas tez ona jest i moja Klaudia ma duzo zabawek z tej firmy. W zeszlym roku dostala od nas to: http://www.vtechuk.com/products-and-accessories/disney-princess-magic-wand-laptop/
a od mojej siostry to: http://www.vtechuk.com/products-and-accessories/disney-princess-talk-n-teach-telephone/
Naprawde swietne sa te zabawki i bardzo dobrej jakosci.
I szukajac tego , zeby pokazac co ona ma , to przejrzalam tez rzeczy dla Kevinka i znalazlam dwie ciekawe zabawki , ktore mnie interesuja ... co myslicie? :
http://www.vtech-jouets.com/winnie---maxi-tableau-d-eveil-parlant_569_111.html - na dolnym zdjeciu widac jak dziecko przy tym siedzi 🙂
I to drugie: http://www.vtech-jouets.com/winnie-centre-d-eveil-interactif_569_210.html

A teraz na mikolaja nie pisalam co Kevinek dostal: http://juguettos.com/es/products/nenittos-mi-volante-divertido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za rady. Wiem, że będzie ciężko, bo to jest człowiek, który zawsze musi mieć rację. No ale ja znowu nie lubię jak ktoś narzuca mi swoje zdanie. Więc trafiła kosa na kamień. 😉

jusmarkl - tak, wyglądało to jak wątróbka. Dzięki za odpowiedź, bo już się denerwowałam. Oklask dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

krociu , wiem ze ciezko jest nie zwracac uwagi na to co ona mowi , ale uwierz mi kochana jak nie bedziesz reagowala to jej sie znudzi a jak widzi ze ciebie to denerwuje to to robi bo jest reakcja z twojej strony poprostu olej to ja nauczylam sie tak robic i efekt jest 🙂

a co do raczki nasze dzieci jeszcze przez pewien czas sa obureczne i to jaka lulka raczka bedzie sie poslugiwac to nawet lekarz nie jest w stanie stwierdzic na tym etapie zycia wpisz sobie w google to poczytasz o tym a potem uswiadom tesciowa to bedzie jej glupio :laugh: :laugh: :laugh:

aaaaa dzieki za zyczonka 🙂, imieninki sie udaly ciacho zniknelo cale 🤪 🤪 a prezenty pierwszy raz bylam zadowolona obylo sie bez pierdol i naprawde ucieszylo mnie to co dostalam 🙂

patrysiu widzialam twoje zdjatko na nk , jak ty mi jeszcze raz bedziesz narzekac to bedzie a ty a ty tylek w kraty :laugh: :laugh: :laugh: (tak zawsze do dzieciakow mowie ) bo ty jestes zgrabna laska , gdzie te twoje niby walki ???

jusmarki ja mam meza 24 h :laugh: ale juz nie dlugo sie skonczy sielanka , mozna sie przyzwyczaic ale rozumiem twoje rozdraznienie 😉

beti a dalas haniulce ten panadol ??

milego dnia

ciekawe jak tam u rybki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jusmareczki bardzo fajne rzeczy 🙂

to przekonalam sie do tego pchacza bo wiecie jak ja patrzylam to mialam wrazenie ze ona przez niego fiknie

anulka a ja myslalam ze niebo z wami tam nie pisze

a co do takiego jedzenia typu kebab to ja tego nie jada bo jakies uprzedzenia mam tak samo kfc i mcdonalda uwielbialam ale to cholerstwo to nie wiadomo co w tym jest tak naprawde i tez staram sie rzadko juz jak mnie pokusi , a tak to juz wole pizze przynajmniej widze jak ja robia , a te placki w ktorych jest kebab placki tortilla sa proste do zrobienia my z mezem robimy podsamazamy miesko , do tego to na co kto ma ochote kapusta pekinska pomidor ogorek papryka itd sos czosnkowy i pycha wyzerka 🙂zrobione przez nas to jakos tak lepiej bo tam to nigdy nie wiadomo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Krocia - oj, ja musze sie obrazic chyba na Ciebie przeciez ja od razu Ci napisalam, ze to zwykle skrzepy :P:P:P Ja mam przy kazdym okresie choc raz takie cos, wiec myslalam, ze to normalka.
oli - super, ze tak sie udala imprezka. Pochwal sie co dostalas !!!
My tez kiedys z mama robilysmy sobie pokeciki jak KFC 🙂 Tylko nalesnieki gotowe mialysmy.
jusmarkl - Przykro mi z powodu meza, mam nadzieje, ze to nic powaznego ?!?!?! A ja bym tak chciala miec choc jeden caly dzien mezusia w domu. Jak widac, tak zle i tak niedobrze 😞
Anulka - aha rozumiem 😉 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane. 🙂

Nie bylo mnie od wczoraj wieczorem, a juz tyle naskrobalyscie. :P

Krocia-Dobrze napisalas, ze sa ludzie, ktorych nie da sie lubic, a nawet tacy ktorzy nie dają sie lubic. Wspolczuje Tesciowej, bo wiem co to znaczy takie gadanie bzdur. Masz racje, nie jezdzij juz do niej, jak chce to niech orzyjedzie do was i tak jak pisza dziewczyny, zaprzeczaj temu co ona mowi. Dziekuje za oklask i ode mnie rowniez leci do Ciebie. 😘

Oli-Super, ze imprezka sie udala. 🙂 Fajnie, ze dostalas prezenty, z ktorych sie cieszysz. 🙂 Buuu, to ja już sie na ciasto nie zalapie. :P

Martex-To dobrze, ze juz lepiej sie czujesz i ze Filipiek sie nie zarazil. 🙂

Ja tez lubie kebaby ale polskie, bo wole w bulce, a tutaj nie ma, ale i w PL i w DK wlasnie jest pelno turasow co robia kebaby.

Lece zjesc sniadanko, ogarnac sie i gotowac rosolek. Dzisiaj Mezus poszedl do pracy bo ma pelno roboty, z reszta chyba caly tydzien bedzie dluzej pracowal zeby zarobic wiecej pieniazkow na swieta.

Milej niedzieli kochane. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... znowu tyle stron, czy Wy kobiety nie macie w domu co robić????? :evil:

no tak ja pracująca żona matka... i .... więc mniej czasu mam od Was, ale i tak się bardzo staram :-)


jusmarkl - mam nadzieję że mężuś szybko dojdzie do siebie i szybko wróci do roboty... wiem co to znaczy chłop za długo w domu jest nie do wytrzymania. Bo kobieta to sobie poukłada dzień po swojemu ... a chłop to zawsze zrzędzi ...

Ale ja na swojego narzekać nie mogę, wczoraj ... to mówię Wam co się u nas działo... to szok. Mój mężulek stwierdził że odkrywa mnie na nowo ... - aj tak czasami mamy że jakbyśmy dopiero co się poznali tak się zachowujemy. Miłość odnawiana :-)


OLI to ja zapomniałam wczoraj życzonek Ci złożyć --- WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ, żeby się układało życie tak jak byśteego chciała :-)


Krociu - ja też tak czasami miałam taki skrzepy, nie masz się czym przejmować, po prostu macica w ten sposób się oczyszcza ze złogów :-) a teściową ignoruj - to najlepsze rozwiązanie, bo bez reakcji nie będzie już miała po co tak gadać :-) Trzymam kciuki !!!!



ja też uwielbiam kebaby, - ale od dzisiaj koniec z wysokokalorycznym żarciem bo moja córcia kochana jedyna powiedziała tak - mamo czy ty się odchudzasz ? Ja że nie, a co? NO bo ja bym chciała żebyś sie odchudzała bo masz za duży brzuch ....:evil: no i co Wy na to? Szczerość do bólu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

asiula
Michalinka jest super, ale dzieci sa szczere hihihi

oli
nie dawalam jeszcze panadolu bo ostatnio jak chcialam jej dac to sie uspala no i nie dalam

krocia
ja tez tak kiedys mialam ale kiedy to bylo 🤪 Hania juz ma 7 miesiecy a ja nadal nie mam okresu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. ja tylko na chwilkę. Mała właśnie zasnęła.

Martex - przepraszam najmocniej. Nie obrażaj się na mnie. :P Przyjmij na przeprosiny oklask ode mnie. 😉

Jusmark - ja to bym chciała mieć mężusia w domku cały czas.

Asiula - przyznam się Tobie, że Ci zazdroszę. Niech ten cholerny okres już mi się skończy!!!!!!!!

Wiecie co? Dzisiaj po południu dzwoni telefon do męża. Dzwonił teść czy mogą wpaść na kawę (po jaką cholerę przecież my wczoraj u nich byliśmy). Na szczęscie nie było nas jeszcze w domku więc mieliśmy wymówkę. Niech oni nam dadzą żyć. Ja już nie mam sił. Przed ślubem byli inni. Właściwie to mój mąż mówi, że oni cały czas tacy byli, tylko ża ja aż ich tak nie znałam. brrr

Oli - super, że prezenty się podobały. A ciasto będziesz musiła niestety zrobić jeszcze jedno, bo żadna z nas nie zdążyła się załapać. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...